Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

Asia19874 napisał(a):
kłamstwo ma krótkie nogi , lepiej po prostu powiedzieć delikatnie że nie czujesz się na silach w ciągłym obsługiwaniu innych i powinni zrozumieć ...




Tak tez mi sie wydaje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

AsiulkaZG83 napisał(a):
kahlanik napisał(a):
Dostałam ostatnio całe wory ciuszków po bratanku M., ale połowę odłożyłam, bo nieludzko poplamiona 🥴 Zamówiłam też co nieco na allegro i czekam aż przyjdzie, ale jeszcze nic nie piorę, jak się już szczęśliwie gdzieś przeprowadzimy to się za to zabiorę. To samo z wózkiem i meblami - po przeprowadzce, po co sobie noszenia dokładać.

No i racja 🙂Swoja droga jak mozna tak zapuscic ciuszki dla noworodka..??? 😮Ja mialam po corce kilka jak nowe ...Ale od kolezanki jednej dostalam i czesc z tych ciszkow bylo po mojej corci (oddalam jej kiedys jak urodzila )i musze stwierdzic,ze makabra...plamy,a w takim spiworku polarkowym (niegdys byl bielutenki)zamek rozpirdzielony i szare ,zapuszczone,a do tego masa plam ....flejtuch a fu 🤢


A szkoda gadać, szczerze mówiąc, to ja bym poplamionego nikomu nie dała.
Dostałam też dwa rożki, oczywiście poplamione od każdej strony i tak sobie myślę, że to chyba bez sensu się z tym zmagać, takie rożki można kupić na allegro za 15 zł. A niektóre z tych ubranek to chyba są na żółto przepocone, bo plama na plamie w różnych dziwnych miejscach 😮 😮 No ale połowa jest ok, a i od babci jeszcze coś dostanę więc nie narzekam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
kłamstwo ma krótkie nogi , lepiej po prostu powiedzieć delikatnie że nie czujesz się na silach w ciągłym obsługiwaniu innych i powinni zrozumieć ...




Tak tez mi sie wydaje 🙂


W sumie racja, najlepiej szczerze, a jak się ktoś obrazi i nie zrozumie to cóż, jego problem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kahlanik napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
kahlanik napisał(a):
Dostałam ostatnio całe wory ciuszków po bratanku M., ale połowę odłożyłam, bo nieludzko poplamiona 🥴 Zamówiłam też co nieco na allegro i czekam aż przyjdzie, ale jeszcze nic nie piorę, jak się już szczęśliwie gdzieś przeprowadzimy to się za to zabiorę. To samo z wózkiem i meblami - po przeprowadzce, po co sobie noszenia dokładać.

No i racja 🙂Swoja droga jak mozna tak zapuscic ciuszki dla noworodka..??? 😮Ja mialam po corce kilka jak nowe ...Ale od kolezanki jednej dostalam i czesc z tych ciszkow bylo po mojej corci (oddalam jej kiedys jak urodzila )i musze stwierdzic,ze makabra...plamy,a w takim spiworku polarkowym (niegdys byl bielutenki)zamek rozpirdzielony i szare ,zapuszczone,a do tego masa plam ....flejtuch a fu 🤢


A szkoda gadać, szczerze mówiąc, to ja bym poplamionego nikomu nie dała.
Dostałam też dwa rożki, oczywiście poplamione od każdej strony i tak sobie myślę, że to chyba bez sensu się z tym zmagać, takie rożki można kupić na allegro za 15 zł. A niektóre z tych ubranek to chyba są na żółto przepocone, bo plama na plamie w różnych dziwnych miejscach 😮 😮 No ale połowa jest ok, a i od babci jeszcze coś dostanę więc nie narzekam.

Ja tez bym nie dala w takim stanie nikomu...Kiedys dostalam od kolezanki tez czapeczke dla noworodka i byla zolta od srodka(moja mama stwierdzila ,ze to od potu)Ale zeby tak zaje...ac za przeproszeniem ciuszki,ktor dzieciak nosi mozna powiedziec moment... 😮szok
A z tymi rozkami masz racje,lepiej oszczedzic sobie nerwow i klopotu za te 15zeta 🙂
Niektor ciuszki sliczne ,ale zapuszczone i tez wyrzucilam z bolem serca ,bo piekne ,ach..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kahlanik napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
kłamstwo ma krótkie nogi , lepiej po prostu powiedzieć delikatnie że nie czujesz się na silach w ciągłym obsługiwaniu innych i powinni zrozumieć ...




Tak tez mi sie wydaje 🙂


W sumie racja, najlepiej szczerze, a jak się ktoś obrazi i nie zrozumie to cóż, jego problem.

Juz mi chyba wszystko jedno po tych swietach kurcze 🙂Zeby to posiedzieli 2,3godz.a tu caly Bozy dzien od rana do wieczora chaos przy rozmownej ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AsiulkaZG83 napisał(a):
kahlanik napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
kahlanik napisał(a):
Dostałam ostatnio całe wory ciuszków po bratanku M., ale połowę odłożyłam, bo nieludzko poplamiona 🥴 Zamówiłam też co nieco na allegro i czekam aż przyjdzie, ale jeszcze nic nie piorę, jak się już szczęśliwie gdzieś przeprowadzimy to się za to zabiorę. To samo z wózkiem i meblami - po przeprowadzce, po co sobie noszenia dokładać.

