Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
i ja melduję się po wizycie 🙂
już nie jestem władczynią pierścienia ;(
przygotowana na najgorszy ból siadłam na fotel, zaparłam sie rękoma po czym gin wkroczyła do akcji. i czekam.. czekam... a ona do mnie: no, to krązek ściągnięty, już go wyciągam 🙂 czyli można powiedzieć, że udało się prawie bezboleśnie 🙂
a co najśmieszniejsze, po wyjęciu widziałam jak fizycznie brzuch mi opadł i wszystko "zeszło" do dołu 😉 w sklepie to myślałam, że ciągam ten brzuch po ziemi 😜
rozwarcie zewnętrzne i wewnętrzne mam na 2 cm, ale szyjka wydłużyła sie i dobrze trzyma ( skubana! ) więc narazie nici z porodu 😞 jak nic nie ruszy do końca tygodnia to w poniedziałek mam kolejną wizyte.. i kolejna stówa w plecy, ehhh..
no, to chyba na tyle 🙂

Agamu - a to dziś gin nie uzył tego "magiczngo sposobu" żeby Gabrysia wyszła? 😜

No właśnie nie, stwierdził że skoro termin z usg jest na 14, to damy jej jeszcze te 3 dni na decyzję 🙂


aha 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Agamu napisał(a):
No to jestem po ginie 🙂
Na ktg 2 skurcze,ponoć mocne,ale jakoś nie bardzo bolesne, więc dobrze 🙂
Jeśli chodzi o szyjkę to jest miękka i uformowana, ale rozwarcia jeszcze nie ma.
Wg usg termin mamy na 14 i powiedział, że te 3 dni jeszcze odczekamy i w razie,jeśli nie urodzę to 16 na 8 rano mam podjechać na "ostateczną" wizytę 🙂
Co nie zmienia faktu, że w kazdej chwili coś może zacząć się dziać 🙂
Zrobił jeszcze raz usg, sprawdził ilość wód i wagę Małej 🙂 Gabi waży 3100 🙂 🙂 🙂
Także do piątku czekamy i jeśli nic się nie wydarzy to podejrzewam, że w piątek po tej "ostatecznej" wizycie pojedziemy rodzić 🙂


oo. i lepiej sie czujesz, spokojniejsza juz? waga juz niezla 🙂 nadrobila malutka zaleglosci 🙂 ah to moze sie wydarzy juz do piatku a jak nie to ta chwile juz wytrwasz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasia1986 napisał(a):
i ja melduję się po wizycie 🙂
już nie jestem władczynią pierścienia ;(
przygotowana na najgorszy ból siadłam na fotel, zaparłam sie rękoma po czym gin wkroczyła do akcji. i czekam.. czekam... a ona do mnie: no, to krązek ściągnięty, już go wyciągam 🙂 czyli można powiedzieć, że udało się prawie bezboleśnie 🙂
a co najśmieszniejsze, po wyjęciu widziałam jak fizycznie brzuch mi opadł i wszystko "zeszło" do dołu 😉 w sklepie to myślałam, że ciągam ten brzuch po ziemi 😜
rozwarcie zewnętrzne i wewnętrzne mam na 2 cm, ale szyjka wydłużyła sie i dobrze trzyma ( skubana! ) więc narazie nici z porodu 😞 jak nic nie ruszy do końca tygodnia to w poniedziałek mam kolejną wizyte.. i kolejna stówa w plecy, ehhh..
no, to chyba na tyle 🙂

