Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂 kurde sniło mi się że moj S robil mi tatuaż za suchem,dwie krateczki fioletowe 😮 😁
Teściowa mi wylądowała w szpitalu na nadciśnienie,połozyli ją aby zrobic wszystkie badania,bierze niby jakies leki ale najwidoczniej są mało skuteczne.
Za oknem piekna pogoda 🤪 Biore się dzisiaj za pieczenie dwóch placków 😎
Gusia 3maj sie w tym szpitalu !!
Czarna to czekamy na relacje 🙂
Zocha co za palant,trzeba byc przygotowanym na wszystko ze moga sie pojawic jednak dodatkowe wydatki. Mysle ze mozna znalezc bardzo ladne i nie drogie lozeczka 🙂
VAT wchodzi,ale od przyszłego roku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej Mamuśki 🙂
Czarnulka czekamy na relację 🙂
Zocha głowa do góry , co za debil z tego gościa 🥴 jak tak można , najpierw obiecać a teraz takie heca urządzać ... nie robi się tak , no ale nigdy nie wiadomo na kogo się trafi .Na pewno sobie poradzicie , pomalutku a i wyprawka się skompletuje ... dobrze tu Doris pisze nie musisz mieć cudów...najważniejsze by Niunia miała Was 🙂

u mnie też się zapowiada ładnie , muszę pranie wstawić to mój jeszcze zdąży rozwiesić przed robotą bo ma na 14sta ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jedyne co mnie pociesza to to że mamy czerwiec jeszcze a nie sierpień czy wrzesień bo wtedy to bym sie całkowicie załamała...nawet nie bardzo chce o tym wszystkim mówić mojej mamie czy siostrze bo wtedy one od razu będą myślały jak nam pomóc a u nich się nie przelewa...
mam tylko nadzieję że teściowie się z wózka nie wycofają bo z nimi to też nigdy nic nie wiadomo...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zocha napisał(a):
jedyne co mnie pociesza to to że mamy czerwiec jeszcze a nie sierpień czy wrzesień bo wtedy to bym sie całkowicie załamała...nawet nie bardzo chce o tym wszystkim mówić mojej mamie czy siostrze bo wtedy one od razu będą myślały jak nam pomóc a u nich się nie przelewa...
mam tylko nadzieję że teściowie się z wózka nie wycofają bo z nimi to też nigdy nic nie wiadomo...


dokładnie , jest jeszcze troszkę czasu 🙂 dlatego nie ma co , trudno sie mówi i trzeba żyć dalej 😉
Pomalutku a skompletujecie wszystko dla maluszka 🙂 głowa do góry ... !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czołem Dziewoje 🙂 🙂 🙂

Ja dziś pospałam jak nigdy, zaraz z mężusiem śniadanko szykujemy, później mam w planach zrobić porządek w szafie z butami, bo jest ona pełna a w ponad połowie nie chodzę....a że jutro jadę na cały miesiac do Leszna do rodziców to wezmę te buciory. Tam jest garaż ,piwnica, przekoczują aż będą potrzebne 🙂 A tu miejsca na nie nie mamy za bardzo, moje zajmują całą szafę, a Tomka buty już się nie mieszczą ... 🤢
ZACHA co za kutafon z tego gościa...tak się nie robi po prostu...nie znoszę takich typków. Ale nie martw się, po malutku dacie radę ze wszystkim 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Dziewczyneczki 🙂
Zocha nie przejmuj się 🙂 Chamem i tyle... Powoli uzbieracie wszystko 🙂 Ja tez Kochana boję się września bo odpada mi wtedy renta rodzinna po tacie zostajemy na wypłacie męża. Jak sobie pomyśle to mnie zimny pot zalewa 😮 Co to bedzie...
Ja poszłam do mojego gina idę się zarestrować a tu klops zapomniałam że dziś od 13 przyjmuje ale ze mnie sirotka dwa razy bede leciala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zocha napisał(a):
jedyne co mnie pociesza to to że mamy czerwiec jeszcze a nie sierpień czy wrzesień bo wtedy to bym sie całkowicie załamała...nawet nie bardzo chce o tym wszystkim mówić mojej mamie czy siostrze bo wtedy one od razu będą myślały jak nam pomóc a u nich się nie przelewa...
mam tylko nadzieję że teściowie się z wózka nie wycofają bo z nimi to też nigdy nic nie wiadomo...


