Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Dzieńdoberek 🙂
Niedawno wróciłam z KTG, zapis idealny, zero skurczy w ciągu dalszym, młody pokazał jaki potrafi być aktywny z rańca 🙂 Humor mam dziś FANTASTYCZNY, pomimo że obudziłam się o 5 i nie mogłam zasnąć, ale to nieważne zupełnie, bo pogoda jest piękna i dziś w końcu podpisujemy umowę u notariusza!!! Poza tym byliśmy wczoraj w IKEI i kupiłam młodemu śliczny śpiworek do spania i materiał na zasłony w te same wzory. Może jak poproszę mamę, to mi uszyje jeszcze pościel z tego materiału, byłoby super 🙂
To idę Was nadrobić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witamy witamy 🙂

w nocy była u mnie wielka burza, aż normalni momentami stracha miałam ;/

wczoraj kupiłam Michałkowi ręcznik kąpielowy z lidla, niebieski z kubusiem 🙂 tylko go przeprać żeby jakoś wycierał 🙂

jestem zła na siebie ze dałam sie namówic tesciowej by moje pranie przyniesone z dworu doschło u niej w pokoju na suszarce - teraz cholera wszystko mi śmierdzi ( ona paliła wiec zapach u niej w pokoju taki nieciekawy.. ) 😠

zaraz zabieram sie za porządki, odkurzanie i mycie podlóg mnie czeka ;/ a w przyszłym tygodniu chce umyc okna bo świata przez nie nie widze a po porodzie czasu na to nie będzie.

miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
I dospać nie moge , spalam 3h i czuje sie jak zwloki 😞 wsjo łupie standardowo..
😞
Strescicie mi ostatnie poltora dnia?

No więc tak : Szotka jest w szpitalu, bo ma tą swędzącą chrobę-cholestazę czy jakoś tak, ale ma laptopa więc jest kontakt 🙂,Rybcia też-nadal leży,lekarze mają ją w dupie i zachowują się,jakby czekali na łapówę 🤢, Leer ma 2 cm rozwarcia i mają przykaz pracy z mężem nad większym hihihihi, Maga będzie miała cc w czwartek najprawdopodobniej. Reszta jakoś się trzyma 🙂 Poza tym standard-bóle jakieś, sex, jedzonko 🙂 🙂 🙂 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leer napisał(a):
Hejka!! 😉
ja już od 6 na nogach nie ma co muszę męża wykorzystywać póki go mam czyli wieczorami i rankiem hehe..
wczoraj wybraliśmy sie na rowery.. normalnie ludzie to myslałam że pospadają z chodników tak sie gapili haha brzuch to na kolanach wiozłam hehe 😁

Izka trzymaj sie ja tez nie miałam lekko w szpitalu.. dasz rade!
Kasia michas przystojniacha 🤪
Maga mysle ze będziesz pierwsza ale to nie ma znaczenia bo to nie wyścigi 🙂

kurde jeszyk mnie boli;/ jakbym sobie go poparzyła.. a od wieczora mam skurcze ale takie słabo bolesne wiec to pewnie te co zawsze..
aaa i krew mi z nosa poleciala rano to sie zdziwiłam że na końcówce sie takie cos dzieje.. 😮


haha, no przeciez to logiczne, ze to nie wyscigi 🙂 ale po prostu wszystkie tutaj jestesmy niecierpliwe i zaciekawione pewie 😁
a co do tego, ja Ci po prostu zycze, zeby juz za niedlugo Tobie sie udalo, bo chyba bardzo juz chcesz miec małą przy sobie, prawda? 🙂
od 6 rano- fajnie hi hi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
Maga napisał(a):
caly dzien meczy mnie zgaga.. ani rennie, ani mleczko, nic normalnei nie chce pomoc 🥴 🥴

Współczuję....a swoją drogą zgaga to chyba jedyna dolegliwość ciążowa,która mnie nie dopadła 🙂 No może raz miałam 🙂


