Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
szotka napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Hej dziołchy 🙂
troche was poczytałąm ae coś dzisiaj nie ograniam wiadomości 😞
u mnie cała noc i cały dzień leje i naparwde nie przesadzam poprostu dzisiaj nie ma chwili bez deszczu 😠nie było mnie dzisiaj bo od rana jestem w biegu pojechałam z moim M kupić drzwi wewnetrzne ale nie kupilismy bo te co mi sie podobały to nie byo rozmiaru echh wiec czeka nas maraton w niedziele po poludniu polecialam na poczte bo Kuba poprosił mnie zebym mu tel przysłała wiec mamuśka poleciała i wysłała synkowi 🙂bo oczywiscie glupio zrobiłam ze nie wziął od razu a jak sie okazała prawie wszystkie dzieci maja to i on chce 🙂a po 16 pojechałąm z siostra na zakupy ale nic nie kupiłam bo jej córa nie dała nam tak była nie znosńa ,że szok wiec zakupy przełożyłyśmy na sobote 🙂aaa i jeszcze dzisiaj zadzwonił brat mojego M i 17.07 mamy chrzciny kuźwa zła jesytem że tak szybko bo dziecko ma dopiero m-c a w tym m-c mamy sporo wydatków i jedziemy na urlop ale chca tak szybko bo siostra mojego z Brelina przyjezdza i chca zrobic w tym czasie kiedy ona bedzie zeby nie musial wlec sie z familia np. w sierpniu.Oczywiście mam dylemat co na dupsko założe bo nie uśmiecha mi sie nowych ciuchów kupowac wiec bede musiała coś wyrzeźbić z tego co mam 🙂

Ja miałam problem co na ten ślub założyć w tą sobotę 🙂Nie idziemy na wesele więc też nie uśmiechało mi się kupować coś nowego ale na szczęście pożyczyłam ładną sukienkę i z głowy ale rozumiem twój ból ja to prawie depresji sie nabawiałam że oczywiście słoń nie ma się w co ubrać...


heh ja jak mam gdzieś wyjść to rzucam wszystkim co mi wpadnie w ręke a w co się nie mieszczę rzecz jasna 😜 moja garderoba ogranicza się do MINIMUM 😮 😮 😮 ale moim zdaniem bezsensu wydawać mi teraz kasę na ciuchy jak i tak w domu siedzę co innego jakbym pracowała
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
mariola-s napisał(a):
hejka, zamówiłam pościel bez napisu, w konkursie wygrała koszula żółta 🙂 jutro zamówię 🙂
a teraz się żegnam, spokojnej nocki 🙂


heh to będziesz jak żółta kaczusia 😉
miłej 🙂 😘
i ja się nie doczekam na Czarnule bo się na cacy robi przed nocą 😁 🤪 a te żebra mi w dupe dają 🥴 😮 😮 😮
KOLOROWYCH SNÓW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
hejka, zamówiłam pościel bez napisu, w konkursie wygrała koszula żółta 🙂 jutro zamówię 🙂
a teraz się żegnam, spokojnej nocki 🙂


heh to będziesz jak żółta kaczusia 😉
miłej 🙂 😘
i ja się nie doczekam na Czarnule bo się na cacy robi przed nocą 😁 🤪 a te żebra mi w dupe dają 🥴 😮 😮 😮
KOLOROWYCH SNÓW

jak będę jeszcze chodzić obolała tak człapu człapu to nie jak kaczusia a wielka kaczucha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja też mam mało co na dupsko włożyć bo jakoś tak mi szkoda na ciuchy ciążowe wydawać bo są chooolernie drogie.Większość ciuchów i tak mam z lumpa 🙂i jeszcze te moje kochane leginsy dokonały swego żywota dziś...zgrrroza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
ide pod prysznic kochane ale jeszcze wpadne do Was ,,,,chyba ze nikogo nie bedzie ....wiec dobrej nocki zycze....


Czarnulko bo mam klina z tą opieką Twoją 🙂 nie mogę się na filmie skupić bo chcę żebyś ty mnie zrozumiała i ja Ciebie 🙂 🤪 czy Tobie chodzi o te 2 dni opieki nad zdrowym dzieckiem jako dodatek do urlopu ?? muszę to z Tobą objaśnić bo nie będę po nocach spała hhahaha 🤪 😁 😁 😁

bo chcący przedłużyć trochę wypłatę kasy przed wychowawczym to warto wykorzystać cały urlop zaległy i na dany rok i pociągnąć 60 dni opieki a dopiero potem iść na wychowawczy i tak kobity robią i ja też coś tam podciągnę przed wychowawczym

Asia sa 2 dni opieki nad zdrowym dzieckiem ktore musisz wykorzystac przez rok, i beirzesz to co rok az dziecko nie ukonczy 14 lat i trzeba to pilnowac zeby nie stracic bo to nie przechodzi na nastepny rok, a o tych 60 dniach juz rozmawiałysmy wczesniej i to nie o to mi chodzi , to sa 2 rozne tematy....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
ide pod prysznic kochane ale jeszcze wpadne do Was ,,,,chyba ze nikogo nie bedzie ....wiec dobrej nocki zycze....


