Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Agamu napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Leer napisał(a):
hehe no co rower fajna rzecz 🤪 całą ciąże marzyłam o rowerze a jak wsiadłam to nie umiałam jechać 😁 a co do męża to troche tak dziwnie bo wiemy po co sie staramy.. pytałam czy mu to nie przeszkadza i czy nie czuje sie wykorzystywany ale twierdzi że jest wszystko ok wiec działam , ale boli jak cholerka 🤢
Madzia jasne że chce miec córcie przy sobie inaczej nie robiłabym z siebie bałwana hehe 😁


No takie mam wyobrazenie ze bedzoe armagiedon hehehhe 😁 😁 😁

jeny jak zazdroszcze tego roweru , my zawsze jezdzilismy na wycieczki rowerowe caly sezon kilka razy czasem na tydz po 30 km a teraz caly rok ani razu!!!!!! masakra, mam nadzieje ze jak mnie nie porozpruwa za bardzo alebo jak juz sie zagoje to bede mogla wsiasc na siodelko jeszcze w tym sezonie !!!!! Kocham rowerek 😎
😁 😁 😁 😁no chyba ze bedzie tam juz taka lipa ze wpadne po szyje ahhahahahha

Luiza posikam się przez Ciebie za chwilkę hihihhhihihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Leer napisał(a):
rozciągać brodawkę hmm 😲 jak mnie nawet lizanie boli ( próbowałam osobiście) hahaha 😁 🙃 😁
moze mi ktoś zademonstrować słownie na czym polega to rozciąganie? czy po prostu ciągniesz aż do pasa wisi? 😁


Ty to jak coś napiszesz to można sie pojszczać ze śmiechu 🤪 😁 😁


Ej ja se nie moge polizac.... jak to


ja moge.. ale jakos nie chce... ;>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jasna281288 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Ania a jakie te sztruksiki z lidla sa?
bo ja sie bardzo napalalam na jakis wiekszy rozm z tych w kwiatuszki. nie wiem czy jeszcze zastane cos tam nie przebrane,...


Ja własnie mam te w kwiatuszki 🙂 Dla mnie gatunkowo supeeerrr 🙂 Ale szczerze,jak wpadłam to dużo już było przebranych rzeczy..ja wzięłam rozmiar 68..



heh chyba jeszcze spie heh wy o sztruksach a ja o bodach heh tez na nie patrzalam ale doszlam do wniosku ze akurat spodni to ja mam dosyc a mezowi obiecalam ze wiekszych ciuszkow juz kupowac nie bede 🙂
he he to 9tygodniowy bernardyn, ale jakby mial ze dwa lata to by mnie w zębach mógł zanieść 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maga napisał(a):
Leer napisał(a):
rozciągać brodawkę hmm 😲 jak mnie nawet lizanie boli ( próbowałam osobiście) hahaha 😁 🙃 😁
moze mi ktoś zademonstrować słownie na czym polega to rozciąganie? czy po prostu ciągniesz aż do pasa wisi? 😁


buhahahaha 😁 😁 nie nie, nie rob tego! 😁 🤪 rozcaganie ma pobudzic brodawki do laktacji, wiec wyzwala oksytocyne i ta droga juz wiadomo, ze moze przyspieszyc porod. a po prostu jak masz sutek to chwytasz palcami (kciukiem i wskazujacym po dwoch jego stronach i "rozciagasz". w taki sposob sprawdza sie takze, czy sutki nie sa wklesle czy cos tam- jak sie uwypukli po 3 rozciagnieciach to nie bedzie problemu z karmieniem 🙂
przyajmniej tak nas uczyli na sr 😁
no i ie rozciagajcie tam za czesto! 🤪 🤪


o jaki spec od rozciągania sutów 😁 😁 😁 😁 a z tym lizaniem jak u ciebie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maga napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Leer napisał(a):
rozciągać brodawkę hmm 😲 jak mnie nawet lizanie boli ( próbowałam osobiście) hahaha 😁 🙃 😁
moze mi ktoś zademonstrować słownie na czym polega to rozciąganie? czy po prostu ciągniesz aż do pasa wisi? 😁


