Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kasia160482 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Kasia160482 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Właśnie się dowiedziałam, że koleżanka, która ma termin na 15 września dziś pojechała do szpitala,spuchła strasznie i w ciągu ostatnich dni zatrzymała jej się woda w organiźmie (przybrała 7 kg w ciągu tygodnia chyba). Ciekawe co dalej z nią zrobią...czy to zagrażać może Małej i będą chcieli ją wydobyć, czy po prostu będą chcieli pozbyć się nadmiaru tej wody,a małej to nie zagraża...


Cześć Brzuszki 🙂 Ja właśnie w pierwszej ciąży z taaaakimi dużymi obrzękami trafiłam do szpitala 🥴 Kładąc się spać wieczorem miałam lekko spuchnięte stopy i ręce, ale tak normalnie jak to w ciąży, a rano palce jak parówki, nogi spuchnięte caaałe a do tego twarz. Wyglądałam ja ludzik Michelin. W szpitalu zaaplikowali mi wiadro kroplówek, obrzęki zaczęły schodzić, ale w ramach urozmaicenia zaczęło mi skakać ciśnienie 🤢 Wyszło na to, że zaczynało mi się zatrucie ciążowe 😮

ojejeje i jak sie to zakonczylo???


Unormowali w szpitalu cisnienie, podali oxy próbując wywołać poród, a że nie poszło po ich myśli - po kroplówie nie drgnęło nic- to zrobili cesarkę


a w którym tygodniu to było 🤔 ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leer napisał(a):
mnie gniecie ta reklama pampersa jak ta dziewczynka w tych okularach i loczkach rusza dupeczka normalnie aż płakać można ! 😁 😁


tez uwielbiam ta reklame 🙂 ta mala jest cudowna heh tak dupka kreci i to jeszcze jak dlugo do tego te okularki 🙂 suuuuuper 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
Szotko dobrze że wszystko ok u Was 🙂
Leer no pięknie wyglądasz 🙂 jak by Ci tak machnął rozwarcie dziś to lalunia jak cza na porodówke pojedzie 🙃 😁
Asia dobrze żeś jest bo już tu brzuszek się zamartwiał 🙂

a ja byłam też w Lidlu i powiem Wam na odwrót niż Marta 😉 śpiworki super 😁 zakupiłam Młodemu kolor żółty 70cm bo niestety niebieskich nie było tego rozmiaru a były najładniejsze 🤔 🙃 natomiast bodziaki kiepskiego materiału 🤢 ale jak widać kwestia gustu 🙂 prawda Martuśka 😁 ?

hehehehe ile ludzikow ,tyle opini hihi 🙂tak jak ze wszystkim 🙂 😁 😁 😁 😁
Asieczku ,a jestem i dziekuje ,ze myslicie o mnie :* 😘 dzis mnie tak zebro prawe napizdza ,ze szok..ciagle to samo miejsce..jeden punkt..caly czas 😮 😮 😮 😠 a u Ciebie Agatka jak sie ma łopata???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leer napisał(a):
mnie gniecie ta reklama pampersa jak ta dziewczynka w tych okularach i loczkach rusza dupeczka normalnie aż płakać można ! 😁 😁

a mnie sie niespecjalnie podoba jak ta mała tanczy,skojazylomi sie to od razu z tymi durnymi babami co w stanach chodza na pokazy i maluje te dzieci ze wygladaja jak zywe lalki barbie 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
Kasia160482 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Kasia160482 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Właśnie się dowiedziałam, że koleżanka, która ma termin na 15 września dziś pojechała do szpitala,spuchła strasznie i w ciągu ostatnich dni zatrzymała jej się woda w organiźmie (przybrała 7 kg w ciągu tygodnia chyba). Ciekawe co dalej z nią zrobią...czy to zagrażać może Małej i będą chcieli ją wydobyć, czy po prostu będą chcieli pozbyć się nadmiaru tej wody,a małej to nie zagraża...