aale Ci dobrze! 😁 ja nigdy w zyciu przed ciaza nie mialam zgagi i jak szykowalismy sie na sylwestra to dopadla mnie TAKA gigantyczna zgaga... fee 🥴 i bylam w 3tc, ale jeszcze ie wiedzialam czy na pewno, bo mnie straszyli pozamaciczna na poczatku 🥴 i z szwagierka stwierdzilysmy, ze na pewno jestem w ciazy jednak 😁
mam nadzieje, ze po ciazy juz mnie zgaga nie dopadnie, skoro wczesniej nie mialam? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doczytałam, że czarna poleca zamykanie oczu w czasie parcia. Nam na SR mówili coś zupełnie przeciwnego - powinno się mieć otwarte, bo przy zamkniętych ciśnienie śródczaszkowe za bardzo wzrasta, a wiadomo czym to grozi. Ja już wolę, żeby mi żyły popękały.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leer szalona na rower się wybrała 🙃 😁 w takim tempie to się w mig rozwarcia dorobisz 🤪 😁
i powiem Ci że wcale mnie nie dziwi że się ludzie patrzyli na Ciebie 😉 sama bym nie dowierzała jakbym zobaczyła dziewczynę na końcówcę śmigającą na rowerze hehehehhe szalona 🙃 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
Maga napisał(a):
caly dzien meczy mnie zgaga.. ani rennie, ani mleczko, nic normalnei nie chce pomoc 🥴 🥴

Współczuję....a swoją drogą zgaga to chyba jedyna dolegliwość ciążowa,która mnie nie dopadła 🙂 No może raz miałam 🙂


bleeeee.....okropna sprawa 😮 🤢 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kahlanik napisał(a):
Doczytałam, że czarna poleca zamykanie oczu w czasie parcia. Nam na SR mówili coś zupełnie przeciwnego - powinno się mieć otwarte, bo przy zamkniętych ciśnienie śródczaszkowe za bardzo wzrasta, a wiadomo czym to grozi. Ja już wolę, żeby mi żyły popękały.

ja chyba jednak będę zamykała oczy.... bo za duże ciśnienie będzie w nich... dziwne, że różne są zalecenia... chyba powinny być jednakowe 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mariola-s napisał(a):
kahlanik napisał(a):
Doczytałam, że czarna poleca zamykanie oczu w czasie parcia. Nam na SR mówili coś zupełnie przeciwnego - powinno się mieć otwarte, bo przy zamkniętych ciśnienie śródczaszkowe za bardzo wzrasta, a wiadomo czym to grozi. Ja już wolę, żeby mi żyły popękały.

ja chyba jednak będę zamykała oczy.... bo za duże ciśnienie będzie w nich... dziwne, że różne są zalecenia... chyba powinny być jednakowe 🤢


ja z oczami nie słyszałam ani jednej ani drugiej opinii , natomiast wiem że trzeba przy parciu głowe ściskać do szyi bo coś tam się z tarczycą może porobić 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Dwupaczki 🙂
U nas noc w porządku, ale i tak wstałam niewyspana 🥴 Wczoraj troszkę się nadwyrężyłam: najpierw spacerek, potem szybki obiad i basen. Wróciłam z przyjaciółką, piekłyśmy racuszki.... mniam... i pojechała dopiero o 23. Gardło mnie bolało od gadania, nogi i biodra od łażenia i reszta ciała od pływania 😁 Mało tego w basenie dostałam od jednego kolesia takiego kopa w ... na szczęście... w dupę 🤢 , że aż mnie zgięło. Nie wiedziałam, że pod wodą można tak mocno walnąć. Tak się wystraszyłam, że mógłby trafić w brzuszek, że potem oczy miałam dookoła głowy i omijałam ludzi szerokim łukiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
SIEMA BRZUSIE I MAMUSIE.....
JESZCZE W DWUPAKU .....
LEER....jestes the best na rower , musiało byc zdziwienie hi hi 🤪 🤪
co do zamykania oczu to kazdy zrobi jak zechce ....ja tylko pisze co mowia zeby jednak zamykac..... 🤪 i jeszcze jedno słuchac połoznej z ktora rodzisz, bo to najwazniejsze ....
Luiza a jaki samochod sobie kupiliscie???
Zocha miała nam napisac wczorajsza akcje i co .....
co sie dzieje z Ania 100
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smerfetka napisał(a):
Witam Dwupaczki 🙂
U nas noc w porządku, ale i tak wstałam niewyspana 🥴 Wczoraj troszkę się nadwyrężyłam: najpierw spacerek, potem szybki obiad i basen. Wróciłam z przyjaciółką, piekłyśmy racuszki.... mniam... i pojechała dopiero o 23. Gardło mnie bolało od gadania, nogi i biodra od łażenia i reszta ciała od pływania 😁 Mało tego w basenie dostałam od jednego kolesia takiego kopa w ... na szczęście... w dupę 🤢 , że aż mnie zgięło. Nie wiedziałam, że pod wodą można tak mocno walnąć. Tak się wystraszyłam, że mógłby trafić w brzuszek, że potem oczy miałam dookoła głowy i omijałam ludzi szerokim łukiem.

Oj no ja tez na basenie balam sie strasznie tak wymachiwali tymi girami ze non stop robilam uniki !!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...