Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

gosix89 napisał(a):
hm zdjecia robione zwtklym usg tym na nfz chyba nie oddaJA IDEALNIE I DOKLADNIE WYGLADU DZIECKA CO?

Gosiu dokladnie bedziesz znala wyglad jak sie urodzi 🙂 a ze na lepszym sprzecie lepsza dokladnosc pomiarow i widoczki to wiadomo..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Kasia160482 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
super ten sweterek chyba sobie zamowie na wrzesien http://moda.allegro.pl/sexy-kardigan-pasek-gratis-najtaniej-12-kolorow-i1757993788.html


bardzo fajny, ale ja nawet o takim nie marzę 😞 jeszcze by mnie ktoś ze świątecznym baleronem pomylił 🤢

buahahahahahahaaha nie no sluchaj jesien,zima przed nami ..a przeciez wiecznie takieo nie bedzimy chyba 😁 😁 😁 😁 a jak nie to sie guziki rozlezą 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gosix89 napisał(a):
bylam etraz i ginka i dal mi fotek z profilu..i dzidzia ma perkaty nosek jak pingpong i scieta brodke..i sie boje ze taki profilek brzydki bedzie miala 😞

ale Ty dziwna jestes....przeciez dziecko jest w fazie rozwoju...obraz jest zaklucony i jak to lekarz mi mowil dzieci wygladaja w brzuchu jak z archwum X bardziej...takze glowa do gory ,no co ty??? 😁 😁 😁
a jak bedzie pyrkaty nosek to bedzie najslodszym noskiem dla Ciebie itak 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
gosix89 napisał(a):
bylam etraz i ginka i dal mi fotek z profilu..i dzidzia ma perkaty nosek jak pingpong i scieta brodke..i sie boje ze taki profilek brzydki bedzie miala 😞

ale Ty dziwna jestes....przeciez dziecko jest w fazie rozwoju...obraz jest zaklucony i jak to lekarz mi mowil dzieci wygladaja w brzuchu jak z archwum X bardziej...takze glowa do gory ,no co ty??? 😁 😁 😁
a jak bedzie pyrkaty nosek to bedzie najslodszym noskiem dla Ciebie itak 🤪

dokładnie, zresztą to jest obraz zniekształcony, przecież to w końcu obraz utworzony z fal, to nie jest zdjęcie... głowa do góry, to Twoje dziecię i dla Ciebie będzie najpiękniejsze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj laski żeby to mi sie chciało go brac.. a poza tym nie ma go jest u tatusia 😠
ja sie tak ciesze tym głupim rozwarciem a laski mnie inne pocieszaja że można nawet z 5 cm łazić i nic sie nie dzieje 😞 ale u mnie pójdzie raz dwa, prawda 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosix89 napisał(a):
no ok ok nie dziwna tylko tak sie przejmuje poprostu



Gosik, ale nie ma czym, te zdjecia nigdy nie oddadza tego jak dziecko w rzeczywistosci wyglada.. powinnas sie skupic tylko na tym ze jest cale i zdrowe, a czy bedzie miec pyrkaty nosek, czy zadarta brodke czy Bog wie co jeszcze to malo wazne, najawzniejsze ze jest zdrowe, ...a Tymi zdjeciami sie wogole nie przejmuj, bo dzidzia na 100 innaczej wyglada....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leer napisał(a):
oj laski żeby to mi sie chciało go brac.. a poza tym nie ma go jest u tatusia 😠
ja sie tak ciesze tym głupim rozwarciem a laski mnie inne pocieszaja że można nawet z 5 cm łazić i nic sie nie dzieje 😞 ale u mnie pójdzie raz dwa, prawda 🤪

pewnie, już siadaj koło spakowanej torby 🙂 raz Cię bzyknie i od razu rozwarcie na 7 cm 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mariola-s napisał(a):
wróciłam z lidla, zakupiłam tylko bodziaki na krótki i długi rękawek. spiworek wydawał mi się milusi, ale już mam 🙂
Leer Ty tu nie przesiaduj z nami tylko bierz chłopa i do roboty 🙂
😁 😁 😁 no wlasnie ,nie ma na co czekac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leer napisał(a):
oj laski żeby to mi sie chciało go brac.. a poza tym nie ma go jest u tatusia 😠
ja sie tak ciesze tym głupim rozwarciem a laski mnie inne pocieszaja że można nawet z 5 cm łazić i nic sie nie dzieje 😞 ale u mnie pójdzie raz dwa, prawda 🤪


maja laski racje mozna i z 5 polazic, ale mozesz w tym pomoc zeby to szybciej bylo, jak tylko twoj wroci to go w progu zgwalc, no i duuuuuuzo chodzenia ...i zobaczysz szybko pojdzie.. 🙂
w koncu tys wrzesniowka ( mimo ze w sierpniu urodzisz 🙂 a my sie tu nie poddajemy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maggie003 napisał(a):
gosix89 napisał(a):
no ok ok nie dziwna tylko tak sie przejmuje poprostu



Gosik, ale nie ma czym, te zdjecia nigdy nie oddadza tego jak dziecko w rzeczywistosci wyglada.. powinnas sie skupic tylko na tym ze jest cale i zdrowe, a czy bedzie miec pyrkaty nosek, czy zadarta brodke czy Bog wie co jeszcze to malo wazne, najawzniejsze ze jest zdrowe, ...a Tymi zdjeciami sie wogole nie przejmuj, bo dzidzia na 100 innaczej wyglada....


