Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
hej Dziewczyny 😘

widzę że Szotka rodzi ? 🤪 no masz ... 🙂 ciekawe jak jej idzie bo widzę że nic nie pisała 🤔
W końcu się wyspałam 🙃 mój wstawał do małego 🙂 co prawda budziłam się za każdym razem ale przy nim nie robiłam i troszeczkę nabrałam sił 🙂 bo powiem Wam że zaczyna ze mnie uchodzić powietrze ... nie nadążam za wszystkim 😮 i czuję że łapię mnie mega deprecha bo nic tylko bym ryczała i ewentualnie darła się na mojego 🥴 🥴 🥴 🤨 masakra .


Super , że ci pomaga 🙂) Korzystaj ile sie da pozwalaj sie wyręczac, jeszcze sie narobisz przy małym, głowa do góry Asia, to chyba kazda z nas dopadnie z czasem troche bezsilnosci i potem monotonii, ale to przejdzie a ty jestes wrzesniówka i przeciez jestes ponad to DASz RADE 😘


heh stara sie 😜 choć różnie mu to wychodzi 🙃 np . przewijając małego smaruję mu pupsko bephantenem i mówiłam mojemu żeby też to robił i robi ... tylko jak 🤪 smarował mu całe pośladki omijając dziurkę 🤪 😁 😁 😁 jak go kiedyś zobaczyłam takiego wysmarowanego to myślałam że padnę 😁 świecił się jak psu ... 🤪 😁 😁 😁 więc trza było zrobić Mojemu małe przeszkolenie z przewijania 😜 Także bywa i mega śmiesznie heh

Dzięki dziewczyny 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

😘 😘 😘 😘
No czuje ze wszyscy Panowie będą wybitni i pomysłowi z roznymi rzeczami jeszcze nas zadziwią co mozna zrobic w taki sposob jaki nam nigdy nie przyszedl by do glowy 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasia1986 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
hej Dziewczyny 😘

widzę że Szotka rodzi ? 🤪 no masz ... 🙂 ciekawe jak jej idzie bo widzę że nic nie pisała 🤔
W końcu się wyspałam 🙃 mój wstawał do małego 🙂 co prawda budziłam się za każdym razem ale przy nim nie robiłam i troszeczkę nabrałam sił 🙂 bo powiem Wam że zaczyna ze mnie uchodzić powietrze ... nie nadążam za wszystkim 😮 i czuję że łapię mnie mega deprecha bo nic tylko bym ryczała i ewentualnie darła się na mojego 🥴 🥴 🥴 🤨 masakra .


Asiu, ta deprecha przejdzie - chyba kazda kobieta po porodzie przechodiz taki etap "bezsilności". Musisz po prostu dobrze odpocząć ( w dzień też śpij jak mały śpi ). Z dnia na dzień będzie coraz lepiej 🙂

A tak w ogóle to witam 🙂
mam przed sobą umycie podłóg, a jutro łazienka, żeby to chłopom czyste mieszkanie zostawić jakbym pojechała rodzic po zdjęciu krążka 😁 😁
jutro jeszcze korzystam z "wolności" i jadę do lasu na ognisko ( zlot użytkowników radia cb 🙂 ) bo potem kolejne będzie w marcu dopiero.


jak ten czas leci ... dopiero co Ci zakładali a tu już na ściągnięcie śmigasz 😮 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
hej Dziewczyny 😘

widzę że Szotka rodzi ? 🤪 no masz ... 🙂 ciekawe jak jej idzie bo widzę że nic nie pisała 🤔
W końcu się wyspałam 🙃 mój wstawał do małego 🙂 co prawda budziłam się za każdym razem ale przy nim nie robiłam i troszeczkę nabrałam sił 🙂 bo powiem Wam że zaczyna ze mnie uchodzić powietrze ... nie nadążam za wszystkim 😮 i czuję że łapię mnie mega deprecha bo nic tylko bym ryczała i ewentualnie darła się na mojego 🥴 🥴 🥴 🤨 masakra .


