Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
kalais napisał(a):
hej brzuszki moja siostra wlasnie zaczela rodzic!!!!!, siedze i placze i sama nie wiem czemu czy to z nerwow czy z radosci czy ze strachu ze za 3 tyg bede w jej sytuacji !!!!, tak bardzo chcialabym byc teraz z nia ale niestety do Anglii juz nie polece


Trzymamy kciuki za siorę 🙂 oby jej poszło szybko i bezboleśnie 🙂 a i na pewno emocje się w Tobie obudziły bo to faktycznie już tak nie długo 🙂 a obawy i strach jest zawsze ... nie ma to tamto 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasia1986 napisał(a):
Viola1976 napisał(a):
mgrzedzicka napisał(a):
kahlanik napisał(a):
mgrzedzicka napisał(a):
Dzisiaj na kibelku taki skurcz mnie zlapal ze chyba porodowka nie bedzie wesola 🙂


No cóż, nie jedziemy tam na kabaret 🙂 Kabaret to być może będą mieli z nas inni 😜 😜 😉
He he kumpela opowiadala ze jak jej znajoma rodzila to tak sie trzymala za te szczeble na lozku do rodzenia ze je wyrwala i zostala z dwoma szczeblami w rekach i nawet lekarze mieli polewke z tego, a miala sie tylko zaprzec

no to się zaparła heheheheeh


ze mnie lekarze mieli ubaw bo zostawiłam na poroówce swoje laczki, odjechałam na boso na łóżku z dzieckiem. PO jakims czasie przyniosła mi babka te laczki i mówi: Pani tu niedługo wróci do nas.. i wykrakała 😁


nie długo musieli czekać 🙃 i Kasia come back 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasia1986 napisał(a):
Viola1976 napisał(a):
mgrzedzicka napisał(a):
kahlanik napisał(a):
mgrzedzicka napisał(a):
Dzisiaj na kibelku taki skurcz mnie zlapal ze chyba porodowka nie bedzie wesola 🙂


No cóż, nie jedziemy tam na kabaret 🙂 Kabaret to być może będą mieli z nas inni 😜 😜 😉
He he kumpela opowiadala ze jak jej znajoma rodzila to tak sie trzymala za te szczeble na lozku do rodzenia ze je wyrwala i zostala z dwoma szczeblami w rekach i nawet lekarze mieli polewke z tego, a miala sie tylko zaprzec

no to się zaparła heheheheeh


ze mnie lekarze mieli ubaw bo zostawiłam na poroówce swoje laczki, odjechałam na boso na łóżku z dzieckiem. PO jakims czasie przyniosła mi babka te laczki i mówi: Pani tu niedługo wróci do nas.. i wykrakała 😁

ja tam nic nie zostawiłam ,a wracam jak bumerang 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasia1986 napisał(a):
aa, i pamietajcie by wziąć skarpetki do porodu - stopy strasznie marzną, poza tym zapewne personel będzie pomagał trzymać za stopy i dla mnie było bardziej komfortowo ze nie muszą mieć pod nosem moich bosych stóp tylko w skarpetkach 🙂
jak trzymac za stopy??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasia1986 napisał(a):
hej hej 🙂
no więc jestem po usg - 2 godziny obsuwy! no ale dzielnie czekaliśmy w poczekalni, MIchał szalał, aż wzorek na bluzce mi sie ruszał 🙂
No więc Michaś ma już 2500 gram i jest z nim wszystko ok. Ułożony główką w dół. Łożysko o dojrzałości 2 stopnia. Poza tym zobaczyłam takie wielkie jaja, az po kolana 🤪 🤪 więc u mnie dziewczynki na bank nie będzie 😉 fotkę z buźką wrzucę później, na wydruku mam same nie wyraźne, a chce złapać kadr z filmiku 🙂

aha, kiedys rozmawiałysmy o tym jak sie liczy tygodnie ciąży , oto wypowiedź mojej koleżanki z sierpnia ( położnej 🙂 )
sandroos napisał(a):
Nie, zeby tydzien mozna bylo, ze tak powiem sobie doliczyc to musi byc on tygodniem skonczonym...

