Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
ale naskrobałyście szalone 🙃 😉 🙃
Mph śliczna mała Zuzia 🙂 !!!!!!!!!
Ja coś po południu strasznie osłabłam , ta pogoda daje w dupe 😠 leje non stop 😠 toż to idzie zwariować , byłam na chwilę w biedronce z moim i właśnie zajadam się gruszkami i brzoskwinkami 😁 😁 😁 mniam mniam ...a wogóle to wszamałabym pizze ☺️ ☺️ ☺️ mam takiego smaka że szok 🤪

ja tez bym pizze zjadla dzis cholerna ochota... ☺️ ☺️ ☺️

no nie nastepna przyszła kusic , Dorcia czereśniami ,a ty Pizza.....no wezcie juz nie gadajcie o jedzeniu bo bede musiał isc spac do diabła .... 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
MALEX napisał(a):
Agnieszko czy Tobie w szpitalu robili jakieś usg czy inne badania?

jak mnie przyjmowali na oddział to zrobili badanie podwozia , zmierzyli cisnienie , wazyli , pozniej byłam na usg , jak juz poszłam na odział pobierali krew , mocz , na drugi dzien znowu rano krew i posiew z moczu, na trzeci dzien znowu krew bo musieli powtorzyc badania , no i 4 razy dziennie glukometrem sprawdzali cukier ( oczywiscie dieta cukrzycowa) i 4 razy dziennie sprawdzali cisnienie..., a jak wychodziłam to badanie podwozia znowu , zalecenia i do domu , jutro ide na wizyte kontrolna , a we wtorek znowu do szpitala z moczem na badania ,....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
wąsnie wszamałam bułe z maslem i sałata z własnego chowu 🙂jest pyszna soczysta i chrupiąca 🙂kurcze pierwszy raz od duzszego czasu zjadłam bułe na sama noc ale nie mogłam sie powstrzymac ☺️ 😜

a idzcie wy w diabli ....no jeszcze czym bedziecie kusiły.....no i wez tu mniej diete ....jak one takie smakołyki jedza...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MALEX napisał(a):
Aga trzymam kciuki, teraz mówię Wam dobranoc.

ja tez MOnia za Ciebie trzymam kciuki ....zeby wszytsko było dobrze , bo Ty w srode idziesz do szpitala ....mam nadzije ze na krotko .....odzywaj sie do nas , z tego co wiem Agata ma do Ciebie nr , jak cos to daj nam czasmi znac co i jak , bo nie wiem czy sie zobaczymy przez te 2dni , jutro musze załatwic pare spraw wiec nie wiem czy bede , a we wtorek do szpitala i ide w odwiedziny do kumpeli z ktora lezałam w szpitalu tylko ona juz ma Kubusia przy sobie hi hi , wiec w domu bede pozno .....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
Ja we wtorek maszeruję z moczem i na upuszczenie krwi 🙂
A w piątek do gina na comiesięczny full serwis 🙂
Ciekawe ile waży moje Dziewcze, ostatnio 8 czerwca miała 860 g 🙂

z 1400 bedzie juz miała Twoja kruszynka ,jak nie wiecej , jak sie czujesz ????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarna79 napisał(a):
Ide przygotowac Katarzyne na jutrzejsza wizyte ......zaraz przyjde znowu do Was..... 🙂
Tak mi smaka zrobiłyscie na te czeresnie ,...ale coz nie mam i obejdzie sie bez......

Aga ,a na ktora masz wizyte jutro???
Ja z rana tylko z moczem mknę ,bo minal tydzien po zazywaniu antybiotykow na ten moj pecherz,mialam full bakterii ..mam nadz,ze jest oki,bo juz nie czuje stworow zadnych 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Ide przygotowac Katarzyne na jutrzejsza wizyte ......zaraz przyjde znowu do Was..... 🙂
Tak mi smaka zrobiłyscie na te czeresnie ,...ale coz nie mam i obejdzie sie bez......

