Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

AsiulkaZG83 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Alez mnie dzis dopadlo, ledwo moge sie ruszac, czuje ze sie zbliza godzina zero nieublaganie bo mam jakies napady gorąca straszliwe, bol podbrzusza taki promieniujący i koszmarne ale to koszmarne rozrywające przeszywające bole kosci lonowych i cos w udach, koszmar jakis:/ 🤢 🤢
identyczne mam objawy ..krocze napizdza i od kilku dni takie buchania goraca na facjate.... 😮

to rzeczywiscie cos na eczy chyba jest.... masakra nadal mi to nie przeszlo i jeszcze bardzo dysze... i jak by zapchany nos mam 😮 😮 nadl tak mmnie wsjo napierdziula ledwo sie ruszac moge..... czuje ze to to ze to to aaaaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulcia napisał(a):
No więcccccccc

Ktg prawidłowe..położna wspomniała o jakiś dwóch skurczach..których w sumie ja nie czułam za bardzo ☺️ 😁 GBS prawidłowe 😎 wsio oki jest 😁 kolanko mnie napierrrrrrrdziela..ja urodze i cycorem karmiła nie będe nażre sie przeciwbólowych tabletek aż sie pos*am 😁


Czyli wsjo wporządeczku u Was to super 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulcia napisał(a):
Wiecie cooooo przyznam sie Wam do czegoś ☺️

Ja tu tak w sumie już z rzadka zagłądam..bo sie przygotowuje ☺️ Bo coś mi sie wydaje,że wszystkie sie rozpakują,a ja sama zostane na placu boju ☺️ i w sumie nie będzie tu dla mnie miejsca..pewnie wszystkie pouciekacie na mamusie.net a ja sama zostane ..więc zastosowałam terapie odwykową ☺️żeby później jakoś łagodnie to przejść ☺️ ☺️


A tyy co tu pleciesz? depresje masz przedporodowa? przeciez albo nwszytskie zostaneimy tu albo na mamusie wszystkie pojdziem hurtem, napewno bedziemy juz mniej i rzadziej pisac ale przeciez jak sie nie dzielic pachnacymi kupeczkami bełcikami obolałymi cycorami i smaczną dietą a potem popołogowym seksem ito itd? no jak sie nie dzielić wrazniami bycia mamą i mękami i radosciami no jak?? ja mysle ze cos ty bredzisz Ania zdecydowanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulcia napisał(a):
Emilka mnie za te myśli me skopała 🤪 śmiesznie sie wyciąga..dupcią i jednocześnie nogami 😁


a ja czuję podczas chodzenia jakby całe 3 kilo dziecka lezało mi na pęcherzu..
aż się dziś zdziwiłam, podczas badania gin pomacała Michała po głowie 😁 🤪 oczywiście przez te powłoki wszelkie ale dokładnie wyczuła jego główkę hehe, musi być na prawdę nisko..

cholera gdzieś się przeziębiłam - woda z nosa mi leci, straciłam węch..

pójde niedługo się wygrzać, wapno wypiję i pod kołdrę

buziaki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agamu napisał(a):
INFO OD RYBCI

Jest na porodówce, dostała cewnik na rozwarcie,jutro mają podać krolówkę z oxy. Miała takie skurcze, że aż jej sie słabo robiło.


A mnie cały czas łapią skurcze małe odkąd od gina wróciłam, Gabi się kręci jak opętana, a przed chwilą miałam taki skurczx, że myślałam że się posram ☺️
Może mój gin jednak coś tam wygmerał,tylko głupa przyrżnąl...??? 😜 😜


Biedna Rybka tyle sie tam wylezala!!! Dobrze ze jzu sie zaczelo i lada chwila dolaczy do szczesliwych mamus!!!!!!

