Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Maga napisał(a):
Leer napisał(a):
Ej dobra opamiętajmy sie niedługo zostaniemy Mamami! 😁
Nadia wyskoczy kiedy bedzie chciała.. a ja jej uświadomię że nastąpi to dzisiaj w nocy haha
nie no fajnie by było gdyby urodziła sie 20 sierpnia jak mój brat 😜

a powiedzcie mi kiedy pojedziecie do szpitala?
a)jak wody odejdą?
b) jak skurcze będą nie do zniesienia
c) Jak czop odpadnie
d) jak mąż was zawiezie 😁
odpowiednie skreślić 😁 - tak serio to ja nie wiem juz kiedy sie wybrać na ta porodówkę..


u nas polozna od rozciagania sutkow powiedziala, ze do szpitala powinno sie jechac jak a) i jak d) 😁 😁 😁 i przede wszystkim jak skurcze beda regularne co 10-9 min, ze ona by sie nie decydowala na jechanie jak sa co 5-7, bo ostatnio laska tak pojechala i uwaga- urodzila w taksowce przed szpitalem 😁 😁 😁 🤪 lekarze jak dobiegli to bylo po sprawie 🤪


Jestes z z zagranicznej szkoly SR 😁 😁 😁 😁 haha no zobacz jakie rozbieznosci no szok i badz tu czlowieku madry
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja np pokochalam w ciazy burze, grzmoty i zalamania pogody 😜 tylko wtedy wychodzenie i funkcjonowanie z młodym człowiekiem w brzuchu jest znośne 😁 😁
w takim goracu marze tylko o prysznicu i lodach... 🙃 a tak sie sklada, ze maz wczoraj je kupil 😁 wiec ide zajadac na przemian z kapiela 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maga napisał(a):
kahlanik napisał(a):
Maga napisał(a):
kahlanik napisał(a):
Maga napisał(a):
kahlanik napisał(a):
Ja nie słyszałam o ciągnięciu suta 🤪 🤪 🤪 Za to jak się ma brodawki płaskie lub wklęsłe, to kładzie się kciuk i palec wskazujący na granicy otoczki i się rozciąga tak po skórze (nie pociera tylko właśnie rozciąga). To ponoć pomaga w uzyskaniu odpowiedniego kształtu. http://babyonline.pl/niemowle_karmienie_piersia_artykul,1302.html
Widzicie, co szkoła to inne wyznanie. Czasem sobie myślę, że jak będę musiała myśleć o tych wszystkich rzeczach które trzeba zrobić w trakcie porodu, to zapomnę przeć 😮 😮 😜


to jest dokladnie to samo co ja powiedzialam 😁 😁 tylko moze ubralas to w inne slowa 😁


Aha... 😁 😁 😁 😜 😜
Chciałam wzmocnić przekaz 🤪 🤪 🤪 😉 😉


hihi 😁 wazne ze sie rozumiemy 😁 😁 😁
teraz wszystkie beda rozciagac sutki po 38tc 😜


Ja widziałam kiedys filmik jak kobieta rodziła w wannie, a koleś jej od tyłu suty kręcił 😮 I sobie pomyślałam, że niezły zboczuch nawet w takiej chwili... 😁 😁 😁 🙃 🤪


BUHAHAHAHA 😁 😁 moj mi bedzie podczas cc 🤪 🤪 🤪 😉


😁 😁 😁 Jak tylko Cię przekroją to wyskoczy jak z procy 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maga napisał(a):
a ja np pokochalam w ciazy burze, grzmoty i zalamania pogody 😜 tylko wtedy wychodzenie i funkcjonowanie z młodym człowiekiem w brzuchu jest znośne 😁 😁
w takim goracu marze tylko o prysznicu i lodach... 🙃 a tak sie sklada, ze maz wczoraj je kupil 😁 wiec ide zajadac na przemian z kapiela 🤪


no Kochana to pogoda Cię w tym roku rozpieszcza 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
Maga napisał(a):
Leer napisał(a):
Ej dobra opamiętajmy sie niedługo zostaniemy Mamami! 😁
Nadia wyskoczy kiedy bedzie chciała.. a ja jej uświadomię że nastąpi to dzisiaj w nocy haha
nie no fajnie by było gdyby urodziła sie 20 sierpnia jak mój brat 😜

a powiedzcie mi kiedy pojedziecie do szpitala?
a)jak wody odejdą?
b) jak skurcze będą nie do zniesienia
c) Jak czop odpadnie
d) jak mąż was zawiezie 😁
odpowiednie skreślić 😁 - tak serio to ja nie wiem juz kiedy sie wybrać na ta porodówkę..


u nas polozna od rozciagania sutkow powiedziala, ze do szpitala powinno sie jechac jak a) i jak d) 😁 😁 😁 i przede wszystkim jak skurcze beda regularne co 10-9 min, ze ona by sie nie decydowala na jechanie jak sa co 5-7, bo ostatnio laska tak pojechala i uwaga- urodzila w taksowce przed szpitalem 😁 😁 😁 🤪 lekarze jak dobiegli to bylo po sprawie 🤪


