Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
kamiska napisał(a):
Aga napisz mi co ty za chleb jesz bo ja zjadłam duza kromkę na śniadanie z mozzarella i pomidorem i cukier 160 😞
masz jakis sprawdzony?

wiesz co kochana ze sniadaniem to u mnie ciagle lipa , bo mam zawsze 120 nie wiem dlaczego ....ja jem chleb razowy z wedlina ( chyba własnie po tych wedlinach mi skacze , juz i tak kupuje za 30 zł i nic ) 2 kromki pamietaj o sałacie bo to obniza cukier i do tego pomidor , ogorek .....dzisiaj miałam 104 rano czyli ok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Laski 😘 😘
U mnie przespana noc, i ogólnie dzień jak na razie Dobry 🙂
Wczoraj Dzidzia nie dała mi oddychać, strasznie płuca mi uciskała i wszystko w środku, że o 23.00 musiałam z mężem na spacer wyjść i kości przeprostować. Mam pytanie: Po co jest robiony wymaz z pochwy? 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamiska napisał(a):
a jak w ogole cukier Twoj musisz mierzyc??

cukier mierze na czczo jak tylko wstane ....i po godz od kazdego posiłku sniadanie , obiad, kolacja , raz w tyg musze mierzyc o 22 i 3 w nocy ( całe szczescie ze zawsze wstaje na sisiu o tej porze hi hi )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ANIA100 napisał(a):
Cześć dziewczynki, u nas jak zwykle nie przespana noc, ale tak jak obiecałam wysypiam się na zaś, więc od 6 do 8 udało nam się zasnąć 😆. Dziś noc ciężka, nie mogłam oddychać, żadna pozycja nie pomagała 😞, ale tak już mam od pewnego czasu i trzeba się przyzwyczaić. 🙂 Humorek dziś zdecydowanie lepszy, choć zaraz muszę powalczyć z katarzyną 😁 😁 😁, i chyba nie będzie mi tak do śmiechu, wczoraj sobie odpuściłam wystarczająco miałam wisielczy nastrój. Dziś mają mi przyjść niby firanki do pokoju Emi, 🙂 🙂 🙂.
Dorcia wszystkiego naj naj naj lepszego z okazji urodzinek 🙂 🙂 🙂


Mnie to czeka we wtorek..bo w środe wizyta..Ale mam zadanie troche łatwiejsze..bo walczyłam z katarzyną przed usg..może będzie dzięki temu troszke lżej 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
szotka napisał(a):
Ja się golę na leżąco...kładę wielki ręcznik na łóżko dupkę na niego lusterko ustawiam i jadę.inaczej nie dawałam już rady...straszne wiem. Ale skuteczne.


Dobra metoda..u mnie nie przejdzie,bo zawsze ktoś w domu jest..nie wyobrażam sobie,że leże z katarzyną wywalona i wchodzi mój Siostrzeniec 😮 albo Mama.. 😲albo co gorsza Szwagier 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MamaSandra napisał(a):
Cześć Laski 😘 😘
U mnie przespana noc, i ogólnie dzień jak na razie Dobry 🙂
Wczoraj Dzidzia nie dała mi oddychać, strasznie płuca mi uciskała i wszystko w środku, że o 23.00 musiałam z mężem na spacer wyjść i kości przeprostować. Mam pytanie: Po co jest robiony wymaz z pochwy? 😜


Chyba żeby sprawdzić czy nie ma jakiegoś stanu zapalnego, tak mi się wydaje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MamaSandra napisał(a):
Cześć Laski 😘 😘
U mnie przespana noc, i ogólnie dzień jak na razie Dobry 🙂
Wczoraj Dzidzia nie dała mi oddychać, strasznie płuca mi uciskała i wszystko w środku, że o 23.00 musiałam z mężem na spacer wyjść i kości przeprostować. Mam pytanie: Po co jest robiony wymaz z pochwy? 😜


wymaz z pochwy robią, żeby sprawdzić środowisko w pochwie, czy nie ma jakiś bakterii wywołujących zapalenia.
W moim przypadku po wymazie wykryli bakterię, ktora nie wyleczona moze wywolywac zapalenie pluc u noworodka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
Cześć Mamusie 🙂
DORCIA !!! WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE I NAJPIĘKNIEJSZE, ZDRÓWKA, MIŁOŚCI I SZCZĘŚLIWEGO ROZWIĄZANIA 😘 😘 😘 😘

U mnie dziś upału ciąg dalszy,ale w sumie lepsze to niż deszcz 🙂
Idę Was nadrabiać, bo od rana ruch jak w ulu 🙂
Jutro mam wizytę, już dziś się stresuję oczywiście!!!

