Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

my już jak FLIP i FLAP wstyd na ulice wychodzić razem bo ludzie pomyślą że z synem ide

wierze co czujesz ..ja to samo ,ludy mysla se "ta to pewno tylko żreje,w chałupie dupsko plaszczy,a chlop tylko do roboty ,nie da mu zjesc i jeszcze chce by w nocy dzialke obfita obrobil" 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
izarybka napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
mój taki chudy 😮 same spodnie chodzą a młuci taką ilość słodyczy codziennie że ja dawno bym się nie dzwigła jakbym tak szamała namiętnie jak on 😮 czasem mu zazdroszczę tej przemiany materii 😮

hehe to z moim by się dogadali 😁 😁 😁 Mój nie potrafi dnia przeżyć bezz słodyczy, dac mu pół kilo to wszystko wciamie 😮 Ja bym była jak kulka jak bym tyle słodkiego zjadła....


mój to jak maszyna , dużą czekolade to pochłonie w 20min i dalej mu mało 😮 😮 😮 i do tego przemiana materii jaka 🙂 ja nie nażekam ale tak jak on to moglabym chodzić do kibelka , co zje to nie utrzyma w dupsku nawet godziny 😮

Moj to samo,ale poniekad dobrze,bo jurny kogut-chudy kogut!!! 😁hahaha,poza tym ktos musi linie trzymac na ten etap ...



my już jak FLIP i FLAP 😮 😮 😮 wstyd na ulice wychodzić razem bo ludzie pomyślą że z synem ide 🤪 🙃 😁 😁 😁

Daj spokój Mój nieraz płacze ze jak założę szpilki ze wyzsza jestem od niego, szpilki ma z głowy 🙃 😁 tylko wszerz wchodzi, będzie turlał kulkę,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
my już jak FLIP i FLAP wstyd na ulice wychodzić razem bo ludzie pomyślą że z synem ide

wierze co czujesz ..ja to samo ,ludy mysla se "ta to pewno tylko żreje,w chałupie dupsko plaszczy,a chlop tylko do roboty ,nie da mu zjesc i jeszcze chce by w nocy dzialke obfita obrobil" 😮 😮 😮


hahah 🙃 🙃 🙃 za niedługo jak muzułmanki będziemy 5metrów za swoimi chodzić bo nie będziemy nadążać to się nie domyślą że para idzie 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
my już jak FLIP i FLAP wstyd na ulice wychodzić razem bo ludzie pomyślą że z synem ide

wierze co czujesz ..ja to samo ,ludy mysla se "ta to pewno tylko żreje,w chałupie dupsko plaszczy,a chlop tylko do roboty ,nie da mu zjesc i jeszcze chce by w nocy dzialke obfita obrobil" 😮 😮 😮


hahah 🙃 🙃 🙃 za niedługo jak muzułmanki będziemy 5metrów za swoimi chodzić bo nie będziemy nadążać to się nie domyślą że para idzie 🤪

hahahaha kaczym krokiem ,calym chodnikiem pewnie i żwawo z jezorem na cycach,z cycami na brzuchu i brzuchem na kolanach.... 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
izarybka napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
izarybka napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
mój taki chudy 😮 same spodnie chodzą a młuci taką ilość słodyczy codziennie że ja dawno bym się nie dzwigła jakbym tak szamała namiętnie jak on 😮 czasem mu zazdroszczę tej przemiany materii 😮

hehe to z moim by się dogadali 😁 😁 😁 Mój nie potrafi dnia przeżyć bezz słodyczy, dac mu pół kilo to wszystko wciamie 😮 Ja bym była jak kulka jak bym tyle słodkiego zjadła....


mój to jak maszyna , dużą czekolade to pochłonie w 20min i dalej mu mało 😮 😮 😮 i do tego przemiana materii jaka 🙂 ja nie nażekam ale tak jak on to moglabym chodzić do kibelka , co zje to nie utrzyma w dupsku nawet godziny 😮

Moj to samo,ale poniekad dobrze,bo jurny kogut-chudy kogut!!! 😁hahaha,poza tym ktos musi linie trzymac na ten etap ...



my już jak FLIP i FLAP 😮 😮 😮 wstyd na ulice wychodzić razem bo ludzie pomyślą że z synem ide 🤪 🙃 😁 😁 😁