Ty to jak coś napiszesz to można sie pojszczać ze śmiechu 🤪 😁 😁


Ej ja se nie moge polizac.... jak to


ja moge.. ale jakos nie chce... ;>

Ja też bym dała radę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maga napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Maga napisał(a):
Louisedg napisał(a):
A swoja droga super MAGA ze bedziesz miala lada moment synusia przy sobie 🙂 🙂 🙂 🙂


A u ciebie nie moze byc maz przy cc? Bo w bedzinie w zaleznosci od znieczulenia, tylko do ogolnego nie moze a do ZO i PP moze byc i przy tobie stac cie wspierac i potem tez dostajesz dzieciatko od razu na cyce skora do skory i 1 karmienie, no chyba ze sie nie czujesz na silkach.
Ale generalnie nadal opcja rodzinnego porodu wchodzi w gre.


z tego co slyszalam to i w takim i w takim wypadku maz moze byc chyba, bo nawet jakby bylo ogolne (a pewnie nie bedzie, bo planowana bedzie) to maz ma byc, zeby (jak Wam pisalam kiedys po sr) miec ten pierwszy kontakt skora do skory i go tam polozne beda rozbierac, zeby mu syna przystawic 😁 😁 😁

Hee tatus bedzie kangurował malucha 😁 Sweeet 🤪 🤪 🤪


no on tez jak o tym uslyszal to sie tak podjaral ze caly chodzil 😁 😁 😁 🤪


To moze niech tez rozciąga suty!! bo dziecko bedzoe probowalo łapac... 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
Maga napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Maga napisał(a):
Louisedg napisał(a):
A swoja droga super MAGA ze bedziesz miala lada moment synusia przy sobie 🙂 🙂 🙂 🙂


A u ciebie nie moze byc maz przy cc? Bo w bedzinie w zaleznosci od znieczulenia, tylko do ogolnego nie moze a do ZO i PP moze byc i przy tobie stac cie wspierac i potem tez dostajesz dzieciatko od razu na cyce skora do skory i 1 karmienie, no chyba ze sie nie czujesz na silkach.
Ale generalnie nadal opcja rodzinnego porodu wchodzi w gre.


z tego co slyszalam to i w takim i w takim wypadku maz moze byc chyba, bo nawet jakby bylo ogolne (a pewnie nie bedzie, bo planowana bedzie) to maz ma byc, zeby (jak Wam pisalam kiedys po sr) miec ten pierwszy kontakt skora do skory i go tam polozne beda rozbierac, zeby mu syna przystawic 😁 😁 😁

Hee tatus bedzie kangurował malucha 😁 Sweeet 🤪 🤪 🤪


no on tez jak o tym uslyszal to sie tak podjaral ze caly chodzil 😁 😁 😁 🤪


To moze niech tez rozciąga suty!! bo dziecko bedzoe probowalo łapac... 😁 😁 😁

hahaahaahahaahaha n i i popuściłammmmmmmmmmmmmm 🙂 🙂 🙂 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie słyszałam o ciągnięciu suta 🤪 🤪 🤪 Za to jak się ma brodawki płaskie lub wklęsłe, to kładzie się kciuk i palec wskazujący na granicy otoczki i się rozciąga tak po skórze (nie pociera tylko właśnie rozciąga). To ponoć pomaga w uzyskaniu odpowiedniego kształtu. http://babyonline.pl/niemowle_karmienie_piersia_artykul,1302.html
Widzicie, co szkoła to inne wyznanie. Czasem sobie myślę, że jak będę musiała myśleć o tych wszystkich rzeczach które trzeba zrobić w trakcie porodu, to zapomnę przeć 😮 😮 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
A tak sobie teraz pomyślalam apropo tego roweru, ze ja bym nie dała rady ze względu na tą bolącą Kachę...ledwo siedzę na miękkim,a co dopiero na siodełku.....Leer szacun,naprawdę 🙂


ja ostatnio miałam taki pomysl jak Leer z tym rowerem ale w przeciwienstwie do Magdy zabrakło mi odwagi potrzymalam kierownice i tyle hee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mgrzedzicka napisał(a):
jasna281288 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Ania a jakie te sztruksiki z lidla sa?
bo ja sie bardzo napalalam na jakis wiekszy rozm z tych w kwiatuszki. nie wiem czy jeszcze zastane cos tam nie przebrane,...