Wszystko bedze dobrze kochana ....a ja juz wysłałam sms do Ciebie bo od rana Cie nie ma .....po tym szpitalu mam jakąs schize ...ze cos sie dzieje czy cos....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć 🙂
wchodze na forum a tu Katarzyna na tapecie 😁

Anulcia napisał(a):
szotka napisał(a):
Ja się golę na leżąco...kładę wielki ręcznik na łóżko dupkę na niego lusterko ustawiam i jadę.inaczej nie dawałam już rady...straszne wiem. Ale skuteczne.


Dobra metoda..u mnie nie przejdzie,bo zawsze ktoś w domu jest..nie wyobrażam sobie,że leże z katarzyną wywalona i wchodzi mój Siostrzeniec 😮 albo Mama.. 😲albo co gorsza Szwagier 🤢


ja tam lecer na czuja w wannie podczas kapieli. Próbowałam z lusterkiem ale mi nie wychodzi więc zostałam przy starej metodzie 🙂

eh 😮 własnie moje pomysłowe dziecię wzięło sobie z kuchni kostki rosołowe i wkłada łyżeczką do bagażnika autka 😮 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ANIA100 napisał(a):
Cześć dziewczynki, u nas jak zwykle nie przespana noc, ale tak jak obiecałam wysypiam się na zaś, więc od 6 do 8 udało nam się zasnąć 😆. Dziś noc ciężka, nie mogłam oddychać, żadna pozycja nie pomagała 😞, ale tak już mam od pewnego czasu i trzeba się przyzwyczaić. 🙂 Humorek dziś zdecydowanie lepszy, choć zaraz muszę powalczyć z katarzyną 😁 😁 😁, i chyba nie będzie mi tak do śmiechu, wczoraj sobie odpuściłam wystarczająco miałam wisielczy nastrój. Dziś mają mi przyjść niby firanki do pokoju Emi, 🙂 🙂 🙂.
Dorcia wszystkiego naj naj naj lepszego z okazji urodzinek 🙂 🙂 🙂

Ani prosze daj linka na te firanki ....bo ja tez czegos szukam ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasia1986 napisał(a):
cześć 🙂
wchodze na forum a tu Katarzyna na tapecie 😁

Anulcia napisał(a):
szotka napisał(a):
Ja się golę na leżąco...kładę wielki ręcznik na łóżko dupkę na niego lusterko ustawiam i jadę.inaczej nie dawałam już rady...straszne wiem. Ale skuteczne.


Dobra metoda..u mnie nie przejdzie,bo zawsze ktoś w domu jest..nie wyobrażam sobie,że leże z katarzyną wywalona i wchodzi mój Siostrzeniec 😮 albo Mama.. 😲albo co gorsza Szwagier 🤢


ja tam lecer na czuja w wannie podczas kapieli. Próbowałam z lusterkiem ale mi nie wychodzi więc zostałam przy starej metodzie 🙂

eh 😮 własnie moje pomysłowe dziecię wzięło sobie z kuchni kostki rosołowe i wkłada łyżeczką do bagażnika autka 😮 😁

Dlatego dziękuję bogom że mam drzwi zamykane na zamek 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Cześć Mamusie 🙂
DORCIA !!! WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE I NAJPIĘKNIEJSZE, ZDRÓWKA, MIŁOŚCI I SZCZĘŚLIWEGO ROZWIĄZANIA 😘 😘 😘 😘

U mnie dziś upału ciąg dalszy,ale w sumie lepsze to niż deszcz 🙂
Idę Was nadrabiać, bo od rana ruch jak w ulu 🙂
Jutro mam wizytę, już dziś się stresuję oczywiście!!!

Wszystko bedze dobrze kochana ....a ja juz wysłałam sms do Ciebie bo od rana Cie nie ma .....po tym szpitalu mam jakąs schize ...ze cos sie dzieje czy cos....

