Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

Maga napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Agamu napisał(a):
Jutro mam gina, stresuję się jak głupia...ciekawa jestem co mi powie...mam nadzieję,że coś tam zaczyna się dziać w kierunku wyjścia Gabrysi 🙂 A jeśli nie, to będę "spokojnie" czekać na swoją kolej 🙂

Juz tam napewno sie cos dzieje w tym kierunku 😁 ale fajnie ze masz gina ja dopiero 13 wrzesnia jak cos aaaaaaaaaaaaaaa


uu to pozno, tak zaraz przed terminem 😁 ciekawe czy predzej bedzie dzidzia cxzy gin 😁 😁
'

Noo wlasnie on dal mi skier juz gdyby jednak dzidzia heh, ale mi dziwnie jakos pozno kazal przyjsc
a z drugiej sgtrony jesli wsjo jest ok to po co placic, ty;lko czy ja wytrwam to ponad 2 tyg. z usg caly czas wychodzi mu tydzien do przodu i mowi ze ok 11 moze byc porod, ja dlatego zaciskam wszystko i do tego 10 trzymam zamkniete hehe, chociaz juz bym ukochala tą dupeczke nie tylko przez brzuszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Witojcie Kochane 🙂
No wkoncu jest nasze Brzuszkowo!!! 🙂Jeju jak sie ciesze !normalnie slow brak 🙂 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
wkoncu moge wkleic dla wszystkich foteczke Olenki-od Madzi 🙂



cudna 😘


Madziu jeszcze raz gratuluję! 🙂Cudne Maleństwo! Mam nadzieję, że już lada moment będziecie w domku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
Maga napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Agamu napisał(a):
Jutro mam gina, stresuję się jak głupia...ciekawa jestem co mi powie...mam nadzieję,że coś tam zaczyna się dziać w kierunku wyjścia Gabrysi 🙂 A jeśli nie, to będę "spokojnie" czekać na swoją kolej 🙂

Juz tam napewno sie cos dzieje w tym kierunku 😁 ale fajnie ze masz gina ja dopiero 13 wrzesnia jak cos aaaaaaaaaaaaaaa


uu to pozno, tak zaraz przed terminem 😁 ciekawe czy predzej bedzie dzidzia cxzy gin 😁 😁
'

Noo wlasnie on dal mi skier juz gdyby jednak dzidzia heh, ale mi dziwnie jakos pozno kazal przyjsc
a z drugiej sgtrony jesli wsjo jest ok to po co placic, ty;lko czy ja wytrwam to ponad 2 tyg. z usg caly czas wychodzi mu tydzien do przodu i mowi ze ok 11 moze byc porod, ja dlatego zaciskam wszystko i do tego 10 trzymam zamkniete hehe, chociaz juz bym ukochala tą dupeczke nie tylko przez brzuszek

ja wizyte mam za tydzień , i już sie nie moge doczekać i chce juz urodzić i wiedziec ze jest wszystko okkk juz sie nie moge doczekaććć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mi weekend tez minął fajnie bo w sobote cały dzien na dworzu u szwagra na urodzinach ,a wczoraj u drugiego szwagra tzn męża brata hmm to też szwagier no nie ?!!!!kużwa zamotaam się ,ale nie wazne 🙂na działce wiec weekend zleciał szybko i miło 🙂
zaraz bede szukała szpitrala w którym zdcecyduje sie na cc bo normalnie nie wiem jaki wybrac przy takiej opcji porodu bo przy sn wiedziałam !!!!!!!!!!!!

ciekawe jak tam Madzia sie czuje i kiedy bedzie w domu z Oleńka?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam was,
postanowilam wpasc,jak pisalam we wtorek mialam wizyte bylo dobrze bilo jej serduszko bo slyszalam , wieczorem mialam bole takie jak menstruacyjne, wiec pojechalismy do szpitala , potem nie mogli znalesc serduszka, i okazalo sie ze nie bije , a okolo 5 rano w srode urodzilam moja pszolke , dzis ja zawiezlismy do kremacji , byla sliczna , nalozylam jej ostatnia sliczna skukienke
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fashionalex napisał(a):
witam was,
postanowilam wpasc,jak pisalam we wtorek mialam wizyte bylo dobrze bilo jej serduszko bo slyszalam , wieczorem mialam bole takie jak menstruacyjne, wiec pojechalismy do szpitala , potem nie mogli znalesc serduszka, i okazalo sie ze nie bije , a okolo 5 rano w srode urodzilam moja pszolke , dzis ja zawiezlismy do kremacji , byla sliczna , nalozylam jej ostatnia sliczna skukienke


