Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
a co do chusteczek nawilżających, ostatnio Grzesiowi kupiłam na spróbowanie najtańsze chusteczki z kerfura, jak ja to nazywam "made in carrefour" były w promocji za 2,99. Stwierdziłam, ze 2 latek ma juz tyłek zahartowany i moze i takich tanszych wyprobowac - i okazało sie ze sprawdzają sie, są dobrze nawilżone, ładnie pachną i zadnych oparzeń po nich ani czerwonego tyłka.
Z biedronki chusteczki dada tez polecam. natomiast odradzam chusteczki niwea bo jak dla mnie są zbyt "suche" i cięzko czyszcą tyłek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
kasia1986 napisał(a):
a co do chusteczek nawilżających, ostatnio Grzesiowi kupiłam na spróbowanie najtańsze chusteczki z kerfura, jak ja to nazywam "made in carrefour" były w promocji za 2,99. Stwierdziłam, ze 2 latek ma juz tyłek zahartowany i moze i takich tanszych wyprobowac - i okazało sie ze sprawdzają sie, są dobrze nawilżone, ładnie pachną i zadnych oparzeń po nich ani czerwonego tyłka.
Z biedronki chusteczki dada tez polecam. natomiast odradzam chusteczki niwea bo jak dla mnie są zbyt "suche" i cięzko czyszcą tyłek 🙂

Ach... jak dobrze mieć wśród swoich doświadczoną kobitkę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarna79 napisał(a):
Agamu napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Hej Laski 🙂
U mnie pogoda zajebista,leje od wczoraj non stop...masakra jakas!!!
I humor mam taki, jak ta pogoda...nic mi sie nie chce
Ide sie polozyc chyba,bo nawet na spacer nie da sie wyjsc
Od wtorku ma byc niby lepiej...ale do wtorku ocipieje jak nadal bedzie lac!!!!! 🙂
a co do zwierzat,u mnie w domu byly, sa i beda zawsze 🙂 ja wychowalam sie ze zwierzetami (kotami i psami) i uwazam, ze izolowanie dziecka od zwierzat,albo pozbywanie sie zwierzaka,bo ma byc dziecko nie jest normalne... 🙂

aha mialam zapytac,moze ktoras wie, gdzie sklada sie wniosek o becikowe??????

kutwa zaczelo grzmiec wlasnie...jeszcze tylko burzy brakuje...

lezałam na sali z laska z opieki społecznej i chyba tam ale nie jestem pewno ....szczerze nie wiem , wiem tylko jedno ze trzeba powiadomic zakład pracy i wypisac wnioski o macierzyński jak najszybciej ....i te dokumenty do Pzu , a i jeszcze ten rodzinny kochana.....

Jaki rodzinny???

no kase na dziecko z opieki chyba tez ....bede wiedziała wiecej jak sie spotkam z kolezanka co urodziła tydzien temu .....tam tej kasy nie jest duzo 80 zł chyba ale to zawsze cos ...

dochody netto na osobe nie moga przekroczyc kwoty 504zl.....ja ni tak ni siak sie nie kwalifikuje...nawet przy kombinacjach alpejskich ,prog jest bardzo niski niestety ..Mam na to nerwy,bo wg.kazdemu dziecku co miesiac powinien sie nalezec zasilek rodzinny ...grosze,bo grosze,ale zawsze cos ,do tego jak sie kwalifikujesz do zasilku rodzinnego mozna sie ubiegac o rozne dodatki ,np.z tytulu urodzenia dziecka (chyba tez tysiac oprocz becikowego..),z tytulu rozpoczecia nauki przez dziecko,dojazdow do szkoly ,niepelnosprawnosci itp ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
Czarnulko ja kupiłam chusteczki bambino bo na takie kosmetyki się nastawiam więc spróbuje na pierwszy ogień te 😜
Asiulko a co to pogoda daję się we znaki i humor Kocurowi nie dopisuje że wnerwia ???? 😮 ah te chłopy ... jak nie urok to sraczka 😜 dobrze będzie , bio niekorzystne minie i wróci wszystko do normy 🙂
MPH dobrze że do nas zawitałaś 🤪 dawno Cię nie było z Zuzią 😉

u nas też leje 😠 😠 😠 masakra ! Ponoć po 10tym ma być lepiej dopiero ...

