Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
karolinecka831 napisał(a):
anula1983 napisał(a):
Zamieniamy właśnie mieszkanie i ogólnie to czeka mnie remont na dniach 🤢 piwnicy niestety nie będzie, sąsiadów nie znam ( czy rano wózek będzie na miejscu czy też nie) więc fajnie byłoby jakby mała od razu na nóżkach chodziła 😎 Zazdroszczę windy 🙂 A ty Karolinko masz już wózek ?


No to fakt mąż albo będzie znosił Tobie wózek codziennie , albo będziesz musiała zapinac np . do kaloryferów , bo tak to różnie bywa ... A swoją drogą to podziwiam Cię że teraz zdecydowaliście się na zmianę mieszkanka bo to ogromny wysiłek , my też planujemy wreszcie na swoje ale to chyba dopiero jak dzidzi będzie miało około roczku bo tak to ciężko ...


Na razie czuję się świetnie i oby tak dalej 🙂 Więc myślę, że źle nie będzie, byle tylko kasy starczyło na wszystko 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
Ja jeżeli chodzi o pościele to nie kupuję, mam 4 od kuzynki (wyglądają jak nówki) i 2 całkowicie nowe, nie używane. Więc mam 6 i odpuszczę sobie dokupienie. Tylko chyba do wózka też trzeba będzie coś kupić ,pościel jakąś czy coś. Nawet taką znalazłam http://www.kochanydzidzius.pl/pl/p/Posciel-do-wozka-Zamek-blekitny/1302 ale sama nie wiem, może śpiworek jakiś byłby lepszy. Co Wy na to dziewczyny??


ja osobiście wolę śpiworek do wózka, a jak jest jeszcze ciepło to poprostu kocykiem spód wyłożyć, na to poduszeczka i potem przykryć dziecko kocykiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolinecka831 napisał(a):
Ja z kolei mogę powiedziec że imię Kasia to też super wybór bo ja znam same wspaniałe ciepłe i życzliwe osoby o tym imieniu wiec super wybór...


🙂 Ciepłe, życzliwe i do tego radzą sobie w życiu- są pracowite, zdolne i zaradne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anula1983 napisał(a):
karolinecka831 napisał(a):
Ja z kolei mogę powiedziec że imię Kasia to też super wybór bo ja znam same wspaniałe ciepłe i życzliwe osoby o tym imieniu wiec super wybór...


🙂 Ciepłe, życzliwe i do tego radzą sobie w życiu- są pracowite, zdolne i zaradne 🙂


pod tym mogę sie podpisac....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolinecka831 napisał(a):
Cześc Kochane ... i ja Was witam poświątecznie hee ale to szybko zlecialo ...ja co prawda jestem jeszcze u rodziców ale juz po południu wracam do swojej samotni na 9 piętrze hee
trochę was nadrobiłam bo widzę że jesteście aktywne w pisaniu od ranka ale to fajnie przynajmniej wiadomo co u Was się dzieje ...
U mnie święta to spokojnie tylko z rodzicami spędzone wiec na leniuchowaniu i podjadaniu i spacerowaniu ... ja to w te święta to najwięcej zjadłam galarety wieprzowej heee kiełbaski nie jadłam bo mi nie smakują do tej pory ...
no i oczywiście słodkości ...
Ja to jutro się wybieram na jakieś badania krwi ale nie wiem jakie bo to nie są nawet na czczo , ale coś związane z konfliktem bo ja mam Brh+ a mój ma Arh+ , ale o co kaman to nie wiem ...
No a w piątek pójdę na połówkowe .... ojoj ciekawe co tam mi wyjdzie z tym moim dzidzi ... mam nadzieje że zdrowe będzie ...

