Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

mariola-s napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Helołłł 😁

Sobota mija sobie leniwie 😁 Posprzątałam,teraz siedze z wywalonymi nóżkami 🙂 I oczywiście czekam na wiadomość od Męża czy sie obronił 😉 Zakupiłam troszke rzeczy dla Malutkiej z czego jestem mega zadowolona 🙂
Pościel do łóżeczka,dodatkowe prześcieradło,dodatkową pościel do łóżeczka,pościel do wózka, przewijak,pokrowiec na przewijak,wanienke,gąbke do wanienki,kocyk,rożek 🙂także cały tydzień w domciu ktoś musi być,bo kurier będzie walił drzwiami i oknami 🤪 😁 😁

pokaaaa jakie..zarzuc olinkiem Slonko ,tez chce zakupic rozek i posciel 🙂
Ale dzis szalony day 😮 😮 😮 od rana pogon za prezentami dla tesciowej na 60tke i Andru siostrzenca Jakuba -3latka ,a my jak zwykle na ostatnia chwile...ale juz z bani ,odbębnione 🙂
Kurcze nadrabiam Was moje piekne 😘

no i proszę wywołana.. 🙂

hehhehehe naprawde sie Wam udalo 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarna79 napisał(a):
Letka napisała
Najpierw miałam szał w domu , wyprawka itp, a teraz leże z gorączką i zapaleniem migdałów 😞 obiecuję jutro zajrzec, pogadać z nami.Cmoknij brzusie ode mnie !!
ODPISAŁAM JEJ ZE WSZYTSKIE JA POZDRAWIAMY I WYSYŁAŁAM BUZIAKI OD BRZUSZKÓW....I ZEBY SZYBKO DO NAS WRACAŁA ZDROWA....

biedna ..dobrze napisalas 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
mALEX TEZ NAPIAŁA
JESTESMY JUZ W DOMKU I NADRABIAM CZAS ZE STARSZYM SYNKIEM ,BO SIĘ BARDZO STĘSKNIŁAM , JESTEM TROCHE ROZREGULOWANA PRZEZ TEN SZPITAL, PRZEPRASZAM ZE SIE NIE ODEZWAŁA , POZDRAWIAM I DO JUTERKA.....


najwazniejsze ze jest juz w domu i wszystko u niej gra 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
a ja jednak w domu 🙂 myślałam że na 100% pojedziemy do tych teściów a tu proszę heh mam spokój święty 🙃
Mój pojechał nad wodę , chciał żebym jechała z nim ale szczerze nie nadaję się dziś na nic 🙃 🤢 jest mega gorąco a tam ani cienia ani się pokąpać to co bym tam robiła ? chyba siedziała jak orka wyrzucona na brzeg upocona jak prosię 😜 🤪
zamówiłam sobię bluzeczkę :
http://moda.allegro.pl/pieknakolorowa-tunika-superkolorynowosc-m-xl-tu-xl-i1704925581.html
żółtą 🙂
żywcem nie mam nic przewiewnego więc będzie jak znalazł choćby koło domu na te upały , bo w bokserkach to już mam dość chodzenia... bo wychodzi mi potówka na brzuniu 😜

Asiek fajna,daj znac jak dojdzie,bo ciekawe czy w cycorach nie bylaby mala ...


Asia miałam sie wcześniej zapytac Kochana co maja bokserki wspólnegoz zamówiona tunika?????????? 😜 🙂

JAK TO CZYTAŁAM TEZ SIE NAD TYM ZASTANOWIŁAM ....ALE MOWIE NIC NIE NA PISZE ZEBY NIE BYŁO JAK Z TYM CYPELIEK CZY JAK TAM U NICH TEN SMOCZEK BRZMI ..... 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny 🙂
wpadłam w sumie na chwile 🙂
co tam słychać ? mam nadzieję że same dobre rzeczy 😉
ja siedzę i robię listę co trzeba kupić bąbelkowi , bo znalazłam sponsora 😁 hehe i tak błądzę po necie i szukam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Letka napisała
Najpierw miałam szał w domu , wyprawka itp, a teraz leże z gorączką i zapaleniem migdałów 😞 obiecuję jutro zajrzec, pogadać z nami.Cmoknij brzusie ode mnie !!
ODPISAŁAM JEJ ZE WSZYTSKIE JA POZDRAWIAMY I WYSYŁAŁAM BUZIAKI OD BRZUSZKÓW....I ZEBY SZYBKO DO NAS WRACAŁA ZDROWA....

