Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
ja bede miała X-Landera model z zeszlego roku ,ale ja go nie kupiłam tylko koezanka mi pożycza i ona jest nim zauroczona bo mowi ze rewelka sie prowadzi jest idealnie skretny i wogole ah i eh ale sama przetestuje i sie okaze 🙂 pamietajcie ze ze spacerówki w wózku 3 w 1 długo korzystac nie bedziemy bo po 1 szybko sie nam znudzi
po 2 stwierdzimy ze jest za duza i
po 3 zakupimy inna mniejsza i lżejszą i mówie wam tak będzie na BANK 🙂
a gondola musi nam wystarczyc na całą zimę bo jak będzie juz wczesna wiosna to zapragniemy zmiany i ullokujemy nasze pociechy w owych spacerówka które do lata nam sie znudza 🙂 🙃


no to tyle co chciałam powiedziec moge dokonczyc konsumpcje biaego serka z dżemem z aroni+porzeczki własnej roboty tzn roboty mojego ukochanego tatusia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Leginsik napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Jak mi nogi nie wroca do rozmiaru sprzed ciazy to chyba pojde podpilowac pięty albo obciąc jak w kopciuszku, bo to by był kwas jak nic, nigdzie bym butow nie kupila juz ....

to cie nie pociesze,bo po ciązy zostaje już taki rozmiar stopy


No to by było pieknie.... 😮 😮 to sie jeszcze troche połudze a na zime kupie sobie męskie 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doris5969 napisał(a):
Wiitam sie i ja 🙂
noc przespana tylko raz byłam na siusiu i jest git 🙂
ANULCIAspuboj zrobic sobie zimne oklady na nogi i wogóle po nocy mozesz miec tez spuchniete wiec moze bedzie dobrze 🙂
KAMISIAwspółczuje Coi bardzo ,ale twarda sztuka jestes i dasz rade w szpitalu j 🙂juz tak niewiełe czasu zostało 🙂
JASNAdaj znac bo my oczywiscie tutaj czekamy na newsy 🙂
[bL]ETKAnie zazdroszcze ani mamy i calej tej akcji z przeciekiem ale bedzie dobrze i dacie razem z mężem rade 🙂
hmmmm aaaaaaaaaaaaa
jeszcze MALEX ciekawe czy juz urodzila???i co z AGĄ CZARNĄ????
wczoraj zaczęła boleć mnie Kaśka kuźwa jakie to podłe uczucie 😠
napisalam do Agi co by sie odezwala..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tez Maga przyłaczam sie do życzeń od dziewczyn
mam jeszcze cichą nadzieje ze moze nie bedzie potrzeby trzymania mnie na weekend i wezmą od poniedziałku
ja nosze obrączke cały czas nogi puchną ale nie mocno pewnie nie pamiętacie ale mi strasznie zaczęly puchnąc nogi juz w majowke i wtedy to sie wystrachalam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
Maga - super jak juz bedziesz znala termin to zupelnie inaczej bedzie to oczekiwanie leciało
a propos pogody widze ze nie skwarzy ten wariat żarówa, ale na tapaecie i tak 28 st jest :/

Anulcia - jeny bido wspolczuje, oby rzeczywoscie to tylko rano podpuchlo i zejdzie....ja wlasnie w zadne buty nie wchodze sklepowe, ale to kompletnie w zadne tylko mam jedne moje stare baleriny - jak pada co wygladam juz jak lump po pozdzierane, a tak to tylko japonki. a moze dasz rade w jakich odkrytych isc? albo w tym deichmanie sproboj kup wieksze teraz sa przeceny napewno i cos bys znalazla o numer wieksze....

Kamiska spokojnie...juz tylko chwilke i bedziesz tulic swoje skarby
Marta Jasna - czekamy na wiesci po wizytce
CO z Malex?

Aga czarna jak tam sie czujecie??


no jak sie zna termin to podejrzewam, ze oczekiwanie zupelnie innego rodzaju 😁 😁 chyba ze Antoś mnie zaskoczy i zechce wyjsc wczesniej 🙃 albo zaskoczy mnie i wbrew temu co mowi moj lekarz on sie obroci hahaha! i wtedy dopiero by bylo 😁 😁 (chociaz wiem, ze wszyscy mowia, ze to niemozliwe 🤢) ale byloby smiesznie 😁
a co do pogody to widze, ze znowu cos niebieskiego zaczyna wygladac i juz sie slonce przedziera 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obrączki to ja juz nie mogłam założyć w dniu slubu w kościele hehe sama wciskałam na siłe przy przysiedzę a na 2 dzień z ledwością zdjęłam.. teraz to moge pomarzyć że włożę nawet na lewa ręke...
a stopy ? tez mam problem z butami ale bez przesady jak sie popieści to sie wszystko zmiesci - tak uważam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AsiulkaZG83 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
DZIEŃ DOBEREK!
Witam, wykąpana i i już na nowo spocona :/ - zeby nie bylo ze dzids nie marudze 😁 😁