karolinecka831 ja z mężem mamu ujemne rh ja mam a rh(-) a mój ma brh(-) i to nie jest konflikt bo mi lekarz powiedział jak byś miała np.: a rh(+) a mąż 0 rh(-) to to jest konflikt serologiczny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dzioszki 🙂 ja właśnie wróciłam od ksiedza , ale nie bede sie rozpisywać.
Powiedzcie mi czy mozna jesc pistacje? bo ja sie zajadam teraz tak niesmiało bo nie wiem czy to nie szkodzi malcowi?
chyba nie szkodzi bo maluch tak sie wierci że aż usiedzieć nie moge 😉 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosia241 napisał(a):
karolinecka831 napisał(a):
Cześc Kochane ... i ja Was witam poświątecznie hee ale to szybko zlecialo ...ja co prawda jestem jeszcze u rodziców ale juz po południu wracam do swojej samotni na 9 piętrze hee
trochę was nadrobiłam bo widzę że jesteście aktywne w pisaniu od ranka ale to fajnie przynajmniej wiadomo co u Was się dzieje ...
U mnie święta to spokojnie tylko z rodzicami spędzone wiec na leniuchowaniu i podjadaniu i spacerowaniu ... ja to w te święta to najwięcej zjadłam galarety wieprzowej heee kiełbaski nie jadłam bo mi nie smakują do tej pory ...
no i oczywiście słodkości ...
Ja to jutro się wybieram na jakieś badania krwi ale nie wiem jakie bo to nie są nawet na czczo , ale coś związane z konfliktem bo ja mam Brh+ a mój ma Arh+ , ale o co kaman to nie wiem ...
No a w piątek pójdę na połówkowe .... ojoj ciekawe co tam mi wyjdzie z tym moim dzidzi ... mam nadzieje że zdrowe będzie ...

karolinecka831 ja z mężem mamu ujemne rh ja mam a rh(-) a mój ma brh(-) i to nie jest konflikt bo mi lekarz powiedział jak byś miała np.: a rh(+) a mąż 0 rh(-) to to jest konflikt serologiczny



No właśnie też tak wyczytałam , ale lekarz coś tam zlecił i w sumie nie wiem do końca co to za badanie , HBS z jakimś posiewem ...ale tego już nie umiem rozczytac , hbs to na żółtaczkę niby ale ja mam szczepionki ???
Ale to badanie zlecił po tym jak ocenił moją grupę krwi i męża więc już sama nie wiem dopytam może jutro w labolatorium
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leer napisał(a):
hej dzioszki 🙂 ja właśnie wróciłam od ksiedza , ale nie bede sie rozpisywać.
Powiedzcie mi czy mozna jesc pistacje? bo ja sie zajadam teraz tak niesmiało bo nie wiem czy to nie szkodzi malcowi?
chyba nie szkodzi bo maluch tak sie wierci że aż usiedzieć nie moge 😉 🤪



oj można pycha ... smaka mi narobiłaś... ojoj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to pochwale wam sie jeszcze że wybrałam dziś sukienka ślubną;_) mam nadzieje że bede w niej dobrze wyglądać w 7 miesiącu 😜P zdjęcia wstawię wam ( oczywiście jak będą ładne 😜 zaraz po ślubie 🙂 także bądźcie cierpliwe, za mnie 😘:kiss 🙂 oglądałam dziś pamiętniki dla dziecka i upatrzyłam sobie za 50 zł, jak tylko bedzie wypłata zaraz po niego pobiegnę, niestety nie znam płci 9i muszę kupić neutralny 😞.
aa co do pierwszej piosenki na ślubie wybraliśmy już evanescence - you.
http://youtu.be/ZW7KkN9SOZo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Super te kompleciki pościeli, już sobie linka zapisałam, więc jak tylko kasa wpłynie od razu zamawiam 🙂 Najbardziej podoba mi się w kolorze żółto - zielonym... Fajnie tak korzystać z gotowych wyszukanych misternie linków 🙂 a tych kompletów pościeli to ile trzeba? ja planowałam 2 komplety, starczy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
na początku na pewno w rożku a potem to myślę że pod kołderką już bedzie lulało 🙂 choć śpiworek nie głupia rzecz ... muszę na liste zapisac hehe 😁


Właśnie...lista... Muszę mieć kartkę w pobliżu kompa i notować Wasze pomysły na zakupy. Niestety będę pozbawiona przyjemności robienia zakupów dla Dzieciaczka, bo masę rzeczy dostanę od znajomych. Ale zawsze coś może wpaść do głowy co się przyda a czego nie dostanę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...