Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
Kochane zwijam się po mału do tego grzebologa...miałam nadzieję, że zeszłotygodniowa wizyta była ostatnią, ale jak widać Gabi polubiła chłopaczynę 😜 😜 😜 więc Matka musi się dostosować hihihiih.
Dam znać ,jak wrócę 🙂


Buziaki i powodzenia 😘 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agamu napisał(a):
Kochane zwijam się po mału do tego grzebologa...miałam nadzieję, że zeszłotygodniowa wizyta była ostatnią, ale jak widać Gabi polubiła chłopaczynę 😜 😜 😜 więc Matka musi się dostosować hihihiih.
Dam znać ,jak wrócę 🙂


Czekamy na wiesci!! i trzymamy kciuki za udane pogmeranko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Louisedg napisał(a):
Ten Tufi taniutki, ale czytalam ze slabe opinie, ze moc ssania kiepska
O WIDZISZ ..TO NIE MA SENSU..CHOLERA KIJ WIE JAKI ..JA SKLANIAM SIE CHYBA JEDNAK KU ELEKTrIKU MEDELI...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agamu napisał(a):
Kochane zwijam się po mału do tego grzebologa...miałam nadzieję, że zeszłotygodniowa wizyta była ostatnią, ale jak widać Gabi polubiła chłopaczynę 😜 😜 😜 więc Matka musi się dostosować hihihiih.
Dam znać ,jak wrócę 🙂
naobiecywal Jej gmerania to i polubila wujka dżina ! 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wypatrzylam ze z medeli tez mozna kupic reczny + silniczek z zasialczem ale to nie za tanio. tez mi sie gdzies obilo z epasuja butelki z canpola ale czy to pewne hm nie wiem:/
normalnie nie wiem co robic wrr i z jednej strony wszyscy mowia azeby dopiero po porodzie kupic a z drugiej przeciez moze byc mi potrzebny przy nawale w szpitalu np 3 go dnia:/ i wtedy by trza na szybko i przeplacic w sklepie...:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
noi dupa... na spacer nie poszłam bo jakoś tak chmury zaczęły napływać że zrezygnowałam 😠 trochę sprzątam i katuje starą dobrą ONA.. ateraz by jakis obiad zrobić .. tylko tak sama jeszcze nie wiem co ... mam pierś z kurczaka z rosołu i chciałam coś z nią wykombinować ale nie wiem czy naleśniki z mięskiem , czy pierogi... a moze makaron ... na nic się nie mogę zdecydować... ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
No wypatrzylam ze z medeli tez mozna kupic reczny + silniczek z zasialczem ale to nie za tanio. tez mi sie gdzies obilo z epasuja butelki z canpola ale czy to pewne hm nie wiem:/
normalnie nie wiem co robic wrr i z jednej strony wszyscy mowia azeby dopiero po porodzie kupic a z drugiej przeciez moze byc mi potrzebny przy nawale w szpitalu np 3 go dnia:/ i wtedy by trza na szybko i przeplacic w sklepie...:/

ja póki co nie kupuje... i w sklepie i wszystkie znajome mi odradzały... spory wydatek a nie wiadomo czy sie przyda...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Louisedg napisał(a):
Uhm no i chyba wlasnie pozostanie to do zadecydowania na potem:/ bo jak na ryzykowanie za duzy koszt..
wrazie co sie wypozyczy w szpitalu ,a jak bedzie cza to zakupie i chyba tak zrobie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szotka napisał(a):
Właśnie wróciliśmy.Cyce mnie bolą....czekam az mała sie obudzi żeby ją nakarmić 🙂narazie jeszcze nie ogarniam co się dzieje więc tylko sie melduję i proszę o najważniejsze informacje co u was.


