Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Zocha napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
Zocha napisał(a):
cześć kochane
wcześniej do was pisałam ale mi prąd na jakiś czas odłaczyli i nie miałam jak na bieżąco poczytać waszych odpowiedzi..

po kontakcie z lekarzem kazali mi od razu spakować się i jechać do szpitala, pojechałam wiec do innego i tam zbadali mnie detektorem tętna i suma sumarum- mimo że serduszo biło to kazali jechać do szpitala... wszyscy się na mnie chyba uparli!!!
W końcu z tego wszystkiego malutkie zaczęło sie ruszać- moze dlatego ze mnie ta ci lekarze wymacali??? nie wiem sama ale zaczęłam ją trochę czuć... 🙂
postanowiliśmy więc z mężem że jutro zrobimy jeszcze na własną rękę dokładne USG i jeśli wszystko będzie dobrze to odpuścimy sobie ten szpital a jeśi cokolwiek będzie budziło wątpliwość to jadę na izbę przyjęć- mam nadzieję, ze wszystko będzie dobrze!!!!
przy KTG lekarz twierdził ze mała się rusza i pytał- czuje pai to?- a ja nic nie czułam... nie wiem o co chodzi.... może jutrzejsze usg mi coś wyjaśni.. najważniejsze że małe serduszko biło jak trza 🙂


dobrze, że jesteś już spokojniejsza i że z małą ok, ale powiem ci szczerze, że nie myslalam, że to taka poważna sprawa, myślałam, że panikujesz, bo ja tak często mam.

tylko że ja tak mam od niedzieli cały czas- od niedzieli ani razu nie zaczęła szaleć tak jak to robiłą wcześniej... wszyscy 3 w sumie lekarze z którymi rozmawiałam powiedzieli że to nie jest normalne- że na tym etapie to dziecko powinno mieć jeszcze na tyle dużo miejsca e powinno cały czas dokazywać tak samo mniej więcej...

jutro mają mi dokładnie sprawdzić wszystkie przepływy i upewnić sie czy mała dostaje ode mnie wszystko co powinna- to że bije serduszko jest wiadomo najważniejsze ale trzeba teraz szybko sprawdzić czy wszystko jest aby na pewno tak jak powinno...


jasne, ze tak. Boze ja bym chyba oszalala z niepokoju. Jestem straszna panikara!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

ja teraz przez to zamieszanie nie wiem czy mała kopie czy nie.. nie zwracałam na to uwagi i teraz trochę sie martwię.. ale zobaczymy jak sie położę..
dobra ja ide trzymajcie kciuki i do usłyszenia w poniedziałek 😉 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leer napisał(a):
ja teraz przez to zamieszanie nie wiem czy mała kopie czy nie.. nie zwracałam na to uwagi i teraz trochę sie martwię.. ale zobaczymy jak sie położę..
dobra ja ide trzymajcie kciuki i do usłyszenia w poniedziałek 😉 😘
Trzymamy kciuki z calej mocy 🙂 powodzenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leer nie przejmuj się pieprzeniem tego głupiego księdza 😠 ja trafiłam na mega zboka przy pierwszej spowiedzi przedślubnej 😮 nie dużo brakło i by mi kazał mu pokazać na sobie jak się kocham ze swoim 😮 😠 😠 😠 po prostu przegięcie pały , ja też jestem wierząca niepraktykująca bo nie mam nerwów na tych księżulków zacofanych 😠
A co do wątpliwości to ja też miałam i to mega 😉 ale szybciutko mineły i teraz nie wyobrażam sobie życia z kimś innym 🙂 Powodzenia 🙂 niech to będzie Twój i Twojego męża najszczęśliwszy dzień , którego nigdy nie zapomnicie 🙂
Zocha dobrze że z małą ok 🙂 najwidoczniej tak kopie że nie odczuwasz tego 🙂 najważniejsze że serducho bije jak dzwon 😁 będzie dobrze !!!!!!
Izka nie przejmuj się tą cukrzycą bo na to niestety wychodzi że ją masz ,odpowiednia dieta i będzie wszystko w porządku z maluchem 🙂 także nie ma co się łamać , szkoda tylko że nawet w ciąży trzeba sobię odmawiać przyjemności ... ale to jest do przeżycia 🙂

ufff się rozpisałam 🙃 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madzia ,trzymaj sie panienko tam jutro,czekamy niecierpliwie na relacje i fotki 🙂Ostatnia Twoja noc jako panieneczka hehe 🙂)))buziole i usciski 😘 😘 😘
Sluchajcie ten zestaw z Zielonej co chcialam kupic,lozeczko ,materac i inne tam dodatki ,poszlo wiecie za ile ???zaq 295zl!!!!tozto szok za uzywane ktos tyle dal 😮Oczyska mi z orbit wylazly normalnie ..
A ja sie zastanawiam nad tym łozeczkiem ,co Mariolka chyba tez czaila ,tyle ze sqamo lozeczko z szuflada i materacykiem o takie--->http://allegro.pl/tymon-mis-z-szuflada-materac-pianka-kokos-gryka-i1633660788.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Madzia ,trzymaj sie panienko tam jutro,czekamy niecierpliwie na relacje i fotki 🙂Ostatnia Twoja noc jako panieneczka hehe 🙂)))buziole i usciski 😘 😘 😘
Sluchajcie ten zestaw z Zielonej co chcialam kupic,lozeczko ,materac i inne tam dodatki ,poszlo wiecie za ile ???zaq 295zl!!!!tozto szok za uzywane ktos tyle dal 😮Oczyska mi z orbit wylazly normalnie ..
A ja sie zastanawiam nad tym łozeczkiem ,co Mariolka chyba tez czaila ,tyle ze sqamo lozeczko z szuflada i materacykiem o takie--->http://allegro.pl/tymon-mis-z-szuflada-materac-pianka-kokos-gryka-i1633660788.html