Asiu, ta deprecha przejdzie - chyba kazda kobieta po porodzie przechodiz taki etap "bezsilności". Musisz po prostu dobrze odpocząć ( w dzień też śpij jak mały śpi ). Z dnia na dzień będzie coraz lepiej 🙂

A tak w ogóle to witam 🙂
mam przed sobą umycie podłóg, a jutro łazienka, żeby to chłopom czyste mieszkanie zostawić jakbym pojechała rodzic po zdjęciu krążka 😁 😁
jutro jeszcze korzystam z "wolności" i jadę do lasu na ognisko ( zlot użytkowników radia cb 🙂 ) bo potem kolejne będzie w marcu dopiero.


jak ten czas leci ... dopiero co Ci zakładali a tu już na ściągnięcie śmigasz 😮 🙂

to był 27 tydzień 🙂
niedawno to ja ten wątek zakładałam i miałam przy awatarze 5 tydzień 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
n0vika napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
hej Dziewczyny 😘

widzę że Szotka rodzi ? 🤪 no masz ... 🙂 ciekawe jak jej idzie bo widzę że nic nie pisała 🤔
W końcu się wyspałam 🙃 mój wstawał do małego 🙂 co prawda budziłam się za każdym razem ale przy nim nie robiłam i troszeczkę nabrałam sił 🙂 bo powiem Wam że zaczyna ze mnie uchodzić powietrze ... nie nadążam za wszystkim 😮 i czuję że łapię mnie mega deprecha bo nic tylko bym ryczała i ewentualnie darła się na mojego 🥴 🥴 🥴 🤨 masakra .


Słyszałam że podobno 2 tygodnie są najgorsze .
Dasz rade Kochana :* wrześniówki dadzą ze wszystkim rade 😉


no wyjście nie ma 😉 karmienie mnie tak przygnębiło a i wiadomo zmęczenie robi swoje , mamuśka stwierdziła że lepiej wyglądałam po porodzie niż teraz 😮 Jak Twoje samopoczucie ?


u mnie w sumie ok , jeśli patrzymy tk ogólnie 😉
ale szczegółowo - teściowa znowu wkurwia , stęka i nie odpowiada jej to że nie może robić tak jak się jej podoba , bo nie ma do tego prawa - chodzi oczywiście o moje życie , no tutaj jej się nie pozwolę wpierdzielić z buciorami.
siostra starego chodzi i stęka , odnoszę wrażenie że nie może się pogodzić z tym że młody jak przyjdzie na świat to skupi na sobie całą uwagę domu , a ona biedna zostanie w cieniu , więc chodzi i stęka , że to ją boli , tamto ją boli , jak ona się źle czuje. no normalnie sierota ...
ale ogólnie ujdzie 😉
już bym chciała urodzić tego mojego 'kochanego skrzeczącego małego zasrańca' 😉

o właśnie , jak często przewijasz ? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
😘 😘 😘 😘
No czuje ze wszyscy Panowie będą wybitni i pomysłowi z roznymi rzeczami jeszcze nas zadziwią co mozna zrobic w taki sposob jaki nam nigdy nie przyszedl by do glowy 🤪 🤪 🤪


oj tak 😁 wybitnie pomysłowi 😁 😁 😁
Uciekam 😘 Tymon "tworzy" heh gdybyście widziały to skupienie 😜 potem będzie flacha i wybieramy się na pierwszy spacer 😁
Wczoraj pierwszy raz go wykąpaliśmy sami bo tak pomagała mama bo nie czułam sie na siłach . Nie takie to straszne jak wygląda heh 😜
Miłego Kochane 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
n0vika napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
n0vika napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
hej Dziewczyny 😘

widzę że Szotka rodzi ? 🤪 no masz ... 🙂 ciekawe jak jej idzie bo widzę że nic nie pisała 🤔
W końcu się wyspałam 🙃 mój wstawał do małego 🙂 co prawda budziłam się za każdym razem ale przy nim nie robiłam i troszeczkę nabrałam sił 🙂 bo powiem Wam że zaczyna ze mnie uchodzić powietrze ... nie nadążam za wszystkim 😮 i czuję że łapię mnie mega deprecha bo nic tylko bym ryczała i ewentualnie darła się na mojego 🥴 🥴 🥴 🤨 masakra .