Mam nadzieje, a zdrowe jest tylko ciagle nie wiadomo do konca jaka pelc raz chlopak raz dziewuszka... 😮 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gosix89 napisał(a):
no ok ok nie dziwna tylko tak sie przejmuje poprostu
nie ma czym,ja Ci tylko odpisalam swoje zdanie nie obrazaj sie ,ale dla mnie to jest dziwne,bo ja bym sie martwila gdyby cos nie tak ze zdrowiem dziecka bylo..a tak sie martwisz z gory ,nie potrrzebnie..mowie Ci jak ja mialam usg,a lekarz wysmial mi dziecko niemal..taki luzak twierdzac ,ze to archiwum x...z poczatku doznalam szoku,ze jak on tak mogl ,a teraz sie smieje z tego.
wlasne dziecie jest zawsze najpiekniejsze dla matki ..przynajmniej mnie sie tak wydaje.. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
gosix89 napisał(a):
no ok ok nie dziwna tylko tak sie przejmuje poprostu
nie ma czym,ja Ci tylko odpisalam swoje zdanie nie obrazaj sie ,ale dla mnie to jest dziwne,bo ja bym sie martwila gdyby cos nie tak ze zdrowiem dziecka bylo..a tak sie martwisz z gory ,nie potrrzebnie..mowie Ci jak ja mialam usg,a lekarz wysmial mi dziecko niemal..taki luzak twierdzac ,ze to archiwum x...z poczatku doznalam szoku,ze jak on tak mogl ,a teraz sie smieje z tego.
wlasne dziecie jest zawsze najpiekniejsze dla matki ..przynajmniej mnie sie tak wydaje.. 😉


ja wiem a "przejmuje sie" tym zdjeciem dlatego ze nie mam zandegoi innego powodu do przejmowania bno wszystko jest git z dzidzią 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leer napisał(a):
oj laski żeby to mi sie chciało go brac.. a poza tym nie ma go jest u tatusia 😠
ja sie tak ciesze tym głupim rozwarciem a laski mnie inne pocieszaja że można nawet z 5 cm łazić i nic sie nie dzieje 😞 ale u mnie pójdzie raz dwa, prawda 🤪

pewnie tylko zaloz tam dzis seksi przyciasna koszulke i heja 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gosix89 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
gosix89 napisał(a):
no ok ok nie dziwna tylko tak sie przejmuje poprostu
nie ma czym,ja Ci tylko odpisalam swoje zdanie nie obrazaj sie ,ale dla mnie to jest dziwne,bo ja bym sie martwila gdyby cos nie tak ze zdrowiem dziecka bylo..a tak sie martwisz z gory ,nie potrrzebnie..mowie Ci jak ja mialam usg,a lekarz wysmial mi dziecko niemal..taki luzak twierdzac ,ze to archiwum x...z poczatku doznalam szoku,ze jak on tak mogl ,a teraz sie smieje z tego.
wlasne dziecie jest zawsze najpiekniejsze dla matki ..przynajmniej mnie sie tak wydaje.. 😉


ja wiem a "przejmuje sie" tym zdjeciem dlatego ze nie mam zandegoi innego powodu do przejmowania bno wszystko jest git z dzidzią 🙂

no i klawa ,gra muzyczka 🙂zobaczysz jaka gwiazdeczka sie urodzi,najsliczniejsza 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mariola-s napisał(a):
napisałam "bzyknie", żeby było porządnie i z łomotem a nie romantiko hihi 🙂
http://www.youtube.com/watch?v=BgqkmGHF0qs buahahahhaahaha ale bedzie gorąco ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leer napisał(a):
jestem teraz na chwilkę robie obiad wiec bede z doskoku 🙂
wiecie juz prawie wszystko z wizyty powiem wam jedynie że zamurowało mnie jak wesżłam na wage u gina i znów pokazało 5 kilo więcej..
normalnie nie wiem czy ja jestem nienormalna czy ta waga.. u mnie w domu i w szpitalu pokazuje 5 mniej a u gina 5 więcej..
wiec nawet nie zaczynałam tematu spadku wagi 😁
gin kazał mi sie ostro grzać z mężem jak chce przyspieszyć rozwarcie jak mus to mus 😁 😜
to sier mężulek ucieszy:P
co do wagi nadii to waży tyle bez główki praktycznie bo jest juz tak nisko że nie sżło jej zmierzyć czyli około 3700 może miec 😮
aa i bedzie Córcia 🙂 gin zapytał czy chce wiedzieć co bedzie to mu powiedziałam ze ja juz to wiem i tylko sie zaczął śmiać że kto wie moze będzie niespodzianka, no ale niepodobno.. 😲
Bardzo fajnie ze wszystko gra,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...