😁
nie jestes sama 🙂ja jak szczur ...zgaga i chugo wie czy mi sie zechce obiados jaki tworzyc,bo stac przy garach mi sie nie usmiecha dzis ... 🤢


Udzieliła sie maruda? 😁 😁 😁 mnie nikt wołami nie wyciagnie zza moich rolet, a na obiad dzis mamy ziemniaczki z koperkiem i kefir jajeczko sadzone wiec lekki i do zrobienia w moment wiec za duzo nie spedze w kuchni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Louisedg napisał(a):

Ja obrączke przelozylam na lewą ręke i poki co jeszcze ma miejsce i moge sciagac regularnie, bo prawa jakos mi bardziej puchnie jak te serdelki:/
ja mam tez moze nie swiecona w kosciele ,ale mam obraczke ... 😁 😉 😜 i jeszcze na prawej tam gdzie jej miejsce 😉 🤪 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAGA NAJ NAJ NAJ... LEPSZEGO!!! 😆 😆 😆 😆

Do mnie dziś przyjeżdżają rodzice, więc kwestie jedzeniowe mam z bani do niedzieli 😁 Będziemy już pomału pakować mniej potrzebne rzeczy, ogarniać się do przeprowadzki, może dogadamy się z poprzednim właścicielem i uda nam się od jutra choć na górę mieszkania wejść i zacząć malować/tapetować? Byłoby kul 🙂
Także przewiduję, że mogę mieć ograniczony dostęp do Was 🙂 Jakby się działo coś ważnego, to o jakąś informację ładnie proszę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamiska napisał(a):
karolinecka831 napisał(a):
Kamisia - Ty już jutro ... jestem ciekawa jak to będzie , swoją droga to ja się bardzo boje , ale tej niewiadomej najbardziej .... a będziesz miała komputerek ze sobą w szpitalu????


jestem jestem jak pozwola to postaram sie miec laptopa ze soba
ja tez sie boje nie chcialabym takiego oczekiwania 2 tygodnie tylko jak juz bede to mogloby sie zacząć 🙂


No to fajnie by był kontakt z Tobą ... ale mi się wydaje ze to tak na zawołanie porodu nie ma przecież wszystkie to wiemy ... 🤢 🤢 🤢 ja mam jakieś przeczucie że bedzie cc , i to nie ze względu na wielkośc dziecka a na bezpieczeństwo nasze i dziecka ... bo ta cholerna insulina wiele utrudnia poród
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Louisedg napisał(a):
lece po sniadanko bo mnie mdli 😮 😮 😮 🤢 🤢
a mni nie dobrze po sniadanku.. 😮 😮 😁 😁 😁 😁 😁
modlmy sie o pogode co by na porodowke nie pojsc boso 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 jak cza bydzie ,no to trudno...POJDE BOSO!!!! 🤪 🤪 🤪 🤪 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Wiitam sie i ja 🙂
noc przespana tylko raz byłam na siusiu i jest git 🙂
ANULCIAspuboj zrobic sobie zimne oklady na nogi i wogóle po nocy mozesz miec tez spuchniete wiec moze bedzie dobrze 🙂
KAMISIAwspółczuje Coi bardzo ,ale twarda sztuka jestes i dasz rade w szpitalu j 🙂juz tak niewiełe czasu zostało 🙂
JASNAdaj znac bo my oczywiscie tutaj czekamy na newsy 🙂
[bL]ETKAnie zazdroszcze ani mamy i calej tej akcji z przeciekiem ale bedzie dobrze i dacie razem z mężem rade 🙂
hmmmm aaaaaaaaaaaaa
jeszcze MALEX ciekawe czy juz urodzila???i co z AGĄ CZARNĄ????
wczoraj zaczęła boleć mnie Kaśka kuźwa jakie to podłe uczucie 😠
napisalam do Agi co by sie odezwala..


wlasnie mialam do niej pisac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doris5969 napisał(a):
ja bede miała X-Landera model z zeszlego roku ,ale ja go nie kupiłam tylko koezanka mi pożycza i ona jest nim zauroczona bo mowi ze rewelka sie prowadzi jest idealnie skretny i wogole ah i eh ale sama przetestuje i sie okaze 🙂 pamietajcie ze ze spacerówki w wózku 3 w 1 długo korzystac nie bedziemy bo po 1 szybko sie nam znudzi
po 2 stwierdzimy ze jest za duza i
po 3 zakupimy inna mniejsza i lżejszą i mówie wam tak będzie na BANK 🙂
a gondola musi nam wystarczyc na całą zimę bo jak będzie juz wczesna wiosna to zapragniemy zmiany i ullokujemy nasze pociechy w owych spacerówka które do lata nam sie znudza 🙂 🙃


no to tyle co chciałam powiedziec moge dokonczyc konsumpcje biaego serka z dżemem z aroni+porzeczki własnej roboty tzn roboty mojego ukochanego tatusia 🙂