hehehehe,no mam nadzieje ,bo ostatnio mam na niego nerwy o wszystko ..jakas taka nabuzowana z lekka jestem.. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
Zocha napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Agamu napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Hej Laski 🙂
U mnie pogoda zajebista,leje od wczoraj non stop...masakra jakas!!!
I humor mam taki, jak ta pogoda...nic mi sie nie chce
Ide sie polozyc chyba,bo nawet na spacer nie da sie wyjsc
Od wtorku ma byc niby lepiej...ale do wtorku ocipieje jak nadal bedzie lac!!!!! 🙂
a co do zwierzat,u mnie w domu byly, sa i beda zawsze 🙂 ja wychowalam sie ze zwierzetami (kotami i psami) i uwazam, ze izolowanie dziecka od zwierzat,albo pozbywanie sie zwierzaka,bo ma byc dziecko nie jest normalne... 🙂

aha mialam zapytac,moze ktoras wie, gdzie sklada sie wniosek o becikowe??????

kutwa zaczelo grzmiec wlasnie...jeszcze tylko burzy brakuje...

lezałam na sali z laska z opieki społecznej i chyba tam ale nie jestem pewno ....szczerze nie wiem , wiem tylko jedno ze trzeba powiadomic zakład pracy i wypisac wnioski o macierzyński jak najszybciej ....i te dokumenty do Pzu , a i jeszcze ten rodzinny kochana.....

Jaki rodzinny???

no kase na dziecko z opieki chyba tez ....bede wiedziała wiecej jak sie spotkam z kolezanka co urodziła tydzien temu .....tam tej kasy nie jest duzo 80 zł chyba ale to zawsze cos ...

rodzinne z tego co mi wiadomo przysługuje jeśli sie nie przekroczy jakiejś kwoty przypadającej na członka rodziny.. wiem ze jak oboje rodziców ma dochód i jest jedno dziecko to raczej trudno się "załapać" na rodzinne


ale do rodzinnego chyba wlicza się tylko pensja ojca ??? tak jak do wychowawczego ? czy coś poknociłam 🙃 😮

zarobek obojga..tak mi sie wydaje...bo wkoncu mamy jakis dochod...ja jeszcze mam alimenty na mala ..eh...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Agamu napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Hej Laski 🙂
U mnie pogoda zajebista,leje od wczoraj non stop...masakra jakas!!!
I humor mam taki, jak ta pogoda...nic mi sie nie chce
Ide sie polozyc chyba,bo nawet na spacer nie da sie wyjsc
Od wtorku ma byc niby lepiej...ale do wtorku ocipieje jak nadal bedzie lac!!!!! 🙂
a co do zwierzat,u mnie w domu byly, sa i beda zawsze 🙂 ja wychowalam sie ze zwierzetami (kotami i psami) i uwazam, ze izolowanie dziecka od zwierzat,albo pozbywanie sie zwierzaka,bo ma byc dziecko nie jest normalne... 🙂

aha mialam zapytac,moze ktoras wie, gdzie sklada sie wniosek o becikowe??????

kutwa zaczelo grzmiec wlasnie...jeszcze tylko burzy brakuje...

lezałam na sali z laska z opieki społecznej i chyba tam ale nie jestem pewno ....szczerze nie wiem , wiem tylko jedno ze trzeba powiadomic zakład pracy i wypisac wnioski o macierzyński jak najszybciej ....i te dokumenty do Pzu , a i jeszcze ten rodzinny kochana.....