Jestem jestem 🙂tylko jakoś tak mi dzisiaj czas szybciej ucieka niż zwykle 🙂 Dziś jadę jeszcze do Poznania ( bo jeszcze jestem w Lesznie ok 2 tygodni) i jakoś z niczym sie nie mogę wyrobić dzisiaj 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agata_1982 napisał(a):
MamaSandra napisał(a):
Cześć Laski 😘 😘
U mnie przespana noc, i ogólnie dzień jak na razie Dobry 🙂
Wczoraj Dzidzia nie dała mi oddychać, strasznie płuca mi uciskała i wszystko w środku, że o 23.00 musiałam z mężem na spacer wyjść i kości przeprostować. Mam pytanie: Po co jest robiony wymaz z pochwy? 😜


Chyba żeby sprawdzić czy nie ma jakiegoś stanu zapalnego, tak mi się wydaje.

chodzi ci o ten gps w 35 tyg zeby wykluczyc bakterie np typu paciorkowce....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Cześć Mamusie 🙂
DORCIA !!! WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE I NAJPIĘKNIEJSZE, ZDRÓWKA, MIŁOŚCI I SZCZĘŚLIWEGO ROZWIĄZANIA 😘 😘 😘 😘

U mnie dziś upału ciąg dalszy,ale w sumie lepsze to niż deszcz 🙂
Idę Was nadrabiać, bo od rana ruch jak w ulu 🙂
Jutro mam wizytę, już dziś się stresuję oczywiście!!!

Wszystko bedze dobrze kochana ....a ja juz wysłałam sms do Ciebie bo od rana Cie nie ma .....po tym szpitalu mam jakąs schize ...ze cos sie dzieje czy cos....

Jestem jestem 🙂tylko jakoś tak mi dzisiaj czas szybciej ucieka niż zwykle 🙂 Dziś jadę jeszcze do Poznania, bo jutro rano gin na mnie oczekuje 🙂 ( bo jeszcze jestem w Lesznie ok 2 tygodni) i jakoś z niczym sie nie mogę wyrobić dzisiaj 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
szotka napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
cześć 🙂
wchodze na forum a tu Katarzyna na tapecie 😁

Anulcia napisał(a):
szotka napisał(a):
Ja się golę na leżąco...kładę wielki ręcznik na łóżko dupkę na niego lusterko ustawiam i jadę.inaczej nie dawałam już rady...straszne wiem. Ale skuteczne.


Dobra metoda..u mnie nie przejdzie,bo zawsze ktoś w domu jest..nie wyobrażam sobie,że leże z katarzyną wywalona i wchodzi mój Siostrzeniec 😮 albo Mama.. 😲albo co gorsza Szwagier 🤢


ja tam lecer na czuja w wannie podczas kapieli. Próbowałam z lusterkiem ale mi nie wychodzi więc zostałam przy starej metodzie 🙂

eh 😮 własnie moje pomysłowe dziecię wzięło sobie z kuchni kostki rosołowe i wkłada łyżeczką do bagażnika autka 😮 😁

Dlatego dziękuję bogom że mam drzwi zamykane na zamek 😁


ja tam jade z lusterkiem 😁 póki co daje rade 🙂 hehe

Ja właśnie zamka w pokoju nie mam..niby pukają jak mają zamiar wejść..ale to i tak prywatności brak 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiu jako doświadczona mama może mi powiesz jaka jest różnica miedzy taką gruszką do nosa a aspiratorem np. frida, który ma tez wkłady(na długo one starczają i jak to działa) Nie za bardzo kumam o co w tym wszystkim chodzi 😮 należy zakupić obie rzeczy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agata_1982 napisał(a):
Kasiu jako doświadczona mama może mi powiesz jaka jest różnica miedzy taką gruszką do nosa a aspiratorem np. frida, który ma tez wkłady(na długo one starczają i jak to działa) Nie za bardzo kumam o co w tym wszystkim chodzi 😮 należy zakupić obie rzeczy?

Mi położna mówiła, żeby gruszki nie kupować, że lepsze są te aspiratory i ja właśnie taki zakupię ( nawet firmy podała ponoć najlepsze OTRIVIN, MARMER, NOSE-FRIDA) 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
[color=red]NOVIKA,ASIA Z KRAKOWA, MARIOLA, AGA,ANIA100,AGATA1982,ASIULENKA,AGAMU,LEER dziękuje za Zyczenia[/color] 🙂
Aga a co do seksu to powiem Ci w tajemnicy ze dzisiaj było super 😜 🙂

wiedziałam ze cos tam było hi hi ...pare fikołków ....szalency hi hi 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...