No tu tez racja, rzecywiscie malo ktore laski korzystają ze spacerowek od wozkow 3w1 lada moment pozbywają sie tych hebli i kupują zgrabne male spacerowki, ja msylalam o wózku 3w1 chicco trio living bo ma fajna wlasnie juz taka mala spacerowke, a do tego wpinanan gondolka ale cena byla troche zniewalająca a niestety na podwojnych malych koleczkach to w zimie chyba bym musiala nosic go pod pachą
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leginsik napisał(a):
Maga napisał(a):
Leginsik napisał(a):
Dobry. Ale sie nie wyspałam,w nocy przyszła brzurza,chociaż te dzisiejsze zjawisko inaczej bym nazwała..błyski jak za sprawą stroboskopów i przerażające grzmoty..tak po ślepiach i uszach dawało że usnąć nie mogłam z godzine leżałam z moim S i sobie dyskutowaliśmy 😁
Wczoraj zaś miałam skurcze co 7 potem co 15 min,pewnie to te braxtona bo były lżejsze.
Dzisiaj pewnie nie zdąże spakować dla siebie i małej torb bo trza jechać na SR wiec zrobie to jutro przy wkładaniu jej rzeczy do szafek a w sobote jade kupić wózek 🙂
Zakupując wózek patrzyłyśmy na firmy? koleżanka mi cały czas truje zebym sobie kupiła x-landera,ja wiem ze to dobry wózek ale nie chce szukac go w necie albo specjalnie za nim jezdzic,w sklepie w którym upatrzyłam sobie wózek nie ma tej firmy co nie znaczy ze musza byc gorsze,patrzyłam na stelaz czy nie jest za ciezki,czy jest wytrzymały,na koła,jest wielofunkcyjny wiec dla mnie jest idealny 🙂
A co do samopoczucia,obrączka juz ściągnięta 😞 palce mnie bola,nogi popuchnęły,żebra to mnie tak napierdzielają że aż mi sie ryczec chce,nie mam już sił i zaczynam się bać porodu,jak to wszystko bedzie sie odbywać czy zniose ból,ile tak bede później chodzic z boląca kaską,czy sobie poradze jaka mama...czasem mam takie myśli i nic na nie nie poradzę,wiem ze to normalne ale nie sadzilam ze koncówka ciazy moze byc tak ciezka psychicznie i fizycznie.


ja tez nie patrzylam na firme, parzylismy raczej a to zeby gondola byla gleboka i fajna, na stelaz, zeby byla tez spacerowka i fotelik z adapterami do stelaza 😁 zeby byly kola skretne i pompowane, nie piankowe 😉 etc etc za dlugo wyliczac 😁
no to wlasnie typowe, ze teraz sie zamartwiamy i zastanawiamy jakie to z nas mamy beda.. jak sie sprawdzimy, czy damy rade.. mnie jakos 2tyg temu takie mysli brdzo meczyly, teraz na spokojnie narazie 🙂 zobaczymy czy sie znowu ie pojawia jak poznam termin cc 😁 🤪

a juz miałam napisać że chyba sie nie doczekam odpowiedzi 😞 😘 pewnie nie raz bedziemy miały watpliwosci ale zbiegiem czasu pewnie to minie 🙂
a tak poza tym to mam już 108 cm w pępku 😎


hm.. wlasnie tak sie zastanawiam kochana, cyz to przypadkiem uz nigdy nie minie- te watpliwosci i zmartwienia, jako staly element wychowawczy 😉 chyba zawsze bedziemy patrzyc na nasze dzieci i zastanawiac sie "czy na pewo wszystko dobrze zrobilam? czy moze moglam zrobic cos lepiej?" przynajumniej ja na pewno, bo z natury tak mam, ze sie duzo zastanawiam i martwie 😁 😁 😉
gratulacje 108! 😁 ja nie wiem ile bym musiala przenosic zeby dobic chociaz do tych malutkich 108 😞 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maga napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Witajcie 😘 😘

Dziewuszki tragedia!!!!!!!!! moje nowe buty za małe na mnie sie zrobiły 😮 😮a wczoraj w sklepie były idealne!!!!!!!!!!!!!!! nogi mam jak dwie banie!!!!!!!!!!!


aaa 😮 😮 tak Ci spuchly nogi przez noc?