Czyli 39+5 to jest 39....
34+4 to jest 34.... itd... 🙂


Kasia super ,że wizytka udana ,a Michałek prawdziwy przystojniaczek 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasia1986 napisał(a):
aa, i pamietajcie by wziąć skarpetki do porodu - stopy strasznie marzną, poza tym zapewne personel będzie pomagał trzymać za stopy i dla mnie było bardziej komfortowo ze nie muszą mieć pod nosem moich bosych stóp tylko w skarpetkach 🙂

ja zawsze mialam skarpetki ale nie wygodnie mi było bo sie stopy ślizgały ,a faktycznie po porodzi eto sie jakiejs dziwnej trzesiawki dostaje i zimno jest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mgrzedzicka napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
aa, i pamietajcie by wziąć skarpetki do porodu - stopy strasznie marzną, poza tym zapewne personel będzie pomagał trzymać za stopy i dla mnie było bardziej komfortowo ze nie muszą mieć pod nosem moich bosych stóp tylko w skarpetkach 🙂
jak trzymac za stopy??


no jak juz przesz to kładziesz nogi na te wystając podkładki i zeby Ci ułatwić to często personel trzyma Cię za stopy byś mogła sie zaprzec i przeć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wróciłam ale jakas zła bo skwar jak diabli a mialo byc dzisiaj ochodzenie!!!!!!!!!!1co do zamykania oczu to jak rodziłam Kube to lekarz okuista kazał mi przeć z zzamknietymi przy mojej wadzie wzroku zeby właśnie nie zwiekszac cisnienia i zeby zyłki nie strzeliy no Leer to dała czadu z tym rowerem ja osobi,scie nie pochwalam takie pomysłu bo jak by sie tfu tfu przewrócia to i sobie i małej by krzywde przed damym porodem zrobiła !!!!
Maga kurcze juz w czwartek bedziesz miec malenstwo przy sobie EKSTRA 🙂
NO TERAZPOSTARAM SIE PODCZYTAC WAS ALE NIE WIEM CZY DAM RADE HE HE BO BEDE JAJÓWE WCINAC 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Viola1976 napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
hej hej 🙂
no więc jestem po usg - 2 godziny obsuwy! no ale dzielnie czekaliśmy w poczekalni, MIchał szalał, aż wzorek na bluzce mi sie ruszał 🙂
No więc Michaś ma już 2500 gram i jest z nim wszystko ok. Ułożony główką w dół. Łożysko o dojrzałości 2 stopnia. Poza tym zobaczyłam takie wielkie jaja, az po kolana 🤪 🤪 więc u mnie dziewczynki na bank nie będzie 😉 fotkę z buźką wrzucę później, na wydruku mam same nie wyraźne, a chce złapać kadr z filmiku 🙂

aha, kiedys rozmawiałysmy o tym jak sie liczy tygodnie ciąży , oto wypowiedź mojej koleżanki z sierpnia ( położnej 🙂 )
sandroos napisał(a):
Nie, zeby tydzien mozna bylo, ze tak powiem sobie doliczyc to musi byc on tygodniem skonczonym...

Czyli 39+5 to jest 39....
34+4 to jest 34.... itd... 🙂


Kasia super ,że wizytka udana ,a Michałek prawdziwy przystojniaczek 🙂 🙂 🙂


tu mam nie wyraźne zdjęcie, mam za to wydrukowany taki wyraźny jego profil - identyczny jak jak Grzesia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Opowiem wam moją dzisiejsza jakże krótka historie. Moja młodsza siostra która nie chciała pojechac z rodzicami na wakacje bo wolała spedzic je tutaj z koleżankami,przyniosła do domu lokatorów w postaci wszy. Wiec zagadka ze swedzaca skóra głowy jest juz wyjaśniona,jestem załamana !!! Ide umyć sobie i jej głowe 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasia1986 napisał(a):
mgrzedzicka napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
aa, i pamietajcie by wziąć skarpetki do porodu - stopy strasznie marzną, poza tym zapewne personel będzie pomagał trzymać za stopy i dla mnie było bardziej komfortowo ze nie muszą mieć pod nosem moich bosych stóp tylko w skarpetkach 🙂
jak trzymac za stopy??