Powiem Ci Kochana...że moja Teściowa jak sie dowiedziała,że chcemy wózek za 1100 zł to już ani razu Nam nie wspomniała o tym,że go kupi Emilce,a wcześniej przy każdej okazji nakręcała...także My też jesteśmy zaskoczeni dodatkowym kosztem..a że wydatki mamy spore..bo mamy kredyty..jeszcze dochodzi do tego opłata za mieszkanie...studia Męża...i oddawanie kasy teściowej,bo od niej pożyczaliśmy na wesele..też wesoło nie mam..a gdzie jeszcze jakieś jedzonko kupić... 😮 ale mimo wszystko wierze,że sie uda 🙂 jak to mówią...Jeśli wiara czyni cuda to ja wierze,że sie uda !! 🙂 Swoją drogą mogła Nam chociaż podarować tą kase do września,bo co miesiąc oddawać jej po 500 zł to dużo dla mnie..a Niuni mogłabym kupić wiele rzeczy za te pieniążki..a w tym miesiącu nie daliśmy,bo inne wydatki są...jak jej powiedzieliśmy to nie była zadowolona,no cóż 🙂 sie rozpisałam... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie brzucholki!
wczoraj net mi padł i dopiero Was nadrobiłam 🙂
ale dzisiaj miałam sen - chciałam pokazać mężusiowi jak mały kopie, a ten tak się wybrzuszył, że aż na jakieś 30 cm wystawał aż w którymś momencie zrobiła mi się dziurka w brzuchu i wyszła kość udowa małego. zostałam z kością w ręku.... normalnie szok... skąd to się bierze??
Aguś czekamy na wieści!
Zocha jakoś dacie radę, mały nie będzie chodził na wybiegu 🙂 starczy mu trochę ubranek . My też ciągle kominujemy jak się z kasą wyrobić...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ja juz biurko całłe posprzątałąm kurde ile to sie papierów i pierdól nazbierało to szok ,ale w sumie to birko małegego faceta więc w sumie co ja sie dziwie 😜pranie wywiesiłam 🙂jeszce tylko bitki mam do usmażenia i wsio zrobine 🙂bo pakowanie zostawiam na jutro po zakonczeniu roku szkolnego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mariola-s napisał(a):
witajcie brzucholki!
wczoraj net mi padł i dopiero Was nadrobiłam 🙂
ale dzisiaj miałam sen - chciałam pokazać mężusiowi jak mały kopie, a ten tak się wybrzuszył, że aż na jakieś 30 cm wystawał aż w którymś momencie zrobiła mi się dziurka w brzuchu i wyszła kość udowa małego. zostałam z kością w ręku.... normalnie szok... skąd to się bierze??
Aguś czekamy na wieści!
Zocha jakoś dacie radę, mały nie będzie chodził na wybiegu 🙂 starczy mu trochę ubranek . My też ciągle kominujemy jak się z kasą wyrobić...


Haha Nasze sny są najlepsze nie ma co...po takich moich dziwnych snach cały dzień chodze jakaś zryta,ciągle o nim myśle 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mariola-s napisał(a):
witajcie brzucholki!
wczoraj net mi padł i dopiero Was nadrobiłam 🙂
ale dzisiaj miałam sen - chciałam pokazać mężusiowi jak mały kopie, a ten tak się wybrzuszył, że aż na jakieś 30 cm wystawał aż w którymś momencie zrobiła mi się dziurka w brzuchu i wyszła kość udowa małego. zostałam z kością w ręku.... normalnie szok... skąd to się bierze??
Aguś czekamy na wieści!
Zocha jakoś dacie radę, mały nie będzie chodził na wybiegu 🙂 starczy mu trochę ubranek . My też ciągle kominujemy jak się z kasą wyrobić...


