Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

Landusia napisał(a):
hejka
my juz nie spimy tak na prawde od 0.30.. 🥴 Nadi cos jest taka maruda i chyba juz wiem co..
dzieki artykule od kasi o skokach rozwojowych by sie zgadzało.. taka kochana byla jeszcze tydzien temu jeszcze noc temu spała prawie całą a dzis.. ani cycka ani nosic ani smoczka ani spac.. nic kompletnie nic.. 😠

a propos smoczka.. nie wiecie jak oduczyc malutkiej cmokania przy cycku? wiem wiem że to moja wina bo dostaje smoka i teraz nie umie dobrze złapac cyka ale pic jakos musi.. a bez smoka nie ma mowy bo wisiałaby cały dzien i całą noc na cycku... kurcze ale dupa sie porobiła a było tak pieknie 🥴

aaa lezaczek super ale ja zmówie chyba ten droższy od nich ale różowy ☺️ tylko powiedzcie mi czy maluchy dobrze w nich leza? czy sa dobrze wyprofilowane.. chodzi mi o kregosłup?

ktory lezaczek???Ten od Agatki?
Ja sie zastanawiam kurna czym te wszystkie lezaczki do 18kg Fishera sie roznia(oprocz wizualnej roznicy..) 😮
mi sie ten z Mychą widzi 🤪 i sie namyslam mniedzy tym a innymi tej firmy ..
http://allegro.pl/fisher-price-w5537-fotelik-bujaczek-lezaczek-kubus-i1853307579.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Louisedg napisał(a):
JEstem

nie mam humoru i wszystko do dupy 🤢
w sumie sobie radzimy i nie jest zle (procz laktacji)nie wiem co mnie za chandra dopadla 🤢 🤢 🤢
nie łam sie Lui ,to nie koniec swiata,masz Niunie przy sobie wkoncu -ciesz sie z kazdej chwili,szkoda czasu na frustracje-dzieci tak szybko wyrastaja... 🙂 -a moze przez nerwy Ci mleczko tak nie leci jakbys chciala-ja tak mam jak sie stresuje...
uszy do gory Mamuska! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Landusia napisał(a):
hejka
my juz nie spimy tak na prawde od 0.30.. 🥴 Nadi cos jest taka maruda i chyba juz wiem co..
dzieki artykule od kasi o skokach rozwojowych by sie zgadzało.. taka kochana byla jeszcze tydzien temu jeszcze noc temu spała prawie całą a dzis.. ani cycka ani nosic ani smoczka ani spac.. nic kompletnie nic.. 😠

a propos smoczka.. nie wiecie jak oduczyc malutkiej cmokania przy cycku? wiem wiem że to moja wina bo dostaje smoka i teraz nie umie dobrze złapac cyka ale pic jakos musi.. a bez smoka nie ma mowy bo wisiałaby cały dzien i całą noc na cycku... kurcze ale dupa sie porobiła a było tak pieknie 🥴

aaa lezaczek super ale ja zmówie chyba ten droższy od nich ale różowy ☺️ tylko powiedzcie mi czy maluchy dobrze w nich leza? czy sa dobrze wyprofilowane.. chodzi mi o kregosłup?

ktory lezaczek???Ten od Agatki?
Ja sie zastanawiam kurna czym te wszystkie lezaczki do 18kg Fishera sie roznia(oprocz wizualnej roznicy..) 😮
mi sie ten z Mychą widzi 🤪 i sie namyslam mniedzy tym a innymi tej firmy ..
http://allegro.pl/fisher-price-w5537-fotelik-bujaczek-lezaczek-kubus-i1853307579.html



dokładnie ten sam chce zmówić 😁 jest boski 😁 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
hejo 🙂

u mnie szpital, Grześ wymiotuje.. a Michał nieśpi mi od 8 ;/

łooo masz! Juz lepiej???


niestety,m Grzesiek dostał anginy, stąd te wymioty, do tego 38 stopni gorączki. Boję się żeby na Michała nie przeszło, dziś rano G miał go na rączkach i nawet całował, shit ;/ ale rano nie wiedziała, że to angina,m myslaam, że cos na zołądku mu staneło..
więc przez parę dni G nie będzie mógł dochodzić do małego, a ja z kolei nie mogę za bardzo tulić G żebym nie przeniosła zarazków 😞

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamiska napisał(a):
Landusia napisał(a):
hejka
my juz nie spimy tak na prawde od 0.30.. 🥴 Nadi cos jest taka maruda i chyba juz wiem co..
dzieki artykule od kasi o skokach rozwojowych by sie zgadzało.. taka kochana byla jeszcze tydzien temu jeszcze noc temu spała prawie całą a dzis.. ani cycka ani nosic ani smoczka ani spac.. nic kompletnie nic.. 😠

a propos smoczka.. nie wiecie jak oduczyc malutkiej cmokania przy cycku? wiem wiem że to moja wina bo dostaje smoka i teraz nie umie dobrze złapac cyka ale pic jakos musi.. a bez smoka nie ma mowy bo wisiałaby cały dzien i całą noc na cycku... kurcze ale dupa sie porobiła a było tak pieknie 🥴


zrób tak jak tylko poczujesz ze mala cmoka piers jak smoka to zabieraj jej i podawaj odrazu jeszcze raz ja tak robie za rada poloznej i sa rezultaty ale musisz byc konsekwentna


ja tez tak robie i do skutku az dobrze zlapie. Jeszcze lekko rozchylam mu usta i wtedy dobrze zalapuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasia1986 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
hejo 🙂

u mnie szpital, Grześ wymiotuje.. a Michał nieśpi mi od 8 ;/

łooo masz! Juz lepiej???