Agamu - a to dziś gin nie uzył tego "magiczngo sposobu" żeby Gabrysia wyszła? 😜

wiem jak jest nosic brzuch na udach hahah 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agatka -juz mogl odprawic ten rytual... ale poczekamy juz w drodze wyjatku 🙂hihi zawsze nam razem bedzie razniej 😜
Kasiu czekamy na rozwoj akcji ,w razie co jestesmy na warcie 🙂
Zonia ,z tymi odplywami narazie oki..cisza...wiec nie sieje zamętu 🙂
Mam info od Ani100.....
Otoz nie wiedza co z Ania zrobic...ordynator badal nam Anie ,okazuje sie ,ze rozwarcie postepuje baaardzo powoli,niestety przy ciaglym bolu......
Badanie okulistyczne wykazalo liczne wady..w tym tez wrodzone!Ani siadl wzrok i wykryli jakie zrosty na dnie oka..Zalecono badania specjalistyczne,a w szpitalu takiego sprzetu brak..
"Neurolog do dup....,popukal mloteczkiem i jest git..asymetrii nie stwierdzil,bo mialam oczy zakropione,usg z przeplywami jeszcze nie zrobione ,wiec niewiem kiedy i jaka podewjma decyzje.."
Okazuje sie,ze wczesniej nic Ani nie bylo wiadomo,zadnych problemow z oczami ,a tu wykryli jeszcze jakiegos zeza !!!!i zalecenie na denka jak Stępień ...
"...ja nic takiego nie widze i nie doczekanie ze mnie w musztardowkach zobacza!"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm ciekawe, z dnem oka jak sa jakies problemy to zwykle wskazania do cesarki, naoie zeby teraz takie rzeczy dopiero lekarze pozauwazali ehhh...
Czyli co dalej ma tam biedna niewiadomą?

ja mialam badania dna oka po operacji laserowej mialam wskazania do cesarki, ale mi zezwolono po przebadaniu ostatnio juz rodzic normalnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AsiulkaZG83 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Czekalysmy na wiadomosc od Mph a zostawila wiadomosc na wątku ze zdjeciami...
no to Ci dopiero ..i tak cichaczem przemkła niezauwazona..


no, a ja z nudow poszlam was poogladac wstecz i sie natknelam na takie info 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alez mnie dzis dopadlo, ledwo moge sie ruszac, czuje ze sie zbliza godzina zero nieublaganie bo mam jakies napady gorąca straszliwe, bol podbrzusza taki promieniujący i koszmarne ale to koszmarne rozrywające przeszywające bole kosci lonowych i cos w udach, koszmar jakis:/ 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Agatka -juz mogl odprawic ten rytual... ale poczekamy juz w drodze wyjatku 🙂hihi zawsze nam razem bedzie razniej 😜
Kasiu czekamy na rozwoj akcji ,w razie co jestesmy na warcie 🙂
Zonia ,z tymi odplywami narazie oki..cisza...wiec nie sieje zamętu 🙂
Mam info od Ani100.....
Otoz nie wiedza co z Ania zrobic...ordynator badal nam Anie ,okazuje sie ,ze rozwarcie postepuje baaardzo powoli,niestety przy ciaglym bolu......
Badanie okulistyczne wykazalo liczne wady..w tym tez wrodzone!Ani siadl wzrok i wykryli jakie zrosty na dnie oka..Zalecono badania specjalistyczne,a w szpitalu takiego sprzetu brak..
"Neurolog do dup....,popukal mloteczkiem i jest git..asymetrii nie stwierdzil,bo mialam oczy zakropione,usg z przeplywami jeszcze nie zrobione ,wiec niewiem kiedy i jaka podewjma decyzje.."
Okazuje sie,ze wczesniej nic Ani nie bylo wiadomo,zadnych problemow z oczami ,a tu wykryli jeszcze jakiegos zeza !!!!i zalecenie na denka jak Stępień ...
"...ja nic takiego nie widze i nie doczekanie ze mnie w musztardowkach zobacza!"


