Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

szotka napisał(a):
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/148/img2338wg.jpg/][IMG]http://img148.imageshack.us/img148/2881/img2338wg.jpg[/IMG][/URL]

Obiecałam to wstawiam. Nic nie poprawiam.Widać moje piekne rozstępy i to że Alicja siedzi sobie u góry brzuszka co niezwykle bawiło pielęgniarki kiedy podłączały mnie do ktg.W tle kącik dla małej i kawałek wózka przykryty folią.


Szotka - bombastik heheheh naprawde szałowy - rzeczywiscie wysoko siedzi , dziwnie ze jeszcze ci ten brzuszek nie opadl 😁 szalona ta mała ze tam siedzi pod cycami 🙂 a rozstepami sie nie przejmuj one zbledn a za kilka tygodni, nos sobie tylko potem pas zeby skora nie byla pomarszczona w och okolicy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
szotka napisał(a):
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/148/img2338wg.jpg/][IMG]http://img148.imageshack.us/img148/2881/img2338wg.jpg[/IMG][/URL]

Obiecałam to wstawiam. Nic nie poprawiam.Widać moje piekne rozstępy i to że Alicja siedzi sobie u góry brzuszka co niezwykle bawiło pielęgniarki kiedy podłączały mnie do ktg.W tle kącik dla małej i kawałek wózka przykryty folią.

rzeczywiscie smiesznie się Ala usadowiła 🙂 i wszystko gotowe na jej pojawienie... super!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zocha napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
Zocha napisał(a):
kasia1986 napisał(a):

Super brzuszek... i Ty jaka szczuplutka... idealnie 🙂

☺️
no i gdzie poszło te 88 kg które mam? no ja sie pytam gdzie hehe 😉

Zocha, pokaż swój 🙂

mówisz masz 🙂


ojej jaki malutki w porównaniu z moim...fajny zgrabny 🙂Mój to co jakieś 10 minut zmienia krztałt...pewnie jakbym teraz zrobiła zdjęcie to inaczej by wyglądał 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AsiulkaZG83 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Ja pier.ole obudziy sie ,
I po chu my mamy do tego wracac i to wkolko walkowac, wszystkie ktore nawet tak samo myslą

Dziewczyny trzymajcie mnie
jestem na terminie i albo urodze albo kogos zatluke
Elizka rowna z Ciebie Babka! temat zamkniety ,nie ma co rozdrapywac ..


Nosz bo ku.wa mac bez jaj bylo juz dobrze i wszystkie maja tu zostac bo znajde ... a znajde:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Louisedg napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Ja pier.ole obudziy sie ,
I po chu my mamy do tego wracac i to wkolko walkowac, wszystkie ktore nawet tak samo myslą

Dziewczyny trzymajcie mnie
jestem na terminie i albo urodze albo kogos zatluke
Elizka rowna z Ciebie Babka! temat zamkniety ,nie ma co rozdrapywac ..


Nosz bo ku.wa mac bez ja bylo juz dobrze i wszytskie maja tu zostac bo znajde ... a znajde:P
hahahhahaa oj biada temu ,wpasc w szpony rozjuszonych ciezarowek! 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
heh moja cholernica cały czas próbuje mi się wcisnąć pod cyce.Aż mi coś tam strzela co jakiś czas 🙂i nie chce słuchac mamusi żeby się trochę przesunąć chociaż na czas kiedy muszę usiąść do stołu i zjeść 🙂A może ona taka długa będzie?bo główką jest do dołu ustawiona więc to dupcią mnie tak maltretuje.... 🤨 🤔 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szotka napisał(a):
Już zluzujcie dziewczyny.Wrzuciłam brzucha co by trochę ostudzić atmosferę chyba się to przyda 🙂


Dzieki szotka za zdjecie na poprawe nastroju,, oddycham wdech nosem wydech ustami
mhmmmm mhmmmmmmmmmmmm mhmmmmmmmmmm 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
Ja pier.ole obudziy sie ,
I po chu my mamy do tego wracac i to wkolko walkowac, wszystkie ktore nawet tak samo myslą

Dziewczyny trzymajcie mnie
jestem na terminie i albo urodze albo kogos zatluke

no dzisiaj to z Tobą lepiej nie zaczynać ... i popieram... chyba wszystko zostało już w tym temacie napisane więc chyba już tylko czas aby wszyscy oburzeni uszanowali to że każda z nas w każdej chwili może urodzić i że chciałybyśmy to przeżywać w spokoju...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zocha napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
Zocha napisał(a):
kasia1986 napisał(a):

Super brzuszek... i Ty jaka szczuplutka... idealnie 🙂

☺️
no i gdzie poszło te 88 kg które mam? no ja sie pytam gdzie hehe 😉

Zocha, pokaż swój 🙂

mówisz masz 🙂


ja mam podobny tylko na wysokosci tych sznurkow 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
szotka napisał(a):
Już zluzujcie dziewczyny.Wrzuciłam brzucha co by trochę ostudzić atmosferę chyba się to przyda 🙂


Dzieki szotka za zdjecie na poprawe nastroju,, oddycham wdech nosem wydech ustami
mhmmmm mhmmmmmmmmmmmm mhmmmmmmmmmm 😘 😘 😘


taaaaa....już widzę jak ci nozdrza chodzą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alexis123 napisał(a):
szotka napisał(a):
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/148/img2338wg.jpg/][IMG]http://img148.imageshack.us/img148/2881/img2338wg.jpg[/IMG][/URL]

Obiecałam to wstawiam. Nic nie poprawiam.Widać moje piekne rozstępy i to że Alicja siedzi sobie u góry brzuszka co niezwykle bawiło pielęgniarki kiedy podłączały mnie do ktg.W tle kącik dla małej i kawałek wózka przykryty folią.