ojoj straszny sen 🥴 🥴 🥴 człowiek cały czas myśli o maluszku i temu się takie pierdoły śnią 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
no ja juz biurko całłe posprzątałąm kurde ile to sie papierów i pierdól nazbierało to szok ,ale w sumie to birko małegego faceta więc w sumie co ja sie dziwie 😜pranie wywiesiłam 🙂jeszce tylko bitki mam do usmażenia i wsio zrobine 🙂bo pakowanie zostawiam na jutro po zakonczeniu roku szkolnego 🙂


to mówisz że do niedzieli Cię nie ma na brzuszku 🥴 ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
no ja juz biurko całłe posprzątałąm kurde ile to sie papierów i pierdól nazbierało to szok ,ale w sumie to birko małegego faceta więc w sumie co ja sie dziwie 😜pranie wywiesiłam 🙂jeszce tylko bitki mam do usmażenia i wsio zrobine 🙂bo pakowanie zostawiam na jutro po zakonczeniu roku szkolnego 🙂


to mówisz że do niedzieli Cię nie ma na brzuszku 🥴 ??


no właśnie nie będzie mnie 😞 😞 😞niby mój M ma internet w orange i mogłabym wziąść ,lae tak jest ch***zasięg wiec pewnie nawet bym nie skorzystała buuuuuu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Was i ja.Śniadanko już zaliczone.Jak nigdy dałam radę pospać i nawet w nocy na siusiu nie wstawałam 🙂No i nie mam wrażenia że mi ramiona odpadną od spania na boku no i słonko za oknem także dzień zapowiada się miło 🙂Oby tak zostało.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny ale mam dzisiaj powera 🤪 Na zakupach juz byłam,lece rozwiesic pranie i wstawić kolejne,nawet chce mi sie dzisiaj obierac te cholerne młode ziemniaki a niechetnie zawsze to robie bo takie male sa 😁 😎 Robie dzisiaj karpatke,sernik na zimno z truskawkami i babeczki z czekoladą 🤪 Do później buziaki 😘 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
faktycznie straszne puchy 🙃 ja miałam gorącą linie właśnie 😜 najpierw z mamą gadałam póżniej z siorą a teraz skończyłam z koleżanka z roboty 🙃 normalnie mi ucho zaraz odpadnie heh
Ja wstawiłam pranie ale mój rozwiesił i powiem Wam że tak się uśmiałam jak zobaczyłam co on zrobił że omało sie nie posikałam 🤪 😁 😁 😁 😁 hhahaha dać coś zrobić chłopu 🙃 może jakoś to wyschnie buhahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ja juz bitki osmazyłam ,cebulkę też i sie pyrkola na małym ogniu 🙂teraz będe hery suszyła i myslałam ze sobie z wami popisze a tu nadal cisza mimo,że juz godzina 11.30 😮 😮

Asia mój to wczoraj prasował 2h i dobrze mu top idzie lepiej niz mi ale to lata wprawy bo ja to niecierpie prasować ,a i pranie powiesić tez umie tak wiec Twój chłopina tez się szybko nauczy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
no ja juz bitki osmazyłam ,cebulkę też i sie pyrkola na małym ogniu 🙂teraz będe hery suszyła i myslałam ze sobie z wami popisze a tu nadal cisza mimo,że juz godzina 11.30 😮 😮

Asia mój to wczoraj prasował 2h i dobrze mu top idzie lepiej niz mi ale to lata wprawy bo ja to niecierpie prasować ,a i pranie powiesić tez umie tak wiec Twój chłopina tez się szybko nauczy 😁


mój tam się prac domowych boi 😜 woli robić coś na ogrodzie albo majsterkować ... typowy chłop , ja się nie tykam jego spraw a on moich 😁 i gitara ... a teraz to troszkę muszę nad nim popracować co by mi więcej pomagał 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...