Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
Viola1976 napisał(a):
chyba powinnam isc te moje małe babeczki do spania szykować 😁 😁


napisz tylko co z tymi herbatkami i Cię puszczam do dzieci 😁 😉

😁ja póki karmiłam piersia to nie dawałam zadnych herbatek ,a później przy sztucznym karmieniu to podawałam herbatkę koperkową lub wode przegotowana z glukozą
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Viola1976 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Viola1976 napisał(a):
chyba powinnam isc te moje małe babeczki do spania szykować 😁 😁


napisz tylko co z tymi herbatkami i Cię puszczam do dzieci 😁 😉

😁ja póki karmiłam piersia to nie dawałam zadnych herbatek ,a później przy sztucznym karmieniu to podawałam herbatkę koperkową lub wode przegotowana z glukozą


oki dzięki 😘 a teraz uciekaj dzieciaki do wyra szykować 😉 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Moze ze mna cos nie tak ale po co wam te mleko w proszku pierwszy raz o czyms takim słysze .....a co do pieluch to tez wezme 2 rodzaje zeby zobaczyc , a tak w ogole moja kolezanka na dzien kupywała pieluchy produkowane dla tesco przez pampers sa takie same jak pampersy , a na noc dawała pampersa.....


a czym będziesz karmiła jak nie będą cyce nic produkować Czarnulko ?? 🙃 🙃 🙃

no i znowu zle was zrouzmiałam ja myslałam ze wy o mleku w proszuku takie jak sie daje do ciasta , a Mriolka pisze ze to takie dobre i w ogole ....oczywiscie ze jakims mlekiem dla dziecka ....


buhahahha 🤪 🤪 🤪 Ty to dajesz czadu Kobito 😜 hehe jak nie o kocie tak o mleku 🤪 🙃 🙃 🙃 🙃

bo tak Kuzwa piszecie i mysle matko skad one maja takie przepisy ...zeby dziecko karmic mlekiem w proszku ......cos z nimi nie tak , a to wyszło że ze mna jest cos nie tak ....ale chociaz potrafie sie przyznac do tego ze was nie zrozumiałam ..... 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Moze ze mna cos nie tak ale po co wam te mleko w proszku pierwszy raz o czyms takim słysze .....a co do pieluch to tez wezme 2 rodzaje zeby zobaczyc , a tak w ogole moja kolezanka na dzien kupywała pieluchy produkowane dla tesco przez pampers sa takie same jak pampersy , a na noc dawała pampersa.....


a czym będziesz karmiła jak nie będą cyce nic produkować Czarnulko ?? 🙃 🙃 🙃

no i znowu zle was zrouzmiałam ja myslałam ze wy o mleku w proszuku takie jak sie daje do ciasta , a Mriolka pisze ze to takie dobre i w ogole ....oczywiscie ze jakims mlekiem dla dziecka ....


buhahahha 🤪 🤪 🤪 Ty to dajesz czadu Kobito 😜 hehe jak nie o kocie tak o mleku 🤪 🙃 🙃 🙃 🙃

bo tak Kuzwa piszecie i mysle matko skad one maja takie przepisy ...zeby dziecko karmic mlekiem w proszku ......cos z nimi nie tak , a to wyszło że ze mna jest cos nie tak ....ale chociaz potrafie sie przyznac do tego ze was nie zrozumiałam ..... 😞 😞 😞 😞


hehe nic się nie łam 😉 czasem tak się idzię zakręcić że hej 🤪 🤪 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Viola1976 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Viola1976 napisał(a):
chyba powinnam isc te moje małe babeczki do spania szykować 😁 😁


napisz tylko co z tymi herbatkami i Cię puszczam do dzieci 😁 😉

😁ja póki karmiłam piersia to nie dawałam zadnych herbatek ,a później przy sztucznym karmieniu to podawałam herbatkę koperkową lub wode przegotowana z glukozą

ale wiem jak matka karmi to tez mogłaby pic jakas herbatke z koperkiem ?????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leginsik napisał(a):
mleko to raczej zaleca pediatra,samemu mozna wybrac zle ktore uczuli niemowle

tez tak słyszałam ze mleko to ci mowia w szpitalu jakie powinnas podawac , albo pozniej na wizycie u lekarza .....
jak tam weekend koncertowy ????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mariola-s napisał(a):
Viola1976 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Bo ja jakoś mam taki niedosyt po tym czwartkowym usg :/ to było normalne usg jak zawsze mam robione..tzn pomiary: wymiar dwuciemieniowy główki,obwód brzucha,długość kości udowej,obwód główki,napisane że bicie serca jest ,ruchy płodu,jakie łożysko,jaka pępowina,wskaźnik płynu owodniowego w normie no i że profil nie możliwy do oceny bo mała schowała mi sie głową w pęcherz,a pozostałe narządy w normie..no i wsio..czy to za mało?czy połówkowe jest bardziej szczegółowe?