A lekarz Agatko hehe wiedzial jak do niej przemowic wiec moze i ty lada chwila ho hooooooo hooooo 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulcia napisał(a):
Agamu napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Agamu napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Wiecie cooooo przyznam sie Wam do czegoś ☺️

Ja tu tak w sumie już z rzadka zagłądam..bo sie przygotowuje ☺️ Bo coś mi sie wydaje,że wszystkie sie rozpakują,a ja sama zostane na placu boju ☺️ i w sumie nie będzie tu dla mnie miejsca..pewnie wszystkie pouciekacie na mamusie.net a ja sama zostane ..więc zastosowałam terapie odwykową ☺️żeby później jakoś łagodnie to przejść ☺️ ☺️


Ania Ty chyba żeś ocipiała że tak powiem!!!!!!!!!!!!!! 🤪 🤪 🤪 🤪


☺️

Żadnych terapii odwykowych!!!!!!!!!!!! Będziemy na brzuszku do ostatniej rodzącej, a potem razem zadecydujemy co dalej!!!!!!!!!! Więc się nie wymigiwać i uczestniczyć w naszych "bystrych" dyskusjach 🙂


😘 😘


O na przyklad nie podzielilas sie z nami czy masz mleczne wydzieliny i czy pachna ryba swieza nieswieza a moze czosnkiem?? 🤪 🤪 jestesmy zawiedzione 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kochane dziekuje za wszystkie gratulacje, falki, cieple mysli...az sie wzruszylam
My od dzis jestesmy w domku z czego bardzo sie ciesze.Jesteśmy przeszczesliwi!
Zuzia jest slicznoscia nasza
Z cc jestem bardzo zadowolona, nie odczywam generalnie zadnych dolegliwosci.
Karmie piersia...wielka piersia- od dzis
Kasia od Grzesia -Tobie szczegolnie dziekuje(dziekuje tez za maila)
Za wszystkie jeszcze ciezarowki 3mam kciuki i gratluluje mamusiaJakiegos dnia postaram sie Was podczytac.

Wczesniej pisalam, ale cos mi sie pomylilo i napisalam na fotografiach:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sie dzisiaj uśmiałam 🤪Największa plotkara z mojego bloku pracuje z moją Kuzynką..no a że ja już jestem ociężała jak wieloryb wychodze z domu TYLKO wtedy kiedy musze..był czas że babka mnie nie widziała kilka dni..i już do kuzynki poleciała z informacją że urodziłam 😁 😁 Cała Rodzina sie rozdzwoniła,z pytaniem czemu sie nie chwale 😁 😁 niedawno po Siostry weselu owa sąsiadka wparowała z kwiatami i jakimś tam prezentem dla mojej Siostry,a ja że lipny dzień miałam to cały przeleżałam i nie wyłaziłam z pokoju..ta znowu migusiem do kuzynki że urodziłam 😁 😁 hahah a dzsiaij odbieram telefon a tam kuzynka..I CO URODZIŁAŚ JUŻ??a ja że nieee a ona no jak nie jak S mówiła,że widziała jak Jacek z Mamą wracał po 7 samochodem 😁 😁 tylko,że oni odwozili do szkoły mojego Siostrzeńca 😁 😁 Pewnie przez plotkare nic mnie nie łapie 😁 😁 już 3 razy według niej urodziłam...Wścibska baba!!!! 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Agamu napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Agamu napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Wiecie cooooo przyznam sie Wam do czegoś ☺️

Ja tu tak w sumie już z rzadka zagłądam..bo sie przygotowuje ☺️ Bo coś mi sie wydaje,że wszystkie sie rozpakują,a ja sama zostane na placu boju ☺️ i w sumie nie będzie tu dla mnie miejsca..pewnie wszystkie pouciekacie na mamusie.net a ja sama zostane ..więc zastosowałam terapie odwykową ☺️żeby później jakoś łagodnie to przejść ☺️ ☺️


