Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

ale mam doła dziewczyny hormony chyba mi tak wariują.. wczoraj beczałam cały dzien.. cały boży dzień.. wyłam jak bóbr i nie wiem dlaczego ąż głowa mnie tak bolała że myslałam że umre w nocy...
a dzis jest troche lepiej ale nadal dół.........
wkurw*8 mnie pytania jak sie czuje i kiedy urodzę.. przecież to kuźwa ode mnie nie zależy!!!!!
jestem tak z frustrowana że mam ochote krzyczeć ........ 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AsiulkaZG83 napisał(a):
jasna281288 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
agata_1982 napisał(a):
jasna281288 napisał(a):
Zocha napisał(a):
jasna281288 napisał(a):
a ja wlasnie ciasto zjadlam heh kawalek sernika,kawalek tortu i kawalek rafaello ale pychota 🙂 heh mala zaraz z radosci napewno sie obudzi 🙂

ale sobie dogadzasz... ja za to wcięłam galaretkę- taką zwykła truskawkową sobie zrobiłam bez owoców nawet i zajadam 🙂 pycha 🙂

trzeba jakos humorek sobie poprawic heh 🙂 raz nie zawsze 🙂 na dworzu pada to nawet nie waro wychodzic dobrze ze rano zakupy zrobilam 🙂 dla samej siebie obiadu nie chce mi sie robic pozniej moze pyzy sobie zrobie a tak to kanapeczki jak bym glodna byla heh dobrze ze jutro mama moja przyjezdza bo zanudzilabym sie heh a tak czas szybciej zleci 🙂


a mamusia jeszcze będzie dogadzać 😉
znowu nam sie Martulka poprawi 🙂 🤪 🤪 🤪


heh teraz to wage juz mam gdzies pozniej sie pomysli zeby schudnac teraz jak apetyt mam nie zaluje sobie tym bardziej ze to koncowka ciazy 🙂

ja tam sobie cala ciaze nie zalowala 🙂hehe sobie jak sobie -Oli ..niech bedzie ,ze Oli ☺️ 😁 😁 😁


i dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leer napisał(a):
ale mam doła dziewczyny hormony chyba mi tak wariują.. wczoraj beczałam cały dzien.. cały boży dzień.. wyłam jak bóbr i nie wiem dlaczego ąż głowa mnie tak bolała że myslałam że umre w nocy...
a dzis jest troche lepiej ale nadal dół.........
wkurw*8 mnie pytania jak sie czuje i kiedy urodzę.. przecież to kuźwa ode mnie nie zależy!!!!!
jestem tak z frustrowana że mam ochote krzyczeć ........ 😠 😠 😠


nie denerwuj sie juz jestes coraz blizej za pare dni na 100% bedziesz mala miala przy sobie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leer napisał(a):
ale mam doła dziewczyny hormony chyba mi tak wariują.. wczoraj beczałam cały dzien.. cały boży dzień.. wyłam jak bóbr i nie wiem dlaczego ąż głowa mnie tak bolała że myslałam że umre w nocy...
a dzis jest troche lepiej ale nadal dół.........
wkurw*8 mnie pytania jak sie czuje i kiedy urodzę.. przecież to kuźwa ode mnie nie zależy!!!!!
jestem tak z frustrowana że mam ochote krzyczeć ........ 😠 😠 😠

ni8e dziwie Ci sie ludzie sa poyebani..pytaja kurwa jakby nie widzieli ze jeszcze nie czas...
😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leer napisał(a):
ale mam doła dziewczyny hormony chyba mi tak wariują.. wczoraj beczałam cały dzien.. cały boży dzień.. wyłam jak bóbr i nie wiem dlaczego ąż głowa mnie tak bolała że myslałam że umre w nocy...
a dzis jest troche lepiej ale nadal dół.........
wkurw*8 mnie pytania jak sie czuje i kiedy urodzę.. przecież to kuźwa ode mnie nie zależy!!!!!
jestem tak z frustrowana że mam ochote krzyczeć ........ 😠 😠 😠

nie łam się!!! mnie też juz wszyscy wkurzają... tylko ze u mnie póki co wszyscy by chyba chcieli zebym jeszcze z miesiac pochodziła w ciąży .. ajak ja mówie że chciałabym już urodzić to wszyscy sie oburzają ze nie, że Zosia ma jeszcze czas... nikt sie nie przejmuje mną .. wszyscy tylko malutką... eh..
tak źle i tak nie dobrze...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i najgorsze te porady.. wejdź do wanny to od razu urodzisz.. umyj okna pobiegaj rusz sie!! a co ja kurcze robię przez cały dzien!!!!!
grrrr... mam dość, jeszcze teraz doszedł strach o moja kruszynkę po wieści od fashinalex. fuck!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leer napisał(a):
i najgorsze te porady.. wejdź do wanny to od razu urodzisz.. umyj okna pobiegaj rusz sie!! a co ja kurcze robię przez cały dzien!!!!!
grrrr... mam dość, jeszcze teraz doszedł strach o moja kruszynkę po wieści od fashinalex. fuck!