Jaki rodzinny???

no kase na dziecko z opieki chyba tez ....bede wiedziała wiecej jak sie spotkam z kolezanka co urodziła tydzien temu .....tam tej kasy nie jest duzo 80 zł chyba ale to zawsze cos ...

dochody netto na osobe nie moga przekroczyc kwoty 504zl.....ja ni tak ni siak sie nie kwalifikuje...nawet przy kombinacjach alpejskich ,prog jest bardzo niski niestety ..Mam na to nerwy,bo wg.kazdemu dziecku co miesiac powinien sie nalezec zasilek rodzinny ...grosze,bo grosze,ale zawsze cos ,do tego jak sie kwalifikujesz do zasilku rodzinnego mozna sie ubiegac o rozne dodatki ,np.z tytulu urodzenia dziecka (chyba tez tysiac oprocz becikowego..),z tytulu rozpoczecia nauki przez dziecko,dojazdow do szkoly ,niepelnosprawnosci itp ...

ale moje zarobki nsie wliczaja czy tylko M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zocha napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Zocha napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Agamu napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Hej Laski 🙂
U mnie pogoda zajebista,leje od wczoraj non stop...masakra jakas!!!
I humor mam taki, jak ta pogoda...nic mi sie nie chce
Ide sie polozyc chyba,bo nawet na spacer nie da sie wyjsc
Od wtorku ma byc niby lepiej...ale do wtorku ocipieje jak nadal bedzie lac!!!!! 🙂
a co do zwierzat,u mnie w domu byly, sa i beda zawsze 🙂 ja wychowalam sie ze zwierzetami (kotami i psami) i uwazam, ze izolowanie dziecka od zwierzat,albo pozbywanie sie zwierzaka,bo ma byc dziecko nie jest normalne... 🙂

aha mialam zapytac,moze ktoras wie, gdzie sklada sie wniosek o becikowe??????

kutwa zaczelo grzmiec wlasnie...jeszcze tylko burzy brakuje...

lezałam na sali z laska z opieki społecznej i chyba tam ale nie jestem pewno ....szczerze nie wiem , wiem tylko jedno ze trzeba powiadomic zakład pracy i wypisac wnioski o macierzyński jak najszybciej ....i te dokumenty do Pzu , a i jeszcze ten rodzinny kochana.....

Jaki rodzinny???

no kase na dziecko z opieki chyba tez ....bede wiedziała wiecej jak sie spotkam z kolezanka co urodziła tydzien temu .....tam tej kasy nie jest duzo 80 zł chyba ale to zawsze cos ...

rodzinne z tego co mi wiadomo przysługuje jeśli sie nie przekroczy jakiejś kwoty przypadającej na członka rodziny.. wiem ze jak oboje rodziców ma dochód i jest jedno dziecko to raczej trudno się "załapać" na rodzinne


ale do rodzinnego chyba wlicza się tylko pensja ojca ??? tak jak do wychowawczego ? czy coś poknociłam 🙃 😮

wydaje mi sie ze obojga- ale nie upieram sie zbytnio , do wychowawczego tylko ojca bo kobieta wtedy i tak nie ma dochodu

jedyne co wtedy ma to odchody hahahahhaa 😁 😁 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarna79 napisał(a):
Agamu napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Laski jak wy pierzecie ubranka dla malenstwa to w proszku i płynie dla dziecie ...czy jak ....ja mam tylko proszek nie mam specjalnego płynu ....

Ja zaczynam pranko na poczatku sierpnia, wiec jeszcze nie wiem w czym 🙂

ja to co mam zaczne juz prac .....jakos po tym szpitalu wszytsko moze sie zdarzyc ....tylko oczywiscie pogoda sobie poszla w piz****** 😞 😞 😞, bo miałam juz pierwsza ture w sobote wyprac i co dupa.....

moje juz 3ci dzien "schnie" na dworze 😁 😁 😁 😁 😁kur...mam nerwy na te aure ,a zebrac mi sie nie chce -trza na nowo prac .. 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Agamu napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Laski jak wy pierzecie ubranka dla malenstwa to w proszku i płynie dla dziecie ...czy jak ....ja mam tylko proszek nie mam specjalnego płynu ....