Ania Ty chyba żeś ocipiała że tak powiem!!!!!!!!!!!!!! 🤪 🤪 🤪 🤪


☺️

Żadnych terapii odwykowych!!!!!!!!!!!! Będziemy na brzuszku do ostatniej rodzącej, a potem razem zadecydujemy co dalej!!!!!!!!!! Więc się nie wymigiwać i uczestniczyć w naszych "bystrych" dyskusjach 🙂


😘 😘


O na przyklad nie podzielilas sie z nami czy masz mleczne wydzieliny i czy pachna ryba swieza nieswieza a moze czosnkiem?? 🤪 🤪 jestesmy zawiedzione 😁


Melduje,że nie zanotowałam żadnych kaśkowych wycieków 🤪 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mph napisał(a):
Kochane dziekuje za wszystkie gratulacje, falki, cieple mysli...az sie wzruszylam
My od dzis jestesmy w domku z czego bardzo sie ciesze.Jesteśmy przeszczesliwi!
Zuzia jest slicznoscia nasza
Z cc jestem bardzo zadowolona, nie odczywam generalnie zadnych dolegliwosci.
Karmie piersia...wielka piersia- od dzis
Kasia od Grzesia -Tobie szczegolnie dziekuje(dziekuje tez za maila)
Za wszystkie jeszcze ciezarowki 3mam kciuki i gratluluje mamusiaJakiegos dnia postaram sie Was podczytac.

Wczesniej pisalam, ale cos mi sie pomylilo i napisalam na fotografiach:P


WYBACZAMY KOCHANA I WITAMY WAS SERDECZNIE!!! 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mph napisał(a):
Kochane dziekuje za wszystkie gratulacje, falki, cieple mysli...az sie wzruszylam
My od dzis jestesmy w domku z czego bardzo sie ciesze.Jesteśmy przeszczesliwi!
Zuzia jest slicznoscia nasza
Z cc jestem bardzo zadowolona, nie odczywam generalnie zadnych dolegliwosci.
Karmie piersia...wielka piersia- od dzis
Kasia od Grzesia -Tobie szczegolnie dziekuje(dziekuje tez za maila)
Za wszystkie jeszcze ciezarowki 3mam kciuki i gratluluje mamusiaJakiegos dnia postaram sie Was podczytac.

Wczesniej pisalam, ale cos mi sie pomylilo i napisalam na fotografiach:P


Wiemy!! wynalazłam to i przekazałam ze tam sa wiesci od ciebie 🙂)
My gratulujemy baaardzo!!!!! dzidziolka i postępow z karmieniem !!! super ze cc bez problemow i bez bolu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulcia napisał(a):
Sie dzisiaj uśmiałam 🤪Największa plotkara z mojego bloku pracuje z moją Kuzynką..no a że ja już jestem ociężała jak wieloryb wychodze z domu TYLKO wtedy kiedy musze..był czas że babka mnie nie widziała kilka dni..i już do kuzynki poleciała z informacją że urodziłam 😁 😁 Cała Rodzina sie rozdzwoniła,z pytaniem czemu sie nie chwale 😁 😁 niedawno po Siostry weselu owa sąsiadka wparowała z kwiatami i jakimś tam prezentem dla mojej Siostry,a ja że lipny dzień miałam to cały przeleżałam i nie wyłaziłam z pokoju..ta znowu migusiem do kuzynki że urodziłam 😁 😁 hahah a dzsiaij odbieram telefon a tam kuzynka..I CO URODZIŁAŚ JUŻ??a ja że nieee a ona no jak nie jak S mówiła,że widziała jak Jacek z Mamą wracał po 7 samochodem 😁 😁 tylko,że oni odwozili do szkoły mojego Siostrzeńca 😁 😁 Pewnie przez plotkare nic mnie nie łapie 😁 😁 już 3 razy według niej urodziłam...Wścibska baba!!!! 🤪 🤪

ja pierdziu!! babsko do odstrzału!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulcia napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Agamu napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Agamu napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Wiecie cooooo przyznam sie Wam do czegoś ☺️