biedna ..dobrze napisalas 🙂


ojej nie dobrze ze sie rozchorowała bidulka !!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
a ja jednak w domu 🙂 myślałam że na 100% pojedziemy do tych teściów a tu proszę heh mam spokój święty 🙃
Mój pojechał nad wodę , chciał żebym jechała z nim ale szczerze nie nadaję się dziś na nic 🙃 🤢 jest mega gorąco a tam ani cienia ani się pokąpać to co bym tam robiła ? chyba siedziała jak orka wyrzucona na brzeg upocona jak prosię 😜 🤪
zamówiłam sobię bluzeczkę :
http://moda.allegro.pl/pieknakolorowa-tunika-superkolorynowosc-m-xl-tu-xl-i1704925581.html
żółtą 🙂
żywcem nie mam nic przewiewnego więc będzie jak znalazł choćby koło domu na te upały , bo w bokserkach to już mam dość chodzenia... bo wychodzi mi potówka na brzuniu 😜

Asiek fajna,daj znac jak dojdzie,bo ciekawe czy w cycorach nie bylaby mala ...


Asia miałam sie wcześniej zapytac Kochana co maja bokserki wspólnegoz zamówiona tunika?????????? 😜 🙂

JAK TO CZYTAŁAM TEZ SIE NAD TYM ZASTANOWIŁAM ....ALE MOWIE NIC NIE NA PISZE ZEBY NIE BYŁO JAK Z TYM CYPELIEK CZY JAK TAM U NICH TEN SMOCZEK BRZMI ..... 🤪 🤪


he he Agus jak dobrze pamietam to CUMELEK 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martusiaaa222 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Martusiaaa222 napisał(a):
Cześć brzuszki! U mnie też pada od 2 godzin gdzieś..;/ i znów ponuro i niema co robić... Spała bym cały czas, ale co ja będę w nocy robiła he he Mały też dziś jakiś leniwy i mało ruchliwy jak nigdy... Co macie dzis dobrego na obiadek? 🙂 ja chyba pierogi z serem se palne...

Martusiaaa222 A co Ty ladnego masz na sobie w avatarze????slicznie wygladasz !!!! 🤪 🤪 🤪 ja tez chce takie cosik 😉



Hehe kochana niestety zakupione na Płockich straganach hehe 🙂 za jedyne 45 zł 🙂
pieknie wygladsz! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja dzis kupilam na straganie cyconosz ..taki zwykly za 16zl poki co ,ale byla jazda,bo byl tez moj eks na tej gieldzie no i Andru ,a ja z dwoma ..kolezanke spotkalam z liceum (pamieta Krzycha od lat i wie ,ze juz nie jestesmy ze soba)a tu z dwoma sie prowadzam!..do tego mierzylam na bluzke ten stanior ,cio by rozmiar dobry byl i gacie bezuciskowe na szerokosc rozciagalam -co by nie cisnęły pod brzusiem 😁 😁 😁 😁 😁 ta oczy wywalila ,a byly jeszcze do mnie mowi "ten bedzie dobry" hahhahahahaahha 😁 ubawilam sie po pachy 😁 😁 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
No ja dzis kupilam na straganie cyconosz ..taki zwykly za 16zl poki co ,ale byla jazda,bo byl tez moj eks na tej gieldzie no i Andru ,a ja z dwoma ..kolezanke spotkalam z liceum (pamieta Krzycha od lat i wie ,ze juz nie jestesmy ze soba)a tu z dwoma sie prowadzam!..do tego mierzylam na bluzke ten stanior ,cio by rozmiar dobry byl i gacie bezuciskowe na szerokosc rozciagalam -co by nie cisnęły pod brzusiem 😁 😁 😁 😁 😁 ta oczy wywalila ,a byly jeszcze do mnie mowi "ten bedzie dobry" hahhahahahaahha 😁 ubawilam sie po pachy 😁 😁 🙃 🙃

