Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
he he Asia a prezenty jakies fajne przynosza??? ☺️ 🙂


karuzela już jest , leżaczek i ubranka 🙂 😁 😁 😁 ubranka naszczęście większe bo małych mam full ! a i dziś i ja dostałam prezent 😎 perfumki od chrzestnej bo nie wiedziała co kupić małemu a i wiedziała że ubranek mam pod dostatkiem 🙂
hihi ,to my dzis ubrane w zapach Kochana ...Tylko ,ze Ty moja droga juz smuklejesz w oczach ,a ja baryla jak byla ,a moze i lepi!... ☺️


nie powiem że obecnie jestem na najlepszej diecie na świecie 🙃 jeszcze nie całe 5kg i wciskam się w moje ulubione spodnie 😁 😁 😁
🤪 🤪 🤪 no to zdradz nam ,zdrad
z Kochana jak tego dokonalas??? 🤪


góra dół , góra dół i tak cały dzień i noc 😁 😁
niesamowite! 🤪 ja tez tak chce... 🤔
schodow nie mam ,ale bede jezdzic konno... to dopiero po 6tyg ... ☺️


🤪 🙃 😁 😁 😁 mój już też pyta "kiedy będzie można zaglądnąć 😜" a ja mu żeby zapomniał póki co 😜

kurwa moj ze stresu nie mysli o seksie wogole, gorzej jak mu to nie wroci, a i gorzej bo ja mysle! 😮 😮 😮 no to namyslaaaałaaam 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
no to Asia super ze tyko 5kg u mnie napewno tak lekko nie bedzie!!!!ale jakoś dam rade
no i cos mialam jeszcze napisac i zapomniałam
rozmarzylas sie ...ja tez ..juz wiem ze przez Asie bede miala sny o mojej pieknej ,szczuplutkiej figurce... ☺️ 😁 😁 😁 😁


miłe zaskoczenie że tak szybko wracam do siebie , i dupsko bolało raptem 2 dni tak że chodziłam jak paralityk 😉 a teraz śmigam jak cza 😁 a i polecam Tantum Rosa , do szpitala sobie weżcie 0,5l wody niegazowanej i wsypcie saszetkę do przemywania ! Super koi ! w domu też tym myje i kalią i jest gitt , choć położna mówiła tylko o szarym mydle !


ha mowilam ze najlepiej w buteleczce rozrabiac!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AsiulkaZG83 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
aaaaaaaaaa już wiem
powiedzialam mojemy ze przy cc to połogu jest mniej bo ok 4 tyg a on do mnie i co z tego jak sie ruszac nie bedziesz mogla bo pewnei bedzie Cie jeszcze bolało usmiaam sie z niego i powiedziałam ze tak źle nie będzie 🙂


Kochana na leniuszka 🙂 a Twój niech działa 🙃 😁


he he dokładnie 🙂ale mi sie marzy taki ostry seks ,porywczy i taki na maksa bo teraz to normalnie juz mi sie znudził bo taki bryndowaty ,niedołężny
mam to samo.. ☺️ ☺️ ☺️

i co sie chwalisz 😜 😜 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leginsik napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
SZOTKA LEZY NA PORODOWCE ,SKURCZE CORAZ SILNIEJSZE ,,CZEKAMY NA ROZWOJ AKCJI...MOZE W NOCY COS DRGNIE 🙂

ja pier.ole !!! 🤪 ...a ma ten sam termin co ja,ja sie tak nie bawie 😠 😁 😎


Z USG wychodzi,że to też mój termin 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurde jak mnie do sodkiego od wczoraj ciagnie !!!!!!!!!!!!!!!! 😠
wczoraj snicers dzisiaj mmsy i kilka cukierków czekoladowych az jestem juz zla na siebie !!!!!!!!
aaaaaaaa i mój dzwoni do mnie i sie pyta czy mi wody nie odeszły ja mu mówie ze nie to on sie mnie pyta czy moze na piwko skoczyc z kolegami echh oczywoiscie pozwolilam niech chłopina idzie bo mu sie zaraz ukruci 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasia1986 napisał(a):
o, co ja czytam - szotka już na porodówce, niezłe tempo 🙂

a mnie przed chwilą teściowa przyniosła z pracy puszkę mleka hipp combiotik - no i po co ja bebiko kupowałam? 😜
ciekawe jak tam Karolina i jej karmienie, czy ma w końcu pokarm dla Wojtka 🤨

a to nie jest tak ze pediatra lub połozne zalecaja jakie stosowac mleko modyfikowane? czy lepiej samemu kupic z tym ze trzeba sie liczyc ze moze miec uczulenie 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leginsik napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
o, co ja czytam - szotka już na porodówce, niezłe tempo 🙂

a mnie przed chwilą teściowa przyniosła z pracy puszkę mleka hipp combiotik - no i po co ja bebiko kupowałam? 😜
ciekawe jak tam Karolina i jej karmienie, czy ma w końcu pokarm dla Wojtka 🤨

a to nie jest tak ze pediatra lub połozne zalecaja jakie stosowac mleko modyfikowane? czy lepiej samemu kupic z tym ze trzeba sie liczyc ze moze miec uczulenie 🤔


moja tesciowa jest pediatrą 😉
wiesz, u mnie w rodzinie nie występują alergie więc mleko modyfikowane hipoalergiczne jest zbędne. Położna przy Grześku polecała bebiko ( nigy nie stosowałam ), w międzyczasie dostałam na wypróbowanie NAN Pro ( porażka ) ale najbardziej słuzył Grzeskowi własnie hipp i pewnie dlatego mi teraz przyniosła hippa. Jak mi się nie przryda to Grzesiek wypije -on mlekolubny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...