Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ze mną leżała dziewczyna,która urodziła przez cc dziewczynkę trzy tygodnie przed terminem, mała ważyła 2200, ale ona dziewczyny w nocy stękała i jęczała, normalnie aż mi jej szkoda było, co dwie godziny prosiła, błagała o coś przeciwbólowego, a oni do niej, że musi tak bolec i będzie bolec jeszcze 2 dni ale i tak jej dawali tabletki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
MALEX napisał(a):
Po porodzie.


no to niczym na wybiegu 😜


Kurde to u mnie na legalu nie można nosić tych antygwałtów z siaty ( co dla mnie jest kompletnym bezsensem 🤢),a tu sami majciochy dają 🙂 Co szpital to inna szkoła jednak 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
MALEX napisał(a):
Po porodzie.


no to niczym na wybiegu 😜


Kurde to u mnie na legalu nie można nosić tych antygwałtów z siaty,a tu sami majciochy dają 🙂 Co szpital to inna szkoła jednak 🙂


dokładnie , w jednym mieście a co szpital to inna bajka ... ale dziwne to trochę że u Was zabraniają takich majtasów ? 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no upał 😁 dobra dobra juz sie nie droczę 😜
szczerze to szału wiadomości nie ma ..
rozwarcie nadal takie samo , ale za to moja szyjka już prawie zanikła lekarz mówił że prawie jej nie mam jupii 😁 😁
główka nadinki jest juz tak nisko że nie było widac na usg przez brzuszek i gin mówi że jak sie postaram i umyje ze 3 razy okna tak porządnie to na porodówkę śmiało moge jechać teraz- ale mówił to tez tydzień temu 😁 😁 jedne co sie nie zmienia to moja waga od 3 tyg taka sama, 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
MALEX napisał(a):
Po porodzie.


no to niczym na wybiegu 😜


Kurde to u mnie na legalu nie można nosić tych antygwałtów z siaty,a tu sami majciochy dają 🙂 Co szpital to inna szkoła jednak 🙂

dokładnie , w jednym mieście a co szpital to inna bajka ... ale dziwne to trochę że u Was zabraniają takich majtasów ? 😮


no dla mnie to też jest chore....przecież po to są z siaty żeby były przewiewne...no i żeby tą podpachę trzymały (która też swoją drogą przewiewna jak cholera 🤢 ). Ja tam będę nielegalnie w nich naginać...chyba że Kacha sama będzie siłą woli trzymała 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leer napisał(a):
no upał 😁 dobra dobra juz sie nie droczę 😜
szczerze to szału wiadomości nie ma ..
rozwarcie nadal takie samo , ale za to moja szyjka już prawie zanikła lekarz mówił że prawie jej nie mam jupii 😁 😁
główka nadinki jest juz tak nisko że nie było widac na usg przez brzuszek i gin mówi że jak sie postaram i umyje ze 3 razy okna tak porządnie to na porodówkę śmiało moge jechać teraz- ale mówił to tez tydzień temu 😁 😁 jedne co sie nie zmienia to moja waga od 3 tyg taka sama, 🙂


heh no to do roboty 😁 u mnie jest duuuużo okien więc zapraszam 😜
No nie ciągnie coś tą Twoją córę na ten nasz dziwny świat 😜 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dokładnie to samo powiedział ze nie moze sie zdecydować mała czy wychodzi czy nie 😁
mówił że trochę jej pomógł przy badaniu zmasakrował mi resztki szyjki i pogłaskał ja po główce 🤪 ale czad 😁 wiec dzisiaj ide z mężem na spacer i zmusimy sie chyba do porządnego seksu 😁
aa i te skurcze co mam i napięcia to obniżająca sie główka nadii 😜
uciekam do meza bo wrócił z pracy ^^ papa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
MALEX napisał(a):
Po porodzie.


no to niczym na wybiegu 😜


Kurde to u mnie na legalu nie można nosić tych antygwałtów z siaty,a tu sami majciochy dają 🙂 Co szpital to inna szkoła jednak 🙂

dokładnie , w jednym mieście a co szpital to inna bajka ... ale dziwne to trochę że u Was zabraniają takich majtasów ? 😮


no dla mnie to też jest chore....przecież po to są z siaty żeby były przewiewne...no i żeby tą podpachę trzymały (która też swoją drogą przewiewna jak cholera 🤢 ). Ja tam będę nielegalnie w nich naginać...chyba że Kacha sama będzie siłą woli trzymała 🙂


to jakich macie używać ? pewnie przecie za to Cie nie zabiją ... bez jaj mamy 21 wiek i chyba można decydować samemu co na dupe założyć 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leer napisał(a):
no dokładnie to samo powiedział ze nie moze sie zdecydować mała czy wychodzi czy nie 😁
mówił że trochę jej pomógł przy badaniu zmasakrował mi resztki szyjki i pogłaskał ja po główce 🤪 ale czad 😁 wiec dzisiaj ide z mężem na spacer i zmusimy sie chyba do porządnego seksu 😁
aa i te skurcze co mam i napięcia to obniżająca sie główka nadii 😜
uciekam do meza bo wrócił z pracy ^^ papa


ładnie 🙃 😁 przynajmniej tyle że szyjki już nie ma 🤪
i mój wrócił do potem 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
MALEX napisał(a):
Po porodzie.


no to niczym na wybiegu 😜


Kurde to u mnie na legalu nie można nosić tych antygwałtów z siaty,a tu sami majciochy dają 🙂 Co szpital to inna szkoła jednak 🙂

dokładnie , w jednym mieście a co szpital to inna bajka ... ale dziwne to trochę że u Was zabraniają takich majtasów ? 😮


no dla mnie to też jest chore....przecież po to są z siaty żeby były przewiewne...no i żeby tą podpachę trzymały (która też swoją drogą przewiewna jak cholera 🤢 ). Ja tam będę nielegalnie w nich naginać...chyba że Kacha sama będzie siłą woli trzymała 🙂


to jakich macie używać ? pewnie przecie za to Cie nie zabiją ... bez jaj mamy 21 wiek i chyba można decydować samemu co na dupe założyć 😮


będę używać tych siatkowych, ale nie można żadnych. Masz tą podpachę trzymać nie wiem czym siłą woli chyba, albo ręką podtrzymywać!!!!!!1 żenada jakaś!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MALEX napisał(a):
Mi powiedzieli w szpitalu dzisiaj, że mają nadzieję, że mnie zobaczą dopiero w dniu porodu. Nie biorą do szpitala dwa tygodnie wczesniej, jeżeli nic się nie dzieje.


To dziwne że my z kamisią mamy jakąs insulnoterapie ... tu w Polsce ... ale widocznie tak dla bezpieczeństwa musi byc ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karolina, ale jak pytałam się mojego diabetologa tu w Polsce jak to będzie to nic mi nie mówił, że pójdę wcześniej, a ja mu nic nie mówiłam, że rodzę w Niemczech, ale powiem wam,że z tą cukrzycą to tylko nu nas tak panikują, tam jest lajcik.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...