Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Siema mamusie i brzusie.....
Madzia ogromne gratulacje ....Olcia jest super....jaka duza laska , taki pucki ma fajne... 🙂 🙂 🙂
Laski ja dalej na Hawajach i nie ma szans na wyjscie , ale po tym co przeczytałam nie chce wychodzic niech mnie tu obserwuja.....Wczoraj juz przezyłam szok w nocy , podłaczyli mnie pod ktg ....i mała nic tylko spała sobie przez 30 min zero ruchu i bicie serduszka miarowe czyli smacznie sobie spała , pare ruchow wykonała i dalej spi , wiec siostra mnie odłaczyła a ze kazde ktg oglada lekarz wiec od razu prosze jeszcze raz pania Agnieszke podłaczyc , bo mu sie nie podoba jezelu wyjdzie tak sama to cc, dziewczyny pora przed 24 łzy w oczach dzwonic do M czy nie , ale podłaczyła mnie jeszcze raz i znowu przez poł godz spała , a pozniej jak sie rozszalała to dawała czadu przez 2 godz....ale juz mi było wszystko jedno , miałam mysl ze zobacze moja niunke , a ta sie rozbrykała....tak strasznie nie chce tej cc, i od 2 dni jak podłaczaja mnie o 22 to mała sobie smacznie spi....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
co tu robic jak to znow nie bedzie dzialalo:/


no znowu sie zepsul brzuszek..
dzwonilam do swojego gina i sie dowiedzialam, ze faktycznie lepiej zebym na wszelki wypadek byla na czczo 🙂 czyli moglam cos jednak zjesc i sama sobie od ust odebralam buu 😁 😁
od piatku chyba meczy mnie zgaga-gigant.. niewazne co zjem cxzy wypije mam ogrrooomna zgage.. mleko nic nie pomaga, rennie tez juz slabnie w sile 😜 pocieszam sie, ze to juz chwila 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czarna dokladnie, po tym co sie stalo fashionalex to chyba kazda by odetchnela z ulga jakby mogla miec zrobione ktg 😜 moj syn na szczescie oszczedza mi nerwow, bo jak zwykle rusza sie cala dobe 🙂 chociaz rano wczoraj spal i maz go specjalnie obudzil 😜 i juz do wieczora szalal 😁 😁
a co do cc- no coz.. jesli trzeba bedzie to tez jakos przezyjesz, wiesz jak to jest 😉 a jesli sn, to beda wywolywac czy czekac az sie samo zacznie? skoro masz do konca lezec..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maga napisał(a):
Louisedg napisał(a):
co tu robic jak to znow nie bedzie dzialalo:/


no znowu sie zepsul brzuszek..
dzwonilam do swojego gina i sie dowiedzialam, ze faktycznie lepiej zebym na wszelki wypadek byla na czczo 🙂 czyli moglam cos jednak zjesc i sama sobie od ust odebralam buu 😁 😁
od piatku chyba meczy mnie zgaga-gigant.. niewazne co zjem cxzy wypije mam ogrrooomna zgage.. mleko nic nie pomaga, rennie tez juz slabnie w sile 😜 pocieszam sie, ze to juz chwila 😁

Zagłebianki opanowały forum od razu po awarii 😁 heh
boze na czczo to tragedia 😁 jak mozna byc na czczo co za rozpacz 😁 hehe
Fajnie masz kochana fajnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
może teraz..
.Pisałam że w piątek byłam na kontroli i wszystko było ok.Nawet się zdziwili że tak dobrze zareagowałam na leki 🙂Pytałam czy w takim razie mam szansę urodzić normalnie i w terminie to lekarz powiedział że nie musimy sie z niczym spieszyć ale jest to tak nieprzewidywalna choroba że za tydzień może sie wszystko zmienić.Wydaje mi się że czekają aż skończe 37 tydzień żeby ciąża była donoszona i wtedy będą decydować.W środę mam kontrolę u mojej lekarki więc może będę wiedziec więcej.Doczytałam tyle co najważniejsze.Ale dalej nie wiem co z Leer, Magą.może któraś by mnie wsparła informacjami?(nadal nie mogę otworzyć starszych postów 😞)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
szotka napisał(a):
może teraz..
.Pisałam że w piątek byłam na kontroli i wszystko było ok.Nawet się zdziwili że tak dobrze zareagowałam na leki 🙂Pytałam czy w takim razie mam szansę urodzić normalnie i w terminie to lekarz powiedział że nie musimy sie z niczym spieszyć ale jest to tak nieprzewidywalna choroba że za tydzień może sie wszystko zmienić.Wydaje mi się że czekają aż skończe 37 tydzień żeby ciąża była donoszona i wtedy będą decydować.W środę mam kontrolę u mojej lekarki więc może będę wiedziec więcej.Doczytałam tyle co najważniejsze.Ale dalej nie wiem co z Leer, Magą.może któraś by mnie wsparła informacjami?(nadal nie mogę otworzyć starszych postów 😞)

