Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
asia2011 napisał(a):
agata_1982 napisał(a):
poczytałam dziś sierpniówki bo pisały o swoich porodach i niestety u większości zainteresowanie położnych do czasu kiedy nie zaczęła sie druga faza było znikome(chyba, że miały kogoś znajomego)Niestety w szpitalu jest mnóstwo pacjentów i doczekać się super traktowania i zainteresowania graniczy z cudem 🤔


ale tez nie mozna oczekiwac ze wszyscy będą w okół nas skakać bo my rodzimy, nie pierwsze i nie ostatnie, wiadomo ze to nie trwa 5 min tylko te fazy są długie, poza tym chyba oni najlepiej wiedzą kiedy co podac tylko nam sie tak wydaję ze nikt sie nami nie interesuje a my sie męczymy i tzreba zapłacić- tzreba sie nastawić zupełni inaczej- nikt nie da nam krzywdy zrobić ani naszym dzieciom, a poród sn jest najszdrowszy dla obu stron więc jesli na prawdę nie ma żadnych medycznych względów zeby ciąc to potrzeba duużo cierpliwości i bez paniki 😎


no i w jednym sie mylisz Kochana bo CC jest lepszym rozwiązaniem dla dziecka bo ani sie nie przydusi w kanale rodnym ani nie zakleszczy a do tego sie dziecko nie męczy !!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Widze dziewczyny ze wy od kilku godzin tez o jedzeniu 🙂) ja tez tak mam ze bym żarła teraz jak świnia non stop wszamalam te slodkie paluszki, kaszke smietankową i jeszcze buł e z salami, no zestaw elegancki na bank bede miala jakies akcje atrakcje po tym
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leginsik napisał(a):
ja juz mam porod przed oczami,doczekac sie nie moge ale jak pomysle ze niektore baby rodza w 40/41 tygodniu to na sama mysl odechciewa mi sie tyle czekac 😲
no ja rodzilam w 41tc 🙂 dwa dni po terminie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
n0vika napisał(a):
agata_1982 napisał(a):
widzę, ze troszkę większe grono więc zapytam jeszcze raz 🙂 słyszałyście o tym, że jak przed porodem weźmie się magnez i wapno to trochę lepiej poród idzie?


magnez dziala rozkurczowo wiec nie wiem czy to dobry pomysł
mi na przyklad gin juz kazal jakis czas temu odstawic magnez..aby macica cwiczyla skurcze..bo jak tu urodzic jak skurczy brak???? 😮 😮 😮 😮 lepiej na wlasna reke nie korzystac z cud porad internetowych..lepiej zasiegnac fachowej porady,zeby jajec nie bylo ,ze rozwor,a skurczy ni mo... 😮 😮 😮


z tymi poradami to na pewno, ja byłam święcie przekonana, ze jak juz końcówka to można śmiało fikołkować a tu lekarz mówi, że absolutnie nie bo może krwawienie wywołać 🤢 🤢 ale to chyba chodziło o mój przypadek więc sie nie sugerujcie 😉 najlepiej jak każdy sam zapyta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak u was jest z tym terminem donoszonej ciazy i przyjeciem do szpitala? u nas maja obowiazek przyjac do szpitala 7 dni po terminie, wczesniej nie muszą jak nic sie nie dzieje, ew przychodzi sie na ktg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agata_1982 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
n0vika napisał(a):
agata_1982 napisał(a):
widzę, ze troszkę większe grono więc zapytam jeszcze raz 🙂 słyszałyście o tym, że jak przed porodem weźmie się magnez i wapno to trochę lepiej poród idzie?


magnez dziala rozkurczowo wiec nie wiem czy to dobry pomysł
mi na przyklad gin juz kazal jakis czas temu odstawic magnez..aby macica cwiczyla skurcze..bo jak tu urodzic jak skurczy brak???? 😮 😮 😮 😮 lepiej na wlasna reke nie korzystac z cud porad internetowych..lepiej zasiegnac fachowej porady,zeby jajec nie bylo ,ze rozwor,a skurczy ni mo... 😮 😮 😮


z tymi poradami to na pewno, ja byłam święcie przekonana, ze jak juz końcówka to można śmiało fikołkować a tu lekarz mówi, że absolutnie nie bo może krwawienie wywołać 🤢 🤢 ale to chyba chodziło o mój przypadek więc sie nie sugerujcie 😉 najlepiej jak każdy sam zapyta
dokladnie ,lepiej dawkowac porady z rozsadkiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
a jak u was jest z tym terminem donoszonej ciazy i przyjeciem do szpitala? u nas maja obowiazek przyjac do szpitala 7 dni po terminie, wczesniej nie muszą jak nic sie nie dzieje, ew przychodzi sie na ktg


u mnie w szpitalu tez tak jest, tydzien po terminie ,i juz Pani gin zapowiedziala ze jak do 11 wg OM nie urodzę to skierowanie do szpitala da mi na 19
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
ja juz mam porod przed oczami,doczekac sie nie moge ale jak pomysle ze niektore baby rodza w 40/41 tygodniu to na sama mysl odechciewa mi sie tyle czekac 😲
no ja rodzilam w 41tc 🙂 dwa dni po terminie...