Ja zaczynam pranko na poczatku sierpnia, wiec jeszcze nie wiem w czym 🙂

ja to co mam zaczne juz prac .....jakos po tym szpitalu wszytsko moze sie zdarzyc ....tylko oczywiscie pogoda sobie poszla w piz****** 😞 😞 😞, bo miałam juz pierwsza ture w sobote wyprac i co dupa.....

moje juz 3ci dzien "schnie" na dworze 😁 😁 😁 😁 😁kur...mam nerwy na te aure ,a zebrac mi sie nie chce -trza na nowo prac .. 😠

no niestety , ja to na suszarke wywiesze i w domu bedzie stała....a wolałabym na dworze...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarna79 napisał(a):
jastin203 napisał(a):
U mnie leje wieje pogoda masakra mieliśmy jechac po farbę bo mój męża ma jutro salon pomalowac ale nie wiem czy mi sie chce dzis wychodzi poczekam za godzinkę wraca z pracki to zobacze jaki plan na dzis.

A jaką wanienkę bedziecie miały bo ja nie moge się zdecydowac czy kupic całą komode z przewijakiem i wanienką czy osobno przewijak i wanienkę na stelarzu wy jak myślicie ,super sa te wanienki z ONDY ale cholernie drogie,

najzwyklejsza wanne 102 cm ....one na allegro za 18 zł sa

sluszna slusznosc 🙂Ja mam te z bajerami..profilowana z jakims tam odlewem w formie lezaczka jakgdyby,ze nie trza dziecka trzymac na stelazu....ale taka dostalam i nie zamierzam z tego stelaza korzystac,bo sie w chalupie nie pomiescimy,niedluga w piwnicy wyladujemy na noc hehe,najlepsza wg.mnie zwkla wanienka,np. z marketu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Agamu napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Laski jak wy pierzecie ubranka dla malenstwa to w proszku i płynie dla dziecie ...czy jak ....ja mam tylko proszek nie mam specjalnego płynu ....

Ja zaczynam pranko na poczatku sierpnia, wiec jeszcze nie wiem w czym 🙂

ja to co mam zaczne juz prac .....jakos po tym szpitalu wszytsko moze sie zdarzyc ....tylko oczywiscie pogoda sobie poszla w piz****** 😞 😞 😞, bo miałam juz pierwsza ture w sobote wyprac i co dupa.....

moje juz 3ci dzien "schnie" na dworze 😁 😁 😁 😁 😁kur...mam nerwy na te aure ,a zebrac mi sie nie chce -trza na nowo prac .. 😠

no niestety , ja to na suszarke wywiesze i w domu bedzie stała....a wolałabym na dworze...

U mnie też suszarka nad pralką zawalona a że przesadziłam ze wsadem - 7kg - to muszę jeszcze w pokoju rozstawić grzmota... Dobrze, że mi wózek zdążył wyschnąć przed tymi deszczami, chociaż tez czaiłam się czy go prać jak było tak pochmurno. Została mi jedna część do wyprania, ale to muszę zrobić ręcznie i muszę poczekać na ładne słonko by mi kapało na ogrodzie a nie w domu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarna79 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
byłam u rodziców, obiadek przytargałam, teraz tylko wstawić 🙂 pogoda nadal do dupy 😞

a co masz dobrego ????
Dzisiaj u mnie M robi , kurczka na parze , ryz , fasolke szparagowa i surówke z pomidorów ....PYCHOTAKA....

ja mialam fasolke szparagoa(lykowa taka ze hej !!-jak przebieralam niby nie bylo widac łyków ,a full ich..:angry 🙂ziemniory i jajo sadzone,i reszte szpinaku z wczoraj 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
jastin203 napisał(a):
U mnie leje wieje pogoda masakra mieliśmy jechac po farbę bo mój męża ma jutro salon pomalowac ale nie wiem czy mi sie chce dzis wychodzi poczekam za godzinkę wraca z pracki to zobacze jaki plan na dzis.

