Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

jasna281288 napisał(a):
Emsi1989 napisał(a):
małe pytanko do wrześniowych mamusiek 🙂 macie już troszke stracha ????


chwilami stracha mam wole nie myslec o porodzie


Ja zdecydowanie, od jakis 2 tygodni już mnie taki strach napada czasem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
mariola-s napisał(a):
kawa mrożona - biorę gotuję trochę wody, wsypuję kawę rozpuszczalną i zalewam wodą (trochę wody jak chcę od razu pić a jak później to może być więcej to ostygnie i rozpuścić cukier jeśli ktoś słodzi), do szklanki wrzucam pokruszony lód (akurat mam opcję kruszenia w blenderze) resztę dopełniam mlekiem (dziś na pół z taką śmietanką niebieską) a na wierzch bita śmietana
a jeśli chodzi o pościel to moja jest już w firmie kurierskiej bo raport dostałam na meila, powinna być jutro mam nadzieję

DODAJ TA KAWE DO PRZEPISÓW PLISSS....CIACHO OD SIERPNIOWEK JUZ JEST NA NASZYM FORUM....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mariola-s napisał(a):
ja mam coraz większego stracha,
a jakie pampersy kupić - activ baby czy sensitive care a może jest jeszcze inny rodzaj?

Mariolka ja zawsze bralam promocyjne jumbo pack ,duzo tanio i tyle 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mariola-s napisał(a):
kawa mrożona - biorę gotuję trochę wody, wsypuję kawę rozpuszczalną i zalewam wodą (trochę wody jak chcę od razu pić a jak później to może być więcej to ostygnie i rozpuścić cukier jeśli ktoś słodzi), do szklanki wrzucam pokruszony lód (akurat mam opcję kruszenia w blenderze) resztę dopełniam mlekiem (dziś na pół z taką śmietanką niebieską) a na wierzch bita śmietana
a jeśli chodzi o pościel to moja jest już w firmie kurierskiej bo raport dostałam na meila, powinna być jutro mam nadzieję

Mariolka ales sie naczekala na te posciel nie???fajnie ,ze gratis dorzuca 🙂ciekawe co ,daj znac
jeszcze Asia czeka na wysylke...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasna281288 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
ja mam coraz większego stracha,
a jakie pampersy kupić - activ baby czy sensitive care a może jest jeszcze inny rodzaj?


ja chusteczki dzisiaj pampers sensitive kupilam i chyba pampersy tez takie kupie

czekam na promocje heh


Ja zakupiłam te, ale chyba juz po promocji 😞( http://promobaby.pl/promocja-3075.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Louisedg napisał(a):
jasna281288 napisał(a):
Emsi1989 napisał(a):
małe pytanko do wrześniowych mamusiek 🙂 macie już troszke stracha ????


chwilami stracha mam wole nie myslec o porodzie


Ja zdecydowanie, od jakis 2 tygodni już mnie taki strach napada czasem

chyba kazda z nas ma pietra troszke,ale nas to nie ominie,urodzic trza i oby gladko nam poszlo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarna79 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
kawa mrożona - biorę gotuję trochę wody, wsypuję kawę rozpuszczalną i zalewam wodą (trochę wody jak chcę od razu pić a jak później to może być więcej to ostygnie i rozpuścić cukier jeśli ktoś słodzi), do szklanki wrzucam pokruszony lód (akurat mam opcję kruszenia w blenderze) resztę dopełniam mlekiem (dziś na pół z taką śmietanką niebieską) a na wierzch bita śmietana
a jeśli chodzi o pościel to moja jest już w firmie kurierskiej bo raport dostałam na meila, powinna być jutro mam nadzieję

DODAJ TA KAWE DO PRZEPISÓW PLISSS....CIACHO OD SIERPNIOWEK JUZ JEST NA NASZYM FORUM....

fajnie 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasna281288 napisał(a):
a wkladki laktacyjne jakie kupujecie?


Ja kupiłam bella mamma http://www.shopmania.pl/artykuly-dzieciece/p-wkladki-laktacyjne-bella-mamma-z-przylepcem-30-szt-3589956, ale to zupełnie w ciemno bez polecenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamiska napisał(a):
czarna79 napisał(a):
IDE KIEŁBASE SZAMAC.....BO COS MI SIE DZISIAJ JESC CHCE HI HI ...., A POZNIEJ POPRASUJE...BO ZOSTAŁA MI OSTATNI SUSZARKA....WPADNE WIECZORKIEM...

a jak wizytka?bo przegapilam wpis?

WSZYSTKO OK , POZAMYKANE I BEZ USG ....USG I KTG 9.08
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarna79 napisał(a):
kamiska napisał(a):
czarna79 napisał(a):
IDE KIEŁBASE SZAMAC.....BO COS MI SIE DZISIAJ JESC CHCE HI HI ...., A POZNIEJ POPRASUJE...BO ZOSTAŁA MI OSTATNI SUSZARKA....WPADNE WIECZORKIEM...

a jak wizytka?bo przegapilam wpis?

WSZYSTKO OK , POZAMYKANE I BEZ USG ....USG I KTG 9.08

ja mam ktg 8go .. czyli zawsze gdzies tak obok siebie 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...