Ja własnie mam te w kwiatuszki 🙂 Dla mnie gatunkowo supeeerrr 🙂 Ale szczerze,jak wpadłam to dużo już było przebranych rzeczy..ja wzięłam rozmiar 68..




heh chyba jeszcze spie heh wy o sztruksach a ja o bodach heh tez na nie patrzalam ale doszlam do wniosku ze akurat spodni to ja mam dosyc a mezowi obiecalam ze wiekszych ciuszkow juz kupowac nie bede 🙂
he he to 9tygodniowy bernardyn, ale jakby mial ze dwa lata to by mnie w zębach mógł zanieść 🙂


O to 2 lata nie czekaj lepiej, ale szkoda bo tak to rzeczywiscie dal by rade 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leer napisał(a):
to ja sobie odpuszczę jednak bo to zbyt drastyczna wizja.. moje brodawki sa wporzo stercza jak trza 🤪 juz wole isc dzis na rolki haha 😁 - żarcik taki. 😜


to ciekawe.. ja jakos nie mam z tym problemow.. 😁 raz sporbowalam, zeby sprawdzic, czy nie sa plaskie cyz cos tam i wszystko okej..
no ale mnie piersi nie bola i tez z nich sie nic raczej nie saczy 😁 😁 oprocz sytuacji, kiedy sie wydziela oksytocyna 😜 😜 😜 to automatycznie sie leje 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
Maga napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Maga napisał(a):
Louisedg napisał(a):
A swoja droga super MAGA ze bedziesz miala lada moment synusia przy sobie 🙂 🙂 🙂 🙂


A u ciebie nie moze byc maz przy cc? Bo w bedzinie w zaleznosci od znieczulenia, tylko do ogolnego nie moze a do ZO i PP moze byc i przy tobie stac cie wspierac i potem tez dostajesz dzieciatko od razu na cyce skora do skory i 1 karmienie, no chyba ze sie nie czujesz na silkach.
Ale generalnie nadal opcja rodzinnego porodu wchodzi w gre.


z tego co slyszalam to i w takim i w takim wypadku maz moze byc chyba, bo nawet jakby bylo ogolne (a pewnie nie bedzie, bo planowana bedzie) to maz ma byc, zeby (jak Wam pisalam kiedys po sr) miec ten pierwszy kontakt skora do skory i go tam polozne beda rozbierac, zeby mu syna przystawic 😁 😁 😁

Hee tatus bedzie kangurował malucha 😁 Sweeet 🤪 🤪 🤪


no on tez jak o tym uslyszal to sie tak podjaral ze caly chodzil 😁 😁 😁 🤪


To moze niech tez rozciąga suty!! bo dziecko bedzoe probowalo łapac... 😁 😁 😁


muhahahah! 😁 😁 😁 jak wroci dzis z pracy to mu przekaze i pocwicze z nim 😁 🤪
ale on ma za małe 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leer napisał(a):
to ja sobie odpuszczę jednak bo to zbyt drastyczna wizja.. moje brodawki sa wporzo stercza jak trza 🤪 juz wole isc dzis na rolki haha 😁 - żarcik taki. 😜