jeny tosz to tortury psychiczne 😁 jak dwa dni po terminie to nie tak zle 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dostalam od mojego juz skierowanie w razie czego ale ja sie wcale nie spiesze jak reszta i wczensiej niz 11 wrzesnia nie zamierzam rodzic wszystko zamkniete zaciśniete trzymam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leginsik napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
ja juz mam porod przed oczami,doczekac sie nie moge ale jak pomysle ze niektore baby rodza w 40/41 tygodniu to na sama mysl odechciewa mi sie tyle czekac 😲
no ja rodzilam w 41tc 🙂 dwa dni po terminie...

jeny tosz to tortury psychiczne 😁 jak dwa dni po terminie to nie tak zle 🤪
no ja nie narzekalam 🙂nie bylo netu,ani forum i jakos tak czekalam aby do terminu..nie chcialam nic przyspieszac ,niech sie dzieje wola Boza -taktez sie stalo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agata_1982 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
ja czytalam ze brak apetytu to oznaka jak rowniez mega apetyt wic to chyba wszystko jest na dwa razy.....


taki z tego wniosek, że wszystkie wkrótce urodzimy 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁



Powiem ci nawet pod nieobecność wróżki że to bardziej niż pewne 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja mam wizyte za tydzien to juz bede gadac z lekarzem ile moge jeszcze troche pochodzic,jak z przyjeciem i wogole. na chwile obecna w nocy obudzil mnie delikatny bol brzucha przypominajacy ten przed okresem,utrzymuje sie do tej pory przez kilka kilkanascie sekund i przestaje i tak co jakis czas,skonsultowalam to z mamam miala takie poboloewania przed porodem jak jej wody odeszly co nie znaczy ze u mnie moze byc identycznie,czlowiek sobie interpretuje wszystkie dolegliwosci na rozne sposoby 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agata_1982 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
ja czytalam ze brak apetytu to oznaka jak rowniez mega apetyt wic to chyba wszystko jest na dwa razy.....


taki z tego wniosek, że wszystkie wkrótce urodzimy 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
no i tu jest najsluszniejsze stwierdzenie w calej naszej ciazy!!!! 😁 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mi gin kazała jechać w dniu terminu na IP - gdybym nie urodziła- i dla pewności że mnie przyjmą powiedzieć że mnie brzuch boli, że mi się tak jakoś spina...
ona nie może dać zwolnienia dalej niż do terminu więc chce zeby później mnie w szpitalu połozyli bo wtedy dostanę zwolnienie szpitalne...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a jak mnie wcześniej do szpitala przyjmowali to widziałam jak przyszła dziewczyna w dniu terminu- sama samiusieńka z torbą w łapce i powiedziała ze zmierzyła w domu ciśnienie i miała 160/100 i mimo ze jak jej zmierzyli to miała niziutkie to od razu ja na oddział położyli... zawsze to jest sposób...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
ale ze mnie pierdola... ☺️ nadrabialam Was i nie przekazalam ,ze Ania jedzie na ktg i tam jesli sie okaze,ze Emili sie "poddusza"beda robic cc...

Boze jak to starsznie brzmi !! a jesli sie nie okaze to dalej beda ja trzymac czekajac na niewiadomo co ?!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
ja juz mam porod przed oczami,doczekac sie nie moge ale jak pomysle ze niektore baby rodza w 40/41 tygodniu to na sama mysl odechciewa mi sie tyle czekac 😲
no ja rodzilam w 41tc 🙂 dwa dni po terminie...

Mi mój gin powiedział tylko tyle, że jeśli do 12 nie urodzę to 12 mam przybyć do niego na wizytę i on ma już swój sposób na zaproszenie Gabi do wyjścia 🙂 🙂 i że najpóźniej 14 Gabi już będzie z nami 🙂
Moje znajome, które do niego chodziły wszystkie urodziły właśnie po tych wizytach...i to nie był żaden bolesny masaż szyjki, tylko zwykłe badanie 🙂 Widać wie chłopaczyna, gdzie pomacać coby się zaczęło coś dziać 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...