Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Cześć wam kochane 🙂 ja dziś znów skurcze z godzine się męczyłam ale sytuacja opanowana... tak myślę że ja to pewnie urodzę z tego terminu USG czyli 29 sierpnia.... 🙂 mój za to niechce się bzykać hehe bo mówi że się boi że mu coś zrobi i będzie go stukał w głowe heheh 🙂 to uświadomiłam go że niema aż tak wielkiego hehehe 😜 hmm.. pozatym dzisiaj nudy jak niewiem, obiadek u mamusi zaliczony, także nie musiałam stać i gotować 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
Ci lekarze są porąbani, jeszcze im mało... nam też położne mówiły o zamykaniu oczu

no niestety czasmi tak bywa ze im ciagle mało ....
ja mialam super opieke ....codziennie przychodzili sie pytli co tam i w ogole , wszyscy nastawieni super nic za kare....ja to byłam najdłuzej , juz wiedziałysmy o ktorej godz pod ktg , wszytskie podłaczone te połozne jak przychodziły to sie z nas brechtały ze super kobity , ja tam wszystkie podłaczyłam te do skurczy i tetna ,a połozna tylko wydruki właczała .....jak przyszły sprzataczki to tak sie brechtałysmy z nimi , ale nie chciały zeby cosik posprzatała ....bo ja bardzo chetna byłam ....jak wyszłam we wtorek to wszyscy przychodzili i sie pytali co sie ze mna dzieje gdzie ja jestem , bo została kolezanka, ktora wczoraj odwiedziałam ....biedna za mało dzidzie ma ....i musi do konca lezec....


naprawde Ci sie bardzo dobrze trafilo 🙂 oby kazda z nas miala takie wpsomnienia z "pobytu" 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Maga napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Maga napisał(a):
Agamu napisał(a):
Wszystkie takie żony przykładne i matki, a tu na widok Bułecki gacie przez głowę ściągają!!!!!!!!!! hihihihi co za baby 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪


ja tam nie wiem.. na mnie on z wygladu nie dziala jakos 😁 😁 wole rudych 🤪 😁

łysy z rudym wiankiem wokolo 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪


buhaha nieee 🤪 🤪 rudych włochatych 🤪 🤪 😮
😲 😲 😲 😲 😲 OMG!!no kazda ma swoje zboczenia 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 ja ,np.zawsze mialam slabosc do ubabranych ,opalonych ,umięsnionych ,mechanikow w opoconych bokserkach i opietych jeANSACH 😁 😁 😁 😁 😁 😁



cicho bo sie zaraz rozochoce a w pracy jestem 😉
i co ja biedna poczne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Maga napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Maga napisał(a):
Agamu napisał(a):
Wszystkie takie żony przykładne i matki, a tu na widok Bułecki gacie przez głowę ściągają!!!!!!!!!! hihihihi co za baby 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪


ja tam nie wiem.. na mnie on z wygladu nie dziala jakos 😁 😁 wole rudych 🤪 😁

łysy z rudym wiankiem wokolo 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪


buhaha nieee 🤪 🤪 rudych włochatych 🤪 🤪 😮
😲 😲 😲 😲 😲 OMG!!no kazda ma swoje zboczenia 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 ja ,np.zawsze mialam slabosc do ubabranych ,opalonych ,umięsnionych ,mechanikow w opoconych bokserkach i opietych jeANSACH 😁 😁 😁 😁 😁 😁


muahaha 😁 😁 no dlatego tez sie poprawilam, ze chodzi o geste mocne wlosy na GLOWIE!!!!!! 😁 nie tolerujemy dywanikow etc etc 🤪 🤪
ja raczej to chudych, wysokich, rudych- typ intelektualista haha 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

same zboczence tutaj heh ja odkat mam pozwolenie a wlasciwie zalecenie od ginekologa to odrazu sex jest lepszy bo wkoncu ginekolog kazal wiec nie mam sie czym martwic mozna sie skupic 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Madziu to dla Ciebie rudy ,włochaty bossski


Oł jeeeeeee 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 normalnie kisiel w gaciach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Madziu to dla Ciebie rudy ,włochaty bossski


BUHAHAHA 😁 😁 😁 🤪 no juz mi nogi miekna 😜 😜 😜
pokaze mezowi, bo on tez rudy 🤪 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Madziu to dla Ciebie rudy ,włochaty bossski


dla mnie ????
ja ta wole tych umiesnionych w smarze upapranych i te obcisle dzinsy .... 😜 😜 😜 😜 😜 ☺️ ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martusiaaa222 napisał(a):
Cześć wam kochane 🙂 ja dziś znów skurcze z godzine się męczyłam ale sytuacja opanowana... tak myślę że ja to pewnie urodzę z tego terminu USG czyli 29 sierpnia.... 🙂 mój za to niechce się bzykać hehe bo mówi że się boi że mu coś zrobi i będzie go stukał w głowe heheh 🙂 to uświadomiłam go że niema aż tak wielkiego hehehe 😜 hmm.. pozatym dzisiaj nudy jak niewiem, obiadek u mamusi zaliczony, także nie musiałam stać i gotować 🙂

