Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
izarybka napisał(a):
oj dziewczyny żeby wszytkie maluchy chciały wyjść w swoim terminie to było cudnie 🙂 dziewczyny wy też tak macie jak śpicie że sapiecie, mocniej oddychacie Moj mąż marudzi że aż mu zimno jak na niego dycham tak mocno 😮


ja tam na mojego nie sapie bo śpie na lewym boku a jego mam za plecami hehe to raczej on na mnie sapie heheh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

a jak jest u was z sexem? powiem wam ze im dalej w ciazy jestem tym bardziej sie boje nie wiem czy w kazdej pozycji mozna to robic czy jakas wykluczyc trzeba? jak to jest?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jasna281288 napisał(a):
a jak jest u was z sexem? powiem wam ze im dalej w ciazy jestem tym bardziej sie boje nie wiem czy w kazdej pozycji mozna to robic czy jakas wykluczyc trzeba? jak to jest?



Ja to od początku sie bałam niewiem dlaczego..i jak jestem u ginekologa to pytam czy można..ale u mnie żadnych przeciwwskazań nie ma..ale i tak zawsze mam schizo..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jasna281288 napisał(a):
a gdzie mozna je kupic? a seiro dobre sa? a jaka jest roznica w kaloriach duza?

http://www.wawel.com.pl/pl/produkty/item/g,41,p,97,lekka_wafle_kakaowe.html
Ja je kupuję w realu na stoisku ze zdrową żywnością. Są jeszcze cytrynowe, ale ja nigdy nie lubiłam cytrynowych słodyczy 🤢 czekolada mleczna z tej serii też jest pyszna 😁 Napisali, że w 100g jest 481kcal... Nie wiem ile mają normalne wafelki kakaowe 🤨
Powiem Wam, że ja w smaku nie czuję żadnej różnicy 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
letka82 napisał(a):
jasna281288 napisał(a):
a gdzie mozna je kupic? a seiro dobre sa? a jaka jest roznica w kaloriach duza?

http://www.wawel.com.pl/pl/produkty/item/g,41,p,97,lekka_wafle_kakaowe.html
Ja je kupuję w realu na stoisku ze zdrową żywnością. Są jeszcze cytrynowe, ale ja nigdy nie lubiłam cytrynowych słodyczy 🤢 czekolada mleczna z tej serii też jest pyszna 😁 Napisali, że w 100g jest 481kcal... Nie wiem ile mają normalne wafelki kakaowe 🤨
Powiem Wam, że ja w smaku nie czuję żadnej różnicy 😜 😜 😜


u siebie w Intermarché też widziałam specjalny dział..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulcia napisał(a):
letka82 napisał(a):
jasna281288 napisał(a):
a gdzie mozna je kupic? a seiro dobre sa? a jaka jest roznica w kaloriach duza?

http://www.wawel.com.pl/pl/produkty/item/g,41,p,97,lekka_wafle_kakaowe.html
Ja je kupuję w realu na stoisku ze zdrową żywnością. Są jeszcze cytrynowe, ale ja nigdy nie lubiłam cytrynowych słodyczy 🤢 czekolada mleczna z tej serii też jest pyszna 😁 Napisali, że w 100g jest 481kcal... Nie wiem ile mają normalne wafelki kakaowe 🤨
Powiem Wam, że ja w smaku nie czuję żadnej różnicy 😜 😜 😜


u siebie w Intermarché też widziałam specjalny dział..

Właśnie zażarłam całe opakowanie... Napad głodu czy co?? Poprawię kefirem i dopcham arbuzem... Ciekawe co będzie później?? Sama nie wiem na co mam ochotę 😠 Czuję się tak jakbym miała okres dostać 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulcia napisał(a):
Ale u mnie zaraz pompa będzie :/ ciemno sie zrobiłooo,chociaż troszke chłodniej będzie..