Jestes z z zagranicznej szkoly SR 😁 😁 😁 😁 haha no zobacz jakie rozbieznosci no szok i badz tu czlowieku madry


zagranicza to jest w k-cach 😁
ale co do skurczy to wczensiej tez uczyly, zeby przyjezdzac dopiero jak sa co 5min..
do czasu pani z taksówki 😁 😁 😁 i teraz po prostu sie zabezpieczaja, zeby sie cos zlego nie stalo 🙂 ja mysle ze co 7-8 to jest okej juz zeby jechac 🙂
zwlaszcza, ze u nas w szpitalu np jestes caly czas tylko z mezem przez I faze, dopiero jak masz przec to jest polozna, tak to tylko wchodzi i sprawdza czy sobie radzicie 😁 intymnie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześc Dziewczyny ... co za dzień ... wczoraj miałam tyle mocy ... że posprzątałam co się dalo .... a dzis dupa jestem o 6 musiałam wsatc taka glodna byłam ..... a teraz jestem całkiem nietomna i zle sie czuję oczywiście .... pogoda duszno ze nie ma czym oddychac ....
Dziś mam wizyte wiec juz tym żyję ....
Nadrobiłam Was od wczoraj z wielkim trudem ale nadrobiłam .... oj brak mi weny dziś nawet na pisanie ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maga napisał(a):
a ja np pokochalam w ciazy burze, grzmoty i zalamania pogody 😜 tylko wtedy wychodzenie i funkcjonowanie z młodym człowiekiem w brzuchu jest znośne 😁 😁
w takim goracu marze tylko o prysznicu i lodach... 🙃 a tak sie sklada, ze maz wczoraj je kupil 😁

Lubię sie z tobą zgodzic 😁 😁 a teraz dala bym duzo za narozna wanne w ktorej moglabym siedziec w dzien 😁 ogladanie filmow w wannie na lapku opanowalam bo stoi obok ale klikania jeszcze nie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
jasna281288 napisał(a):
kurcze znowu brzuch boli jakbym okres miala dostac nospa nie pomogla 😞

a ja mam nadal skurcze ja tu gadu gadu i przegapie... 😁 😁 😁


hahaha i wtedy polozne ze szpitala u Ciebie beda powiadac o kobiecie, ktora sie zasiedziala na forum internetowym i urodzila w domu 🤪 🤪
dobra, lece, bo uschne kobiety 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smerfetka napisał(a):
Maga napisał(a):
a ja np pokochalam w ciazy burze, grzmoty i zalamania pogody 😜 tylko wtedy wychodzenie i funkcjonowanie z młodym człowiekiem w brzuchu jest znośne 😁 😁
w takim goracu marze tylko o prysznicu i lodach... 🙃 a tak sie sklada, ze maz wczoraj je kupil 😁 wiec ide zajadac na przemian z kapiela 🤪


no Kochana to pogoda Cię w tym roku rozpieszcza 😁


Nie prawda upałowców rozpieszcza 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
smerfetka napisał(a):
Maga fajowo u Was z tą cesarką, że mąż mimo wszystko może być obecny. U nas w razie co niestety nie może, bo to jest traktowane jak operacja/zabieg.



U MNIE JEST tak samo. Matka nawet dziecka nie dostaje, bo tj. operacja. Dostaje dopiero nastepnego dnia. Poniekad dlatego nie chce cc!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maga napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Maga napisał(a):
Leer napisał(a):
Ej dobra opamiętajmy sie niedługo zostaniemy Mamami! 😁
Nadia wyskoczy kiedy bedzie chciała.. a ja jej uświadomię że nastąpi to dzisiaj w nocy haha
nie no fajnie by było gdyby urodziła sie 20 sierpnia jak mój brat 😜

a powiedzcie mi kiedy pojedziecie do szpitala?
a)jak wody odejdą?
b) jak skurcze będą nie do zniesienia
c) Jak czop odpadnie
d) jak mąż was zawiezie 😁
odpowiednie skreślić 😁 - tak serio to ja nie wiem juz kiedy sie wybrać na ta porodówkę..


u nas polozna od rozciagania sutkow powiedziala, ze do szpitala powinno sie jechac jak a) i jak d) 😁 😁 😁 i przede wszystkim jak skurcze beda regularne co 10-9 min, ze ona by sie nie decydowala na jechanie jak sa co 5-7, bo ostatnio laska tak pojechala i uwaga- urodzila w taksowce przed szpitalem 😁 😁 😁 🤪 lekarze jak dobiegli to bylo po sprawie 🤪