tos jego ego ubodla.....fiu fiu....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maggie003 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Maga napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Maga napisał(a):
Agamu napisał(a):
Wszystkie takie żony przykładne i matki, a tu na widok Bułecki gacie przez głowę ściągają!!!!!!!!!! hihihihi co za baby 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪


ja tam nie wiem.. na mnie on z wygladu nie dziala jakos 😁 😁 wole rudych 🤪 😁

łysy z rudym wiankiem wokolo 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪


buhaha nieee 🤪 🤪 rudych włochatych 🤪 🤪 😮
😲 😲 😲 😲 😲 OMG!!no kazda ma swoje zboczenia 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 ja ,np.zawsze mialam slabosc do ubabranych ,opalonych ,umięsnionych ,mechanikow w opoconych bokserkach i opietych jeANSACH 😁 😁 😁 😁 😁 😁



cicho bo sie zaraz rozochoce a w pracy jestem 😉
i co ja biedna poczne
😁 a szef przystojny??? 😉 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maggie003 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Madziu to dla Ciebie rudy ,włochaty bossski


dla mnie ????
ja ta wole tych umiesnionych w smarze upapranych i te obcisle dzinsy .... 😜 😜 😜 😜 😜 ☺️ ☺️ ☺️


dla mnie 😁 😁
ide dziewczyny normalnie pod prysznic, zeby sie ogarnac buhaha 😁 😁 😁 😁 😉
bede nadrabiac Was pozniej 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maggie003 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Madziu to dla Ciebie rudy ,włochaty bossski


dla mnie ????
ja ta wole tych umiesnionych w smarze upapranych i te obcisle dzinsy .... 😜 😜 😜 😜 😜 ☺️ ☺️ ☺️

hehehe a nasza Maga chce rudego 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maggie003 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Maggie003 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Maggie003 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Maggie003 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Maggie003 napisał(a):
soj cza oczy zamykac jak sie prze, mnie tez zylki popekaly jak corcie pchalam, teraz to czlowiek madry.. no i na twarzy powychodzily mi takie malenkie kropeczki czerwone, ale to wlasnie z wysilku, kilka dni i wszystko zeszlo i z twarzy i z oczu...

a co do narodzin w urodziny, to z jednej strony fajnie z drugiej..hmmm, czy ja wiem, ja z corcia wyladowalam na porodowce w dzien swoich urodzin i urodzila sie dzien po.. i teraz jak swietujemy to razem, i oczewiscie corcia zawze bardziej wazniejsza od mamuni 😉

no napewno..ale mezulek tam wynagrodzi,jak juz corcia usnie 😉



niby tak, ale zwykle to mamunia juz jest taka zmeczona po imprezce dla coroni, ze ani "swietowac z mezusiem" mi sie nie chce...
bidulka...my Ci urodziny mozemy zoganizowac 🤪 🤪 🤪 🤪



Asia, zapamietam to sobie, to licze na wielka pompe 12 czerwca 2012
🤪 🤪 🤪 🤪 Raczek! 🤪 🤪 🤪


bliznieta 🙂

jak moj dziadzio kochany czlowiek 🙂dusza towarzyska i do tanca i rozanca,choc uwodziciel i zartownis byl z Niego niesamowity 🤪 Babcia zawsze zazdrosna ,bo pozartowal w sklepie ,gdziekolwiek ,a babki miekly 😁 😁 😁 😁 😁


bo blizniaki takie sa: i do tanca i do rozanca, a nasza Aga czarna chyba tez z blizniat co ??
tylko chyba jedyny problem, ze za duzo myslimy i sie przejmujemy za brdzo...

tak ja tez z blizniakow ....z tym mysleniem i przejmowaniem niestety tez tak mam , ale i do tnca i do rozanca jak trzeba....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maga napisał(a):
Maggie003 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Madziu to dla Ciebie rudy ,włochaty bossski


dla mnie ????
ja ta wole tych umiesnionych w smarze upapranych i te obcisle dzinsy .... 😜 😜 😜 😜 😜 ☺️ ☺️ ☺️


dla mnie 😁 😁
ide dziewczyny normalnie pod prysznic, zeby sie ogarnac buhaha 😁 😁 😁 😁 😉
bede nadrabiac Was pozniej 😘

idz schlodzic sie Kochana,bo pewnie ploniesz po takim widoku 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maggie003 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
jasna281288 napisał(a):
to jest moje ciacho
http://nie-wiem-czego-chce.pinger.pl/m/2154654

ma jeansy i bokserke 🤪 🤪 🤪 🤪



dobrze , ze nie moge otowrzyc tego w pracy, bo pewno bym sie napalila 🙂


no napewno 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Asik Rudzielec the best.....po prostu kisiel w gatkach.....
Marta222 ,,,przesadziłas z rozmiarem.....moj tez tak mowi ze nie bedzie nunki w czółko walił ....



a moj mowi, ze on sie nie boi, ze dziecku krzywdy napewno nie zrobi 😉 chociaz czasem to bym chciala, zeby sie bal 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...