Z Leer chyba wszystko oki, bo nic znać nie dała, Maga jutro ma cc 🙂
Urodziła już Mgrzedzicka i Anczess 🙂
A u Ciebie super,że wszysko oki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarna79 napisał(a):
Siema mamusie i brzusie.....
Madzia ogromne gratulacje ....Olcia jest super....jaka duza laska , taki pucki ma fajne... 🙂 🙂 🙂
Laski ja dalej na Hawajach i nie ma szans na wyjscie , ale po tym co przeczytałam nie chce wychodzic niech mnie tu obserwuja.....Wczoraj juz przezyłam szok w nocy , podłaczyli mnie pod ktg ....i mała nic tylko spała sobie przez 30 min zero ruchu i bicie serduszka miarowe czyli smacznie sobie spała , pare ruchow wykonała i dalej spi , wiec siostra mnie odłaczyła a ze kazde ktg oglada lekarz wiec od razu prosze jeszcze raz pania Agnieszke podłaczyc , bo mu sie nie podoba jezelu wyjdzie tak sama to cc, dziewczyny pora przed 24 łzy w oczach dzwonic do M czy nie , ale podłaczyła mnie jeszcze raz i znowu przez poł godz spała , a pozniej jak sie rozszalała to dawała czadu przez 2 godz....ale juz mi było wszystko jedno , miałam mysl ze zobacze moja niunke , a ta sie rozbrykała....tak strasznie nie chce tej cc, i od 2 dni jak podłaczaja mnie o 22 to mała sobie smacznie spi....

Najwazniejsze zeby bylo wsjo dobrze , nawet jak bys musiala miec w razie W to tez dasz rade kochana, nawet z takim glupim cieciem jak mowilas, u mnie dziecko spi całą noc to nie wiem co by chcieli tam wypatrzec, fika tylko po zjedzeniu i troche na wieczor, generalnie leniuch wiec ja sie wogole ruchami jakby nie stresuje bo bym siksowała od miesięcy.
Jeszcze chwilka i pozwola ci rodzic normalnie na wywolanie pewnie. 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
szotka napisał(a):
może teraz..
.Pisałam że w piątek byłam na kontroli i wszystko było ok.Nawet się zdziwili że tak dobrze zareagowałam na leki 🙂Pytałam czy w takim razie mam szansę urodzić normalnie i w terminie to lekarz powiedział że nie musimy sie z niczym spieszyć ale jest to tak nieprzewidywalna choroba że za tydzień może sie wszystko zmienić.Wydaje mi się że czekają aż skończe 37 tydzień żeby ciąża była donoszona i wtedy będą decydować.W środę mam kontrolę u mojej lekarki więc może będę wiedziec więcej.Doczytałam tyle co najważniejsze.Ale dalej nie wiem co z Leer, Magą.może któraś by mnie wsparła informacjami?(nadal nie mogę otworzyć starszych postów 😞)


Leer sie nie odzywala jeszcze, wiec informacji narazi enie mamy.. a u mnie dobrze, stresik spinka itd 😁 ale pozytywny oczywiscie 😜 bo to juz jutro- dam znac koniecznie a raczej maz da znac smsem do ktorejs z Was jak tam poszlo 😉 chyba ze jednak zrobia mi w srode.. ale mam nadzieje, ze nie jedziemy bez celu na czczo jutro, tak? 😜
bardzo dobrze, ze Ci sie unormowalo.. oby tylko tak dalej bylo i moze uda Ci sie rodzic sn 🙂 a to by bylo cudownie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
hej Laski 🙂
mam nadzieje że już brzuszek nie przestanie działać bo idzie się nerwowo wykończyć 😜