Jestes z z zagranicznej szkoly SR 😁 😁 😁 😁 haha no zobacz jakie rozbieznosci no szok i badz tu czlowieku madry


zagranicza to jest w k-cach 😁
ale co do skurczy to wczensiej tez uczyly, zeby przyjezdzac dopiero jak sa co 5min..
do czasu pani z taksówki 😁 😁 😁 i teraz po prostu sie zabezpieczaja, zeby sie cos zlego nie stalo 🙂 ja mysle ze co 7-8 to jest okej juz zeby jechac 🙂
zwlaszcza, ze u nas w szpitalu np jestes caly czas tylko z mezem przez I faze, dopiero jak masz przec to jest polozna, tak to tylko wchodzi i sprawdza czy sobie radzicie 😁 intymnie 😉


No w sumie musze sie jeszcze zalapac na rozne pozycje lagodznie bolu z mezem, skakanie na pilce worek sako i 2 x wanne 😁 to moze lepiej wczesniej bo potem przepadnie a jak na nfz dają za darmo takie luksusy toi nie bede w domu sie meczyc hehe ok jade jak bedzie co 7 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maga napisał(a):
Louisedg napisał(a):
jasna281288 napisał(a):
kurcze znowu brzuch boli jakbym okres miala dostac nospa nie pomogla 😞

a ja mam nadal skurcze ja tu gadu gadu i przegapie... 😁 😁 😁


hahaha i wtedy polozne ze szpitala u Ciebie beda powiadac o kobiecie, ktora sie zasiedziala na forum internetowym i urodzila w domu 🤪 🤪
dobra, lece, bo uschne kobiety 😁

🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
No i jebłam smieechem 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 siostra stwierdzila ze jak pozostałe cioezarówki, wsyztskie takie walniete no to niezle hahahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aniulka25 napisał(a):
smerfetka napisał(a):
Maga fajowo u Was z tą cesarką, że mąż mimo wszystko może być obecny. U nas w razie co niestety nie może, bo to jest traktowane jak operacja/zabieg.



U MNIE JEST tak samo. Matka nawet dziecka nie dostaje, bo tj. operacja. Dostaje dopiero nastepnego dnia. Poniekad dlatego nie chce cc!!!!!!


To rzeczywiscie nie fajnie ze tak podchodzą 😞, ja np mimo ze chodze do ordynatora naszego szpitala i place jak za zboze prywatnie to nie ma tam tez czegos takiego i zabieraja dziecko po porodzie i nie zdecydowalam sie u niego rodzic tylko pojade do innego szpitala co wlasnie jest przyjazny dziecku i matce w tych kwestiach rodzinnego porodu i kontaktu skora do skory niezaleznie od okolicznosci, tylko w wyj . przypadkach nie ma takiej mozliwosci a tak zawsze jest,....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
Słuchajcie a co z tą nieszczęsną lewatywą???? Czy któraś planuje w domu sobie strzelić??? Ja liczę na to, że samoistnie (ze tak powiem) się oczyszczę przed porodem. Jakoś wizja lewatywy mnie odraża!!


Ja sobie wolę czopa zaaplikować. W poprzedniej ciąży miałam lewatywę przed podaniem oxy - nie miałam wyboru- i jakoś nie przypadło mi to gustu 🤢

poza tym z dziewczyną z sali poszłyśmy razem na zaaplikowanie tej atrakcji.. Ona odważna pierwsza weszła do pielęgniarki, później ja, a ona czekała na mnie na korytarzu. Jak wyszłam do niej to stała nieruchomo zmieniając kolorki na twarzy i była tylko w stanie powiedzieć, że nie dojdzie do naszej sali do wc (trzeba było przejść cały korytarz) bo już jej zawory puszczają 🤢 Trzeba więc było koleżance pomóc... Zabrałam spod zabiegowego wózek inwalidzki , ona się na niego wpakowała i tak grzałyśmy przez cały korytarz 😁 Musiało to wyglądać cudownie, ona sino - koperkowa ze skupioną miną i ja zadyszana z wielkim bebzolem pędzące przez szpital 🤪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agamu napisał(a):
Słuchajcie a co z tą nieszczęsną lewatywą???? Czy któraś planuje w domu sobie strzelić??? Ja liczę na to, że samoistnie (ze tak powiem) się oczyszczę przed porodem. Jakoś wizja lewatywy mnie odraża!!

No mysle tez ze dostaqne biegunki na sama mysl o lewatywie i bedzie z glowy 😁
ale generalnie wole zeby mi ja zrobili jak by co niz sie osrac tam podczas podobno jebie niemilosiernie i sie wtedy czlowiek czuje chu....owo pomimo ze praktycznie podczas parcia to wszystko jedno nikomu nie jest milo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agamu napisał(a):
Słuchajcie a co z tą nieszczęsną lewatywą???? Czy któraś planuje w domu sobie strzelić??? Ja liczę na to, że samoistnie (ze tak powiem) się oczyszczę przed porodem. Jakoś wizja lewatywy mnie odraża!!


agata jezeli mój poród jez tuż tuż to nie bedzie potrzeby wykonywania mi lewatywy gdyż czyszczę sie około 5 razy dziennie.. do tego nie chce mi sie jesc wiec nie mam z czego ... nie wiem czemu sie tak dzieje chyba organizm wie co robi..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...