Kurcze znów mnie ubiegłąs z tymi info od Ani 🙂 Zabierałam się za pisanie, mówię sobie szpyknę w tył...a tam już wiadomość nadana 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Louisedg napisał(a):
Alez mnie dzis dopadlo, ledwo moge sie ruszac, czuje ze sie zbliza godzina zero nieublaganie bo mam jakies napady gorąca straszliwe, bol podbrzusza taki promieniujący i koszmarne ale to koszmarne rozrywające przeszywające bole kosci lonowych i cos w udach, koszmar jakis:/ 🤢 🤢
identyczne mam objawy ..krocze napizdza i od kilku dni takie buchania goraca na facjate.... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agamu napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Agatka -juz mogl odprawic ten rytual... ale poczekamy juz w drodze wyjatku 🙂hihi zawsze nam razem bedzie razniej 😜
Kasiu czekamy na rozwoj akcji ,w razie co jestesmy na warcie 🙂
Zonia ,z tymi odplywami narazie oki..cisza...wiec nie sieje zamętu 🙂
Mam info od Ani100.....
Otoz nie wiedza co z Ania zrobic...ordynator badal nam Anie ,okazuje sie ,ze rozwarcie postepuje baaardzo powoli,niestety przy ciaglym bolu......
Badanie okulistyczne wykazalo liczne wady..w tym tez wrodzone!Ani siadl wzrok i wykryli jakie zrosty na dnie oka..Zalecono badania specjalistyczne,a w szpitalu takiego sprzetu brak..
"Neurolog do dup....,popukal mloteczkiem i jest git..asymetrii nie stwierdzil,bo mialam oczy zakropione,usg z przeplywami jeszcze nie zrobione ,wiec niewiem kiedy i jaka podewjma decyzje.."
Okazuje sie,ze wczesniej nic Ani nie bylo wiadomo,zadnych problemow z oczami ,a tu wykryli jeszcze jakiegos zeza !!!!i zalecenie na denka jak Stępień ...
"...ja nic takiego nie widze i nie doczekanie ze mnie w musztardowkach zobacza!"


Kurcze znów mnie ubiegłąs z tymi info od Ani 🙂 Zabierałam się za pisanie, mówię sobie szpyknę w tył...a tam już wiadomość nadana 🙂
😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 🙃 🙃 🙃 🙃 poki moge roznosze 🤪 😉 😎 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No więcccccccc

Ktg prawidłowe..położna wspomniała o jakiś dwóch skurczach..których w sumie ja nie czułam za bardzo ☺️ 😁 GBS prawidłowe 😎 wsio oki jest 😁 kolanko mnie napierrrrrrrdziela..ja urodze i cycorem karmiła nie będe nażre sie przeciwbólowych tabletek aż sie pos*am 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiecie cooooo przyznam sie Wam do czegoś ☺️

Ja tu tak w sumie już z rzadka zagłądam..bo sie przygotowuje ☺️ Bo coś mi sie wydaje,że wszystkie sie rozpakują,a ja sama zostane na placu boju ☺️ i w sumie nie będzie tu dla mnie miejsca..pewnie wszystkie pouciekacie na mamusie.net a ja sama zostane ..więc zastosowałam terapie odwykową ☺️żeby później jakoś łagodnie to przejść ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulcia napisał(a):
Wiecie cooooo przyznam sie Wam do czegoś ☺️

Ja tu tak w sumie już z rzadka zagłądam..bo sie przygotowuje ☺️ Bo coś mi sie wydaje,że wszystkie sie rozpakują,a ja sama zostane na placu boju ☺️ i w sumie nie będzie tu dla mnie miejsca..pewnie wszystkie pouciekacie na mamusie.net a ja sama zostane ..więc zastosowałam terapie odwykową ☺️żeby później jakoś łagodnie to przejść ☺️ ☺️


Ania Ty chyba żeś ocipiała że tak powiem!!!!!!!!!!!!!! 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulcia napisał(a):
No więcccccccc

Ktg prawidłowe..położna wspomniała o jakiś dwóch skurczach..których w sumie ja nie czułam za bardzo ☺️ 😁 GBS prawidłowe 😎 wsio oki jest 😁 kolanko mnie napierrrrrrrdziela..ja urodze i cycorem karmiła nie będe nażre sie przeciwbólowych tabletek aż sie pos*am 😁

heheehehheeheheehe,no i prawidłowo, że wsio dobrze 🙂 Tak trzymać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Wiecie cooooo przyznam sie Wam do czegoś ☺️

Ja tu tak w sumie już z rzadka zagłądam..bo sie przygotowuje ☺️ Bo coś mi sie wydaje,że wszystkie sie rozpakują,a ja sama zostane na placu boju ☺️ i w sumie nie będzie tu dla mnie miejsca..pewnie wszystkie pouciekacie na mamusie.net a ja sama zostane ..więc zastosowałam terapie odwykową ☺️żeby później jakoś łagodnie to przejść ☺️ ☺️


