Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
aniulka25 napisał(a):
izarybka napisał(a):
letka82 napisał(a):
Laseczki Dzidziol.pl jest the best!! Oto co myśli sobie moja mała wg tego serwisu 🙂
"Ostatnio sama daję sobie dużo czułości. Głaskanie własnej głowy jest całkiem przyjemne. Oczywiście wolałabym, aby robiły to ręce mamy, ale jej rzadko udaje się trafić w odpowiednie miejsce. Często zamiast tego głaszcze moje kolano albo pośladek, ale to również jest miłe."

niezłe 🤪

o co chodzi z ta stronka bo nie jestem w temacie?

Na tej stronie jest fajnie opisany tydzień ciąży z punktu widzenia matki, ojca i dziecka... Zajrzyj tam i zobacz co myśli Twoje dziecko w brzuszku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cześc dziewczyny, gratulacje nowej mamusi bliźniaczek, ASIE wszystkiego najlepszego.
KASIU, a gdzie jest nasza koleżanka ze Szczecina, czy może ja jej nie widzę, czy żeczywiście się już nie pokazuje?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

letka82 napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
izarybka napisał(a):
letka82 napisał(a):
Laseczki Dzidziol.pl jest the best!! Oto co myśli sobie moja mała wg tego serwisu 🙂
"Ostatnio sama daję sobie dużo czułości. Głaskanie własnej głowy jest całkiem przyjemne. Oczywiście wolałabym, aby robiły to ręce mamy, ale jej rzadko udaje się trafić w odpowiednie miejsce. Często zamiast tego głaszcze moje kolano albo pośladek, ale to również jest miłe."

niezłe 🤪

Na tej stronie jest fajnie opisany tydzień ciąży z punktu widzenia matki, ojca i dziecka... Zajrzyj tam i zobacz co myśli Twoje dziecko w brzuszku 🙂


[color=white][/color]
Ta stronka to mnie nieźle rozczula...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
letka82 napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
izarybka napisał(a):
letka82 napisał(a):
Laseczki Dzidziol.pl jest the best!! Oto co myśli sobie moja mała wg tego serwisu 🙂
"Ostatnio sama daję sobie dużo czułości. Głaskanie własnej głowy jest całkiem przyjemne. Oczywiście wolałabym, aby robiły to ręce mamy, ale jej rzadko udaje się trafić w odpowiednie miejsce. Często zamiast tego głaszcze moje kolano albo pośladek, ale to również jest miłe."

niezłe 🤪

o co chodzi z ta stronka bo nie jestem w temacie?

Na tej stronie jest fajnie opisany tydzień ciąży z punktu widzenia matki, ojca i dziecka... Zajrzyj tam i zobacz co myśli Twoje dziecko w brzuszku 🙂


no fajna, ale ja i tak co tydzień sobie wpisuje w google kolejny tydzień ciąży i czytam o matce i dziecku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie dziewczyny nie było mnie kilka dni , ale tak mi jakos zeszło i wyszło ... nadrabiania mam co niemiara ... bo nie próżnujecie ...
Jutro mam wizytę u gina wiec już się cieszę że zobaczę moje szczęście ...
A dziś byłam na pierwszych zajeciach w szkole rodzienia i jestem bardzo zadowolona bo położna to prowadzi pracujaca w szpitalu , na pewno obaliła kilka niedomówień i plotek wiec fajnie już jakoś tak spokojniej ...
Najgorsze tylko jest to że u mnie w szpitalu nie ma porodów ze znieczuleniem , bo było ale coż kasa się skończyła i nie mam żeby opłacac anestezjologów , który podobno musi byc przy podawaniu tego znieczulenia ... i lipa bedzie poród w bólach....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u mnie to samo... znieczulenie kosztuje 700zł. Ale troche się boję znieczulenia i wiem, że w moim szpitalu jest coś takiego jak tabletka na ból podczas porodu i baaardzo pomaga ( koleżanka rodziła pół roku temu i mi opowiedziała 😉 )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolinecka831 napisał(a):
Witajcie dziewczyny nie było mnie kilka dni , ale tak mi jakos zeszło i wyszło ... nadrabiania mam co niemiara ... bo nie próżnujecie ...
Jutro mam wizytę u gina wiec już się cieszę że zobaczę moje szczęście ...
A dziś byłam na pierwszych zajeciach w szkole rodzienia i jestem bardzo zadowolona bo położna to prowadzi pracujaca w szpitalu , na pewno obaliła kilka niedomówień i plotek wiec fajnie już jakoś tak spokojniej ...
Najgorsze tylko jest to że u mnie w szpitalu nie ma porodów ze znieczuleniem , bo było ale coż kasa się skończyła i nie mam żeby opłacac anestezjologów , który podobno musi byc przy podawaniu tego znieczulenia ... i lipa bedzie poród w bólach....