Czarnulko bo mam klina z tą opieką Twoją 🙂 nie mogę się na filmie skupić bo chcę żebyś ty mnie zrozumiała i ja Ciebie 🙂 🤪 czy Tobie chodzi o te 2 dni opieki nad zdrowym dzieckiem jako dodatek do urlopu ?? muszę to z Tobą objaśnić bo nie będę po nocach spała hhahaha 🤪 😁 😁 😁

bo chcący przedłużyć trochę wypłatę kasy przed wychowawczym to warto wykorzystać cały urlop zaległy i na dany rok i pociągnąć 60 dni opieki a dopiero potem iść na wychowawczy i tak kobity robią i ja też coś tam podciągnę przed wychowawczym

Podczytałam was teraz ekspresem i wg. mnienia czarnulce chodzi o te dwa dni "dodatkowego urlopu" zwane potocznie opieką nad dzieckiem. Są to dwa dni w roku kalendarzowym nie łączyć z 60 dniami opieki. Asia śpij spokojnie to o to chodzi. 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
asiulenka napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
asiulenka napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Agamu napisał(a):
ASIA Z KRAKOWA mam pytanie może się orientujesz, jak to jest w przypadku,jak mąż po porodzie chce wziąść na mnie opieke??Ile to jest dni i kto wystawia takie zaświadczenie tzn zwolnienie dla niego(szpital, mój gin czy lekarz rodzinny)?
z tego co wyczytaliśmy to może być 14 dni,ale pewnosci nie mam... 😞


tak 14dni może wsiąść opieki nad Tobą ale z tym kto to wypisuje to ciężko mi powiedzieć ... wydaję mi się że ginekolog powinien to wypisać ale zawsze można zapytać w szpitalu przy wypisie 🙂 jeszcze pamiętajcie o urlopie okolicznościowym z tytułu urodzenia dziecka i tacierzyńskim 🙂 także posiedzą chłopy przy nas troszkę 🙂


Asiu a jak mój mąż prowadzi działalność to też może wziąć tą opiekę nade mną? Jak taka opieka się fachowo nazywa? Czy zus za to płaci?


tak jak płaci chorobowe 🙂


płaci 🙂 nawet dużo przed terminem 🙂 tylko powiedz mi na jakiej zasadzie to u niego będzie? czy to zwolnienie lekarskie?


toż to wzorowy płatnik 🙂


jestem... coś mi internet szwankuje 🙂 wzorowy wzorowy 🙂 i tak trzeba zapłacić i tak, więc wszystko na początku leci taśmowo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
hej 🙂

odebrałam wyniki, hemoglobina 12,2 więc dobrze, inne parametry też w normie. Jedynie w moczu wykryto liczne bakterie ( mimo, że poziom leukocytów niski ) no i mam śluz w moczu 😮 co moze byc poczatkiem piasku w nerkach ( z Grzesiem w 30 tc miałam takze problemy z piaskiem ). obym tylko nie nabawiła sie zasoju moczu w nerce bo to starszny ból 😞


da Ci pewnie jakiś antybiotyk i będzie gitt 🙂 kiedy masz wizytę ?


w poniedziałek. Pewnie dostanę furagin, po którym miałam straszne bóle... no ale moze wystarczy zwykłe "płukanie" nerek wodą 🙂

Kasia jak sie czujesz???? jest to odczuwalne to co masz załozone .....i mam nadzije ze tak nie zapieprzasz ...bo w dupe Ci nakopie 🙂 🙂


hihi Agula przyszła i już grozi komu popadnie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ANIA100 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
ide pod prysznic kochane ale jeszcze wpadne do Was ,,,,chyba ze nikogo nie bedzie ....wiec dobrej nocki zycze....


Czarnulko bo mam klina z tą opieką Twoją 🙂 nie mogę się na filmie skupić bo chcę żebyś ty mnie zrozumiała i ja Ciebie 🙂 🤪 czy Tobie chodzi o te 2 dni opieki nad zdrowym dzieckiem jako dodatek do urlopu ?? muszę to z Tobą objaśnić bo nie będę po nocach spała hhahaha 🤪 😁 😁 😁

bo chcący przedłużyć trochę wypłatę kasy przed wychowawczym to warto wykorzystać cały urlop zaległy i na dany rok i pociągnąć 60 dni opieki a dopiero potem iść na wychowawczy i tak kobity robią i ja też coś tam podciągnę przed wychowawczym

