Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Wszystkie takie żony przykładne i matki, a tu na widok Bułecki gacie przez głowę ściągają!!!!!!!!!! hihihihi co za baby 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪


mi sie kiedyś śniło że byłam na koncercie jego i on śpiewa "pójdę boso" a ja zaczełam drzeć papę żeby szedł "goły i bosy" 🤪 i się chłop rozebrał ☺️ spocona się obudziłam 🤪

ahahahahhahahaahahahaahhahaahhaahahah 🤪 🤪 🤪 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 kuźwa popuściłam normalnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1


a że zakaz był to dupa blada ... nie skorzystał mój z tego poranka 🤪 😁 😁 😁 a chciało mi się wtedy oj chciało ☺️ 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😜

Też by mi się chciało jakbym Bułeckę gołego zobaczyła! Pal licho bosego,ale goły to byłoby coś 🙂 🙂 🙂 🙂

NO WIECIE CO .....CIĘŻAROWKI USPOKOIC SIE .....NAPALONE, NIE DOPIESZCZONE CZY CO HI HI 🤪 🤪 🤪


hahahahah matki polki o sexie i obcych chłopach ino 🤪 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
w miatre Was nadrobiłam bo tylko tak mozna 🙂
za szybkie dla mnie jestescie
wczoraj dostałam mega torbe ubranek po chrzesniaku takze jestem happy dzis juz druga suszarka sie suszy bo od jutra maja byc deszcze a lepiej zeby wiaterek przewial niz ma w domu schnąc
Leer slicznie wygladasz
Szotka ciesze sie ze u Was lepiej no i ze moze wyjdziecie do domku juz jutro
padam na pyszczek ide sie polozyc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Wszystkie takie żony przykładne i matki, a tu na widok Bułecki gacie przez głowę ściągają!!!!!!!!!! hihihihi co za baby 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪


mi sie kiedyś śniło że byłam na koncercie jego i on śpiewa "pójdę boso" a ja zaczełam drzeć papę żeby szedł "goły i bosy" 🤪 i się chłop rozebrał ☺️ spocona się obudziłam 🤪

ahahahahhahahaahahahaahhahaahhaahahah 🤪 🤪 🤪 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 kuźwa popuściłam normalnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1


a że zakaz był to dupa blada ... nie skorzystał mój z tego poranka 🤪 😁 😁 😁 a chciało mi się wtedy oj chciało ☺️ 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😜

Też by mi się chciało jakbym Bułeckę gołego zobaczyła! Pal licho bosego,ale goły to byłoby coś 🙂 🙂 🙂 🙂

NO WIECIE CO .....CIĘŻAROWKI USPOKOIC SIE .....NAPALONE, NIE DOPIESZCZONE CZY CO HI HI 🤪 🤪 🤪

☺️ ☺️

a jedno i drugie hahahahaah na tym etapie to tak już jest 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Wszystkie takie żony przykładne i matki, a tu na widok Bułecki gacie przez głowę ściągają!!!!!!!!!! hihihihi co za baby 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪

dlatego lepi bez gaci jak LEGINSIK NASZ!!! 🤪 🤪 🤪 Jakbym sama byla to pewno tez w taki upal bym bez chodzila 🙂


ja zamoczyłam dupsko w wannie na minutę co by ochłonąć bo upał masakra 😮 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Wszystkie takie żony przykładne i matki, a tu na widok Bułecki gacie przez głowę ściągają!!!!!!!!!! hihihihi co za baby 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪


mi sie kiedyś śniło że byłam na koncercie jego i on śpiewa "pójdę boso" a ja zaczełam drzeć papę żeby szedł "goły i bosy" 🤪 i się chłop rozebrał ☺️ spocona się obudziłam 🤪
😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 szczym!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w zeszlym roku jak w tesco bylam to sztruksy malutkie 3zl kosztowaly szok akurat meza kuzynka dzidzie urodzila i jej sprezentowalam je i najlepsze jest to ze mowila ze najlepiej jje sie je nosi... takze to roznie bywa czasami kupisz tanio a trafisz dobrze a czasami kupe kasy wydasz i jestes niezadowolona
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Wszystkie takie żony przykładne i matki, a tu na widok Bułecki gacie przez głowę ściągają!!!!!!!!!! hihihihi co za baby 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪


mi sie kiedyś śniło że byłam na koncercie jego i on śpiewa "pójdę boso" a ja zaczełam drzeć papę żeby szedł "goły i bosy" 🤪 i się chłop rozebrał ☺️ spocona się obudziłam 🤪
😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 szczym!!!!!