Słyszałam że podobno 2 tygodnie są najgorsze .
Dasz rade Kochana :* wrześniówki dadzą ze wszystkim rade 😉


no wyjście nie ma 😉 karmienie mnie tak przygnębiło a i wiadomo zmęczenie robi swoje , mamuśka stwierdziła że lepiej wyglądałam po porodzie niż teraz 😮 Jak Twoje samopoczucie ?


u mnie w sumie ok , jeśli patrzymy tk ogólnie 😉
ale szczegółowo - teściowa znowu wkurwia , stęka i nie odpowiada jej to że nie może robić tak jak się jej podoba , bo nie ma do tego prawa - chodzi oczywiście o moje życie , no tutaj jej się nie pozwolę wpierdzielić z buciorami.
siostra starego chodzi i stęka , odnoszę wrażenie że nie może się pogodzić z tym że młody jak przyjdzie na świat to skupi na sobie całą uwagę domu , a ona biedna zostanie w cieniu , więc chodzi i stęka , że to ją boli , tamto ją boli , jak ona się źle czuje. no normalnie sierota ...
ale ogólnie ujdzie 😉
już bym chciała urodzić tego mojego 'kochanego skrzeczącego małego zasrańca' 😉

o właśnie , jak często przewijasz ? 😁


boshe te teściowe 😮 moja była we wtorek i od tego momentu nie zadzwniła ani raz zapytać co u nas 😮 🤢 czuję że będzie bardzo zainteresowana Tymonkiem , ale mam to gdzieś . Kochana najważniejsze nie dać sie 😁 niech wiedzą kto rządzi hehe 😜
A przewijam przed każdym jedzeniem przynajmniej kukam co tam ma ciekawego 😜 żeby go rozbudzić do jedzenia bo jest mega leniem i śpiochem . Kupy różnie robi 😜 nie umiem dokładnie powiedzieć ile sztuk dziennie 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
😘 😘 😘 😘
No czuje ze wszyscy Panowie będą wybitni i pomysłowi z roznymi rzeczami jeszcze nas zadziwią co mozna zrobic w taki sposob jaki nam nigdy nie przyszedl by do glowy 🤪 🤪 🤪


oj tak 😁 wybitnie pomysłowi 😁 😁 😁
Uciekam 😘 Tymon "tworzy" heh gdybyście widziały to skupienie 😜 potem będzie flacha i wybieramy się na pierwszy spacer 😁
Wczoraj pierwszy raz go wykąpaliśmy sami bo tak pomagała mama bo nie czułam sie na siłach . Nie takie to straszne jak wygląda heh 😜
Miłego Kochane 😘 😘 😘


No posciemniała a radzi sobie jak trza !!!!!!!!!
Miłego dzionka i pierwszego spaceru !!!
😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasia1986 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
hej Dziewczyny 😘

widzę że Szotka rodzi ? 🤪 no masz ... 🙂 ciekawe jak jej idzie bo widzę że nic nie pisała 🤔
W końcu się wyspałam 🙃 mój wstawał do małego 🙂 co prawda budziłam się za każdym razem ale przy nim nie robiłam i troszeczkę nabrałam sił 🙂 bo powiem Wam że zaczyna ze mnie uchodzić powietrze ... nie nadążam za wszystkim 😮 i czuję że łapię mnie mega deprecha bo nic tylko bym ryczała i ewentualnie darła się na mojego 🥴 🥴 🥴 🤨 masakra .


Asiu, ta deprecha przejdzie - chyba kazda kobieta po porodzie przechodiz taki etap "bezsilności". Musisz po prostu dobrze odpocząć ( w dzień też śpij jak mały śpi ). Z dnia na dzień będzie coraz lepiej 🙂

A tak w ogóle to witam 🙂
mam przed sobą umycie podłóg, a jutro łazienka, żeby to chłopom czyste mieszkanie zostawić jakbym pojechała rodzic po zdjęciu krążka 😁 😁
jutro jeszcze korzystam z "wolności" i jadę do lasu na ognisko ( zlot użytkowników radia cb 🙂 ) bo potem kolejne będzie w marcu dopiero.


jak ten czas leci ... dopiero co Ci zakładali a tu już na ściągnięcie śmigasz 😮 🙂

to był 27 tydzień 🙂
niedawno to ja ten wątek zakładałam i miałam przy awatarze 5 tydzień 🤪 🤪


