Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Mnie to ciekawi jaki gratis do poscieli bedziecie miały hi hi ....

ja obstawiam śliniaczek hihi


śliniak i tak dostaniemy przecież 🤔 to coś innego albo faktycznie drugi śliniak 🙃

Ja też przy wszelkich zakupach orzymałam śliniak ... bez sensu, tez mi gratis jak by noworodek potrzebował śliniaka


będzie na zaś 🙂 jak podrośnie jak znalazł 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
ASIULKA napisała że w połowie strzyżenia kachy jej prąd wyłączyli 🙃 😁 🤪 i nie ma jak się do nas dostać .

buhahahaha ale tam zygzaków narobi 😜 napisałam jej żeby ją zostawiła w spokoju bo ją wyzacina i będzie jak po wojnie 😜

ha ha ha dobrze jej napisałas .....szlaczki jeszcze porobi Jedru sie zdziwi....ze to dla niego hi hi

ja ostatnio próbowałam się ogolić to wyszła jakaś masakra...


no ja na 2 razy się goliłam ostatnio bo myślałam że padnę 😮 😮 😮 już całkowicie jest nie widoczna a co ja tam porobiłam to jedynie sam mudżyn wie 🤪 😁 😁 😁

i do czego to doszło.... 😮

no do tego ze tylko mkudzyn wie hi hi ....a ja czasami pytam sie swojego prostoo ,,,,a on tak slicznie , jakbym sie nie ogoliła to dla niego ok ,,,,,


gina tak pytasz ? 🙃 czy swojego ? 😁

nie no swojego hi hi hi hi .....teraz przyczadzils


hahahah myślałam że na samolocie pytasz swojego gina 🤪 😁
buhahahaha

az taka szalona to ja nie jestem....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
ASIULKA napisała że w połowie strzyżenia kachy jej prąd wyłączyli 🙃 😁 🤪 i nie ma jak się do nas dostać .

buhahahaha ale tam zygzaków narobi 😜 napisałam jej żeby ją zostawiła w spokoju bo ją wyzacina i będzie jak po wojnie 😜

ha ha ha dobrze jej napisałas .....szlaczki jeszcze porobi Jedru sie zdziwi....ze to dla niego hi hi

ja ostatnio próbowałam się ogolić to wyszła jakaś masakra...


no ja na 2 razy się goliłam ostatnio bo myślałam że padnę 😮 😮 😮 już całkowicie jest nie widoczna a co ja tam porobiłam to jedynie sam mudżyn wie 🤪 😁 😁 😁

i do czego to doszło.... 😮

no do tego ze tylko mkudzyn wie hi hi ....a ja czasami pytam sie swojego prostoo ,,,,a on tak slicznie , jakbym sie nie ogoliła to dla niego ok ,,,,,


gina tak pytasz ? 🙃 czy swojego ? 😁

nie no swojego hi hi hi hi .....teraz przyczadzils


hahahah myślałam że na samolocie pytasz swojego gina 🤪 😁
buhahahaha

az taka szalona to ja nie jestem....



no nie wiem nie wiem 🙃 😁 😁 😁 😁 po Was Kochane to się wszystkiego można spodziewać 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
Nie moge używac nic innego bo mam uczulenia, zadnej maszynki i tylko krem jest ok, tylko ktoś przylazł ja z recznikiem paradowałam i za długo trzymałam i taak wyszło, ale naprawde cierpiałam ze 2 dni.

aha to ok .....czasami niektore tak maja skoro robisz to od poczatku i nic nie było wiec teraz na pewno nic sie nie stanie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Mnie to ciekawi jaki gratis do poscieli bedziecie miały hi hi ....

ja obstawiam śliniaczek hihi


śliniak i tak dostaniemy przecież 🤔 to coś innego albo faktycznie drugi śliniak 🙃

Ja też przy wszelkich zakupach orzymałam śliniak ... bez sensu, tez mi gratis jak by noworodek potrzebował śliniaka