to wina mojej siory bo ona napalona na niego bardziej niż ja i mi naopowiadała że chciała by chłopa zobaczyć gołego a mi sie przyśniło od razu w tę noc ☺️ 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Wszystkie takie żony przykładne i matki, a tu na widok Bułecki gacie przez głowę ściągają!!!!!!!!!! hihihihi co za baby 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪


mi sie kiedyś śniło że byłam na koncercie jego i on śpiewa "pójdę boso" a ja zaczełam drzeć papę żeby szedł "goły i bosy" 🤪 i się chłop rozebrał ☺️ spocona się obudziłam 🤪
😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 szczym!!!!!


to wina mojej siory bo ona napalona na niego bardziej niż ja i mi naopowiadała że chciała by chłopa zobaczyć gołego a mi sie przyśniło od razu w tę noc ☺️ 😁

i wystarczy tylko posłuchać i jakie skutki heheheheheheheh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
A ja znowu sie połozyc ....odlezyn dostane przez Was i mojego M ....a do tego Kache bede w rekach nosiła ..... 🙂

Aga ja noszę od miesiąca chyba! Najlepszy sposób! Już Asia się ze mnie śmieje nawet z tej okazji 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Wszystkie takie żony przykładne i matki, a tu na widok Bułecki gacie przez głowę ściągają!!!!!!!!!! hihihihi co za baby 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪

dlatego lepi bez gaci jak LEGINSIK NASZ!!! 🤪 🤪 🤪 Jakbym sama byla to pewno tez w taki upal bym bez chodzila 🙂


ja zamoczyłam dupsko w wannie na minutę co by ochłonąć bo upał masakra 😮 🤢

no taa naczytała sie o Bułecce i poszła sie ostudzić 🤪 🙃 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
czarna79 napisał(a):
A ja znowu sie połozyc ....odlezyn dostane przez Was i mojego M ....a do tego Kache bede w rekach nosiła ..... 🙂

Aga ja noszę od miesiąca chyba! Najlepszy sposób! Już Asia się ze mnie śmieje nawet z tej okazji 🤪 🤪 🤪

takie puszorki czy jak to sie zwie by sei wam przydaly ile wygodniej niż tak łapeczkami podtrzymywać 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Viola1976 napisał(a):
Agamu napisał(a):
czarna79 napisał(a):
A ja znowu sie połozyc ....odlezyn dostane przez Was i mojego M ....a do tego Kache bede w rekach nosiła ..... 🙂

Aga ja noszę od miesiąca chyba! Najlepszy sposób! Już Asia się ze mnie śmieje nawet z tej okazji 🤪 🤪 🤪

takie puszorki czy jak to sie zwie by sei wam przydaly ile wygodniej niż tak łapeczkami podtrzymywać 😁 😁

Dokładnie...kurcze muszę zmontować takie urządzonko do podtrzymywania Kachy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
czarna79 napisał(a):
No Leer niezła z CIEBIE DUPA ...ze tak powiem .....super wygladasz....ja nie wiem ta Twoja tesciowa cos z bania ma nie tak....
A Leginsik powiedz Ty mi jak tam Twoja kochana tesciowa ....dzowni do synusia.....

