Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cześc Kochane ... i ja Was witam poświątecznie hee ale to szybko zlecialo ...ja co prawda jestem jeszcze u rodziców ale juz po południu wracam do swojej samotni na 9 piętrze hee
trochę was nadrobiłam bo widzę że jesteście aktywne w pisaniu od ranka ale to fajnie przynajmniej wiadomo co u Was się dzieje ...
U mnie święta to spokojnie tylko z rodzicami spędzone wiec na leniuchowaniu i podjadaniu i spacerowaniu ... ja to w te święta to najwięcej zjadłam galarety wieprzowej heee kiełbaski nie jadłam bo mi nie smakują do tej pory ...
no i oczywiście słodkości ...
Ja to jutro się wybieram na jakieś badania krwi ale nie wiem jakie bo to nie są nawet na czczo , ale coś związane z konfliktem bo ja mam Brh+ a mój ma Arh+ , ale o co kaman to nie wiem ...
No a w piątek pójdę na połówkowe .... ojoj ciekawe co tam mi wyjdzie z tym moim dzidzi ... mam nadzieje że zdrowe będzie ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leginsik,jesli chodzi o pioseneczke to fakt dosyc fajna ,jednak jak dla mnie na pierwszy taniec jakos mi ona nie pasuje..ale ja jestem dziwadlo czasami ,wiec na mnie nie zwracaj uwagi haha 🙂Najwazniejsze ,ze Wam sie podoba zakochane Robaczki 🙂
A co do zatok to Cie rozumiem,jako dziecko chorowalam non stop..lampy ,zabiegi ,straszne to ,po nocy plakalam i wilam sie z bolu (opowiadala mi mama..)Wspolczuje Ci ...Niekiedy bol do mnie wraca,paskudne uczucie ..ogrzewaj sie i dbaj o siebie i dzidzie 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolinecka831 napisał(a):
Cześc Kochane ... i ja Was witam poświątecznie hee ale to szybko zlecialo ...ja co prawda jestem jeszcze u rodziców ale juz po południu wracam do swojej samotni na 9 piętrze hee
trochę was nadrobiłam bo widzę że jesteście aktywne w pisaniu od ranka ale to fajnie przynajmniej wiadomo co u Was się dzieje ...
U mnie święta to spokojnie tylko z rodzicami spędzone wiec na leniuchowaniu i podjadaniu i spacerowaniu ... ja to w te święta to najwięcej zjadłam galarety wieprzowej heee kiełbaski nie jadłam bo mi nie smakują do tej pory ...
no i oczywiście słodkości ...
Ja to jutro się wybieram na jakieś badania krwi ale nie wiem jakie bo to nie są nawet na czczo , ale coś związane z konfliktem bo ja mam Brh+ a mój ma Arh+ , ale o co kaman to nie wiem ...
No a w piątek pójdę na połówkowe .... ojoj ciekawe co tam mi wyjdzie z tym moim dzidzi ... mam nadzieje że zdrowe będzie ...
Hej Kochana 🙂 Ja idę dzisiaj na połowkowe, tym razem się udało, że tatuś też idzie obejżeć co zmalował 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karolinecka831 napisał(a):
Cześc Kochane ... i ja Was witam poświątecznie hee ale to szybko zlecialo ...ja co prawda jestem jeszcze u rodziców ale juz po południu wracam do swojej samotni na 9 piętrze hee
trochę was nadrobiłam bo widzę że jesteście aktywne w pisaniu od ranka ale to fajnie przynajmniej wiadomo co u Was się dzieje ...
U mnie święta to spokojnie tylko z rodzicami spędzone wiec na leniuchowaniu i podjadaniu i spacerowaniu ... ja to w te święta to najwięcej zjadłam galarety wieprzowej heee kiełbaski nie jadłam bo mi nie smakują do tej pory ...
no i oczywiście słodkości ...
Ja to jutro się wybieram na jakieś badania krwi ale nie wiem jakie bo to nie są nawet na czczo , ale coś związane z konfliktem bo ja mam Brh+ a mój ma Arh+ , ale o co kaman to nie wiem ...
No a w piątek pójdę na połówkowe .... ojoj ciekawe co tam mi wyjdzie z tym moim dzidzi ... mam nadzieje że zdrowe będzie ...

Witaj Kochana 😘Nim sie obejrzysz ,Twoja samotnia bedzie az kipiec,hi hi Wojtuś sie narodzi to sie bedzie dzialoooo...Niebawem mezulek zjedzie(ten czas szybciutko mknie)
A co do badan to nie mam pojecia jakie,na czczo kojarzy mi sie zwykle z glukoza ..a co do konfliktu ,to nie zazdroszcze ,ale bedzie dobrze uszy do gory! 🙂 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bylam mala to moj pierwszy taniec kojarzyl mi sie z ta piosenka-bylam zakochana w niej po uszy... 🙂Do dzis jak wlacze to ciarki mnie przechodza .ach.... 🙂
http://www.dailymotion.pl/video/xctr6_gary-barlow-forever-love_music
Sie rozmarzylam ..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mgrzedzicka napisał(a):
To bardzo prawdopodobne, że glukoza bo ja tez robilam te badania na tą wizytę po 20tc, tez nie zazdroszcze, wypic sie dalo ale po tym zepsuty caly dzien, czulam sie jakbym miala mega kaca i caly czas chcialo mi sie spac

Ja nie mialam tego badania ,w poprzedniej ciazy tez nie...Nie mam pojecia jak to jest..slyszalam ,ze okropnie 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
mgrzedzicka napisał(a):
To bardzo prawdopodobne, że glukoza bo ja tez robilam te badania na tą wizytę po 20tc, tez nie zazdroszcze, wypic sie dalo ale po tym zepsuty caly dzien, czulam sie jakbym miala mega kaca i caly czas chcialo mi sie spac