Aga ,a na ktora masz wizyte jutro???
Ja z rana tylko z moczem mknę ,bo minal tydzien po zazywaniu antybiotykow na ten moj pecherz,mialam full bakterii ..mam nadz,ze jest oki,bo juz nie czuje stworow zadnych 😉

na 10.40 bede pisała co tam i w ogole , bo dopiero na brzuszku bede wieczorkiem ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mph napisał(a):
dziewczyny czy wam tez ciezko tak patrzec na takie apele jak jest wyzej o tym Tomusiu? ja normalnie nie moge....albo te reklamy na tvnie-pomozmy chorym dzieciom....,mnie to tak rusza, tak doluje...

tez tak mam...myslalam ,ze to tylko ja tak odczuwam,czasem czuje sie jak egoistka ... ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Ja we wtorek maszeruję z moczem i na upuszczenie krwi 🙂
A w piątek do gina na comiesięczny full serwis 🙂
Ciekawe ile waży moje Dziewcze, ostatnio 8 czerwca miała 860 g 🙂

z 1400 bedzie juz miała Twoja kruszynka ,jak nie wiecej , jak sie czujesz ????
no ja tak obstawiam też ,że koło 1500 🙂 i dobrze,niech rośnie 🙂
A ja już ok, chyba Mała skopała mi żołądek po prostu,bo szaleje dziś jak opętana 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jastin203 napisał(a):
uczucie niesamowite ja juz doczekac się nie mogę kiedy ją zobacze ciekawe do kogo bedzie podobna i czy włoski bedzie miała?

Dzięki za radę z tym suwaczkiem ja to normalnie jak blondynka z kawału 🙂 a wcale nie jstem blondynką

do listonosza!!!hehe 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Ja we wtorek maszeruję z moczem i na upuszczenie krwi 🙂
A w piątek do gina na comiesięczny full serwis 🙂
Ciekawe ile waży moje Dziewcze, ostatnio 8 czerwca miała 860 g 🙂

z 1400 bedzie juz miała Twoja kruszynka ,jak nie wiecej , jak sie czujesz ????
no ja tak obstawiam też ,że koło 1500 🙂 i dobrze,niech rośnie 🙂
A ja już ok, chyba Mała skopała mi żołądek po prostu,bo szaleje dziś jak opętana 🙂

no tak czasmi jest ze kopia w takie miejsce ze szok , a nas to strasznie boli , ale dla dzieci wszytsko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Agamu napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Ja we wtorek maszeruję z moczem i na upuszczenie krwi 🙂
A w piątek do gina na comiesięczny full serwis 🙂
Ciekawe ile waży moje Dziewcze, ostatnio 8 czerwca miała 860 g 🙂

z 1400 bedzie juz miała Twoja kruszynka ,jak nie wiecej , jak sie czujesz ????
no ja tak obstawiam też ,że koło 1500 🙂 i dobrze,niech rośnie 🙂
A ja już ok, chyba Mała skopała mi żołądek po prostu,bo szaleje dziś jak opętana 🙂

no tak czasmi jest ze kopia w takie miejsce ze szok , a nas to strasznie boli , ale dla dzieci wszytsko

Ja nawet bolu nie czułam, ani mi niedobrze sie nie zrobiło,był tylko kop i momentalny paw...kiedyś w nocy też tak miałam, na zakręcie bym nie wyrobiła,z wyra wyskoczyłam na rowne nogi i do klopa!Dlatego podejrzewam, że ona okopuje zołądek od czasu do czasu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Agamu napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Ja we wtorek maszeruję z moczem i na upuszczenie krwi 🙂
A w piątek do gina na comiesięczny full serwis 🙂
Ciekawe ile waży moje Dziewcze, ostatnio 8 czerwca miała 860 g 🙂

z 1400 bedzie juz miała Twoja kruszynka ,jak nie wiecej , jak sie czujesz ????
no ja tak obstawiam też ,że koło 1500 🙂 i dobrze,niech rośnie 🙂
A ja już ok, chyba Mała skopała mi żołądek po prostu,bo szaleje dziś jak opętana 🙂

no tak czasmi jest ze kopia w takie miejsce ze szok , a nas to strasznie boli , ale dla dzieci wszytsko