Tesciu dosyc czesto dzwoni z zapytaniem co słychac,jak przyjezdzamy to sie (tesciowa) pyta czy czy ma jakies koszulki do prania,albo czy głodny bo obiad naszykowała. Narobiła kotletów mielonych i mielismy sie podzielic z S bratem,wieczorem tesciu dzwoni i sie pytał czy te kotlety wzielismy a moj maz ze dał wszystkie bratu bo tak na prawde mu nie smakowały 😁 Tesciowa od slubu sie do mnie nie odzywałam przez ponad dwa tygodnie,teraz sama słodycz..pojechali wczoraj nam ogarnac mieszkanie,ona myła podłogi,tesciu cos tam jeszcze malował..ale juz zdazyli mnie podkur** bo jaraja w fajki i to w Hani pokoju,mysla ze jak jaraja przy otwartym oknie to problem z glowy,dzisiaj im oznajmie ze skonczylo sie palenie..bo nie wiem juz co gorsze smrod tych farb czy fajek..sciany sa odswiezone ma sie tam wietrzyc 😠


zjeb bo Ci ściany wciągną smród !!!!!!!! co za głąby i to w dziecka pokoju ...
zrobiłabym to juz wczoraj ale byliśmy u lekarza a w tym czasie oni u nas w mieszkaniu,dobrze wiem jak w sciany potrafi wsiaknac ten smrod..jak u nich mieszkalismy moje ciuchy normalnie waliły tym paskudstwem ! 😠

ja bym sie załamała jakbysmy zostali u nich,teraz tak na to wszystko patrze i nie wyobrazam sobie zycia z nimi,ja bym ja pobiła ktoregos pieknego dnia..a potem by mnie wysłali do czubków 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny ja jednak nie pojawie sei na forum po niedzieli, dzis ide do szpitala i zostane chyba do konca za 2 tygodnie bede miec zabieg

jak maz sie zgodzi to poprosze go aby napisal czasami co tam u mnie ale przez lozysko mam lezec i czekac na zabieg

trzymajcie sie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Viola1976 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Viola1976 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Viola1976 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
boshe zeżarłam całą pakę krakersów .... ja to jednak świnia jestem 🤨

no to ładnie i nawet jednym złamanym nie poczestowała 🤨

co za kolezanka hi hi , dzisiaj zrobiłm sobie ta kaszke z biedry , smakowa ale taka zgage dostałam ze szok....

a ja tak się ostatnio czaiłam na tą kaszke ,ale nie iwedzialam czy dobra i nie wzienam 🤨

pyyycha ,ja uwielbiac banana 🤪 🤪 🤪 ale sa dobre tyz wanilia i wszystkie w sumie 🙂 Ja w ciazy jestem nimi zachwycona 🙂

ja bodajże chyba na jabłkowa patrzyłam ale cos mi chyba by nie podeszła cos mi sie zdaje 🤨

no ja za jablkowa to az tak nie..na jakby zabraklo banana to pewno bym wsiorbala 😁 😁 😁 😁 mam tez jablkowa ,bo misa gratis byla 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Wszystkie takie żony przykładne i matki, a tu na widok Bułecki gacie przez głowę ściągają!!!!!!!!!! hihihihi co za baby 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪


mi sie kiedyś śniło że byłam na koncercie jego i on śpiewa "pójdę boso" a ja zaczełam drzeć papę żeby szedł "goły i bosy" 🤪 i się chłop rozebrał ☺️ spocona się obudziłam 🤪

ahahahahhahahaahahahaahhahaahhaahahah 🤪 🤪 🤪 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 kuźwa popuściłam normalnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1


a że zakaz był to dupa blada ... nie skorzystał mój z tego poranka 🤪 😁 😁 😁 a chciało mi się wtedy oj chciało ☺️ 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😜

Też by mi się chciało jakbym Bułeckę gołego zobaczyła! Pal licho bosego,ale goły to byłoby coś 🙂 🙂 🙂 🙂

NO WIECIE CO .....CIĘŻAROWKI USPOKOIC SIE .....NAPALONE, NIE DOPIESZCZONE CZY CO HI HI 🤪 🤪 🤪


hahahahah matki polki o sexie i obcych chłopach ino 🤪 😁 😁 😁 😁
tak jest!!!a pozniej dzieciak akcentem spod samiućkiego Zakopca zajedzie 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...