Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
karolajna1988 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
agata_1982 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
Na metkach tez udzielaja informacji w ilu stopniach można prać,na ogół nie przekraczaja 40 stopni 😉

NO TO OD JUTRA PRANKO., GORZEJ Z PRASOWANIEM JEZUU JAK JA NIE LUBIE PRASOWAĆĆĆĆ 😠 MUSZE POGODZIĆ SIĘ Z ŻELAZKIEM

jak ja sobie dziekuje że praktycznie wszystkie ciuszki prałam i prasowałam jak jeszcze byłam w miare na chodzie,teraz mi zostało zaledwie kilkanaście tylko do prasowania które dokupiłam. Karola bede z Toba duchem hehe,dasz rade !!



DZIĘĘĘĘKIII HAH POTRZEBA MI TERAZ TAKIEGO WSPARCIA DUCHOWEGO JAK BEDE PRZEKLINAĆ ŻELAZKO 😁 DLACZEGO ODRAZU PRALKA NIE MOZE MIEC TAKIEJ FUNKCJI PRASOWANIE HEHE BEDE STAŁA NAD DESKĄ I SIĘ POCIŁA 😁 ALBO ZAGONIE ŁUKASZA SASASA

moja ma pranie bez zagnieceń 😁 😎 a żeby Ci sie jeszcze bardziej chciało prasowac to ja dzisiaj tez poprasuje reszte ciuszków 😜 🙂 🙂

mielismy jechac na 18 na SR ale wtedy byśmy nie mieli kiedy przywiezc mebelków i powkładac ciuszków a chciałabym sie tez juz spakowac,wiec stwierdzilismy ze nigdzie dzisiaj nie jedziemy. połozna wie ze ja z tych wszystkich babek najblizszy mam termin wiec jak pojedziemy za tydzien mysle ze juz nam wypisze zaswiadczenie 🙂 poza tym jak sobie tylko pomysle o jednym wiatraku i pozamykanych okanch,o tej duchocie to i miejsce musieliby na oddziale mi szykować 🤢 😁


NO MOJA NIBY TEZ MA BEZ ZAGNIECEN ALE JAKOS JAK JE WYJMUJE TO TEGO NIE WIDAĆ HEHE LEGINSIK AŻ ZACHCIAŁO MI SIE PRASOWAĆ JAK TO POWIEDZIAŁAS ZE TY TEZ BEDZIESZ HEHE

a potem zdamy sobie relacje jak wrażenia hehehe,trzeba sie przyzwyczajac do owego przedmiotu jakim jest zelazko bo przy malenstwie i mezu bedzie to nas nierozlaczny przyjaciel 😁
przed chwila rozwieszałam pranie i zdałam sobie sprawe ze ta czynnosc bede powtarzac po kilka razy dziennie przez reszte zycia OMG ! 😲 😁


trzeba sie pocieszyć, że nie będziemy musiały prać wszystkiego ręcznie(albo we Frani) jak nasze mamy,wyciskać i takie tam bo tego to bym nie zniosła 😮 😮 a tak w automacik na suszarkę i jest git 😁

nooo dlatego trzeba dziekowac ze ta technika idzie tak szybko do przodu 🤪 😁



I MOZE WYMYŚLĄ WŁASNIE PRALKE Z PRASOWACZKĄ 😁

jak tylko taka sie pojawi na rynku z pewnoscia taka nabęde 😁


PO PORODZIE SAMA JĄ OPATENTUJE 😁

perpetum mobile 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Leginsik napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Leginsik napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
Na metkach tez udzielaja informacji w ilu stopniach można prać,na ogół nie przekraczaja 40 stopni 😉

NO TO OD JUTRA PRANKO., GORZEJ Z PRASOWANIEM JEZUU JAK JA NIE LUBIE PRASOWAĆĆĆĆ 😠 MUSZE POGODZIĆ SIĘ Z ŻELAZKIEM

jak ja sobie dziekuje że praktycznie wszystkie ciuszki prałam i prasowałam jak jeszcze byłam w miare na chodzie,teraz mi zostało zaledwie kilkanaście tylko do prasowania które dokupiłam. Karola bede z Toba duchem hehe,dasz rade !!