Ja nawet bolu nie czułam, ani mi niedobrze sie nie zrobiło,był tylko kop i momentalny paw...kiedyś w nocy też tak miałam, na zakręcie bym nie wyrobiła,z wyra wyskoczyłam na rowne nogi i do klopa!Dlatego podejrzewam, że ona okopuje zołądek od czasu do czasu 🙂

ty to sie biedna masz.....paw i paw....kurcze i znowu bedziesz na minusie hi hi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Agamu napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Agamu napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Ja we wtorek maszeruję z moczem i na upuszczenie krwi 🙂
A w piątek do gina na comiesięczny full serwis 🙂
Ciekawe ile waży moje Dziewcze, ostatnio 8 czerwca miała 860 g 🙂

z 1400 bedzie juz miała Twoja kruszynka ,jak nie wiecej , jak sie czujesz ????
no ja tak obstawiam też ,że koło 1500 🙂 i dobrze,niech rośnie 🙂
A ja już ok, chyba Mała skopała mi żołądek po prostu,bo szaleje dziś jak opętana 🙂

no tak czasmi jest ze kopia w takie miejsce ze szok , a nas to strasznie boli , ale dla dzieci wszytsko

Ja nawet bolu nie czułam, ani mi niedobrze sie nie zrobiło,był tylko kop i momentalny paw...kiedyś w nocy też tak miałam, na zakręcie bym nie wyrobiła,z wyra wyskoczyłam na rowne nogi i do klopa!Dlatego podejrzewam, że ona okopuje zołądek od czasu do czasu 🙂

ty to sie biedna masz.....paw i paw....kurcze i znowu bedziesz na minusie hi hi

Teraz to myslę, że będzie coś do przodu, bo naprawdę jem przyzwoicie 🙂 Chociaż wszystko chyba idzie w Gabrysię i w brzuch,bo ja jakoś nie czuję, żebym rosła gdzieś indziej niż na brzuszku.Zobaczymy w piątek ile ja przybrałam, a ile ona 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
no ja już po kąpieli 🙂

wiecie co czasami brakuje mi takiego fajnego porwistego spontanicznego seksu bo teraz to mój popęd opadł a i jak juz do czegos dojdzie to nie to samo co przed ciaża echhh jeszcze sobie poczekam ze 4 m-c 😞

szybka akcja jest najlepsza .....brakuje , brakuje .....musimy jeszcze poczekac....wy i tak musieliscie czekac jak kuba zasnie albo jak go nie bedzie , a my to czasmi jak te niewyrzyte zwierzatka , wszedzie gdzie sie dało hi hi po pare razy dziennie.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
no ja już po kąpieli 🙂

wiecie co czasami brakuje mi takiego fajnego porwistego spontanicznego seksu bo teraz to mój popęd opadł a i jak juz do czegos dojdzie to nie to samo co przed ciaża echhh jeszcze sobie poczekam ze 4 m-c 😞

szybka akcja jest najlepsza .....brakuje , brakuje .....musimy jeszcze poczekac....wy i tak musieliscie czekac jak kuba zasnie albo jak go nie bedzie , a my to czasmi jak te niewyrzyte zwierzatka , wszedzie gdzie sie dało hi hi po pare razy dziennie.....


co racja to racja 🙂a i zdazyło sie ze my w akcji a on przyszedł zaspany ze swoim pimpkiem i sie kitrał nam do łóżka położył sie poszedł w kimke a nas sparalizowało a po chwili dostalismy ataku smiechu i akcje dokończylismy u niego w pokoju 🤪 🤪 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej!! Skończyłam przeglądać "dary" 🙂 Oprócz pajacyków, bodziaków, bluz, bluzeczek dostaliśmy nianię z monitorem oddechu i dwa przecudne kombinezony oraz nosidełko. Pajacyków mam już full, na dzień dzisiejszy brakuje śpiochów, bo mam tylko 2 sztuki. Postaram się jutro wrzucić fotki tych kombinezonów - normalnie mnie rozbroiły. Mamuśka też dostała masę ciuchów 🙂 Tylko tatuś nic nie dostał... Jak zmontuje komodę na ciuszki małej to dostanie buziaka 🙂
Strasznie rozbolały mnie plecy po przeglądzie paczki - pomogła kąpiel i masaż plecków. Idę laseczki się wyciągnąć na wyrku i poczytam trochę książkę, może nie będę siedziała do 1 w nocy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...