Cześć Brzuszki 🙂 Ja właśnie w pierwszej ciąży z taaaakimi dużymi obrzękami trafiłam do szpitala 🥴 Kładąc się spać wieczorem miałam lekko spuchnięte stopy i ręce, ale tak normalnie jak to w ciąży, a rano palce jak parówki, nogi spuchnięte caaałe a do tego twarz. Wyglądałam ja ludzik Michelin. W szpitalu zaaplikowali mi wiadro kroplówek, obrzęki zaczęły schodzić, ale w ramach urozmaicenia zaczęło mi skakać ciśnienie 🤢 Wyszło na to, że zaczynało mi się zatrucie ciążowe 😮

ojejeje i jak sie to zakonczylo???


Unormowali w szpitalu cisnienie, podali oxy próbując wywołać poród, a że nie poszło po ich myśli - po kroplówie nie drgnęło nic- to zrobili cesarkę


a w którym tygodniu to było 🤔 ??


spuchłam w 37 tc, a w szpitalu spędziłam prawie dwa tygodnie zanim mnie pocieli- nie chcieli po nieudanej oxy dopuścić do ponownych skoków ciśnienia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Viola1976 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Leer jestem pełna podziwu 🙂mamuska i brzusio pierwsza klasa 🙂
Jasna ja zamówiłam takie galoty
http://allegro.pl/wielorazowe-majtki-siatkowe-2szt-poporodowe-l-i1749126448.html
a widziayście te nowe pieluch Huggies z dziurka na kikuta??????????

słyszałam tylko ,ale nie widziałam aż jestem ciekawa


widziałam w Mam dziecko chyba bo była ich reklama 🙂ale w necie ich nie znalazam pewnie we wrezsniu sie pojawia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leginsik napisał(a):
Leer napisał(a):
mnie gniecie ta reklama pampersa jak ta dziewczynka w tych okularach i loczkach rusza dupeczka normalnie aż płakać można ! 😁 😁

a mnie sie niespecjalnie podoba jak ta mała tanczy,skojazylomi sie to od razu z tymi durnymi babami co w stanach chodza na pokazy i maluje te dzieci ze wygladaja jak zywe lalki barbie 😮


dla mnie super ta dziewczynka 🙃 😁 😁 😁 a te "małe piękności" to masakra ... jak można tak córkę własną skrzywdzić 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
Viola1976 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Leer jestem pełna podziwu 🙂mamuska i brzusio pierwsza klasa 🙂
Jasna ja zamówiłam takie galoty
http://allegro.pl/wielorazowe-majtki-siatkowe-2szt-poporodowe-l-i1749126448.html
a widziayście te nowe pieluch Huggies z dziurka na kikuta??????????

słyszałam tylko ,ale nie widziałam aż jestem ciekawa


widziałam w Mam dziecko chyba bo była ich reklama 🙂ale w necie ich nie znalazam pewnie we wrezsniu sie pojawia 🙂


ale ja słyszałam że już jakieś są na rynku z dziurką na pępek 🤔 🤔 🤔 albo mi się śniło 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Szotko dobrze że wszystko ok u Was 🙂
Leer no pięknie wyglądasz 🙂 jak by Ci tak machnął rozwarcie dziś to lalunia jak cza na porodówke pojedzie 🙃 😁
Asia dobrze żeś jest bo już tu brzuszek się zamartwiał 🙂

a ja byłam też w Lidlu i powiem Wam na odwrót niż Marta 😉 śpiworki super 😁 zakupiłam Młodemu kolor żółty 70cm bo niestety niebieskich nie było tego rozmiaru a były najładniejsze 🤔 🙃 natomiast bodziaki kiepskiego materiału 🤢 ale jak widać kwestia gustu 🙂 prawda Martuśka 😁 ?

hehehehe ile ludzikow ,tyle opini hihi 🙂tak jak ze wszystkim 🙂 😁 😁 😁 😁
Asieczku ,a jestem i dziekuje ,ze myslicie o mnie :* 😘 dzis mnie tak zebro prawe napizdza ,ze szok..ciagle to samo miejsce..jeden punkt..caly czas 😮 😮 😮 😠 a u Ciebie Agatka jak sie ma łopata???