Ty to jestes zajebisya Aska....a co na to Twoj Jedru oni sie jakos dogaduja,,,,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
No ja dzis kupilam na straganie cyconosz ..taki zwykly za 16zl poki co ,ale byla jazda,bo byl tez moj eks na tej gieldzie no i Andru ,a ja z dwoma ..kolezanke spotkalam z liceum (pamieta Krzycha od lat i wie ,ze juz nie jestesmy ze soba)a tu z dwoma sie prowadzam!..do tego mierzylam na bluzke ten stanior ,cio by rozmiar dobry byl i gacie bezuciskowe na szerokosc rozciagalam -co by nie cisnęły pod brzusiem 😁 😁 😁 😁 😁 ta oczy wywalila ,a byly jeszcze do mnie mowi "ten bedzie dobry" hahhahahahaahha 😁 ubawilam sie po pachy 😁 😁 🙃 🙃


nie no Ty jak cos pierdolniesz to boki zrywac 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AGA juz wiem co to są BOKSERKI znalazłam przez przypadek w necie to bluzki na grubszych ramiączkach a ja głupia tylko pomyslałąm o gaciach męskich hi hi hi 😁 🤪 🤪
wklejam link jak wygladaja mam nadzieje ze otworzy sie na tych koszulkach: 😁 😁

http://www.mojeciuchy.pl/showroom/detal/529779/Kolor_rzadzi.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Słuchajcie pamiętam że któraś z dziewczyn pracuje w ZUSie...Bo kurcze miałam tą kontrole w firmie, tzn u szefa, kontrola odbyła się 29 czerwca, powiedzieli że pprzyślą protokół do firmy no i na tym koniec, a ja kurcze czekam i czekam na te pieniądze i ich niema ;/ I niewiem czy jutro dzwonić i sie upomnieć... 😮 😮 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarna79 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
No ja dzis kupilam na straganie cyconosz ..taki zwykly za 16zl poki co ,ale byla jazda,bo byl tez moj eks na tej gieldzie no i Andru ,a ja z dwoma ..kolezanke spotkalam z liceum (pamieta Krzycha od lat i wie ,ze juz nie jestesmy ze soba)a tu z dwoma sie prowadzam!..do tego mierzylam na bluzke ten stanior ,cio by rozmiar dobry byl i gacie bezuciskowe na szerokosc rozciagalam -co by nie cisnęły pod brzusiem 😁 😁 😁 😁 😁 ta oczy wywalila ,a byly jeszcze do mnie mowi "ten bedzie dobry" hahhahahahaahha 😁 ubawilam sie po pachy 😁 😁 🙃 🙃

Ty to jestes zajebisya Aska....a co na to Twoj Jedru oni sie jakos dogaduja,,,,

dogaduja sie w najleppsze i wlasnie ta oczy tak wywalila dlatego !!!!! 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doris5969 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
No ja dzis kupilam na straganie cyconosz ..taki zwykly za 16zl poki co ,ale byla jazda,bo byl tez moj eks na tej gieldzie no i Andru ,a ja z dwoma ..kolezanke spotkalam z liceum (pamieta Krzycha od lat i wie ,ze juz nie jestesmy ze soba)a tu z dwoma sie prowadzam!..do tego mierzylam na bluzke ten stanior ,cio by rozmiar dobry byl i gacie bezuciskowe na szerokosc rozciagalam -co by nie cisnęły pod brzusiem 😁 😁 😁 😁 😁 ta oczy wywalila ,a byly jeszcze do mnie mowi "ten bedzie dobry" hahhahahahaahha 😁 ubawilam sie po pachy 😁 😁 🙃 🙃

🙂 🙂 🙂
nie no Ty jak cos pierdolniesz to boki zrywac 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczynki ale naskrobałyście na weekendzie ja siedze u rodziców Mojego bo mój w pracy dopiero zabierze mnie we wtorek rano potem wieczorem znów pojedzie maskra 😮 😮
Jejku czy Wy też tak coraz gorzej tzn cięzej się czujecie.ja nie wiem mnie to cały czas w krzyżu boli mały kopie po żoładku maskra 😮 Ojj jak bym chciała żeby był po drugiej stronie bbrzuszka 🙂
Dobrej nocki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...