Brzuszek śliczny hihi zazdroszczę:* ja swój miałam taaaak dawno 🙂 hihi


Wstrzasające 🤪 🤪 🤪 idz podziwiac swoje kaszki czy cos innego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szotka napisał(a):
heh moja cholernica cały czas próbuje mi się wcisnąć pod cyce.Aż mi coś tam strzela co jakiś czas 🙂i nie chce słuchac mamusi żeby się trochę przesunąć chociaż na czas kiedy muszę usiąść do stołu i zjeść 🙂A może ona taka długa będzie?bo główką jest do dołu ustawiona więc to dupcią mnie tak maltretuje.... 🤨 🤔 🤨


Hehe to rzeczywiscie wysoka 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wróciłam od gina,moja relacja z wizyty następująca: szyjka skrócona,ale jeszcze nie jest gładka,zamknięta buuuu... Na chwile obecną nic nie wskazuje na to aby Hania chciała wyjść z mojego brzuchola wczesniej,tak więc pewnie do 17 tego pochodze,jesli do tego czasu nic sie nie będzie dziać 19 tego mam się zjawić na wizyte. Chcąc nie chcąc musze pogodzic się z faktem iż ciąża trwa do 41 tygodni i matka natura sama zadecyduje kiedy nastąpi ta "magiczna" chwila jakim jest poród eh ;/ W poniedziałek mam ktg. Generalnie jest wszystko oki,więc to jest najważniejsze 🙂 A tak poza tym to mnie napierdziulaja żebra i mama mega zgagulca 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MALEX napisał(a):
Zocha brzusio ci jeszcze nie opadł.

opadł.... był dużo wyżej... nawet wszyscy gin którzy mnie badali to sami mówili że juz opdał...
ale rzeczywiście wydaje sie być dość wysoko... ale ja czuje olbrzymią różnicę odkiedy opadł więc na pewno opadł... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Louisedg napisał(a):
Alexis123 napisał(a):
szotka napisał(a):
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/148/img2338wg.jpg/][IMG]http://img148.imageshack.us/img148/2881/img2338wg.jpg[/IMG][/URL]

Obiecałam to wstawiam. Nic nie poprawiam.Widać moje piekne rozstępy i to że Alicja siedzi sobie u góry brzuszka co niezwykle bawiło pielęgniarki kiedy podłączały mnie do ktg.W tle kącik dla małej i kawałek wózka przykryty folią.



Brzuszek śliczny hihi zazdroszczę:* ja swój miałam taaaak dawno 🙂 hihi


Wstrzasające 🤪 🤪 🤪 idz podziwiac swoje kaszki czy cos innego


odczep sie kobieto bo widze że ci ciąża troszkę elokwęcjii zabrała i wychowania... uszanuj moje zdanie a jak ci nie pasuje sie nie wypowiadaj... a kaszki i ciebie czekają wiec niewiem o co pijesz... idz lepiej sie pakowac bo ciężki poród przed tobą...;/ na to siły zbieraj a nie jakieś zaczepki na forum...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zocha napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Ja pier.ole obudziy sie ,
I po chu my mamy do tego wracac i to wkolko walkowac, wszystkie ktore nawet tak samo myslą

Dziewczyny trzymajcie mnie
jestem na terminie i albo urodze albo kogos zatluke

no dzisiaj to z Tobą lepiej nie zaczynać ... i popieram... chyba wszystko zostało już w tym temacie napisane więc chyba już tylko czas aby wszyscy oburzeni uszanowali to że każda z nas w każdej chwili może urodzić i że chciałybyśmy to przeżywać w spokoju...


Buahahha wspominalam juz doatrlo dzis do mnie ze i ja chyba urodze 😁 😁 😁 😁 wszystko dzieki jednemu malemu pasmu/ pasmowi? (jak kutwa sie go odmienia) sluzu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szotka napisał(a):
Louisedg napisał(a):
szotka napisał(a):
Już zluzujcie dziewczyny.Wrzuciłam brzucha co by trochę ostudzić atmosferę chyba się to przyda 🙂


Dzieki szotka za zdjecie na poprawe nastroju,, oddycham wdech nosem wydech ustami
mhmmmm mhmmmmmmmmmmmm mhmmmmmmmmmm 😘 😘 😘


taaaaa....już widzę jak ci nozdrza chodzą 🙂


ta a ma co buahhaha 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leginsik napisał(a):
Wróciłam od gina,moja relacja z wizyty następująca: szyjka skrócona,ale jeszcze nie jest gładka,zamknięta buuuu... Na chwile obecną nic nie wskazuje na to aby Hania chciała wyjść z mojego brzuchola wczesniej,tak więc pewnie do 17 tego pochodze,jesli do tego czasu nic sie nie będzie dziać 19 tego mam się zjawić na wizyte. Chcąc nie chcąc musze pogodzic się z faktem iż ciąża trwa do 41 tygodni i matka natura sama zadecyduje kiedy nastąpi ta "magiczna" chwila jakim jest poród eh ;/ W poniedziałek mam ktg. Generalnie jest wszystko oki,więc to jest najważniejsze 🙂 A tak poza tym to mnie napierdziulaja żebra i mama mega zgagulca 😎

Najwazniejsze ze oki i czekamy dalej 🙂 pij mleczko ja wale litr dziennie i pomaga na zgage
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szotka napisał(a):
to ja was teraz zastrzelę.
Mój też już trochę opadł...nie dużo ale trochę napewno.Wyobraźcie sobie jak wcześniej musiała być wysoko 🙂
moze Alicja ma tam jaki balonik z helem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...