A jaką wanienkę bedziecie miały bo ja nie moge się zdecydowac czy kupic całą komode z przewijakiem i wanienką czy osobno przewijak i wanienkę na stelarzu wy jak myślicie ,super sa te wanienki z ONDY ale cholernie drogie,

najzwyklejsza wanne 102 cm ....one na allegro za 18 zł sa

sluszna slusznosc 🙂Ja mam te z bajerami..profilowana z jakims tam odlewem w formie lezaczka jakgdyby,ze nie trza dziecka trzymac na stelazu....ale taka dostalam i nie zamierzam z tego stelaza korzystac,bo sie w chalupie nie pomiescimy,niedluga w piwnicy wyladujemy na noc hehe,najlepsza wg.mnie zwkla wanienka,np. z marketu 🙂

dobrze mowisz dac ci wodki hi hi 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
jastin203 napisał(a):
U mnie leje wieje pogoda masakra mieliśmy jechac po farbę bo mój męża ma jutro salon pomalowac ale nie wiem czy mi sie chce dzis wychodzi poczekam za godzinkę wraca z pracki to zobacze jaki plan na dzis.

A jaką wanienkę bedziecie miały bo ja nie moge się zdecydowac czy kupic całą komode z przewijakiem i wanienką czy osobno przewijak i wanienkę na stelarzu wy jak myślicie ,super sa te wanienki z ONDY ale cholernie drogie,

najzwyklejsza wanne 102 cm ....one na allegro za 18 zł sa

sluszna slusznosc 🙂Ja mam te z bajerami..profilowana z jakims tam odlewem w formie lezaczka jakgdyby,ze nie trza dziecka trzymac na stelazu....ale taka dostalam i nie zamierzam z tego stelaza korzystac,bo sie w chalupie nie pomiescimy,niedluga w piwnicy wyladujemy na noc hehe,najlepsza wg.mnie zwkla wanienka,np. z marketu 🙂

Ja wanienkę dostanę, więc nie mogę wybrzydzać 🙂 Zastanawiałam się nad zakupem stelaża, ale nie będę miała gdzie się z tym rozłożyć i wykminiłam, że wanienkę będziemy stawiali na wannie i muszli i tam będzie mi najwygodniej kapać. Przynajmniej taką mam nadzieję 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
mph napisał(a):
czesc brzuszki
dawno mnie u was nie bylo...buuu...ale pogoda okropna za oknem...
mam nadzieje, ze u was wszystko dobrze.
ja wlasnie jestem w trakcie leczenia kanalowego zeba i marze aby to juz ostatnia wizyta byla. wczoraj bylam na usg- mala zdrowo rosnie 🤪 i generalnie jest bardzo grzeczna w brzuszku 🙂 pozdrawiam was serdecznie- jeszcze 2 i pol miesiaca 🙂

hej Martula wkoncu sie odezwalas!!!! 🤪 🤪 🤪 Fajnie ze Malenka zdrowo rosnie 🙂A ile wazy teraz ,powiedz powiedz prosze ,bo ja mam dop wizyte 21lipca....