DZIĘĘĘĘKIII HAH POTRZEBA MI TERAZ TAKIEGO WSPARCIA DUCHOWEGO JAK BEDE PRZEKLINAĆ ŻELAZKO 😁 DLACZEGO ODRAZU PRALKA NIE MOZE MIEC TAKIEJ FUNKCJI PRASOWANIE HEHE BEDE STAŁA NAD DESKĄ I SIĘ POCIŁA 😁 ALBO ZAGONIE ŁUKASZA SASASA

moja ma pranie bez zagnieceń 😁 😎 a żeby Ci sie jeszcze bardziej chciało prasowac to ja dzisiaj tez poprasuje reszte ciuszków 😜 🙂 🙂

mielismy jechac na 18 na SR ale wtedy byśmy nie mieli kiedy przywiezc mebelków i powkładac ciuszków a chciałabym sie tez juz spakowac,wiec stwierdzilismy ze nigdzie dzisiaj nie jedziemy. połozna wie ze ja z tych wszystkich babek najblizszy mam termin wiec jak pojedziemy za tydzien mysle ze juz nam wypisze zaswiadczenie 🙂 poza tym jak sobie tylko pomysle o jednym wiatraku i pozamykanych okanch,o tej duchocie to i miejsce musieliby na oddziale mi szykować 🤢 😁


NO MOJA NIBY TEZ MA BEZ ZAGNIECEN ALE JAKOS JAK JE WYJMUJE TO TEGO NIE WIDAĆ HEHE LEGINSIK AŻ ZACHCIAŁO MI SIE PRASOWAĆ JAK TO POWIEDZIAŁAS ZE TY TEZ BEDZIESZ HEHE

a potem zdamy sobie relacje jak wrażenia hehehe,trzeba sie przyzwyczajac do owego przedmiotu jakim jest zelazko bo przy malenstwie i mezu bedzie to nas nierozlaczny przyjaciel 😁
przed chwila rozwieszałam pranie i zdałam sobie sprawe ze ta czynnosc bede powtarzac po kilka razy dziennie przez reszte zycia OMG ! 😲 😁

Heh ja powtarzam te czynnosc 2-3 razy w tygodniu od 3 lat i chyba wchodzi w krew, ale maz umiejacy prasowac to skarb i przynajmniej to mozna mu zepchnac czasem 🙂

to trzeba ten skarb pielegnowac i najlepiej cały czas douczac w coraz to nowszych obowiazkach 😁

taaak, jeszcze gotuje dobrze, normalnie szok, i trzeba jeszcze non stop chwalic i mowic jaki wspanialy i najlepszy, wtedy motywacja lepsza 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolajna1988 napisał(a):
Agamu napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
A JA MAM PYTANIE ... MOŻE GŁUPIE TROCHE NO ALE JE ZADAM ODNOŚNIE PRANIA CIUSZKÓW ,
TE CO SAME KUPIŁYSCIE NOWE TO JE PIERZECIE CZY TYLKO PRASUJECIE,
I CZY DO PRANIA UZYWACIE PLYNÓW DO PŁUKANIA I W ILU STOPNIACH SIE PIERZE TAKIE CIUSZKI ☺️ ☺️

Ja prałam wszystko,i te dostane i te kupione, prałam w loveli proszku i płukałam w płynie też lovela. I prałam wszystko w 40 stopniach 🙂


AHA DOBRZE WIEDZIEC MYSLALAM ZE PIERZE SIE W WYŻSZEJ TEMP, JA MAM JELPA I PLYN TEZ JELPA MUSZE SIE ZABRAĆ WKONCU ZA PRANKO BO JAK TAK BEDE WYSZTKO ODKLADAC NA PÓŹNIEJ TO MNIE PORÓD ZASTANIE 🤪

a ja wszystko z darów ustawiałam na gotowanie z praniem wstępnym a wszystko nowe w 60C...
mimo ze na częśći ciuszków było żeby prać w 30C albo ze ręcznie to wszystko przetrwało i ma sie dobrze 🙂 prasowanie też było... i jest OK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zocha napisał(a):
Agamu napisał(a):
Info od Izyrybki

Zaraziła się ANGINĄ od laski,która leży obok..... 🤢 🤢 🤢 jest wściekła, że przyrośnie do tego łóżka....

no to pięknie...

ja pierdziu!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mariola-s napisał(a):
Maga wszystkiego najlepszego, życzę szybkiego powrotu do formy po lekkim porodzie 🙂
ale ta nasza Rybka się ma... zwariować można...
a kiedy kochane planujecie chrzciny? ile się daje księdzu?