Ja tu tak w sumie już z rzadka zagłądam..bo sie przygotowuje ☺️ Bo coś mi sie wydaje,że wszystkie sie rozpakują,a ja sama zostane na placu boju ☺️ i w sumie nie będzie tu dla mnie miejsca..pewnie wszystkie pouciekacie na mamusie.net a ja sama zostane ..więc zastosowałam terapie odwykową ☺️żeby później jakoś łagodnie to przejść ☺️ ☺️


Ania Ty chyba żeś ocipiała że tak powiem!!!!!!!!!!!!!! 🤪 🤪 🤪 🤪


☺️

Żadnych terapii odwykowych!!!!!!!!!!!! Będziemy na brzuszku do ostatniej rodzącej, a potem razem zadecydujemy co dalej!!!!!!!!!! Więc się nie wymigiwać i uczestniczyć w naszych "bystrych" dyskusjach 🙂


😘 😘


O na przyklad nie podzielilas sie z nami czy masz mleczne wydzieliny i czy pachna ryba swieza nieswieza a moze czosnkiem?? 🤪 🤪 jestesmy zawiedzione 😁


Melduje,że nie zanotowałam żadnych kaśkowych wycieków 🤪 😁 😁


o szkoda, na pewno mialabys tez jakis swietny pomysl na porownanie zapaszku do czegos sympatycznego 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulcia napisał(a):
Dziewczynki,a ile czasu jest na złożenie wniosku o te 20 tyg.+ 4 tyg? (bo chyba tyle sie Nam należy nie? 😁 ) bo ja zielona w tym temacie ☺️


no po urodzeniu to zadzwonic styknie ze l4 juz nie masz i ze zaczelas macierzynski z dniem porodu, nie trzeba wniosku skladac nie ma obowiazku a o dodatkowy to trzeba zlozyc co najmniej 7 dni przed jego rozpoczęciem, czyli jak konczy sie ten 20 tydzien i moja kadrowa i polecila zeby pisac wniosek osobno w przyszlym roku a nie odf razu , zeby rzeczywiscie byla podstawa ze to w 2012 jest i sie naqzlezy + 4 tyg i musisz go wykorzystac bezposrednio po wykorzystaniu podstawowego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no mam chwilę to zamelduję.
Mała wyszła z rączką przy główce więc mnie ciachnęli solidnie.Nie wiedziałam że tną tak troche w bok że tek powiem...ogólnie mam 12 szwów więc siedzenie i wstawanie to koszmar niemały.Dla mnie same parte były do zniesienia, gorzej się męczyłam wcześniej.
Miałam nadzieję że karmienie mi będzie wychodzić ale niestety moje sutki maja inne plany...są już tak zmasakrowane że musze dokarmiać z butli bo nie wyrabiam.Zobaczymy jak to będzie 😞Mala przez to bardzo nerwowa.Ogólnie mam anemie i jestem bardzo słaba.Ale mój zbyszek tak koło mnie skacze i jest taki kochany że jest dużo łatwiej.czuję sie jak na innej planecie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Dziewczynki,a ile czasu jest na złożenie wniosku o te 20 tyg.+ 4 tyg? (bo chyba tyle sie Nam należy nie? 😁 ) bo ja zielona w tym temacie ☺️


no po urodzeniu to zadzwonic styknie ze l4 juz nie masz i ze zaczelas macierzynski z dniem porodu, nie trzeba wniosku skladac nie ma obowiazku a o dodatkowy to trzeba zlozyc co najmniej 7 dni przed jego rozpoczęciem, czyli jak konczy sie ten 20 tydzien i moja kadrowa i polecila zeby pisac wniosek osobno w przyszlym roku a nie odf razu , zeby rzeczywiscie byla podstawa ze to w 2012 jest i sie naqzlezy + 4 tyg i musisz go wykorzystac bezposrednio po wykorzystaniu podstawowego