Aniu nie masz sie co przejmować wszystko jest ok ja tez miałam w czwartek to połówkowe i dokładnie to samo mi robił te same pomiary wiec nie stresuj sie na pewno jest wszysko dobrze 😆 😆

a sprawdzał komory serduszka? bo to chyba najważniejsze. Pewnie na wszystko patrzył, lekarze wiedzą co robią, przeważnie 🙂[/
dokładnei skoro pomierzył Ci wszystko i nie powiedział nic co by mogło Cie niepokoić to na pewno jest wszystko dobrze i mi sie tu nie stresuj 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Viola1976 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
Viola1976 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Bo ja jakoś mam taki niedosyt po tym czwartkowym usg :/ to było normalne usg jak zawsze mam robione..tzn pomiary: wymiar dwuciemieniowy główki,obwód brzucha,długość kości udowej,obwód główki,napisane że bicie serca jest ,ruchy płodu,jakie łożysko,jaka pępowina,wskaźnik płynu owodniowego w normie no i że profil nie możliwy do oceny bo mała schowała mi sie głową w pęcherz,a pozostałe narządy w normie..no i wsio..czy to za mało?czy połówkowe jest bardziej szczegółowe?

Aniu nie masz sie co przejmować wszystko jest ok ja tez miałam w czwartek to połówkowe i dokładnie to samo mi robił te same pomiary wiec nie stresuj sie na pewno jest wszysko dobrze 😆 😆

a sprawdzał komory serduszka? bo to chyba najważniejsze. Pewnie na wszystko patrzył, lekarze wiedzą co robią, przeważnie 🙂[/
dokładnei skoro pomierzył Ci wszystko i nie powiedział nic co by mogło Cie niepokoić to na pewno jest wszystko dobrze i mi sie tu nie stresuj 😠


już sie wzięłam w garść 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
Viola1976 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Viola1976 napisał(a):
chyba powinnam isc te moje małe babeczki do spania szykować 😁 😁


napisz tylko co z tymi herbatkami i Cię puszczam do dzieci 😁 😉
😆 😆 😆 😆
😁ja póki karmiłam piersia to nie dawałam zadnych herbatek ,a później przy sztucznym karmieniu to podawałam herbatkę koperkową lub wode przegotowana z glukozą


oki dzięki 😘 a teraz uciekaj dzieciaki do wyra szykować 😉 🙃


😆 😆 😆 😆no uciekam bo juz chodzą jak smutki jakies 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
mleko to raczej zaleca pediatra,samemu mozna wybrac zle ktore uczuli niemowle

tez tak słyszałam ze mleko to ci mowia w szpitalu jakie powinnas podawac , albo pozniej na wizycie u lekarza .....
jak tam weekend koncertowy ????