a ja właśnie się zastanawiałam kiedy to trzeba się zapisać do szkoły rodzenia :-) nie martw się u mnie w szpitalu jest znieczulenie, ale i tak nikomu tego nie podają, bo twierdzą, że lepiej jest czuć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karollka napisał(a):
u mnie to samo... znieczulenie kosztuje 700zł. Ale troche się boję znieczulenia i wiem, że w moim szpitalu jest coś takiego jak tabletka na ból podczas porodu i baaardzo pomaga ( koleżanka rodziła pół roku temu i mi opowiedziała 😉 )



a co to ta tabletka na ból??[
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
http://allegro.pl/wozek-coneco-saturn-4xkolor-wys-0zl-gratis-i1622527514.html

te spacerówki sa super przetestowaLa moja siostra i kuźwa niestety ma taka szaro-różową jest siczna bo ten róż jest cudny a z szarym reweka wygąda,ae cóż ja ja będę musiała sprzedać ze względu na kolory 😠 😠 😠i wtedy kupie sobie ten model tyko w innym kolorze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
http://allegro.pl/wozek-coneco-saturn-4xkolor-wys-0zl-gratis-i1622527514.html

te spacerówki sa super przetestowaLa moja siostra i kuźwa niestety ma taka szaro-różową jest siczna bo ten róż jest cudny a z szarym reweka wygąda,ae cóż ja ja będę musiała sprzedać ze względu na kolory 😠 😠 😠i wtedy kupie sobie ten model tyko w innym kolorze


ja mam taką zieloną.
Ogólnie wózeczek super 🙂 szczególnie ta rozkładana budka , nie trzeba parasoki przed słońcem miec tylko naciagasz ją i chroni przed słońcem 🙂

wiesz, jakbym dostała taką różowo-szarą dla chłopaka to bym woziła mimo wszystko 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karollka napisał(a):
u mnie to samo... znieczulenie kosztuje 700zł. Ale troche się boję znieczulenia i wiem, że w moim szpitalu jest coś takiego jak tabletka na ból podczas porodu i baaardzo pomaga ( koleżanka rodziła pół roku temu i mi opowiedziała 😉 )


u mnie jest bezpłatne znieczulenie, ale ja nie zamierza brac jakiegokolwiek znieczulenia.
szczególnie tego ZZO, samo wbicie w kręgosłup jest niebezpieczne..
ja wychodze z takiego ząłożenia - ten ból porodowy kiedys sie skonczy, trzeba go przeżyć i już.
Do pierwszego porodu szłam z takim założeniem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MALEX napisał(a):
Cześc dziewczyny, gratulacje nowej mamusi bliźniaczek, ASIE wszystkiego najlepszego.
KASIU, a gdzie jest nasza koleżanka ze Szczecina, czy może ja jej nie widzę, czy żeczywiście się już nie pokazuje?


Agusia21? Czy Blondi 75?
Blondi chyba przestała tutaj pisac, a Agusia udziela się czasami w wątku "mamy ze szczecina", a ona jest chyba październikówką i tam pewnie skrobie 🙂
Wpadaj też na wątek mam ze szczecina, jest tam nas garstka, ale cođ tam sobie popiszemy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martusiaaa222 napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
Martusiaaa222 napisał(a):
Cześć dziewczyny 🙂 na początku życzę wszystkim Asiom wszystkiego naj 🙂 a Malwinie gratuluje bliźniaków 🙂 🙃 ja już kupiłam wózek.. błękitno granatowy... Lekarz mnie utwierdził dwa razy już na usg że chłopak więc kupiłam taki typowo dla chłopaczka ... Matko ale dziś duchota ufff... wlokłam się po mieście dziś jak wieloryb... hehe teraz siedzę w domu i nosa już nawet nie wychylam :P