wczoraj polazila sporo to i moze tak byc ...
aby weszla i do wesela dotrwala,potem to buty wek i w tany 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolinecka831 napisał(a):
kamiska napisał(a):
karolinecka831 napisał(a):
Kamisia - Ty już jutro ... jestem ciekawa jak to będzie , swoją droga to ja się bardzo boje , ale tej niewiadomej najbardziej .... a będziesz miała komputerek ze sobą w szpitalu????


jestem jestem jak pozwola to postaram sie miec laptopa ze soba
ja tez sie boje nie chcialabym takiego oczekiwania 2 tygodnie tylko jak juz bede to mogloby sie zacząć 🙂


No to fajnie by był kontakt z Tobą ... ale mi się wydaje ze to tak na zawołanie porodu nie ma przecież wszystkie to wiemy ... 🤢 🤢 🤢 ja mam jakieś przeczucie że bedzie cc , i to nie ze względu na wielkośc dziecka a na bezpieczeństwo nasze i dziecka ... bo ta cholerna insulina wiele utrudnia poród
e

tez mam przeczucie ze cc bedzie 🤢 zobaczymy co jutro powiedza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karolajna1988 napisał(a):
cześć dziewczyny,
miałam dziś robiony posiew z szyjki , mam nadzieje ze sie nic nie wychoduje , podczytałam was że posiciagałyscie obrączki ja juz z 3 miechy nie nosze mojego pierscienie zareczynowego po tym jak mi sie palec odparzył i miałam ała , stopy też mam jak szrek 10 małych serdelek i tylko w jedne japonki sie mieszcze , i zaplanowalam urodzic za 3 tyg 🙂 😁 mam nadzieje ze mi sie uda bo juz mi ciężko też ani sie przewrócić w nocy na prawy bok bo sie dusze , na plecach mały daje czadu musze spać caly czas na lewym , odleżyn można dostać ehh no ale co się nie robi dla naszych kochanych bejbików ktore już za niedługo bedą z nami :*
ja zeby nie sklamac mam fulll japonek (ok 30par,moze lepiej hihi)i mieszcze sie w te najzwyklejsze ,moze we 3pary... 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leer napisał(a):
obrączki to ja juz nie mogłam założyć w dniu slubu w kościele hehe sama wciskałam na siłe przy przysiedzę a na 2 dzień z ledwością zdjęłam.. teraz to moge pomarzyć że włożę nawet na lewa ręke...
a stopy ? tez mam problem z butami ale bez przesady jak sie popieści to sie wszystko zmiesci - tak uważam 😁

O nie ma szans na te moje trollowate aktualnie stopy zeby w co wlazly nawet w japonkach czuje sie jak wieprz, jak schorowana kobita ok 60ki..... nie wygląda to estetycznie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
cześć dziewczyny,
miałam dziś robiony posiew z szyjki , mam nadzieje ze sie nic nie wychoduje , podczytałam was że posiciagałyscie obrączki ja juz z 3 miechy nie nosze mojego pierscienie zareczynowego po tym jak mi sie palec odparzył i miałam ała , stopy też mam jak szrek 10 małych serdelek i tylko w jedne japonki sie mieszcze , i zaplanowalam urodzic za 3 tyg 🙂 😁 mam nadzieje ze mi sie uda bo juz mi ciężko też ani sie przewrócić w nocy na prawy bok bo sie dusze , na plecach mały daje czadu musze spać caly czas na lewym , odleżyn można dostać ehh no ale co się nie robi dla naszych kochanych bejbików ktore już za niedługo bedą z nami :*
ja zeby nie sklamac mam fulll japonek (ok 30par,moze lepiej hihi)i mieszcze sie w te najzwyklejsze ,moze we 3pary... 😮 😮 😮


ja zawsze mialam szeroką gire ale teraz to normalnie maskra co na nie spojrze to mam bk hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AsiulkaZG83 napisał(a):
Louisedg napisał(a):

Ja obrączke przelozylam na lewą ręke i poki co jeszcze ma miejsce i moge sciagac regularnie, bo prawa jakos mi bardziej puchnie jak te serdelki:/
ja mam tez moze nie swiecona w kosciele ,ale mam obraczke ... 😁 😉 😜 i jeszcze na prawej tam gdzie jej miejsce 😉 🤪 😎

Moja tez jakos niezbyt swiecona 😜 😜
zamierzamy to nadrobic chyba przy chrzcinach ale to zalezy od finansow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolinecka831 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Witajcie 😘 😘

Dziewuszki tragedia!!!!!!!!! moje nowe buty za małe na mnie sie zrobiły 😮 😮a wczoraj w sklepie były idealne!!!!!!!!!!!!!!! nogi mam jak dwie banie!!!!!!!!!!!
😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮



i CO TERAZ ????


wyruszam dzisiaj po nowe buty ☺️ może jakieś japonki ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...