Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
kahlanik świetny pomysł ,w sumie racja..od razu po obudzeniu sie zje i juz nie ma sie tego uczucia w zoladku 🙂

Mój S jeszcze ze mna nie był,tzn na wizyty ze mna jezdzi ale jeszcze nie wchodzil ze mna do lekarza..po ostatniej wizycie jak mu opowiedzialam przebieg badania tak sie nakrecil ze codziennie mi przypomina o tym ze nastepnym razem wchodzi ze mna 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
kahlanik napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
kahlanik napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
widzę że Ty tez z krakowa Kahlanik 🙂 masz obrany już szpital ? jaki gin Cię prowadzi ?




Ja będę rodzić w Żeromskim, tam pracuje moja przyszła teściówka, co prawda jest urologiem, a nie ginem, ale i tak wszyscy ją tam znają, twarda baba 😉 Więc przynajmniej nie muszę się obawiać, że się mną należycie nie zajmą 🙂 A prowadzi mnie dr Nowak, bardzo fajna i zdecydowana kobieta, odpowiada na wszystkie pytania, robi mi usg co wizytę.


ja miałam też na żeromskiego rodzić ale mój gin zaczyna prace na ujastku i powiedział że tam mnie widzi na porodzie więc w sumie jak mnie prowadzi to i tam urodzę...zawsze to lepiej jak prowadzący pracuje w szpitalu .... a dr.Nowak nie znam , mnie prowadzi dr.Anthony Egwuatu jedyny ginekolog afroamerykanin w małopolsce 😜


O proszę, a jak ty go wynalazłaś?? 🙂


moja siostra do niego chodziła po urodzeniu synka i mi go bardzo wychwalała więc spróbowalam i ja ... i lekarz jest naprawdę godny polecenia 🙂 jak ktoś nie jest uprzedzony do innych ras oczywiście 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mgrzedzicka napisał(a):
jak ja bym chetnie do pracy poszla, ja stracilam prace jak bylam w 1miesiacu ciazy i od tej pory siedze sama w domu, nawet nie ma sie do kogo odezwac


ja siedzę na L4 od 18stycznia i teraz sobie nie wyobrażam żebym mogła pracować 🙂 za dobrze mi w domku hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki,
mam nadzieje że święta się udały, moi wszyscy się już dowiedzieli że jestem w ciąży mama cała noc nie spała i myślała co mi trzeba przywieść jak do polski pojedzie wiec jest ok babcia się cieszy 🙂
zazdroszczę wam obżarstwa bo mnie cale dwa dni tak jakoś dziwnie było że tylko pomarańcze jadłam nawet na urodzinach kuzynki 😉 a teraz czas wrócić do rzeczywistości...
a jutro wizyta u lekarza 🙂ale już tego nowego gin zobaczymy jak będzie 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
a ja dziś wyjątkowo wstalam bardzo wcześnie bo wczoraj się położyłam już o 21 bo byłam padnięta po całym dniu u teściów ;/

Hej dziewuszki 😉
Ja tez padlam ok23;00 ,wypompowana jestem tymi swietami...od 11tej do 22giej goscie ...
Dobrze,ze moj maz podawal do stolu itd..Oczywiscie ja rowniez ,a to podaj ,a to odnies ,to zapakuj jedzenie do domu dla tego,to dla tamtego..jestem wyczerpana tym halasem...oj jak ja sie ciesze,ze juz po swietach-to nie macie pojecia (chyba jako jedyna na forum 😉)Winko czerwone strzelilam sobie ,bo inaczej to nie wyrobila bym raczej hahahaha 😁
Moj maz o 4rano pobudka do pracy i tak w tym tyg.do 18tej codziennie ,cale dnie w pracy...a ja sie lenie i strajkuje,z lozkanie wylaze hi hi 😎 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
ja nie mogłam na początku się przyzwyczaić do siedzenia w domu , a teraz jak wiosna za oknem i brzuchol coraz większy i coraz ciężej to się tam bardzo ciesze że sobie siedzę w domku 😁 i wcale nie żałuję ze jestem na L4




hehe ja identycznie 😉Bylam zalamana na poczatrku,jak ja wyrobie w domu itd..ateraz luzik ,wszystko mi pasuje 🙂(szczegolnie rano,jak moj biedak sie z wyrka musial wynurzac,a ja..sielanka ) 😎 🙂 😁 😆 😉 😜 😁 🙃 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
Asiulka nie tylko Ty się cieszysz 🙂 ja też mimo iż bardzo lubię te święta to ciesze sie że już jest po,bo też już miałam dość tego hałasu i zamieszania :/



