Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
wpadłam kuknąć czy mamy może kolejną dzidzie 🙃 ale widzę że póki co cisza 😜 🙂 do Mamy Sandry powinnam mieć numer więc jej skrobnę sms co u niej i dam Wam znać jak mi odpiszę .
My się powoli do kąpieli szykujemy 🙂 Ale będzie znowu krzyk heh ... wybitnie nie lubi się kąpać 😜 drze się w niebo głosy 🙂 😜
Asiulko dzięki za sms 😘 😘 😘 Kochana jakoś się trzymam ale jak pisałam rano łapię mnie mega deprecha .... mój mnie omija szerokim łukiem bo dostaje obryw za wszystko 😮 a wie co jest grane więc nie wchodzi mi w drogę ... eh mam nadzieje że nie potrwa to zbyt długo bo oszaleją ze mną . Najlepsze jest to że wiem że jestem upierdliwa ... momentami bardzo upierdliwa 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leginsik napisał(a):
kurde cały dzień mam bardzo nieregularne bóle,zdarzają się też mocniejsze szczególnie te w dole brzucha przechodzące aż do krzyża,czasami czuje aż takie napieranie na sam dól,wszystko mnie boli i chyba zaczał mi odchodzić czop. zobaczymy czy to ustąpi wieczorem..


Kochana możesz mieć pierwsze nieregularne bóle więc się obserwuj , mi czop odszedł dzień przed porodem i bóle miałam słabe i nieregularne bo przespałam całą noc w szpitalu ... może z 3 razy się obudziłam z mocniejszym skurczem . Regularne zaczeły mi się koło południa 2.09
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
a ja właśnie sobie torbe do szpitala spakowałam 🙂a słuchajcie ja spakowalam sobie jedne klapki tyle ze nie wiem czy moga byc japonki???jak myślicie ?

Ja mam japonki pod prysznic,a do chodzenia normalnego (jako papcie) też mam klapki, tyle że nie japonki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
a ja właśnie sobie torbe do szpitala spakowałam 🙂a słuchajcie ja spakowalam sobie jedne klapki tyle ze nie wiem czy moga byc japonki???jak myślicie ?


tam gdzie ja byłam śmigały dziewczyny w japonkach , także jak Ci bedzie wygodnie to pewnie że mogą być . 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
a ja właśnie sobie torbe do szpitala spakowałam 🙂a słuchajcie ja spakowalam sobie jedne klapki tyle ze nie wiem czy moga byc japonki???jak myślicie ?

Ja mam japonki pod prysznic,a do chodzenia normalnego (jako papcie) też mam klapki, tyle że nie japonki 🙂


no to oki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
MamaSandra URODZIŁA WCZORAJ NATASZKĘ 3,600kg , 56cm 🙂 Poród ciężki , na początku odeszły jej wody a póżniej bóle i bóle parte ale niestety brak rozwarcia i musieli zrobić CC . 4 dni ma być na obserwacji i do domku 🙂
niczego nie da się przewidzieć,biedna sie pomęczyła ale grunt że już po wszystkim 🙂 Gratuluje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
MamaSandra URODZIŁA WCZORAJ NATASZKĘ 3,600kg , 56cm 🙂 Poród ciężki , na początku odeszły jej wody a póżniej bóle i bóle parte ale niestety brak rozwarcia i musieli zrobić CC . 4 dni ma być na obserwacji i do domku 🙂


no nieeee, znów tylko weszłam a tu kolejny dzidziuś 😁
gratulacje i szybkiego powrotu o zdrowia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leginsik napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
MamaSandra URODZIŁA WCZORAJ NATASZKĘ 3,600kg , 56cm 🙂 Poród ciężki , na początku odeszły jej wody a póżniej bóle i bóle parte ale niestety brak rozwarcia i musieli zrobić CC . 4 dni ma być na obserwacji i do domku 🙂
niczego nie da się przewidzieć,biedna sie pomęczyła ale grunt że już po wszystkim 🙂 Gratuluje 🙂


daj spokój , taka mordęga a potem cięcie 😮 masakra ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
a ja właśnie sobie torbe do szpitala spakowałam 🙂a słuchajcie ja spakowalam sobie jedne klapki tyle ze nie wiem czy moga byc japonki???jak myślicie ?


tam gdzie ja byłam śmigały dziewczyny w japonkach , także jak Ci bedzie wygodnie to pewnie że mogą być . 🙂


ja to cay czas smigam w japonkach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasia1986 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
MamaSandra URODZIŁA WCZORAJ NATASZKĘ 3,600kg , 56cm 🙂 Poród ciężki , na początku odeszły jej wody a póżniej bóle i bóle parte ale niestety brak rozwarcia i musieli zrobić CC . 4 dni ma być na obserwacji i do domku 🙂


no nieeee, znów tylko weszłam a tu kolejny dzidziuś 😁
gratulacje i szybkiego powrotu o zdrowia 😘


No rozhulał nam się wrzesień 😜 🤪 z tego co patrzę na tabelę to ja zaczęłam we wrześniu 😜 hheh pierwsze koty za płoty 🙃 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
MamaSandra URODZIŁA WCZORAJ NATASZKĘ 3,600kg , 56cm 🙂 Poród ciężki , na początku odeszły jej wody a póżniej bóle i bóle parte ale niestety brak rozwarcia i musieli zrobić CC . 4 dni ma być na obserwacji i do domku 🙂

No proszę!! GRATULACJE 🙂 🙂 🙂
A ona nie miała mieć planowanej cc???Kurcze tak mi się coś zdawało....ale widać już mi się mąci w głowie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
aaaaaa i pisałam do Szotki co u nich i napisała że się ucierpiała i jest szyta z boku bo mała szła z rączką , jej men siedzi z nią i gęba mu się nie przestaje śmiać 🙂 generalnie pisała że jest ok !


Szyta z boku???? 🤢 😮 🤢 😮 o Dżizas to brzmi mało przyjemnie... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
aaaaaa i pisałam do Szotki co u nich i napisała że się ucierpiała i jest szyta z boku bo mała szła z rączką , jej men siedzi z nią i gęba mu się nie przestaje śmiać 🙂 generalnie pisała że jest ok !


Szyta z boku???? 🤢 😮 🤢 😮 o Dżizas to brzmi mało przyjemnie... 🤨

na jednym z tych filmików z porodów było takie ciecie... tam też maluch szedł z rączką 🥴
to takie samo nacięcie tylko nie w stronę odbytu tylko tak w bok jakby..
bidulka... to musiało boleć...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...