Ja planuję w zimie, po świętach jakoś, tylko dla najbliższych-dziadkowie, chrzestni i my i to wszystko 🙂....a księdzu nie wiem ile się daje....ja tak myślę, że dam stówę,za ślub dawaliśmy dwie.... ( słyszałam że ludzie i po 500 zł dają-dla mnie to jest chore)
Z resztą moim zdaniem to powinno być darmowe (śluby, chrzciny, pogrzeby)....kuźwa mi też nikt nie płaci dodatkowo, jak robię w pracy coś, co wchodzi w zakres moich obowiązków... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mariola-s napisał(a):
Maga wszystkiego najlepszego, życzę szybkiego powrotu do formy po lekkim porodzie 🙂
ale ta nasza Rybka się ma... zwariować można...
a kiedy kochane planujecie chrzciny? ile się daje księdzu?

i ja sie przyłączam do życzeń dla Magdy!!!!!! 100 lat!!!!!

a jeśli chodzi o chrzciny to my chcielibyśmy w święta bo to jedyny moment przed wakacjami kiedy męża siostra będzie w Polsce... nie wiem tylko zupełnie jak to zorganizować .. jak zaczeliśmy sie zastanawiać kogo powinniśmy zaprosić to wyszło małe wesele... no bo wiadomo ze w święta to nie zaprosimy np. tylko ciotki tylko musimy też jej córki no bo co.. same będą w święta siedziały... i tak wychodzi kupa ludzi ... i nie wiem czy w świeta jest realne zrobienie takiej imprezki w jakimś lokalu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leginsik napisał(a):
To pytanie pewnie już było milion razy zadawane,więc ja je zadam poraz milion pierwszy 😜 CO NASZYKOWAŁYŚCIE Z CIUSZKÓW DO WYJŚCIA ZE SZPITALA DLA MALUCHA ?????
teraz tak prasuje i sie zastanawiam 🤨

Ja nic nie szykuję, w zależności od pogody mój małż przygotuje i przywiezie nam do szpitala 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
Leginsik napisał(a):
To pytanie pewnie już było milion razy zadawane,więc ja je zadam poraz milion pierwszy 😜 CO NASZYKOWAŁYŚCIE Z CIUSZKÓW DO WYJŚCIA ZE SZPITALA DLA MALUCHA ?????
teraz tak prasuje i sie zastanawiam 🤨

Ja nic nie szykuję, w zależności od pogody mój małż przygotuje i przywiezie nam do szpitala 🙂

to mnie nie pociesza 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leginsik napisał(a):
Agamu napisał(a):
Leginsik napisał(a):
To pytanie pewnie już było milion razy zadawane,więc ja je zadam poraz milion pierwszy 😜 CO NASZYKOWAŁYŚCIE Z CIUSZKÓW DO WYJŚCIA ZE SZPITALA DLA MALUCHA ?????
teraz tak prasuje i sie zastanawiam 🤨

Ja nic nie szykuję, w zależności od pogody mój małż przygotuje i przywiezie nam do szpitala 🙂

to mnie nie pociesza 😞

🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mariola-s napisał(a):
Maga wszystkiego najlepszego, życzę szybkiego powrotu do formy po lekkim porodzie 🙂
ale ta nasza Rybka się ma... zwariować można...
a kiedy kochane planujecie chrzciny? ile się daje księdzu?


u nas się chyba daje 100zł bo za ślub z tego co kojarzę dawaliśmy 200zł 🤨 🤔 głowy nie dam .
A chrzciny chyba w święta bo będą "dość" duże 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja przygotowałam dwie wersje:
1) jak będzie ciepło: krókie body, cienki pajacyk, czapeczka, niedrapki
2) jak będzie chłodniej: długie body, grubszy pajacyk, czapeczka, niedrapki
do tego zapakowałam kocyk, żeby przykryć w foteliku, 3 pary tetry w razie "W" i pieluszkę, podkład do przewijania, chusteczki nawilżane. i to tyle 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leginsik napisał(a):
To pytanie pewnie już było milion razy zadawane,więc ja je zadam poraz milion pierwszy 😜 CO NASZYKOWAŁYŚCIE Z CIUSZKÓW DO WYJŚCIA ZE SZPITALA DLA MALUCHA ?????
teraz tak prasuje i sie zastanawiam 🤨


ja mam przygotowane 2 zestwy , jedne bawełniany a drugi welurowy w zależności od pogody taki przywiozą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...