No naprawde ,uf kamien z serca mi spadl,bo juz myslalam ,ze jestem odosobniona hahahaha 😁 😁 😁
Mam garow do mycia i sprzatanie na nowo ,ja pierdziu,a bylo tak piknie!! 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mgrzedzicka napisał(a):
Dziewczyny czy Wam tez tak strasznie cellulit wywaliło? ja mam cale nogi nawet łydki, posladki i juz na ramionach nawet, mam juz dosyc

Madziu,az tak poki co nie ,ale mam te uda jakies takie nie moje...galareta jakas cholera 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Asiulka nie tylko Ty się cieszysz 🙂 ja też mimo iż bardzo lubię te święta to ciesze sie że już jest po,bo też już miałam dość tego hałasu i zamieszania :/



No naprawde ,uf kamien z serca mi spadl,bo juz myslalam ,ze jestem odosobniona hahahaha 😁 😁 😁
Mam garow do mycia i sprzatanie na nowo ,ja pierdziu,a bylo tak piknie!! 😮


najpierw sprzątania cały tydzień a wystarczyły 3 dni i gorzej niż po wojnie ... masakra ! ja się nie mogę coś zabrać dziś za robotę heh od samego rana na formu 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
a ja dziś wyjątkowo wstalam bardzo wcześnie bo wczoraj się położyłam już o 21 bo byłam padnięta po całym dniu u teściów ;/

Hej dziewuszki 😉
Ja tez padlam ok23;00 ,wypompowana jestem tymi swietami...od 11tej do 22giej goscie ...
Dobrze,ze moj maz podawal do stolu itd..Oczywiscie ja rowniez ,a to podaj ,a to odnies ,to zapakuj jedzenie do domu dla tego,to dla tamtego..jestem wyczerpana tym halasem...oj jak ja sie ciesze,ze juz po swietach-to nie macie pojecia (chyba jako jedyna na forum 😉)Winko czerwone strzelilam sobie ,bo inaczej to nie wyrobila bym raczej hahahaha 😁
Moj maz o 4rano pobudka do pracy i tak w tym tyg.do 18tej codziennie ,cale dnie w pracy...a ja sie lenie i strajkuje,z lozkanie wylaze hi hi 😎 🙂

Cześć dziewczynki ja też się cieszę że, już po świętach. U mnie podobnie, bo święta ja robiłam i jestem wyczerpana.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madziu ja mam tylko na pśladkach,ale zauwazyłam ze jest juz mniej widoczny..codziennie smaruje sie zwykla oliwka takze przy okazji posladki tez i widze ze nie mam juz takiego celulitu i nawazniejsze nie powstaje dalej tak samo z rozstepami,na brzuchu nie mam wogole tylko na jednej piersi kilka niteczek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
mgrzedzicka napisał(a):
Dziewczyny czy Wam tez tak strasznie cellulit wywaliło? ja mam cale nogi nawet łydki, posladki i juz na ramionach nawet, mam juz dosyc

Madziu,az tak poki co nie ,ale mam te uda jakies takie nie moje...galareta jakas cholera 😁
he he to ja mam cale ciało nie moje, nie wiedzialam ze az tak beda mnie przerazaly zmiany zwiazane z ciaza, piersi, waga itp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mgrzedzicka napisał(a):
Dziewczyny czy Wam tez tak strasznie cellulit wywaliło? ja mam cale nogi nawet łydki, posladki i juz na ramionach nawet, mam juz dosyc


może nie aż tak strasznie ale i owszem ale na szczęście tylko na udach i myślę że szybko się z tym uporam mam już krem z perfect mama zamówiony i zaczynam od już!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Asiulka nie tylko Ty się cieszysz 🙂 ja też mimo iż bardzo lubię te święta to ciesze sie że już jest po,bo też już miałam dość tego hałasu i zamieszania :/



No naprawde ,uf kamien z serca mi spadl,bo juz myslalam ,ze jestem odosobniona hahahaha 😁 😁 😁
Mam garow do mycia i sprzatanie na nowo ,ja pierdziu,a bylo tak piknie!! 😮


najpierw sprzątania cały tydzień a wystarczyły 3 dni i gorzej niż po wojnie ... masakra ! ja się nie mogę coś zabrać dziś za robotę heh od samego rana na formu 😜

Asik ja tak samo mam to gdzies 😉Zachce mi sie to se zrobie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...