no jak juz przesz to kładziesz nogi na te wystając podkładki i zeby Ci ułatwić to często personel trzyma Cię za stopy byś mogła sie zaprzec i przeć 🙂
aaaaaaaaaaaaha bo juz sie balam ze trzymaja zeby nie spierdzielic z porodowki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leginsik napisał(a):
Opowiem wam moją dzisiejsza jakże krótka historie. Moja młodsza siostra która nie chciała pojechac z rodzicami na wakacje bo wolała spedzic je tutaj z koleżankami,przyniosła do domu lokatorów w postaci wszy. Wiec zagadka ze swedzaca skóra głowy jest juz wyjaśniona,jestem załamana !!! Ide umyć sobie i jej głowe 😞


zakup sobie jakis preparat na wszy. nie wiem ile to sie leczy, ale obyście zdążyli to zabić do Twojego porodu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mgrzedzicka napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
mgrzedzicka napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
aa, i pamietajcie by wziąć skarpetki do porodu - stopy strasznie marzną, poza tym zapewne personel będzie pomagał trzymać za stopy i dla mnie było bardziej komfortowo ze nie muszą mieć pod nosem moich bosych stóp tylko w skarpetkach 🙂
jak trzymac za stopy??


no jak juz przesz to kładziesz nogi na te wystając podkładki i zeby Ci ułatwić to często personel trzyma Cię za stopy byś mogła sie zaprzec i przeć 🙂
aaaaaaaaaaaaha bo juz sie balam ze trzymaja zeby nie spierdzielic z porodowki


albo żebyś czasami nie uciekła z tego łózka hehe 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Myszorki 🙂Jestem juz uf 🙂
wizyta przebiegla pomyslnie,choc wyjatkowo sie denerwowalam jakos...mam teraz l4 do 14 wrzesnia i tak mam sie pojawic u doktorka,a gdyby cos tzn.skurcze,odejscie wod itp z torbiszonem rura do szpitala 😎szyja zamknieta na 4spusty 🥴 a i glowka jest tak nisko ,ze mozliwosci "odwrocenia "sie z pozycji startowej jest nie mozliwa 🤪 takze nietoperzyczka moja czeka 🙂 wody w normie ,serduszko zdrowe 4jamowe ,wsio oki 🙂
Kazal mi odstawic Asmag,no spe ,bo jak to okreslil"juz Pani moze rodzic "heh i tu mnie jakos zatkało..heheh 🤔 😮 😮 😮 😮 😮... trza doprowadzac rozsadnie do rozwarcia ,nic na sile 😁 😁 😁
co tam jeszcze pobral mi gbs i czekam na wynik7-14dni ,gdyby cos nie tak to wczesniej do niego z wynikami ...mam skierowanie na ktg za tydzien mam sie zapisac 🙂
to by bylo...Polazlam do fryzjera,kupilam sobie leginsy i szkoda,ze nie mielismy wiecej czasu ,bo chcialam jaka tunike sobie fundnąc..ale jest jeszcze Allegro hihi 🤪staniorow nie dostalam w moim rozmiarze... 🤢 🤢 🤢


spotkalam moja zmienniczke z pracy i w oczach ujrzalam blaganie bym juz wrocila hehe ponoc ma cyrk z tym babiszonem co za mnie jest na zlecenie..uswiadomilam ja jednak,ze tak szybko to ja nie wroce...biedna zalamana czeka na mnie ,brakuje mnie Jej..hehe a jak robilysmy to tez bylo roznie...zawsze cos Jej nie gralo ,a teraz mnie brakuje hihi w duchu sie ciesze,ze mnie docenila wkoncu 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...