fajne sa te łozeczka....tylko ze drogie .....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarna79 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Madzia ,trzymaj sie panienko tam jutro,czekamy niecierpliwie na relacje i fotki 🙂Ostatnia Twoja noc jako panieneczka hehe 🙂)))buziole i usciski 😘 😘 😘
Sluchajcie ten zestaw z Zielonej co chcialam kupic,lozeczko ,materac i inne tam dodatki ,poszlo wiecie za ile ???zaq 295zl!!!!tozto szok za uzywane ktos tyle dal 😮Oczyska mi z orbit wylazly normalnie ..
A ja sie zastanawiam nad tym łozeczkiem ,co Mariolka chyba tez czaila ,tyle ze sqamo lozeczko z szuflada i materacykiem o takie--->http://allegro.pl/tymon-mis-z-szuflada-materac-pianka-kokos-gryka-i1633660788.html

fajne sa te łozeczka....tylko ze drogie .....

czy ja wiem??juz z materacem?Jak znajde cos tanszego ,a fajnego to pewnie kupie 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
a w życiu bym tyle nie dała za używane 😮 😮 😮 to się franca wzbogaciła 😜

Andru stwierdzil ,ze ma ustawiony jakis program co przelicytowuje automatycznie(zapomnialam nazwy...)chyba aukcjoner ,czy cos ,bo ja kurcze zalicytowalam i non stop automat przebijalo mnie ,wiec sobie darowalam takie kwoty ,ja blondi ,ale nie az taka glupia 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
Ty będziesz mieć łóżeczko a ja TYMONA MISIA 😁 🤪 🤪 🤪

haha Ola juz wyryte od dziecka bedzie miala imie mezusia przyszlego hahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
a w życiu bym tyle nie dała za używane 😮 😮 😮 to się franca wzbogaciła 😜

Andru stwierdzil ,ze ma ustawiony jakis program co przelicytowuje automatycznie(zapomnialam nazwy...)chyba aukcjoner ,czy cos ,bo ja kurcze zalicytowalam i non stop automat przebijalo mnie ,wiec sobie darowalam takie kwoty ,ja blondi ,ale nie az taka glupia 😮

duzo ludzi tak robi na allegro.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
a w życiu bym tyle nie dała za używane 😮 😮 😮 to się franca wzbogaciła 😜

no niestety polszczyzna -drozyzna 🤪 🤪


no niby jakby to pozliczać to i pewnie się opłacało i za taką kase 😮

pewnie tak,ale mi najbardziej na lozeczku zalezy,a te pierdolki to nie za bardzo ,no ale krowiaga sprzedala,a niech ma 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarna79 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
a w życiu bym tyle nie dała za używane 😮 😮 😮 to się franca wzbogaciła 😜

Andru stwierdzil ,ze ma ustawiony jakis program co przelicytowuje automatycznie(zapomnialam nazwy...)chyba aukcjoner ,czy cos ,bo ja kurcze zalicytowalam i non stop automat przebijalo mnie ,wiec sobie darowalam takie kwoty ,ja blondi ,ale nie az taka glupia 😮

duzo ludzi tak robi na allegro.....

No ja o tym akurat nie slyszalam,nie spotkalam sie z czyms takim ,a non stop zamawiam cos ...ciekawe jak to ktos robi???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarna79 napisał(a):
Co jadłyscie na kolacje cos mi sie chce ale nie wiem co .....tylko wymyslcie cos co mam w lodowce 🙂

mam zgage i bylam w aptece i zapomnialam kupic tych tabletek wiesz.... 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Ty będziesz mieć łóżeczko a ja TYMONA MISIA 😁 🤪 🤪 🤪

haha Ola juz wyryte od dziecka bedzie miala imie mezusia przyszlego hahaha


żeby jej nie zbrzydło to imię 😜 bo mój synek jak wkroczy w Zieloną to już nie będzie odwrotu z 4pakiem wareczki 🤪 😁 😁 😁 😁 😁 będzie Ola sprzedana 🙃 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
a w życiu bym tyle nie dała za używane 😮 😮 😮 to się franca wzbogaciła 😜

Andru stwierdzil ,ze ma ustawiony jakis program co przelicytowuje automatycznie(zapomnialam nazwy...)chyba aukcjoner ,czy cos ,bo ja kurcze zalicytowalam i non stop automat przebijalo mnie ,wiec sobie darowalam takie kwoty ,ja blondi ,ale nie az taka glupia 😮

duzo ludzi tak robi na allegro.....

No ja o tym akurat nie slyszalam,nie spotkalam sie z czyms takim ,a non stop zamawiam cos ...ciekawe jak to ktos robi???

kochana nawet podstawiajac osobe , albo zakłada 2 konto ....wiesz teraz wszyscy na kase ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi sie nic zjadlam serek ze szczypiorkiem z Biedry granulowany-ostatnio go uwielbiam i celebruje ochoczo 🤪,a dopadl mnie zgagulec i mam o ...
zaraz mleko odpale
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Co jadłyscie na kolacje cos mi sie chce ale nie wiem co .....tylko wymyslcie cos co mam w lodowce 🙂

mam zgage i bylam w aptece i zapomnialam kupic tych tabletek wiesz.... 😠


ja po obiedzie już nic w siebie nie zmieszczę tak się nażarłam i popiłam soków że mam dość do jutra 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...