Magda spokojnie 🙂, jak Nadia będzie gotowa to wyjdzie....żadne przyspieszacze moim zdaniem nic nie pomogą! I myśl pozytywnie,wszystko jest oki 🙂 🙂 🙂 🙂 Już niedługo będziesz miała swoje Maleństwo przy sobie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Więc tak....Wesele zaczepiste 😎 pokręciłam nawet dupskiem 😁 nogi jak banie 😁 Emilce też sie podobało bo tańcowała sobie 🙂 wytrzymałam do końca do 4 rano 😎i jeszcze poprawiny do 20 😎 jedzenie pychotka 😁 jeszcze teraz sobie podjadam 😜 ☺️

Ogólnie Dziewczynki co słychać,bo ja nie w temacie jestem ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agamu napisał(a):
Leer napisał(a):
i najgorsze te porady.. wejdź do wanny to od razu urodzisz.. umyj okna pobiegaj rusz sie!! a co ja kurcze robię przez cały dzien!!!!!
grrrr... mam dość, jeszcze teraz doszedł strach o moja kruszynkę po wieści od fashinalex. fuck!


Magda spokojnie 🙂, jak Nadia będzie gotowa to wyjdzie....żadne przyspieszacze moim zdaniem nic nie pomogą! I myśl pozytywnie,wszystko jest oki 🙂 🙂 🙂 🙂
dokladnie ,ja z Kami cala ciaze brykalam,wszedzie mnie pelno bylo...i co dwa dni po terminie urodzilam...a rozwarcie szlo jak flaki z olejami...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulcia napisał(a):
Więc tak....Wesele zaczepiste 😎 pokręciłam nawet dupskiem 😁 nogi jak banie 😁 Emilce też sie podobało bo tańcowała sobie 🙂 wytrzymałam do końca do 4 rano 😎i jeszcze poprawiny do 20 😎 jedzenie pychotka 😁 jeszcze teraz sobie podjadam 😜 ☺️

Ogólnie Dziewczynki co słychać,bo ja nie w temacie jestem ☺️

hehehhe nie mydl nam tu..prosimy o fotki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już mam to gdzies czy urodzę teraz czy za 3 tyg, chciałabym aby miec pewność że nadii nic nie grozi..
ale koniec takich mysli..
ale mi sie brzuch napina od rana szit;/ napiszcie cos wesołego? któraś sie przewróciła czy cos? 😁 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Więc tak....Wesele zaczepiste 😎 pokręciłam nawet dupskiem 😁 nogi jak banie 😁 Emilce też sie podobało bo tańcowała sobie 🙂 wytrzymałam do końca do 4 rano 😎i jeszcze poprawiny do 20 😎 jedzenie pychotka 😁 jeszcze teraz sobie podjadam 😜 ☺️

Ogólnie Dziewczynki co słychać,bo ja nie w temacie jestem ☺️

hehehhe nie mydl nam tu..prosimy o fotki 🙂


fotki będą ale troche później 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fashionalex napisał(a):
wizyty mialam co 2 tygodnie , usg co 3 tygodnie , ginekolog mnie prowadzil bo kazda wizyta w szpitalu, a ostatni miesiac to juz co tydzien chodzilam do szpitala,

Kurcze aż trudno w to uwierzyć.....
wszystkim nam tu strasznie przykro z powodu Waszej straty...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asiula tam picuje Kasieńke az huczy ! 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪


🤪 żarłam jeszcze ☺️ smak mam nie powiem że nie 🙃 😁 teraz czekam na mojego i jadymy 🙂 napisze wam co i jak !

pewnie że napiszesz 🙂 Spróbowałabyś nie napisać 🙂 🙂 🙂 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zocha napisał(a):
Fashionalex napisał(a):
wizyty mialam co 2 tygodnie , usg co 3 tygodnie , ginekolog mnie prowadzil bo kazda wizyta w szpitalu, a ostatni miesiac to juz co tydzien chodzilam do szpitala,

to jki powód Wam podali? strasznie nam tu Wszystkim przykro...


Kochaniutkie co sie stało jeśli moge wiedzieć??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asiula tam picuje Kasieńke az huczy ! 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪


🤪 żarłam jeszcze ☺️ smak mam nie powiem że nie 🙃 😁 teraz czekam na mojego i jadymy 🙂 napisze wam co i jak !

pewnie że napiszesz 🙂 Spróbowałabyś nie napisać 🙂 🙂 🙂 😜 😜


Agatko a ty na którą jutro ? 🙂 boshe jak ten czas leci.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...