Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kurcze, pisałam teraz z kolega który jest tam gdzie mamy jechać i doniósł mi że pogoda jest do d... Nie chcę siedzieć 3 dni w domu sama, więc jadę choć mi się nie chce 😞 Mam kilka filmów na dysku i ciekawą książkę - dam radę. o i w telefonie mam "brzucha", ale nie mogę nic odpisywać... Zostaje jeszcze FB 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Rano pisałam, że sporadycznie czuję ruchy, a od paru godzin normalnie odpłaca to mamie w zanadrzu, toc to szok, a do tego dziewczyny tak mnie wali kręgosłup, że konam, żegnam się z Wami dzisiaj idę się walnąc na wyrko,pa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MALEX napisał(a):
Rano pisałam, że sporadycznie czuję ruchy, a od paru godzin normalnie odpłaca to mamie w zanadrzu, toc to szok, a do tego dziewczyny tak mnie wali kręgosłup, że konam, żegnam się z Wami dzisiaj idę się walnąc na wyrko,pa.


ze zdwojoną mocą atakuję 😜
miłej 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MALEX napisał(a):
Rano pisałam, że sporadycznie czuję ruchy, a od paru godzin normalnie odpłaca to mamie w zanadrzu, toc to szok, a do tego dziewczyny tak mnie wali kręgosłup, że konam, żegnam się z Wami dzisiaj idę się walnąc na wyrko,pa.

Też tak miałam kilka dni temu...Współczuję...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Asik a jak tam Twoj pokoj dla Tymka....


na razie tylko wymalowany bo początki bedzie z nami 🙂 dziś mój wytargał szafę co by miejsce na łóżeczko było i wczoraj zakupiłam wiklinową komodę z 4 półkami żeby stała obok z najpotrzebniejszymi rzeczami 🙂 a i też myślałam o tych literkach nad łóżeczko 🙂 ale drogie strasznie 😮 a u Was jak przygotowania ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
A jak robia wam usg mowia ktory stopien łozysko ma , bo u mnie 2 stopien


mi wczoraj gin mówił że mam też 2 stopień zwapnienia

ja ma tez 2gti stopien i kij wie kogo sluchac,bo mi mowil,ze to oki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
A jak robia wam usg mowia ktory stopien łozysko ma , bo u mnie 2 stopien


mi wczoraj gin mówił że mam też 2 stopień zwapnienia

ja ma tez 2gti stopien i kij wie kogo sluchac,bo mi mowil,ze to oki 🙂


Kochana co kraj to obyczaj 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
Legins nic się nie stresuj , jakby coś było nie daj boże nie tak to byś na pewno o tym wiedziała !!! dlatego że miałaś okres nieregularny różne terminy Kochana !!! najważniejsze że Hania zdrowa !!!

dokladnie,mi tez w ok polowie ciazy mowili ze mam dwa tyg mniejsza Ole..a teraz jak mi usg robili to mam 32tc ,wiec prawie sie juz zrownuje 🤪 spokojnie Iza ,Haneczka nadrobi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Asik a jak tam Twoj pokoj dla Tymka....


na razie tylko wymalowany bo początki bedzie z nami 🙂 dziś mój wytargał szafę co by miejsce na łóżeczko było i wczoraj zakupiłam wiklinową komodę z 4 półkami żeby stała obok z najpotrzebniejszymi rzeczami 🙂 a i też myślałam o tych literkach nad łóżeczko 🙂 ale drogie strasznie 😮 a u Was jak przygotowania ?

a ile dałas za ta komode wiklinowa....masz szanse wrzucic zdjecie i gdzie kupiłas ....u nas wymalowane a łozeczko stoi i czeka zeby je złozyc , a ty juz łozeczko tez masz złozone i jaki kolor wybrałas...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
A jak robia wam usg mowia ktory stopien łozysko ma , bo u mnie 2 stopien


mi wczoraj gin mówił że mam też 2 stopień zwapnienia

ja ma tez 2gti stopien i kij wie kogo sluchac,bo mi mowil,ze to oki 🙂

ok ok nic sie nie stresuj kochana ...jeszcze moze byc 3ale nie musi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Legins nic się nie stresuj , jakby coś było nie daj boże nie tak to byś na pewno o tym wiedziała !!! dlatego że miałaś okres nieregularny różne terminy Kochana !!! najważniejsze że Hania zdrowa !!!

dokladnie,mi tez w ok polowie ciazy mowili ze mam dwa tyg mniejsza Ole..a teraz jak mi usg robili to mam 32tc ,wiec prawie sie juz zrownuje 🤪 spokojnie Iza ,Haneczka nadrobi 😉


nie ma co się sugerować tak na prawdę tymi datami bo tylko 5 % rodzi w terminach i zawsze będzie 2+ 2- .
Mi ustalił na 16.09 z OM gdzie ja miałam okres co 2 tygodnie 😮 a on liczył standardowo że miałam cykl 28dni... bo tak sie ponoć liczy 😮 i mi na dobrą sprawę wychodzi Tymon większy bo nie wiadomo na dobrą sprawę kiedy zaszłam w ciąże ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...