Daj spokój Mój nieraz płacze ze jak założę szpilki ze wyzsza jestem od niego, szpilki ma z głowy 🙃 😁 tylko wszerz wchodzi, będzie turlał kulkę,


będzie szybciej jak Cię zaturla niż się sama dotoczysz 🤪 🙃 🙃 🙃 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewuszki byłam na usg i okazało sie,że wszystko jest w porządku 🙂Ale sie ciesze!!Doktorka potwierdziła,że to córeczka 🙂 wszystko pięknie tylko mała głową weszła mi w pęcherz i profilu nie zobaczyliśmy 🙂 Mąż relacjonował co mała kombinuje 😁 jestem mega szczęśliwa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
włąśnie wstałam po drzemce 🤪
kurcze jak sobie pomyśle ze normalnie pracowałam od rana do wiezora a teraz taka laba to mi sie wydaje ze praca to jakis sen 🙂
zaraz ruszam na maly spacerek bede podczytywala brzuszka
Aniu fajnie ciesze sie razem z Toba ze z corunia ok 🙂
buziaczki!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniulka25 napisał(a):
a ja siedze na allegro i szukam łóżeczka. Oczywiście z wyposażeniem
Jestes ze Starogardu to do Gdyni czy Gdańska nie bedziesz miala super daleko, wejdz na strone www.trojmiasto.pl tam mozesz fajne i tanie rzeczy dostac ale urzywane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mgrzedzicka napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
a ja siedze na allegro i szukam łóżeczka. Oczywiście z wyposażeniem
Jestes ze Starogardu to do Gdyni czy Gdańska nie bedziesz miala super daleko, wejdz na strone www.trojmiasto.pl tam mozesz fajne i tanie rzeczy dostac ale urzywane

super! dzieki. Zaraz poszperam.
A wy juz cos kupujecie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniulka25 napisał(a):
mgrzedzicka napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
a ja siedze na allegro i szukam łóżeczka. Oczywiście z wyposażeniem
Jestes ze Starogardu to do Gdyni czy Gdańska nie bedziesz miala super daleko, wejdz na strone www.trojmiasto.pl tam mozesz fajne i tanie rzeczy dostac ale urzywane

super! dzieki. Zaraz poszperam.
A wy juz cos kupujecie?
http://ogloszenia.trojmiasto.pl/dla-dziecka/sprzedam-wozek-wielofunkcyjny-ogl3757511.html zobacz jaki wozek wyczailam i za jaka kase
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mgrzedzicka napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
mgrzedzicka napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
a ja siedze na allegro i szukam łóżeczka. Oczywiście z wyposażeniem
Jestes ze Starogardu to do Gdyni czy Gdańska nie bedziesz miala super daleko, wejdz na strone www.trojmiasto.pl tam mozesz fajne i tanie rzeczy dostac ale urzywane

super! dzieki. Zaraz poszperam.
A wy juz cos kupujecie?
http://ogloszenia.trojmiasto.pl/dla-dziecka/sprzedam-wozek-wielofunkcyjny-ogl3757511.html zobacz jaki wozek wyczailam i za jaka kase


jestem w szoku!!! a te ubranka dla chlopca za 50 zl. Warto czytac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniulka25 napisał(a):
mgrzedzicka napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
mgrzedzicka napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
a ja siedze na allegro i szukam łóżeczka. Oczywiście z wyposażeniem
Jestes ze Starogardu to do Gdyni czy Gdańska nie bedziesz miala super daleko, wejdz na strone www.trojmiasto.pl tam mozesz fajne i tanie rzeczy dostac ale urzywane

super! dzieki. Zaraz poszperam.
A wy juz cos kupujecie?
http://ogloszenia.trojmiasto.pl/dla-dziecka/sprzedam-wozek-wielofunkcyjny-ogl3757511.html zobacz jaki wozek wyczailam i za jaka kase


jestem w szoku!!! a te ubranka dla chlopca za 50 zl. Warto czytac
ja tak siedze i szukam bo pracy nie mam to im taniej tym lepiej ale niektore rzeczy zajebiaszcze sa, zobacz jeszcze www.gratyzchaty.pl tylko tam wysylaja poczta chyba bardziej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...