Łopata bez zmian, szczególnie wieczorem napier******la 🙂
Ale w sumie Wam powiem, że wszystkie te moje obecne dolegliwości to nic w porównaniu z tym moim rzyganiem...i chyba dzięki temu mniej boję się porodu!
Tłumaczę sobie tak : jak dałam rade rzygać dzień w dzień przez 6 miesięcy po 30 razy to i urodzić dam radę z palcem w d..... 🤪 🤪 🤪 o i takie mam podejście 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasna281288 napisał(a):
a jaka miseczka? chodzi mi o to czy usztywniana bo ja nie wyobrazam sobie stanik taki nie usztywniany nosic...zastanawiam sie czy np nie kupic sobie jeden stanik taki odpinany z przodu..a jedne taki do karmienia ale usztywniany.. bo te nie usztywniane jak wygladac beda np do bluzki itd
Marta takie typowo do karmienia usztywniane troszku kosztuja,na Allegro nie dostaniesz...chyba,nie widzialam bynajmniej,a odpinane z przodu tez bym sobie sprawila i jak cos wyhaczysz rzuc linka ,bo ja szukalam i jakos same male rozmiary byly...a jaki Ty rozm potrzebujesz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra ja sie będę powoli zbierać do wyjścia.. muszę jeszcze spakować torebkę bo tych wyników i tego wszystkiego mam od uja.. że tak brzydko powiem..
ciekawe jak przebiegnie dzisiaj moja wizyta? jestem podekscytowana jak na pierwsza randkę się tak czaje hehe 😁
buźka 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
Leer napisał(a):
mnie gniecie ta reklama pampersa jak ta dziewczynka w tych okularach i loczkach rusza dupeczka normalnie aż płakać można ! 😁 😁

a mnie sie niespecjalnie podoba jak ta mała tanczy,skojazylomi sie to od razu z tymi durnymi babami co w stanach chodza na pokazy i maluje te dzieci ze wygladaja jak zywe lalki barbie 😮


dla mnie super ta dziewczynka 🙃 😁 😁 😁 a te "małe piękności" to masakra ... jak można tak córkę własną skrzywdzić 😮

kiedys czytalam artykul w ktorym matka podawała zastrzyki z botoksu kilkuletniej corce 😲 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karolajna1988 napisał(a):
byłam w tym lidlu przebrane wszystko kupilam dwie pary rajstopek , ale jeszcze pojade do innego wieczorem jak mój wróci z pracy , czaje sie na kocyk jest boskkii juz chyba z 4 bym miała ale c tam chyba go kupie i na te sztruksiki , śpiworki fajne tez poprzebierane został tylko rózowy , ale gatunkowo nawet moga byc

hi hi a te rajstopki po ile???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Szotko dobrze że wszystko ok u Was 🙂
Leer no pięknie wyglądasz 🙂 jak by Ci tak machnął rozwarcie dziś to lalunia jak cza na porodówke pojedzie 🙃 😁
Asia dobrze żeś jest bo już tu brzuszek się zamartwiał 🙂

a ja byłam też w Lidlu i powiem Wam na odwrót niż Marta 😉 śpiworki super 😁 zakupiłam Młodemu kolor żółty 70cm bo niestety niebieskich nie było tego rozmiaru a były najładniejsze 🤔 🙃 natomiast bodziaki kiepskiego materiału 🤢 ale jak widać kwestia gustu 🙂 prawda Martuśka 😁 ?

hehehehe ile ludzikow ,tyle opini hihi 🙂tak jak ze wszystkim 🙂 😁 😁 😁 😁
Asieczku ,a jestem i dziekuje ,ze myslicie o mnie :* 😘 dzis mnie tak zebro prawe napizdza ,ze szok..ciagle to samo miejsce..jeden punkt..caly czas 😮 😮 😮 😠 a u Ciebie Agatka jak sie ma łopata???