No i co tu robic, ja żarłam z nudów 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zocha moja gin mi powiedziała ze mam marne szanse na to ze Mati sie przekreci ale tewwoja Zosia moze ma wiecej miejsca i sie przekreci na pozycje nietoperka 🙂
Czarna dobrze ze jestes pod stała kontrolą przynajmniej wieszze Julcia zdrowiutka 🙂
a co do cc to sie boje ale tego czasu juz po ze bede cierpiala i nie dam rady sie dzieckiem zajac w szpitalu a po sn to wiedziałam co mnie czeka chociaz kurcze zycuie jets tak przewrotne ze nigdy nic nie wiadomo na 100% wiec po sn tez moze byc ciezko ............
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
Maga napisał(a):
Louisedg napisał(a):
co tu robic jak to znow nie bedzie dzialalo:/


no znowu sie zepsul brzuszek..
dzwonilam do swojego gina i sie dowiedzialam, ze faktycznie lepiej zebym na wszelki wypadek byla na czczo 🙂 czyli moglam cos jednak zjesc i sama sobie od ust odebralam buu 😁 😁
od piatku chyba meczy mnie zgaga-gigant.. niewazne co zjem cxzy wypije mam ogrrooomna zgage.. mleko nic nie pomaga, rennie tez juz slabnie w sile 😜 pocieszam sie, ze to juz chwila 😁

Zagłebianki opanowały forum od razu po awarii 😁 heh
boze na czczo to tragedia 😁 jak mozna byc na czczo co za rozpacz 😁 hehe
Fajnie masz kochana fajnie 🙂


heh no tutaj u nas dobrze forum dziala jak widac 😁 😁
no i popatrz- sama sobie jeszcze te glodowke zafundowalam 😁 i po co mi bylo dzwonic!? 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
hej Laski 🙂
mam nadzieje że już brzuszek nie przestanie działać bo idzie się nerwowo wykończyć 😜


No i co tu robic, ja żarłam z nudów 😁 😁 😁 😁


heheh a ja sprzątałam 🙂 😜 mam nadzieje że dziś po KTG mnie zbada gin i powie że już się zaczyna coś po mału dziać bo jestem mega niecierpliwa !!!!!!!!! a jak nie dziś to 1.09 mam wizytę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
Maga 🤪 🤪 🤪 🤪 czyli jutro czekamy na wieści jak mały Antoś się miewa ze swoją mamusią ?? 🙃 😁 i fotkę oczywiście !!!


eh, zaraz zwroce zoladek ze stresu hahaha 🤪 🤪 planowany dzien porodu to cos... dziwnego 😁
no dzisiaj maz sie obudzil i panika bo aparat nienaladowany haha! 😁 juz go widze jutro 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
hej Laski 🙂
mam nadzieje że już brzuszek nie przestanie działać bo idzie się nerwowo wykończyć 😜


No i co tu robic, ja żarłam z nudów 😁 😁 😁 😁


heheh a ja sprzątałam 🙂 😜 mam nadzieje że dziś po KTG mnie zbada gin i powie że już się zaczyna coś po mału dziać bo jestem mega niecierpliwa !!!!!!!!! a jak nie dziś to 1.09 mam wizytę 🙂

Mnie powiedzial tyle ze szyjka sie juz ladnie skrocila i ze wsjo sie przygotowuje ot tyle... i jak nie urodze to 13 wrzesnia dopiero no masakra, ja sie najpierw ucieszylam ze w sumie napewno urodze i ze juz zaoszczedze na nim kolejne 120:/ ale jak nie to tak dlugo zwariuje chyba gdzie do 13 wrzesnia, to juz polowa z was urodzi ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czyli nic ważnego mi nie umknęło.Maga nie wyobrażam sobie tego oczekiwania pewnie dzień ci się strasznie dłuży.Noo nie powiem zazdroszczę jasności sytuacji 🙂
Ja pytałam czy jakby co to cesarka czy jednak wywołują jak w moim przypadku to pielęgniarka powiedziała że najpierw dawaliby pszczółkę a dopiero jakby nic nie dawała to cc.Więc jest szansa na normalny poród.teraz tylko obserwacja,obserwacja....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...