Ja nie mialam tego badania ,w poprzedniej ciazy tez nie...Nie mam pojecia jak to jest..slyszalam ,ze okropnie 🤢
Ja też nie miałam, na kolejną wizytę tj 9 maja mam mieć tylko morfologię i mocz, a to już będzie prawie 23 tydz. Mam nadzieję, że ta glukoza niedobra mnie ominie hehee. Z resztą zobaczymy, co powie. Łudzę się, że nie będę musiała tego robić. Zobaczymy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj sie ze mnie smieje ,ze anemik ze mnie 😁Ostatnio dr
zapisal mi zelazo,bo nie najlepsze mam wyniki krwi ,mimo ,ze biore witaminki to tak wyniczki slabiutkie...a co to bedzie dalej jak dzidzia bedzie wieksza.. 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
mgrzedzicka napisał(a):
To bardzo prawdopodobne, że glukoza bo ja tez robilam te badania na tą wizytę po 20tc, tez nie zazdroszcze, wypic sie dalo ale po tym zepsuty caly dzien, czulam sie jakbym miala mega kaca i caly czas chcialo mi sie spac

Ja nie mialam tego badania ,w poprzedniej ciazy tez nie...Nie mam pojecia jak to jest..slyszalam ,ze okropnie 🤢
Ja też nie miałam, na kolejną wizytę tj 9 maja mam mieć tylko morfologię i mocz, a to już będzie prawie 23 tydz. Mam nadzieję, że ta glukoza niedobra mnie ominie hehee. Z resztą zobaczymy, co powie. Łudzę się, że nie będę musiała tego robić. Zobaczymy
Lepiej zeby ta niedobra glukoza jednak Cie nie ominęła, dzieki niej mozesz sie dowiedziec czy masz cukrzyce ciążową np, a ona jest dość grożna niekontrolowana, poziom cukru jest wazny rowniez teraz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć 😘

ja dziś latam od rana, teraz dopiero usiadłam na tyłku i tuczę go ciastem ze świąt 😁

kupiłam dziś sobie baleriny a'la tenisówki w kolorze żółtym, własnie takie szukałam żeby mi pasowały do torebki 🙂 w Pepco za 19,90 🙂 i na lato mam z głowy buty, bo mam jeszcze z zeszłego roku, a teraz to nogi będą puchły, że będzie bardzo ciężko dobrać inne buty niż takie płaskie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mgrzedzicka napisał(a):
Agamu napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
mgrzedzicka napisał(a):
To bardzo prawdopodobne, że glukoza bo ja tez robilam te badania na tą wizytę po 20tc, tez nie zazdroszcze, wypic sie dalo ale po tym zepsuty caly dzien, czulam sie jakbym miala mega kaca i caly czas chcialo mi sie spac

Ja nie mialam tego badania ,w poprzedniej ciazy tez nie...Nie mam pojecia jak to jest..slyszalam ,ze okropnie 🤢
Ja też nie miałam, na kolejną wizytę tj 9 maja mam mieć tylko morfologię i mocz, a to już będzie prawie 23 tydz. Mam nadzieję, że ta glukoza niedobra mnie ominie hehee. Z resztą zobaczymy, co powie. Łudzę się, że nie będę musiała tego robić. Zobaczymy
Lepiej zeby ta niedobra glukoza jednak Cie nie ominęła, dzieki niej mozesz sie dowiedziec czy masz cukrzyce ciążową np, a ona jest dość grożna niekontrolowana, poziom cukru jest wazny rowniez teraz


glukozę piją wszystkie ciężarne, także nie ma zmiłuj 😉 zatykamy nos i pijemy - dla dobra dzidziusia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam po świętach.Ja wyniki robię w przyszłym tygodniu i mnie czeka próba z glukozą....
karolinecka będziesz prawdopodobni emiała badanie na konflikt serologiczny.Dokładnie nie pamiętam jak to działa ale chodzi o to że macie z mężem na tyle różne grupy krwi że mogą się że tak powiem gryźć u twojego maleństwa.Ale z tego co pamiętam nie jest to nic z czym nie można sobie poradzić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
szotka napisał(a):
Witam po świętach.Ja wyniki robię w przyszłym tygodniu i mnie czeka próba z glukozą....
karolinecka będziesz prawdopodobni emiała badanie na konflikt serologiczny.Dokładnie nie pamiętam jak to działa ale chodzi o to że macie z mężem na tyle różne grupy krwi że mogą się że tak powiem gryźć u twojego maleństwa.Ale z tego co pamiętam nie jest to nic z czym nie można sobie poradzić.
Ja sie tez tego obawiam bo juz wiem ze mamy z moim konflikt ale zadnych badan w zwiazku z tym nie mialam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mgrzedzicka napisał(a):
Ale się denerwuje przed wizytą, mam nadzieję że moja Oleńka będzie zdrowa, a tak poza tym mogłaby zostać Oleńką, ale nigdy nie wiadomo może jajeczka się dorobiły 🙂


Madziu trzymam kciuki będzie napewno wszystko dobrze ... oczywiście czekamy na relację ...
No i cieszę się że idziesz że swoim to na pewno fajne doświadczenie dla faceta ... powodzonka Kochana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed 10 maja też muszę zrobić badania, a glukozę robię taką zwykłą, bez obciążenia, pewnie następna to będzie ten syf.
Rany, dziś idziemy się targować o mieszkanie! Dziewczyny, ja nie umiem takich rzeczy, a mój M. też nie jest mistrzem w te klocki... Jak myślicie, ile można skubnąć z ceny? Mieszkanie jest drogaśne - 550 tys. bez tych wszystkich opłat, ale takie krakowskie zasrane realia 🤢 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...