ja pierdziu jak zleciało 😁 ja też zawitałam do Was w 5 TC 🙂 a tu już Brzdąc obok 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny!!! Mu już w domku od przedwczoraj wieczorem 🙂 Jeśli chodzi o poród to miałam wywoływany oksytocyną przed terminem ponieważ coś z przepływami było źle.... Skurcze jakie się nasilały przez te 6 godzin to po prostu nie da się opisać, ból niesamowity, z bólu chciałam rwać sobie włosy na głowie, a po przebiciu wód płodowych skurcze po prostu takie że jakbym miała pistolet pod ręką to bym sobie strzeliła żeby ulżyć... Sam poród trwał 5 minut 🙂 na 3 parcia wyszedł mój skarb 🙂 I sam poród to uczucie takie jakby się kupę chciało zrobić a nie mogło... także dziewczyny ja poród przeżyłam strasznie, aha jesczze dodam że przy bólach po przebiciu wód tak pogryzłam swojemu narzeczonemu ręce że aż mi teraz go szkoda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NASZA SZOTKA URODZILA !!!! O GODZ. 3;30
ALICJE 🤪 🤪 🤪 🤪 ...54CM 3500 ,
POROD TRWAL 13H...
SA PO KARMIENIU-Z PROBLEMAMI ,ALE UDAJE SIE 🤪 🤪


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
NASZA SZOTKA URODZILA !!!! O GODZ. 3;30
ALICJE 🤪 🤪 🤪 🤪 ...54CM 3500 ,
POROD TRWAL 13H...
SA PO KARMIENIU-ZA PROBLEMAMI ,ALE UDAJE SIE 🤪 🤪




ale mam wyczucie - co wchodzę na forum to nowy dzieciaczek 🙂 Gratulacje!!

Marta - najwazniejsze że już po wszystkim i że syka macie już przy sobie 🙂 A jak may się chowa? dzielnie pije cyca? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martusiaaa222 napisał(a):
Cześć dziewczyny!!! Mu już w domku od przedwczoraj wieczorem 🙂 Jeśli chodzi o poród to miałam wywoływany oksytocyną przed terminem ponieważ coś z przepływami było źle.... Skurcze jakie się nasilały przez te 6 godzin to po prostu nie da się opisać, ból niesamowity, z bólu chciałam rwać sobie włosy na głowie, a po przebiciu wód płodowych skurcze po prostu takie że jakbym miała pistolet pod ręką to bym sobie strzeliła żeby ulżyć... Sam poród trwał 5 minut 🙂 na 3 parcia wyszedł mój skarb 🙂 I sam poród to uczucie takie jakby się kupę chciało zrobić a nie mogło... także dziewczyny ja poród przeżyłam strasznie, aha jesczze dodam że przy bólach po przebiciu wód tak pogryzłam swojemu narzeczonemu ręce że aż mi teraz go szkoda
Marta wspolczuje Ci biedaku... 😘 😘 😘 😘 😘
Przypomnialas mi ten bol... 😞
tos nas pocieszyla... 😲 😲 😲 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MALEX napisał(a):
SZOTKA GRATULUJĘ ŚLICZNEJ ALICJI.
Witam dziewczynki, kolejny dzień, a tu cisza, no ale nic dzisiaj też jest ładny dzień na poród, co nie dziewczyny?
No ba !cudny ! 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martusiaaa222 napisał(a):
Cześć dziewczyny!!! Mu już w domku od przedwczoraj wieczorem 🙂 Jeśli chodzi o poród to miałam wywoływany oksytocyną przed terminem ponieważ coś z przepływami było źle.... Skurcze jakie się nasilały przez te 6 godzin to po prostu nie da się opisać, ból niesamowity, z bólu chciałam rwać sobie włosy na głowie, a po przebiciu wód płodowych skurcze po prostu takie że jakbym miała pistolet pod ręką to bym sobie strzeliła żeby ulżyć... Sam poród trwał 5 minut 🙂 na 3 parcia wyszedł mój skarb 🙂 I sam poród to uczucie takie jakby się kupę chciało zrobić a nie mogło... także dziewczyny ja poród przeżyłam strasznie, aha jesczze dodam że przy bólach po przebiciu wód tak pogryzłam swojemu narzeczonemu ręce że aż mi teraz go szkoda


Oj biedna...ale najważniejsze, że już w domku razem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
NASZA SZOTKA URODZILA !!!! O GODZ. 3;30
ALICJE 🤪 🤪 🤪 🤪 ...54CM 3500 ,
POROD TRWAL 13H...
SA PO KARMIENIU-Z PROBLEMAMI ,ALE UDAJE SIE 🤪 🤪




13 h...o żesz jasny gwint....ale najważniejsze, że już po!
GRATULUJĘ SZOTKA 🤪 🤪 🤪 piękna Alunia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...