a jakos nie chcialo mi sie wchodzic dzisiaj na neta,lerzalam caly dzien bo mala szalała.
Generalnie w piatek to była porazka,tzw wydrzypyski grały..człowiek idzie z dzieckiem na karuzele a tam ryje dra na scenie i te cholerne brudasy tarzajace sie w blocie. O 22 przyszła burza,ludzi wygonili i to byl koniec imprezy hahaha bynajmniej juz sie nie darli 😁 w sobote gral dzem,facet glos ma nawet fajny ale nowe utory troche odbiegaly od piosenek ryska jakie kiedys pisal i grac wiec w sumie bylam heppy jak zaspiewal jego stare utowry,jak juz wrocilismy dod omu to nie moglismy otworzyc drzwi bo zamek sie zacial,moj S wchodzil przez balkon (mieszkamy na parterze) i dobrze ze lezal kij od mopa a drzwi od balkonu byly na gorze uchylone to dzgal tescia po nogach zeby otworzyl,Boze jak ja sie usmialam przy tym 😁. W niedziele juz bylo spokojniej,mialam mega ochote na kukurydze ktora wyrzucilam po kilku gryzach jakas taka slodka byla,moj S szalal z moja siostra na karuzelach a ja gralam w krazki najlepsza atrakcja jak dla mnie hehe. Z perspektywy czasu moj S stwierdzil ze pojdzie do brmistrza powiedziec mu co o tym wszystkim mysli,biora pieniadze a gowno jest na tych dniach,jak nie biesiady spiewane przez stare baby to heavy metalowcy wydzierajacy te pyski ze siedziec sie nie dalo. Wiec pod wzgledem muzycznym lipa,dobrze ze towarzystwo bylo doborowe to sie posiedzialo i posmialo jak chlopy wciagali hel z balonow i mowili tymi cienkimi glosikami 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczynki 🙂
Padam na pyszczek...oczyska mi sie kleja ,nalatalam sie dzis ze hoho ,posciel rewelacja,,,jak noweczka normalnie,a ta do wozia to wogole nowa 🙂
Ciesze sie z zakupu,bozaoszczedzilam pare groszy-a takie zakupki najbardziej ciesza 🙂
Polazilismy po sklepach z wozkami i akcesoriami,nawet dostalam od mojego Adru ten telefonik 🤪 🤪 🤪 Fajny samsung galaxy mini .ale dotykowy....kiedys mialam aville ,mam nadz ,ze sie na nowo przyzwyczaje do dotyku,ale oglonie jest super,bielutki,wyswietlacz konkret i aparacik 5 megapixeli 🙂Tylko wg.mnie dzwieki w ericssonie mialam lepsze,ale to byl muzyczny tel...
Jutro bede testowac,bo nie mam dzis sily.... 😮
,troche w ogrodkach zesmy zabawili (ja przy bezalkoholowym rzecz jasna 🙂

Kamisiu wszystkiego najlepszego w dniu urodzinek,zdrowia,sily w ciezkie dni,abys zawsze czula sie spelniona,szczesliwa i kochana 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
miiirkaaa napisał(a):
dziewczyny a ja tak z innej beczki podpowiedźcie jakis pomysł na prezent dla rodzicow przy podziekowaniu na weselu

My w tamtym roku dawalismy wazony grawerowane z podziekowaniami i do tego kwiaty ....zamawiałam z allegro , wszyscy byli w wielkim szoku....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
miiirkaaa napisał(a):
dziewczyny a ja tak z innej beczki podpowiedźcie jakis pomysł na prezent dla rodzicow przy podziekowaniu na weselu

My w tamtym roku dawalismy wazony grawerowane z podziekowaniami i do tego kwiaty ....zamawiałam z allegro , wszyscy byli w wielkim szoku....

masz może jakis namiar albo zdjecia jak to wygladało??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aska żyjesz , ja to juz myslałam ze Ty po ta posciel do do mnie sie wybrałas czy cośśśśśś......
Leginsik to nie za ciekawie jednym słowem te zespoły.....to gdzie Ty byłas na tych koncertach bo u nas w Olsztynie na Kortowiadzie tez był Dżem.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
miiirkaaa napisał(a):
czarna79 napisał(a):
miiirkaaa napisał(a):
dziewczyny a ja tak z innej beczki podpowiedźcie jakis pomysł na prezent dla rodzicow przy podziekowaniu na weselu

My w tamtym roku dawalismy wazony grawerowane z podziekowaniami i do tego kwiaty ....zamawiałam z allegro , wszyscy byli w wielkim szoku....

masz może jakis namiar albo zdjecia jak to wygladało??

prosze
http://allegro.pl/wazon-grawerowany-rocznica-slubu-podziekowania-i1613258444.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no nic dziewczyny mykam do wyrka bo jakos padam na pysk dzisiaj i wogole jakis podly dzien mam 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠
wiec dziewczyny milego dalszego wieczorku i kolorowych senków :* 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
miiirkaaa napisał(a):
czarna79 napisał(a):
miiirkaaa napisał(a):
dziewczyny a ja tak z innej beczki podpowiedźcie jakis pomysł na prezent dla rodzicow przy podziekowaniu na weselu

My w tamtym roku dawalismy wazony grawerowane z podziekowaniami i do tego kwiaty ....zamawiałam z allegro , wszyscy byli w wielkim szoku....

masz może jakis namiar albo zdjecia jak to wygladało??

prosze

dziekuje kochana 😘 😘 😘 😘
http://allegro.pl/wazon-grawerowany-rocznica-slubu-podziekowania-i1613258444.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
miiirkaaa napisał(a):
no nic dziewczyny mykam do wyrka bo jakos padam na pysk dzisiaj i wogole jakis podly dzien mam 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠
wiec dziewczyny milego dalszego wieczorku i kolorowych senków :* 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘

trzymaj sie kolorowych do srody , bo mnie jutro nie bedzie .... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...