czesc kochana
mala wazy 1350 🙂 trzymam kciuki za Twoja wizyte. juz nie moge doczekac sie sierpnia aby zaczac robic powazniejsze zakupy typu lozeczko, wozek. 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doris5969 napisał(a):
Hej Laski 🙂
u mnie też pogoda do dupy:/w nocy sie budziłam bo mnie skurcze łapały 😞napiszcie mi jaki wy ten magnez bierzecie 🙂?
co do psa to tak w domu toleruje sama miałam 18 lat sunie kundelka i Kuba sie z nia wychowwywał tyle ze ona uciekała przed nim wolała mieć cisze i spokój 🙂a co do kotów to nigdy nie miałam i nigdy mieć nie będe lubie je ale tylko z daleka nie wyobrazam sobie miec w domu kuwety fujjj a pozatym Kuba ma zaj******alergie na kota i dostaje drgawek jak tylko słysze ze mamy gdzieś iść gdzie jest kot !!!!dlatego staramy sie omijać te domy szerokim łukiemj no a jak juz musimy iść bo moja sister cioteczna ma dwa to wizyty trwaja b. krótko .
Ja chusteczek pewnie Bambino bede uzywała albo Nivea lub z Rossmana bo na Pampersa ja mam uczulenie za bardzo mi kupa śmierdzą no nie dziwcie sie ze kupa ale same sie przekonacie co to znaczy 😜 😉 a proszku używałam na poczatku Jelp i płynu też a późzniej Lovella plus płyn Silan sensitive a proszku normalnego nie polecam za duzo chemi w chemi zawiera i może zrobic krzywde dziecku a my nawet tego nie zauwazymy gołym okiem a i czasami wystepuje mocna alergia a wiem bo moja kolezanka tak zrobiła i dziecku zaczeły sie robic w z zgieciach kolan raczek za uszami otwarte rany tak ze takiego ryzyka nie polecam.


Dorcia ja biore Asmag 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasia1986 napisał(a):
Agamu napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Siema laski .....
POgoda do dupy....i widac ze weekend na brzuszku ..... 🙂 🙂 🙂
a i oczywiscie nie dowiedziałam sie na temat chusteczek jakie kupujecie ????

Ja mam dzidziusia z Biedry ,ale z tego co jarze to jednak Pampersy byly najlepsze,ja ich uzywalam wowczas jak Kami byla mala ..takie "miesiste"ze tak powiem 🙂A teraz mam z promocji Dzidziusie ,zobaczymy 🙂 😉

Ja mam Johnsons, i tak wszystko zweryfikuje skórka naszych bobasów,chyba metodą prób i błędów będziemy do wszystkiego dochodzić 🙂


Pewnie, np. Grzesiowi nic nie było po Johnsonie jak go kąpali w szpitalu, a ponoc dużo mam narzeka na johnsona że uczula. u Grzesia nie sprawdził się tylko krem na odparzenia hipp ( dostałam mnóstwo próbek o tesciowej). Miał po nim bardzo czerwony tyłek. natomiast oliwka hipp jest super ( miły zapach). Także kochane - metodą prób i błędów dojdziemy co maluszkom będzie służyło 🙂

Moja Kami tez na Jonsona nie miala uczulenia 🙂Ja wrecz uwielbiam te lawendowa serie na spokojny sen 🙂Jest przecudna,zapach ze ach....Jak Ola nie bedzie uczulona to napewno zasiegne po nia 🙂))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
Czarnulko ja kupiłam chusteczki bambino bo na takie kosmetyki się nastawiam więc spróbuje na pierwszy ogień te 😜
Asiulko a co to pogoda daję się we znaki i humor Kocurowi nie dopisuje że wnerwia ????: 😘: dawno Cię nie było z Zuzią 😉

u nas też leje 😠 😠 😠 masakra ! Ponoć po 10tym ma być lepiej dopiero ...