u nas zastój dzis nikt nie chce urodzic 🙂

Gratulacje jeszcze raz 🙂 Cudna ta Twoja malutka 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u jaka cisza... szok normalnie...
ASIULKA jak tam z tymi wodami?????? ja zrobiłam obiad a chłop musiał zostać dłużej w pracy i będzie pewnie za godzinę dopiero... a ja już głodna się robie 🤨 no ale poczekam bo nie lubie jak jemy osobno...
chyba ze 2 godziny szorowałam schody .. efekt na schodach widoczny ale u mnie żadnych efektów 😜 🙃
ciekawe jak tam dziewczyny... Kasia, Agata i Smerfetka...
noi co z tą Agą ACHM???? ktoś coś wie albo ma do niej kontakt???
i jeszcze jakieś wieści od ANI100 ?????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to jestem po ginie 🙂
Na ktg 2 skurcze,ponoć mocne,ale jakoś nie bardzo bolesne, więc dobrze 🙂
Jeśli chodzi o szyjkę to jest miękka i uformowana, ale rozwarcia jeszcze nie ma.
Wg usg termin mamy na 14 i powiedział, że te 3 dni jeszcze odczekamy i w razie,jeśli nie urodzę to 16 na 8 rano mam podjechać na "ostateczną" wizytę 🙂
Co nie zmienia faktu, że w kazdej chwili coś może zacząć się dziać 🙂
Zrobił jeszcze raz usg, sprawdził ilość wód i wagę Małej 🙂 Gabi waży 3100 🙂 🙂 🙂
Także do piątku czekamy i jeśli nic się nie wydarzy to podejrzewam, że w piątek po tej "ostatecznej" wizycie pojedziemy rodzić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
i ja melduję się po wizycie 🙂
już nie jestem władczynią pierścienia ;(
przygotowana na najgorszy ból siadłam na fotel, zaparłam sie rękoma po czym gin wkroczyła do akcji. i czekam.. czekam... a ona do mnie: no, to krązek ściągnięty, już go wyciągam 🙂 czyli można powiedzieć, że udało się prawie bezboleśnie 🙂
a co najśmieszniejsze, po wyjęciu widziałam jak fizycznie brzuch mi opadł i wszystko "zeszło" do dołu 😉 w sklepie to myślałam, że ciągam ten brzuch po ziemi 😜
rozwarcie zewnętrzne i wewnętrzne mam na 2 cm, ale szyjka wydłużyła sie i dobrze trzyma ( skubana! ) więc narazie nici z porodu 😞 jak nic nie ruszy do końca tygodnia to w poniedziałek mam kolejną wizyte.. i kolejna stówa w plecy, ehhh..
no, to chyba na tyle 🙂

Agamu - a to dziś gin nie uzył tego "magiczngo sposobu" żeby Gabrysia wyszła? 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasia1986 napisał(a):
i ja melduję się po wizycie 🙂
już nie jestem władczynią pierścienia ;(
przygotowana na najgorszy ból siadłam na fotel, zaparłam sie rękoma po czym gin wkroczyła do akcji. i czekam.. czekam... a ona do mnie: no, to krązek ściągnięty, już go wyciągam 🙂 czyli można powiedzieć, że udało się prawie bezboleśnie 🙂
a co najśmieszniejsze, po wyjęciu widziałam jak fizycznie brzuch mi opadł i wszystko "zeszło" do dołu 😉 w sklepie to myślałam, że ciągam ten brzuch po ziemi 😜
rozwarcie zewnętrzne i wewnętrzne mam na 2 cm, ale szyjka wydłużyła sie i dobrze trzyma ( skubana! ) więc narazie nici z porodu 😞 jak nic nie ruszy do końca tygodnia to w poniedziałek mam kolejną wizyte.. i kolejna stówa w plecy, ehhh..
no, to chyba na tyle 🙂

Agamu - a to dziś gin nie uzył tego "magiczngo sposobu" żeby Gabrysia wyszła? 😜

No właśnie nie, stwierdził że skoro termin z usg jest na 14, to damy jej jeszcze te 3 dni na decyzję 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...