No i racja 🙂Swoja droga jak mozna tak zapuscic ciuszki dla noworodka..??? 😮Ja mialam po corce kilka jak nowe ...Ale od kolezanki jednej dostalam i czesc z tych ciszkow bylo po mojej corci (oddalam jej kiedys jak urodzila )i musze stwierdzic,ze makabra...plamy,a w takim spiworku polarkowym (niegdys byl bielutenki)zamek rozpirdzielony i szare ,zapuszczone,a do tego masa plam ....flejtuch a fu 🤢


A szkoda gadać, szczerze mówiąc, to ja bym poplamionego nikomu nie dała.
Dostałam też dwa rożki, oczywiście poplamione od każdej strony i tak sobie myślę, że to chyba bez sensu się z tym zmagać, takie rożki można kupić na allegro za 15 zł. A niektóre z tych ubranek to chyba są na żółto przepocone, bo plama na plamie w różnych dziwnych miejscach 😮 😮 No ale połowa jest ok, a i od babci jeszcze coś dostanę więc nie narzekam.

Ja tez bym nie dala w takim stanie nikomu...Kiedys dostalam od kolezanki tez czapeczke dla noworodka i byla zolta od srodka(moja mama stwierdzila ,ze to od potu)Ale zeby tak zaje...ac za przeproszeniem ciuszki,ktor dzieciak nosi mozna powiedziec moment... 😮szok
A z tymi rozkami masz racje,lepiej oszczedzic sobie nerwow i klopotu za te 15zeta 🙂
Niektor ciuszki sliczne ,ale zapuszczone i tez wyrzucilam z bolem serca ,bo piekne ,ach..


Czapeczki to ja takie dostałam trzy, całe zażółcone nie tylko od środka. Ja też tego nie rozumiem jak można tak zniszczyć ciuszki które w sumie się ubierze kilka razy, bo potem są i tak za małe. Ja wiem, że dziecko brudzi, tu mu się uleje, tam kupa wypłynie, ale nie żyjemy w czasach potoków i tarek do prania!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AsiulkaZG83 napisał(a):
Madzia ,a Tadzio jaki dostojny ma profil 🙂Super przystojniak Ci rosnie hi hi


Boje się, że będzie miał nos po tatusiu, czyli wydatny i garbaty, jednym słowem żydowski (choć M. Żydem nie jest, to właśnie taki ma 😜 😉 ) I zastanawiam się, czy będzie miał coś ze mnie, w końcu mi się należy za ciążę i poród! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
widzialam duzo proszkow i płynów do prania ale jeszcze sie nie zastanawialam ktory wybrac,nawet jak kupuje jakis kosmetyk studiuje co jest napisane na opakowaniu wiec w tym przypadku zwroce duza uwage na to,przede wszystkim aby dziecko do dostalo alergii. Mój S jezdzil na odczulanie 5 lat,u mnie zatoki pojawily sie rok temu..teraz jak sie to wszystko pyli strasznie kicham musialabym zrobic testy bo nie wykluczam ze tez jestem alergikiem wiec automatycznie nasz dzieciaczek rowniez bedzie tym bardziej ze sa teraz takie czasy ze chyba kazde dziecko jest na cos uczulone.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ten właśnie Lovella(z tego co czytałam na forach) polecają mamuśki, piszą, że niby nie uczula. Ale to pewnie i tak zależy od Dzidzi i jednych uczuli,innych nie. Podobnie jak z pieluszkami, kosmetykami itp. Trzeba będzie chyba metodą prób i błędów do tego dojść, który jest najlepszy dla naszego Maluszka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mnie na chwile obecna martwi i troche przeraza dieta po porodzie gdy karmi sie dziecko piersia nie mozna pozwolic sobie na niektorze rzeczy jakie sie np teraz je..boje sie ze przez moja lekkomyslnosc,jakas zachcianke zjem cos co pozniej wywola u malenstwa kolke,zaparcia bol brzuszka itp 😞 zaczynam cos czytac na ten temat ale to skomplikowane,trzeba tak uwazac na to co sie je..szok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No niestety, trzeba będzie się pilnować. Ale ja z tym poczekam do porodu ( znaczy z tym zastanawianiem się), bo nie wiadomo, czy pokarm będzie w ogóle itp. Później będę się martwić w razie czego. Z resztą ja na chwilę obecną wolałabym nie karmić piersią,więc zobaczymy jak to wszystko wyjdzie "w praniu" 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co myslicie o tej piosence,planujemy swoj pierwszy taniec na niej zatanczyc 🙂
http://www.youtube.com/watch?v=WChywYrwHBY

kurde siedze przed kompem z suszarka przytknieta do czola,ponoc to pomaga przy zatokach 😁
chyba sie pozniej samochodem wybiore,tyle kilometrow ile zrobilam w ciagu weekendu to moge sobie pozwolic troche na wygode 😜 bylismy w niedziele we wrocławiu a tam fajny lunapark jest,chcialam pojsc na diabelski mlyn mial chyba z 50 metrów ale moj S sie bal,a on krecil sie tak wolno ze raczej nic by mi sie nie stalo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leginsik napisał(a):
Co myslicie o tej piosence,planujemy swoj pierwszy taniec na niej zatanczyc 🙂
http://www.youtube.com/watch?v=WChywYrwHBY

kurde siedze przed kompem z suszarka przytknieta do czola,ponoc to pomaga przy zatokach 😁
chyba sie pozniej samochodem wybiore,tyle kilometrow ile zrobilam w ciagu weekendu to moge sobie pozwolic troche na wygode 😜 bylismy w niedziele we wrocławiu a tam fajny lunapark jest,chcialam pojsc na diabelski mlyn mial chyba z 50 metrów ale moj S sie bal,a on krecil sie tak wolno ze raczej nic by mi sie nie stalo 🙂
Leginsik jeśli chodzi o zatoki to polecam ugotować ziemniaki w skórach, potem je zmiażdżyć, zawinąć w ręcznik i takie ciepłe przykładać sobie do czoła, i tak poleżeć z tym okładem jakiś czas. Ja mam też problemy z zatokami i zawsze mi to pomaga.A tą piosenkę bardzo lubię... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...