j dalej generalnie latam 🙂- pracuje, ale przynajmniej czas szybko leci a wizyty usg juz co 2 tyg mam wiec tym bardziej mam nadzieje ze te 2 i pol miesiaca zleca.pozdrawiam 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarna79 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Agamu napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Hej Laski 🙂
U mnie pogoda zajebista,leje od wczoraj non stop...masakra jakas!!!
I humor mam taki, jak ta pogoda...nic mi sie nie chce
Ide sie polozyc chyba,bo nawet na spacer nie da sie wyjsc
Od wtorku ma byc niby lepiej...ale do wtorku ocipieje jak nadal bedzie lac!!!!! 🙂
a co do zwierzat,u mnie w domu byly, sa i beda zawsze 🙂 ja wychowalam sie ze zwierzetami (kotami i psami) i uwazam, ze izolowanie dziecka od zwierzat,albo pozbywanie sie zwierzaka,bo ma byc dziecko nie jest normalne... 🙂

aha mialam zapytac,moze ktoras wie, gdzie sklada sie wniosek o becikowe??????

kutwa zaczelo grzmiec wlasnie...jeszcze tylko burzy brakuje...

lezałam na sali z laska z opieki społecznej i chyba tam ale nie jestem pewno ....szczerze nie wiem , wiem tylko jedno ze trzeba powiadomic zakład pracy i wypisac wnioski o macierzyński jak najszybciej ....i te dokumenty do Pzu , a i jeszcze ten rodzinny kochana.....

Jaki rodzinny???

no kase na dziecko z opieki chyba tez ....bede wiedziała wiecej jak sie spotkam z kolezanka co urodziła tydzien temu .....tam tej kasy nie jest duzo 80 zł chyba ale to zawsze cos ...

dochody netto na osobe nie moga przekroczyc kwoty 504zl.....ja ni tak ni siak sie nie kwalifikuje...nawet przy kombinacjach alpejskich ,prog jest bardzo niski niestety ..Mam na to nerwy,bo wg.kazdemu dziecku co miesiac powinien sie nalezec zasilek rodzinny ...grosze,bo grosze,ale zawsze cos ,do tego jak sie kwalifikujesz do zasilku rodzinnego mozna sie ubiegac o rozne dodatki ,np.z tytulu urodzenia dziecka (chyba tez tysiac oprocz becikowego..),z tytulu rozpoczecia nauki przez dziecko,dojazdow do szkoly ,niepelnosprawnosci itp ...

ale moje zarobki nsie wliczaja czy tylko M

i Twoje i Meza nie ma zmiluj.. 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarna79 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
jastin203 napisał(a):
U mnie leje wieje pogoda masakra mieliśmy jechac po farbę bo mój męża ma jutro salon pomalowac ale nie wiem czy mi sie chce dzis wychodzi poczekam za godzinkę wraca z pracki to zobacze jaki plan na dzis.

A jaką wanienkę bedziecie miały bo ja nie moge się zdecydowac czy kupic całą komode z przewijakiem i wanienką czy osobno przewijak i wanienkę na stelarzu wy jak myślicie ,super sa te wanienki z ONDY ale cholernie drogie,

najzwyklejsza wanne 102 cm ....one na allegro za 18 zł sa

sluszna slusznosc 🙂Ja mam te z bajerami..profilowana z jakims tam odlewem w formie lezaczka jakgdyby,ze nie trza dziecka trzymac na stelazu....ale taka dostalam i nie zamierzam z tego stelaza korzystac,bo sie w chalupie nie pomiescimy,niedluga w piwnicy wyladujemy na noc hehe,najlepsza wg.mnie zwkla wanienka,np. z marketu 🙂

dobrze mowisz dac ci wodki hi hi 🙂 🙂

dac dac!!!!a dzis bym sie nie bala i na...bala normalnie jak czlowiek 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mph napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
mph napisał(a):
czesc brzuszki
dawno mnie u was nie bylo...buuu...ale pogoda okropna za oknem...
mam nadzieje, ze u was wszystko dobrze.
ja wlasnie jestem w trakcie leczenia kanalowego zeba i marze aby to juz ostatnia wizyta byla. wczoraj bylam na usg- mala zdrowo rosnie 🤪 i generalnie jest bardzo grzeczna w brzuszku 🙂 pozdrawiam was serdecznie- jeszcze 2 i pol miesiaca 🙂

hej Martula wkoncu sie odezwalas!!!! 🤪 🤪 🤪 Fajnie ze Malenka zdrowo rosnie 🙂A ile wazy teraz ,powiedz powiedz prosze ,bo ja mam dop wizyte 21lipca....