Potem tak, ale wysilili by sie sie jedyne na co mozna liczyc w gratisie to sliniak chociaz aaaa jeszcze raz dostalam antydrapki jak kupowalam posciel i rozek, tez od kolezanki rozowe 2p bo ma chlopca a ona dostala w gratisie hehe

będzie na zaś 🙂 jak podrośnie jak znalazł 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarna79 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Nie moge używac nic innego bo mam uczulenia, zadnej maszynki i tylko krem jest ok, tylko ktoś przylazł ja z recznikiem paradowałam i za długo trzymałam i taak wyszło, ale naprawde cierpiałam ze 2 dni.

aha to ok .....czasami niektore tak maja skoro robisz to od poczatku i nic nie było wiec teraz na pewno nic sie nie stanie...


Noo zawsze uzywalam od lat. od lat a uwaqzam oczywiscie na poczatku sie balam zeby taka chemia nie zaszkodzila ale jest ok chyba bym sie rozplakala ajk bym nie mogla uzywac bo wtedy z na hipisa musiałabym chodzić do gina 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Nie moge używac nic innego bo mam uczulenia, zadnej maszynki i tylko krem jest ok, tylko ktoś przylazł ja z recznikiem paradowałam i za długo trzymałam i taak wyszło, ale naprawde cierpiałam ze 2 dni.

aha to ok .....czasami niektore tak maja skoro robisz to od poczatku i nic nie było wiec teraz na pewno nic sie nie stanie...


Noo zawsze uzywalam od lat. od lat a uwaqzam oczywiscie na poczatku sie balam zeby taka chemia nie zaszkodzila ale jest ok chyba bym sie rozplakala ajk bym nie mogla uzywac bo wtedy z na hipisa musiałabym chodzić do gina 😁

buhahahaha......no jak trza byłoby to bys chodzila....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarna79 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Nie moge używac nic innego bo mam uczulenia, zadnej maszynki i tylko krem jest ok, tylko ktoś przylazł ja z recznikiem paradowałam i za długo trzymałam i taak wyszło, ale naprawde cierpiałam ze 2 dni.

aha to ok .....czasami niektore tak maja skoro robisz to od poczatku i nic nie było wiec teraz na pewno nic sie nie stanie...


jeny wezz jeszce wchodzila by wgre opcja "muchomor"=> tak mam po maszynce 😁 ciekawe jakie sa jego upodobania buahahaha ale na hipisa to bym umarla ze wstydu njuz powiedzialam mezowi ze jakby mi sie przypadkiem zapuscilo przed porodem z braku sil to nie ma prawa mnie zawiezc na rodzenie dopoki nie bedzie porzadku hehe

Noo zawsze uzywalam od lat. od lat a uwaqzam oczywiscie na poczatku sie balam zeby taka chemia nie zaszkodzila ale jest ok chyba bym sie rozplakala ajk bym nie mogla uzywac bo wtedy z na hipisa musiałabym chodzić do gina 😁

buhahahaha......no jak trza byłoby to bys chodzila....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Louisedg napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Dziewczyny a miałyscie badanie na hiv bo mnie dzisiaj skierował....

Ja nie mialam, ale pewnie by zabil mnie koszt bo chodze prywatnie

Ja mam skierowanie, i w czwartek jadę robić 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mariola-s napisał(a):
Louisedg napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Dziewczyny a miałyscie badanie na hiv bo mnie dzisiaj skierował....

Ja nie mialam, ale pewnie by zabil mnie koszt bo chodze prywatnie

ja też chodzę prywatnie, ale nie pamiętam ile kosztowało badanie

Ja chodzę do prywatnej kliniki i tam robie wszystkie badania i kosztują góra 30 zł. U was to chyba jacyś zdziercy Ci ginekolodzy i punkty pobrań jak mówicie, że tak drogo 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mariola-s napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Ja też lecę, muszę poświętować z mężem ostatecznie jego dzisiejszy sukces 🙂) :P

a jest co świętować 🙂 rzadko się zdarza takie szczęście 🙂


Mnie też się zdarzyło 2 lata temu tak za 1 razem, jakaś gwiazdka szczęśliwa nad nami swieci oby tak na zawsze na drodze nas pilnowała

To lecę go ukochać :P paaaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...