Podczytałam was teraz ekspresem i wg. mnienia czarnulce chodzi o te dwa dni "dodatkowego urlopu" zwane potocznie opieką nad dzieckiem. Są to dwa dni w roku kalendarzowym nie łączyć z 60 dniami opieki. Asia śpij spokojnie to o to chodzi. 🙂 🙂 🙂

tak własnie o to mi chodzi ,,,,,dzieki Ania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewuszki u mnie wczoraj dzien pełen wrażeń-deszcz lał niemiłosiernie zalał nam garaż,cieknie cos kominkiem,sprzedaliśmy mieszkanie i do polnocy pomagałam przy projekcie
dzis leze do gory brzuchem i modle sie o słoneczko jutro bo... wyjezdzamy do Gdańska 🙂 🤪 tylko na 3 dni ale zawsze cos 🙂

a teraz wracam do lektury

Dorotka z okazji urodzin zdrówka,pomyślności,szybkiego rozwiązania bez problemów (ale o czasie 🙂)BUZIACZKI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
szotka napisał(a):
Agamu masz jakieś fajne linki na allegro coby sobie podpatrzeć cóż by tu jeszcze wymyślić i dokupić 🙂(mój ulubiony sposób na walkę z nuuudą)


o takkk nie ma jak allegro 🙂 człowiek siedzi , zamawia , płaci i do domu przynoszą a potem na wadze zdziwko że znowu kg na plus 🤪 😁 😁 😁


zeby tylko ciuszki na allegro ja tak zamawiam pizze 🙂przez internet i do domku na kanapce konsumpcja 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ANIA100 czekamy na relacje z wizytki
Malex nie ma to jak fachowa opieka a tak jak Asia napisała swoje trzeba odleżec,a w jajeczka nie wierzysz?myslisz ze mogły odpaść?-hehee
Czarna zazdroszcze przypływu ubranek u mnie nie zapowiada sie zebym dostała od kogoś jakies ciuszki wszystko sama kupuje 😞ale za to dostałam kołyskę i bujaczek 🙂tez jestem szcześliwa
miałam dzis zacząc prac ubranka a tu znów pada 😞

dziewczyny w ilu stopniach pierzecie ciuszki bo ja pozrywałam metki i nie wiem w 40?? 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leer napisał(a):
a w ogóle to mogłybyście podac jakies namiary na nk lub fb chetnie was poogladam 😁 ☺️

wyslalam Ci na e-maila swoj link 🙂czekam na odzew !!! 😎 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mariola-s napisał(a):
który kolor wybrałybyście?
http://allegro.pl/koszulka-nocna-ciazowa-oraz-do-karmienia-l-xl-i1690959839.html
nie mogę się zdecydować czy zółta czy amarantowa 🤢

zolta ladna ale do opalenizny.. 🙂Ja bym wybrala amarant,bo to blade bedziemy i jakby nas troszku ozywi po tych katuszach 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
który kolor wybrałybyście?
http://allegro.pl/koszulka-nocna-ciazowa-oraz-do-karmienia-l-xl-i1690959839.html
nie mogę się zdecydować czy zółta czy amarantowa 🤢

zolta ladna ale do opalenizny.. 🙂Ja bym wybrala amarant,bo to blade bedziemy i jakby nas troszku ozywi po tych katuszach 😎


zdecydowanie amarant 🙂no jeszcze niebieski bo żółty to tak jak Asia napisała do opalemnizny 🙂a nie do bladego wymeczonego ciała
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
który kolor wybrałybyście?
http://allegro.pl/koszulka-nocna-ciazowa-oraz-do-karmienia-l-xl-i1690959839.html
nie mogę się zdecydować czy zółta czy amarantowa 🤢

zolta ladna ale do opalenizny.. 🙂Ja bym wybrala amarant,bo to blade bedziemy i jakby nas troszku ozywi po tych katuszach 😎


zdecydowanie amarant 🙂no jeszcze niebieski bo żółty to tak jak Asia napisała do opalemnizny 🙂a nie do bladego wymeczonego ciała

jak dla mnie też amarant lub niebieski ...
i oczywiście WSZYSTKIEGO NAJ DLA NASZEJ DORIS!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zocha napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
który kolor wybrałybyście?
http://allegro.pl/koszulka-nocna-ciazowa-oraz-do-karmienia-l-xl-i1690959839.html
nie mogę się zdecydować czy zółta czy amarantowa 🤢

zolta ladna ale do opalenizny.. 🙂Ja bym wybrala amarant,bo to blade bedziemy i jakby nas troszku ozywi po tych katuszach 😎


zdecydowanie amarant 🙂no jeszcze niebieski bo żółty to tak jak Asia napisała do opalemnizny 🙂a nie do bladego wymeczonego ciała

jak dla mnie też amarant lub niebieski ...
i oczywiście WSZYSTKIEGO NAJ DLA NASZEJ DORIS!!!!!!!!!


Dziękuje 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...