Dziękuje Kochana 😘 i dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulcia napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Dziewczynki,a ile czasu jest na złożenie wniosku o te 20 tyg.+ 4 tyg? (bo chyba tyle sie Nam należy nie? 😁 ) bo ja zielona w tym temacie ☺️


no po urodzeniu to zadzwonic styknie ze l4 juz nie masz i ze zaczelas macierzynski z dniem porodu, nie trzeba wniosku skladac nie ma obowiazku a o dodatkowy to trzeba zlozyc co najmniej 7 dni przed jego rozpoczęciem, czyli jak konczy sie ten 20 tydzien i moja kadrowa i polecila zeby pisac wniosek osobno w przyszlym roku a nie odf razu , zeby rzeczywiscie byla podstawa ze to w 2012 jest i sie naqzlezy + 4 tyg i musisz go wykorzystac bezposrednio po wykorzystaniu podstawowego


Dziękuje Kochana 😘 i dobranoc 😘


Pa do jutera 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szotka napisał(a):
no mam chwilę to zamelduję.
Mała wyszła z rączką przy główce więc mnie ciachnęli solidnie.Nie wiedziałam że tną tak troche w bok że tek powiem...ogólnie mam 12 szwów więc siedzenie i wstawanie to koszmar niemały.Dla mnie same parte były do zniesienia, gorzej się męczyłam wcześniej.
Miałam nadzieję że karmienie mi będzie wychodzić ale niestety moje sutki maja inne plany...są już tak zmasakrowane że musze dokarmiać z butli bo nie wyrabiam.Zobaczymy jak to będzie 😞Mala przez to bardzo nerwowa.Ogólnie mam anemie i jestem bardzo słaba.Ale mój zbyszek tak koło mnie skacze i jest taki kochany że jest dużo łatwiej.czuję sie jak na innej planecie 🙂

Dzielna!! A tyle godzin porodu!! Naprawde wyczyn! A to ciecie jeszcze chwilke i sie zagoi bez sladu. Oby ci sie udalo podtrzymac laktacje, cudnie ze masz wsparcie w Zbyszku, 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry wieczór!! Moje skurcze minęły w okolicach godziny 15 😞 Była dzisiaj u mnie położna i potwierdziła że te moje skurcze to jest przegrupowywanie partii mięśni z dołu do góry by parcie było bardziej efektywne. No i powiedziała nam, że bardzo prawdopodobne, że w przyszłym tygodniu już nie spotkamy się w domu. Jutro idę do lekarza, zobaczymy co on mi powie. M. mówi: "Powie, że wszystko jest ok i że musimy czekać..." Na co ja: " Sama nie wiem co chcę usłyszeć..." Bo taka jest prawda - im bliżej tym bardziej ja nie wiem czy chcę rodzić czy nie...
Czy też tak macie? Takie niezdecydowanie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

„Z dłuższych urlopów rodzicielskich będą mogli skorzystać niektórzy rodzice dzieci urodzonych jeszcze w tym roku. Prawo do cztero- lub sześciotygodniowego dodatkowego macierzyńskiego zyskają bowiem osoby, które 1 stycznia 2012 r. będą przebywać na zwykłym lub dodatkowym urlopie macierzyńskim w jego dotychczasowym wymiarze - czytamy w 'Gazecie Prawnej'. - W tym dniu trwał będzie jeszcze urlop macierzyński osób, które rozpoczęły go np. 8 sierpnia tego roku. 22. tydzień wolnego (20 tygodni zwykłego macierzyńskiego i dwa dodatkowego) upłynie bowiem 8 stycznia 2012 r. 1 stycznia przyszłego roku nadal będzie on trwał, więc dwutygodniowy dodatkowy urlop macierzyński takiej osoby zostanie wydłużony do czterech tygodni."
🤪 🤪
http://praca.wp.pl/title,Od-nowego-roku-zmiany-w-urlopach,wid,13776355,wiadomosc.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...