prawda prawda wszystko to kwestia gustu 🙂 dlatego najlepiej sie tam przejsc i samemu osadzic 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leer napisał(a):
dobra ja sie będę powoli zbierać do wyjścia.. muszę jeszcze spakować torebkę bo tych wyników i tego wszystkiego mam od uja.. że tak brzydko powiem..
ciekawe jak przebiegnie dzisiaj moja wizyta? jestem podekscytowana jak na pierwsza randkę się tak czaje hehe 😁
buźka 😘


daj znać co i jak !!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leer napisał(a):
dobra ja sie będę powoli zbierać do wyjścia.. muszę jeszcze spakować torebkę bo tych wyników i tego wszystkiego mam od uja.. że tak brzydko powiem..
ciekawe jak przebiegnie dzisiaj moja wizyta? jestem podekscytowana jak na pierwsza randkę się tak czaje hehe 😁
buźka 😘

😁 😁 😁 😁
powodzenia i udanej wizyty 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
byłam w tym lidlu przebrane wszystko kupilam dwie pary rajstopek , ale jeszcze pojade do innego wieczorem jak mój wróci z pracy , czaje sie na kocyk jest boskkii juz chyba z 4 bym miała ale c tam chyba go kupie i na te sztruksiki , śpiworki fajne tez poprzebierane został tylko rózowy , ale gatunkowo nawet moga byc

hi hi a te rajstopki po ile???


6,66zł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
byłam w tym lidlu przebrane wszystko kupilam dwie pary rajstopek , ale jeszcze pojade do innego wieczorem jak mój wróci z pracy , czaje sie na kocyk jest boskkii juz chyba z 4 bym miała ale c tam chyba go kupie i na te sztruksiki , śpiworki fajne tez poprzebierane został tylko rózowy , ale gatunkowo nawet moga byc

hi hi a te rajstopki po ile???


6,66zł

SZATAŃSKA KWOTA 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jasna281288 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Szotko dobrze że wszystko ok u Was 🙂
Leer no pięknie wyglądasz 🙂 jak by Ci tak machnął rozwarcie dziś to lalunia jak cza na porodówke pojedzie 🙃 😁
Asia dobrze żeś jest bo już tu brzuszek się zamartwiał 🙂

a ja byłam też w Lidlu i powiem Wam na odwrót niż Marta 😉 śpiworki super 😁 zakupiłam Młodemu kolor żółty 70cm bo niestety niebieskich nie było tego rozmiaru a były najładniejsze 🤔 🙃 natomiast bodziaki kiepskiego materiału 🤢 ale jak widać kwestia gustu 🙂 prawda Martuśka 😁 ?

hehehehe ile ludzikow ,tyle opini hihi 🙂tak jak ze wszystkim 🙂 😁 😁 😁 😁
Asieczku ,a jestem i dziekuje ,ze myslicie o mnie :* 😘 dzis mnie tak zebro prawe napizdza ,ze szok..ciagle to samo miejsce..jeden punkt..caly czas 😮 😮 😮 😠 a u Ciebie Agatka jak sie ma łopata???


prawda prawda wszystko to kwestia gustu 🙂 dlatego najlepiej sie tam przejsc i samemu osadzic 🙂


najlepiej obmacać i zobaczyć na żywo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
byłam w tym lidlu przebrane wszystko kupilam dwie pary rajstopek , ale jeszcze pojade do innego wieczorem jak mój wróci z pracy , czaje sie na kocyk jest boskkii juz chyba z 4 bym miała ale c tam chyba go kupie i na te sztruksiki , śpiworki fajne tez poprzebierane został tylko rózowy , ale gatunkowo nawet moga byc

hi hi a te rajstopki po ile???


6,66zł

SZATAŃSKA KWOTA 🤪 🤪 🤪 🤪


heheh jak się nie mylę to tyle 🤪 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w carrefourze sa sliczne rajstopki w helo kitty itp za 5.99zl widzialam na reklamie ,ale nie wiem jak w rzeczywistosci..jutro mam wizyte u gina ,to jak bede w ZG to zajde do cera i lukne sprawe,jak bede na silach,,,,
http://www.scribd.com/fullscreen/62387652
w tej gazetce sa prawie na samym dole z lewej strony.. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...