jaki model wózka sobie sprawiłas? 🙂


Tako Jumper GT.. nie mogę wkleić coś linka bo jestem nowa 🤔 niewiem o co chodzi... oczywiście kupiłam używany, i w takim dobrym stanie że zastanawiam się czy poprzedni posiadacz wózka wychodził ze swoim dzieckiem na spacer hehe


no to super, ja swój poprzedni tez sprzedała, wyglądał jak nowy. Sprzedałam znajomej mojej mamy, także wiem ze w dobre ręce poszedł 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasia1986 napisał(a):
Karollka napisał(a):
u mnie to samo... znieczulenie kosztuje 700zł. Ale troche się boję znieczulenia i wiem, że w moim szpitalu jest coś takiego jak tabletka na ból podczas porodu i baaardzo pomaga ( koleżanka rodziła pół roku temu i mi opowiedziała 😉 )


u mnie jest bezpłatne znieczulenie, ale ja nie zamierza brac jakiegokolwiek znieczulenia.
szczególnie tego ZZO, samo wbicie w kręgosłup jest niebezpieczne..
ja wychodze z takiego ząłożenia - ten ból porodowy kiedys sie skonczy, trzeba go przeżyć i już.
Do pierwszego porodu szłam z takim założeniem 🙂



No Kasiu to jesteś no jest co podziwiac ... ja ostatno wlasnie czytalam o tym zneczuleniu i o mitach dlatego się tak nastawiłam że je zakupię ... no fakt jest taki że ono było za darmo i się skonczyło
A wiecie czego się ciekawego dowiedziałam że podobno w dzisiejszych czasech większośc ciąż konczy się cesarką bo lekarze nie narażają życia dziecka jak coś jest nie tak , mało tego , te witaminy co tak łykamy sumiennie to powodują że dzieci się rodzą większe i bardziej dorodne , a czy do końca takie dobre ??? hmm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasia1986 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
http://allegro.pl/wozek-coneco-saturn-4xkolor-wys-0zl-gratis-i1622527514.html

te spacerówki sa super przetestowaLa moja siostra i kuźwa niestety ma taka szaro-różową jest siczna bo ten róż jest cudny a z szarym reweka wygąda,ae cóż ja ja będę musiała sprzedać ze względu na kolory 😠 😠 😠i wtedy kupie sobie ten model tyko w innym kolorze



Myśisz Kasiu ze to nie obciach chopaka w takiej koorystyce wozić???????????

ja mam taką zieloną.
Ogólnie wózeczek super 🙂 szczególnie ta rozkładana budka , nie trzeba parasoki przed słońcem miec tylko naciagasz ją i chroni przed słońcem 🙂

wiesz, jakbym dostała taką różowo-szarą dla chłopaka to bym woziła mimo wszystko 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mnie też dziś nie było leżakowałam cały dzień zaczęły się u mnie przeraźliwe wzdęcia masakra jakby mi miało brzuch rozsadzić i nie wiem czy to mały naciska na układ pokarmowy czy jaki grom 😠??hmm co myślicie?można coś w ciąży na wzdęcia brac?słyszałyście cos o tym może ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamiska napisał(a):
hej mnie też dziś nie było leżakowałam cały dzień zaczęły się u mnie przeraźliwe wzdęcia masakra jakby mi miało brzuch rozsadzić i nie wiem czy to mały naciska na układ pokarmowy czy jaki grom 😠??hmm co myślicie?można coś w ciąży na wzdęcia brac?słyszałyście cos o tym może ?

Mi lekarz polecił espumisan. Jest dla nas bezpieczny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
letka82 napisał(a):
kamiska napisał(a):
hej mnie też dziś nie było leżakowałam cały dzień zaczęły się u mnie przeraźliwe wzdęcia masakra jakby mi miało brzuch rozsadzić i nie wiem czy to mały naciska na układ pokarmowy czy jaki grom 😠??hmm co myślicie?można coś w ciąży na wzdęcia brac?słyszałyście cos o tym może ?

Mi lekarz polecił espumisan. Jest dla nas bezpieczny 🙂


o to super a powiedz mi bierzesz w razie potrzeby ?? czy jakos codziennie musisz brac?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...