Ania Ty chyba żeś ocipiała że tak powiem!!!!!!!!!!!!!! 🤪 🤪 🤪 🤪


☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulcia napisał(a):
Agamu napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Wiecie cooooo przyznam sie Wam do czegoś ☺️

Ja tu tak w sumie już z rzadka zagłądam..bo sie przygotowuje ☺️ Bo coś mi sie wydaje,że wszystkie sie rozpakują,a ja sama zostane na placu boju ☺️ i w sumie nie będzie tu dla mnie miejsca..pewnie wszystkie pouciekacie na mamusie.net a ja sama zostane ..więc zastosowałam terapie odwykową ☺️żeby później jakoś łagodnie to przejść ☺️ ☺️


Ania Ty chyba żeś ocipiała że tak powiem!!!!!!!!!!!!!! 🤪 🤪 🤪 🤪


☺️

Żadnych terapii odwykowych!!!!!!!!!!!! Będziemy na brzuszku do ostatniej rodzącej, a potem razem zadecydujemy co dalej!!!!!!!!!! Więc się nie wymigiwać i uczestniczyć w naszych "bystrych" dyskusjach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Agamu napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Wiecie cooooo przyznam sie Wam do czegoś ☺️

Ja tu tak w sumie już z rzadka zagłądam..bo sie przygotowuje ☺️ Bo coś mi sie wydaje,że wszystkie sie rozpakują,a ja sama zostane na placu boju ☺️ i w sumie nie będzie tu dla mnie miejsca..pewnie wszystkie pouciekacie na mamusie.net a ja sama zostane ..więc zastosowałam terapie odwykową ☺️żeby później jakoś łagodnie to przejść ☺️ ☺️


Ania Ty chyba żeś ocipiała że tak powiem!!!!!!!!!!!!!! 🤪 🤪 🤪 🤪


☺️

Żadnych terapii odwykowych!!!!!!!!!!!! Będziemy na brzuszku do ostatniej rodzącej, a potem razem zadecydujemy co dalej!!!!!!!!!! Więc się nie wymigiwać i uczestniczyć w naszych "bystrych" dyskusjach 🙂


😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
INFO OD RYBCI

Jest na porodówce, dostała cewnik na rozwarcie,jutro mają podać krolówkę z oxy. Miała takie skurcze, że aż jej sie słabo robiło.


A mnie cały czas łapią skurcze małe odkąd od gina wróciłam, Gabi się kręci jak opętana, a przed chwilą miałam taki skurczx, że myślałam że się posram ☺️
Może mój gin jednak coś tam wygmerał,tylko głupa przyrżnąl...??? 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulcia napisał(a):
Agamu napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Agamu napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Wiecie cooooo przyznam sie Wam do czegoś ☺️

Ja tu tak w sumie już z rzadka zagłądam..bo sie przygotowuje ☺️ Bo coś mi sie wydaje,że wszystkie sie rozpakują,a ja sama zostane na placu boju ☺️ i w sumie nie będzie tu dla mnie miejsca..pewnie wszystkie pouciekacie na mamusie.net a ja sama zostane ..więc zastosowałam terapie odwykową ☺️żeby później jakoś łagodnie to przejść ☺️ ☺️


Ania Ty chyba żeś ocipiała że tak powiem!!!!!!!!!!!!!! 🤪 🤪 🤪 🤪


☺️

Żadnych terapii odwykowych!!!!!!!!!!!! Będziemy na brzuszku do ostatniej rodzącej, a potem razem zadecydujemy co dalej!!!!!!!!!! Więc się nie wymigiwać i uczestniczyć w naszych "bystrych" dyskusjach 🙂


😘 😘


ej ej! przecież zadecydowałyśmy już że tu zostajemy i na żadne mamusie.net się nie wybieramy!!

Anulcia, zostanę z Tobą na szarym końcu z porodem, zobaczysz 😜 liczyłam dziś na cokolwiek to na złość szyjka zrobiła się długa i mocna..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...