U mnie po wczorajszym upale dzisiaj jest chłodno 🙂 trzeba było naciągnąć na dupcię długie spodnie. Mogłam spokojnie pospacerować po sklepach 🤪 Cały dzień jest pochmurno, cos piszą w necie o burzach, ale raczej wątpię w to...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam wtedy schizy jak np wylaczone swiatlo tv mam to wkrecam sobie ze cos slysze heh dlatego dlugo siedze zeby sie zmeczyc i nie myslec o strachu heh dzisiaj w nocy postanowilam ze bede prasowala zeby mi czas zlecial heh a gdzies o 2 spac sie poloze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczynki 🙂
Ja dzis doznalam szoku 😮ale choc raz pozytywnego ...otoz Kocvhane moje ,myslalam ,ze lekarz bedzie mi zwracal uwage,ze przytylam sporo ,a on stwierdzil,ze przez 6tyg przytylam 3kg ,wiec powiedzial mi ze jest uwaga.."bardzo dobrze nawet !!!!"hahahahhaha
On chyba slepy jakis jest 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 🙃 🙃 🙃Ale nie ukrywam,ze mi poprawil humor haha 🙂
Do tego spotkalam znajoma i stwierdzila ,ze jestem szczuplutka,ale brzuch mam duzy,bo w drugiej ciazy jestem,i zazwyczaj tak jest hehe 🤪No ja nie mam pojecia o co im chodzi ,ale jakos lzej mi na duszynie ,uffff... 😎 🙂,mam skierowanie na glukoze,musze kupoic w aptece 75g... 🤢w 28tyg mam kupic i wykonac to badanie,nie wczesniej...
Ale ,zeby byla rownowaga ,to i sie wkurzylam tez ,otoz zaszlam do mamy i okazalo sie ,ze Kamili lozeczko,ktore mialo byc dla Oli...bylo ale tylko w czesciach,niekompletne ... 😞Bo jak mieszkalam u tesciowej,to wzielam tapczanik (bo to bylo takie ,ze zrobic mozna bylo tapczanik)i u mamy sa tylko szczebelki i gorne czesci,a caly tapczanik u ex tesciowej..a tam juz chalupy nie ma ,bo ona po pijaku puscila chate z dymem .....wiec nie ma czego szukac,tylko kupic nowe lozeczko...nic by nie bylo w tym dziwnego,oprocz tego ,ze swiecie przekonana przez pol ciazy ponad nawet ,bylam pewna ,ze lozeczko jest..dzieki Bogu ,ze Andru skoczyl do piwnicy mamy i sie zorientowal w sytuacji ,bo bym wyszla jak zablocki na mydle 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piatek musze isc znow do lekarza ...po l4..zgapilam sie w termminach ..
Zrobil mi usg 🤪 🤪 🤪Malutka wizgala,nie mogl Jej zbadac dobrze haha 😁 😁 😁
Kochana myszka ,wszystko zdrowe i oki 🙂,Sz.Katarzyna rowniez bez zastrzeżeń 😉 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Hej dziewczynki 🙂
Ja dzis doznalam szoku 😮ale choc raz pozytywnego ...otoz Kocvhane moje ,myslalam ,ze lekarz bedzie mi zwracal uwage,ze przytylam sporo ,a on stwierdzil,ze przez 6tyg przytylam 3kg ,wiec powiedzial mi ze jest uwaga.."bardzo dobrze nawet !!!!"hahahahhaha
On chyba slepy jakis jest 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 🙃 🙃 🙃Ale nie ukrywam,ze mi poprawil humor haha 🙂
Do tego spotkalam znajoma i stwierdzila ,ze jestem szczuplutka,ale brzuch mam duzy,bo w drugiej ciazy jestem,i zazwyczaj tak jest hehe 🤪No ja nie mam pojecia o co im chodzi ,ale jakos lzej mi na duszynie ,uffff... 😎 🙂,mam skierowanie na glukoze,musze kupoic w aptece 75g... 🤢w 28tyg mam kupic i wykonac to badanie,nie wczesniej...
Ale ,zeby byla rownowaga ,to i sie wkurzylam tez ,otoz zaszlam do mamy i okazalo sie ,ze Kamili lozeczko,ktore mialo byc dla Oli...bylo ale tylko w czesciach,niekompletne ... 😞Bo jak mieszkalam u tesciowej,to wzielam tapczanik (bo to bylo takie ,ze zrobic mozna bylo tapczanik)i u mamy sa tylko szczebelki i gorne czesci,a caly tapczanik u ex tesciowej..a tam juz chalupy nie ma ,bo ona po pijaku puscila chate z dymem .....wiec nie ma czego szukac,tylko kupic nowe lozeczko...nic by nie bylo w tym dziwnego,oprocz tego ,ze swiecie przekonana przez pol ciazy ponad nawet ,bylam pewna ,ze lozeczko jest..dzieki Bogu ,ze Andru skoczyl do piwnicy mamy i sie zorientowal w sytuacji ,bo bym wyszla jak zablocki na mydle 😁 😁 😁



To chyba Dzień Dziecka tak na lekarzy działa hehe bo mi też nic nie powiedziała że przytyłam kolejne 2 kg w miesiąc heheh i
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leer napisał(a):
tak nawet butów nie mam jeszcze do ślubu bo nigdzie nie ma na mnie rozmiaru..
wszystko idzie jakos inaczej aż rzygać sie chce tym ślubem..



A ja mimo wszystko zazdroszcze 🙂 ja bym se jeszcze raz wzięła śluba ale oczywiście z mym obecnym chłopem heheh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...