niestety,m Grzesiek dostał anginy, stąd te wymioty, do tego 38 stopni gorączki. Boję się żeby na Michała nie przeszło, dziś rano G miał go na rączkach i nawet całował, shit ;/ ale rano nie wiedziała, że to angina,m myslaam, że cos na zołądku mu staneło..
więc przez parę dni G nie będzie mógł dochodzić do małego, a ja z kolei nie mogę za bardzo tulić G żebym nie przeniosła zarazków 😞



no to pięknie ... oby Michaś się nie zaraził a Grześ szybciutko wykurował 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a my dzis mamy wyjatkowo udany dzien. Noc tylko z jedna pobuka o 1 30 , potem o 7 rano. Maz poszedl robic ogien i jak my wstalismy o 11 🤪 było cieplutko i czysciutko maz cala chate mial ogarniete. Maly od rana jest grzeczniutki jak nigdy. Nawet jak nie spi to lezy jakby dziecka nie bylo. A ja jestem wypoczeta jak nigdy.
Lece posiedziec z moim D.

Milego dzionka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
jakieś wieści od Letki ?

uciekam do apteki po zapasy mleka dla Tymona 🙃 😁 i po jakieś piwecko dla mamusi ☺️ bo przez weekend Marko przejmuje nocki 😜 😁
😘


kto nie karmi cycem moze sobie piwkowac 😮 🤔 inni musza obejsc sie smakiem 😞 😞 a tak by sie wypilo 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasia1986 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
hejo 🙂

u mnie szpital, Grześ wymiotuje.. a Michał nieśpi mi od 8 ;/

łooo masz! Juz lepiej???


niestety,m Grzesiek dostał anginy, stąd te wymioty, do tego 38 stopni gorączki. Boję się żeby na Michała nie przeszło, dziś rano G miał go na rączkach i nawet całował, shit ;/ ale rano nie wiedziała, że to angina,m myslaam, że cos na zołądku mu staneło..
więc przez parę dni G nie będzie mógł dochodzić do małego, a ja z kolei nie mogę za bardzo tulić G żebym nie przeniosła zarazków 😞

no to pieknie.. 😞 oby sie tylko od Grzesia nie zarazil..tak teraz bedziemy panikowac Mamuska...jak jedno sie pochoruje to bedzie strach o drugie... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
jakieś wieści od Letki ?

uciekam do apteki po zapasy mleka dla Tymona 🙃 😁 i po jakieś piwecko dla mamusi ☺️ bo przez weekend Marko przejmuje nocki 😜 😁
😘


a ja dzis drineczka wypiłam sobie 🙂 a te moje ogromne 15 ml mleka ktore odciagne po prostu wyleje i juz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny
ja wpadlam szybko podczytac i juz lece zaraz, bo ide sie szykowac na wyjscie z przyjaciolkami do klubu 😁 😁 🤪 to byla propozycja małża, wiec on przejmuje obowiazki a ja sie bede relaksowac i bawic 🤪
Antos za dnia jak nie on 😁 caly czas spi ladnie w lozeczku, normalnie chlopaka nie poznaje 🤪 tylko szkoda, ze sie wyspi i znowu w nocy bedzie marudzil, akurat jak wroce 😉 😁
trzymajcie sie i milego weekendu! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
hej 🙂 po ciężkim poranku zostałam pierwszy raz świadomie obdarowana uśmiechem przez Tymonka 🙂 ...i wszystko minęło a o zmęczeniu zapomniałam 🙂 bezcenne ... 😁
miłego weekendu

slodki moj ziecius kochany 😘 😘 😘 a do tesciowej kiedy sie usmiechnie? 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
jakieś wieści od Letki ?

uciekam do apteki po zapasy mleka dla Tymona 🙃 😁 i po jakieś piwecko dla mamusi ☺️ bo przez weekend Marko przejmuje nocki 😜 😁
😘

szczujesz kochana 🤢 😞 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maga napisał(a):
hej dziewczyny
ja wpadlam szybko podczytac i juz lece zaraz, bo ide sie szykowac na wyjscie z przyjaciolkami do klubu 😁 😁 🤪 to byla propozycja małża, wiec on przejmuje obowiazki a ja sie bede relaksowac i bawic 🤪
Antos za dnia jak nie on 😁 caly czas spi ladnie w lozeczku, normalnie chlopaka nie poznaje 🤪 tylko szkoda, ze sie wyspi i znowu w nocy bedzie marudzil, akurat jak wroce 😉 😁
trzymajcie sie i milego weekendu! 😁

baw sie dobrze kochana! 🤪 🤪 🤪chlapnij tam za tych co nie moga 😉
ja to zeby gdzies wyjsc musze sie odchudzic co by w jakies ciuszki powchodzic fajne... 😲 🥴 ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...