To moze bungee 😁 😁:ty w dol dzidzia w gore
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kahlanik napisał(a):
Ja nie słyszałam o ciągnięciu suta 🤪 🤪 🤪 Za to jak się ma brodawki płaskie lub wklęsłe, to kładzie się kciuk i palec wskazujący na granicy otoczki i się rozciąga tak po skórze (nie pociera tylko właśnie rozciąga). To ponoć pomaga w uzyskaniu odpowiedniego kształtu. http://babyonline.pl/niemowle_karmienie_piersia_artykul,1302.html
Widzicie, co szkoła to inne wyznanie. Czasem sobie myślę, że jak będę musiała myśleć o tych wszystkich rzeczach które trzeba zrobić w trakcie porodu, to zapomnę przeć 😮 😮 😜


to jest dokladnie to samo co ja powiedzialam 😁 😁 tylko moze ubralas to w inne slowa 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzien dobry Jastin! 😜
hehe ja juz jestem tak odstresowana że na porodówce to meża będą uspokajać i pocieszać haha
ej ale na fakcie maliny podobno dobre ?
mój gin mi polecił soki picie dużo soków malinowych i jakiś tam ale nazwy reszty wyparłam ze świadomości gdyż nie przypadły mi do gustu 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulcia napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Ania a jakie te sztruksiki z lidla sa?
bo ja sie bardzo napalalam na jakis wiekszy rozm z tych w kwiatuszki. nie wiem czy jeszcze zastane cos tam nie przebrane,...


Ja własnie mam te w kwiatuszki 🙂 Dla mnie gatunkowo supeeerrr 🙂 Ale szczerze,jak wpadłam to dużo już było przebranych rzeczy..ja wzięłam rozmiar 68..


No tez bym chciala 68 albo nawet 74 ale jak widze ten skwar za oknem to mi sie RZYGAC CHCE!!!



Kochana mam to samo..siedze i pot po dupie cieknie... 😮


ja za to uwielbiam takie pogody 🙂 Wyszykuję się troszku i wybywam na spacerek, na słoneczko i wiaterek... 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jastin203 napisał(a):
Witam i ja!! pośniadańku ale jestem jakaś taka nie bardzo dzisiaj wczoraj energii full a dzis dentka!u mnie upał że masakra w nocy nie spałam za dobrze,muszę jakies pranie wrzucic ale nie wiem czy mi się chce 🥴


Ja też muszę się zabrać za pranie i to w dodatku malutkich ubranek, bo - wstyd się przyznać patrząc jak wy już jesteście przygotowane- nie mam jeszcze nic popranego ☺️ Cały czas sobie myślę, że ze wszystkim zdążę, że mam jeszcze luzu i zapasu, że hej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agamu napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Maga napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Maga napisał(a):
Louisedg napisał(a):
A swoja droga super MAGA ze bedziesz miala lada moment synusia przy sobie 🙂 🙂 🙂 🙂


A u ciebie nie moze byc maz przy cc? Bo w bedzinie w zaleznosci od znieczulenia, tylko do ogolnego nie moze a do ZO i PP moze byc i przy tobie stac cie wspierac i potem tez dostajesz dzieciatko od razu na cyce skora do skory i 1 karmienie, no chyba ze sie nie czujesz na silkach.
Ale generalnie nadal opcja rodzinnego porodu wchodzi w gre.


z tego co slyszalam to i w takim i w takim wypadku maz moze byc chyba, bo nawet jakby bylo ogolne (a pewnie nie bedzie, bo planowana bedzie) to maz ma byc, zeby (jak Wam pisalam kiedys po sr) miec ten pierwszy kontakt skora do skory i go tam polozne beda rozbierac, zeby mu syna przystawic 😁 😁 😁

Hee tatus bedzie kangurował malucha 😁 Sweeet 🤪 🤪 🤪


no on tez jak o tym uslyszal to sie tak podjaral ze caly chodzil 😁 😁 😁 🤪


To moze niech tez rozciąga suty!! bo dziecko bedzoe probowalo łapac... 😁 😁 😁

hahaahaahahaahaha n i i popuściłammmmmmmmmmmmmm 🙂 🙂 🙂 😁 😁 😁 😁


A u mnie to norma i bez smiania 😁
Ale moja siora zastanawia sie dlaczego na caly dom zlewam do komputera
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...