czesc kochana
mala wazy 1350 🙂 trzymam kciuki za Twoja wizyte. juz nie moge doczekac sie sierpnia aby zaczac robic powazniejsze zakupy typu lozeczko, wozek. 😘

hehe 🙂spora dziewuszka 🙂Dziekuje za info,a jak tam zdrowko Kochana?co slychac??na L4 jestes nie??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiulka jestem na l4 ale pracuje prywatnie i niezaleznie 🙂 wiec spoko. mam nadzieje od sierpnia zaczac przygotowywac sie ostro do przyjscia dziecka i zaczac powazniejsze zakupy 🙂 bo oczywiscie drobiazgi juz mam. a jak u ciebie?
tak poza tym dobrze, przytylam dosc duzo,ale cukrzycy nie mam- 18 kg. troche ciezko mi na nogach stac,ale w wiekszosci siedze wiec nie zarzekam 🙂 wizyty mam juz co 2 tyg- nastepnoa 16 lipca. szykuje sie na cc wiec pewnie w sierpniu ustalimy juz konkretny termin.
a zaraz wam fote zuzki wstawie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mph napisał(a):
mph napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
mph napisał(a):
czesc brzuszki
dawno mnie u was nie bylo...buuu...ale pogoda okropna za oknem...
mam nadzieje, ze u was wszystko dobrze.
ja wlasnie jestem w trakcie leczenia kanalowego zeba i marze aby to juz ostatnia wizyta byla. wczoraj bylam na usg- mala zdrowo rosnie 🤪 i generalnie jest bardzo grzeczna w brzuszku 🙂 pozdrawiam was serdecznie- jeszcze 2 i pol miesiaca 🙂

hej Martula wkoncu sie odezwalas!!!! 🤪 🤪 🤪 Fajnie ze Malenka zdrowo rosnie 🙂A ile wazy teraz ,powiedz powiedz prosze ,bo ja mam dop wizyte 21lipca....


czesc kochana
mala wazy 1350 🙂 trzymam kciuki za Twoja wizyte. juz nie moge doczekac sie sierpnia aby zaczac robic powazniejsze zakupy typu lozeczko, wozek. 😘

Ja juz mam wozek,loze i sporo ciuszkow,powoli gromadze wszystko 🙂Wczoraj juz tez te male pieluszki zakupilam z Biedroneczki Dada ,wypraweczka juz zamowiona tyz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mph napisał(a):
asiulka jestem na l4 ale pracuje prywatnie i niezaleznie 🙂 wiec spoko. mam nadzieje od sierpnia zaczac przygotowywac sie ostro do przyjscia dziecka i zaczac powazniejsze zakupy 🙂 bo oczywiscie drobiazgi juz mam. a jak u ciebie?
tak poza tym dobrze, przytylam dosc duzo,ale cukrzycy nie mam- 18 kg. troche ciezko mi na nogach stac,ale w wiekszosci siedze wiec nie zarzekam 🙂 wizyty mam juz co 2 tyg- nastepnoa 16 lipca. szykuje sie na cc wiec pewnie w sierpniu ustalimy juz konkretny termin.

a czemu cc?//Ja tam tez sie kilosami juz nie martwie ,dzidziorek najwazniejszy,co sie teraz slyszy to az ciarki przechodza....a takie pierdolki jak zrzucenie kg -to po porodzie powinnysmy o tym myslec 🙂 Grunt,ze cukrzycy nie mamy ,bo tu kilka naszych dziewczyn sie doczekalo tego paskudztwa ,wspolczuje im serdecznie ,kluc sie ,mierzyc poziom cukru i stresowac przed kazdym posilkiem i po nim... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...