Współczuję....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agamu napisał(a):
Fashionalex napisał(a):
witam was,
postanowilam wpasc,jak pisalam we wtorek mialam wizyte bylo dobrze bilo jej serduszko bo slyszalam , wieczorem mialam bole takie jak menstruacyjne, wiec pojechalismy do szpitala , potem nie mogli znalesc serduszka, i okazalo sie ze nie bije , a okolo 5 rano w srode urodzilam moja pszolke , dzis ja zawiezlismy do kremacji , byla sliczna , nalozylam jej ostatnia sliczna skukienke


Współczuję....


ja też Ci wspolczuje 😞 nie wiadomo co pisac to straszne 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fashionalex napisał(a):
witam was,
postanowilam wpasc,jak pisalam we wtorek mialam wizyte bylo dobrze bilo jej serduszko bo slyszalam , wieczorem mialam bole takie jak menstruacyjne, wiec pojechalismy do szpitala , potem nie mogli znalesc serduszka, i okazalo sie ze nie bije , a okolo 5 rano w srode urodzilam moja pszolke , dzis ja zawiezlismy do kremacji , byla sliczna , nalozylam jej ostatnia sliczna skukienke

Boze jak mi przykro.....Pamietaj ze Wasz Aniołek zawsze bedzie z Wami i patrzy na mamusie i tatusia z góry ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jasna281288 napisał(a):
a do szpitala juz wszystkie macie torbe spakowana? ja juz tak 🙂 w sobote spakowalam ledwo ja dopielam heh mam taka na kolkach 🙂

ja mam, muszę dopakować tylko kosmetyczkę (którą muszę spakować) i szlafrok 🙂 reszta już czeka spakowana 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie mogę się ogarnąć. W głowie mi się nie mieści jak w prawidłowo przebiegającej ciąży nagle może wydarzyć się coś tak strasznego 😞 Zwariuje chyba do jutrzejszej wizyty. Przecież bóle brzuszka (takie jak przy okresie) miewa niemal każda z nas. Mnie gin mówiła, że to normalne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jasna281288 napisał(a):
a do szpitala juz wszystkie macie torbe spakowana? ja juz tak 🙂 w sobote spakowalam ledwo ja dopielam heh mam taka na kolkach 🙂

ja już sobie chya 3 tydzień obiecuje ze spakuje i ... póki co tylko malutką spakowałam ☺️
jakoś tak nie czuje potrzeby póki co 😉 no ale w sumie przed jutrzejszym usg wypadałoby sie już spakować- tak na wszelki wypadek...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
smerfetka napisał(a):
nie mogę się ogarnąć. W głowie mi się nie mieści jak w prawidłowo przebiegającej ciąży nagle może wydarzyć się coś tak strasznego 😞 Zwariuje chyba do jutrzejszej wizyty. Przecież bóle brzuszka (takie jak przy okresie) miewa niemal każda z nas. Mnie gin mówiła, że to normalne

no mój też mówił ze to norma i mnie tak boli baaaardzo często...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a tak wogóle to DORIS pisałaś ze lekarz Ci powiedział że po 35 tc nie ma szans na obrót malucha... a moja gwiazda sie właśnie wtedy jeszcze przekręcała... w sumie to nadal próbuje.. tak ze sama już nie wiem jak ona teraz leży... jutro sie dowiem...
reasumując moze jest jeszcze jakaś szansa...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
Dziwczyny błagam nie panijkujmy!!!!!!!!!!!!!!wydaje mi sie ze córcia Fashion musiala miec wade serduszka której poprostu lekarz nie wykrył z naszymi malństawami jest wszystko dobrze!!!!!!!!!!1

kurcze....może tam w Holandii ciaze też prowadzą lekarze rodzinni (jak w Irlandii) , robią 2 razy usg w ciąży i z bani. U nas badają wody,przepływy, cuda wianki...a np w Irlandii w ogóle podczas ciaży na oczy nie widzi się ginekologa....tam ciażę prowadzą piguły i lek.rodxzinni,wizyta polega na tym, że pytają jak się czujesz i to byłoby na tyle. Może w przypadku Justyny też tak było niestety.... Co nie zmiania faktu, że strasznie współczuję....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
Dziwczyny błagam nie panijkujmy!!!!!!!!!!!!!!wydaje mi sie ze córcia Fashion musiala miec wade serduszka której poprostu lekarz nie wykrył z naszymi malństawami jest wszystko dobrze!!!!!!!!!!1

na pewno jest dobrze!!!! wkrótce wszystkie przytulimy nasze krzyczące szkraby!!! jestem tego pewna!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...