Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

Leer napisał(a):
asiula ja tez myślałam że bakterie bede miala a tu proszę znikły i teraz jestem zdrowa jak rybka 😁
Ty też na ,,schorowaną" nie wyglądasz 😜 wiec bedzie dobrze. 😜

buahahahahaha 😁No nie ,wrecz wygladam okazale i dorodnie jak nigdy hahhahaha 🤪 🤪 🤪 🤪 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

izarybka napisał(a):
Hej ja wróciłam od dentysty bo mi plomba poluzowała z jednej str a z drugiej strony szczena mnie nawala o soboty. Plombę dokleił a z tą bolącą szczęką powiedział że nic nie widzi że to wina dziąseł wrażliwych kazał meridolem myć ząbki tylko kuźwa po tygodniu dopiero poprawa będzie a tak mnie napierdziela po jedzeniu że masakra 😮 Mówił że i tak nie jest źle że bywają gorzej rozpulchnione dziąsła w ciąży 😲
Co do galaretek to ja unikam wylewania na ciasto 😜 Zawsze kroje w kostke a rozpuszczam w szklance wody zeby się cuda nie działy
Ja mam wolne od ciast bo mąż twierdzi że nie ma gdzie trzymać miksera i nie chce kupić sknera jedna a nie bede płakać bo raz że nie lubię robić ciast dwa że nie jadam za często 😜

Ja z kolei najbardziej lubie domowe wypieki ,a jak zalozysz rodzine to i zaczniesz piec dla glodomorkow ,choc niekoniecznie(jak nie lubisz)..Ja jako nastolatka pieklam juz w domku ,mama miala luzik 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja włąśnie wcinam kolejną kanapkę... po owocach, musli z mlekiem przyszłą pora na konkrety... chyba normalnie muszę wyjść już z domu bo inaczej cała lodówkę pochłonę.. z drugiej strony na mieście tyle pokus.. 😉
ja dziś na 16 idę nas zapisać do szkoły rodzenia.. ciekawe jak te zajęcia będą wyglądały.. podobno mamy zacząć w przyszłym tygodniu już... ciekawa jestem bardzo jak tam będzie

ja od rana leniuchuję bo w nocy mnie obudził bół brzuszka- był bardzo twardy i się z mężem trochę wystraszyliśmy.. jak tylko później wstawałam siku czy przekładałąm sie to mój Kuba zrywał sie i pytał czy wszystko OK- aż mi sie śmiać z niego chciało... 🙂 mimo nospy łykanej w nocy rano obudziłam się z nadal twardym brzucholem więc maż kazał mi leżeć .. wiec go grzecznie posłuchałąm 😉 zaaplikowałam sobie nospę i magnez i chyba jest trochę lepiej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zocha napisał(a):
a ja włąśnie wcinam kolejną kanapkę... po owocach, musli z mlekiem przyszłą pora na konkrety... chyba normalnie muszę wyjść już z domu bo inaczej cała lodówkę pochłonę.. z drugiej strony na mieście tyle pokus.. 😉
ja dziś na 16 idę nas zapisać do szkoły rodzenia.. ciekawe jak te zajęcia będą wyglądały.. podobno mamy zacząć w przyszłym tygodniu już... ciekawa jestem bardzo jak tam będzie

ja od rana leniuchuję bo w nocy mnie obudził bół brzuszka- był bardzo twardy i się z mężem trochę wystraszyliśmy.. jak tylko później wstawałam siku czy przekładałąm sie to mój Kuba zrywał sie i pytał czy wszystko OK- aż mi sie śmiać z niego chciało... 🙂 mimo nospy łykanej w nocy rano obudziłam się z nadal twardym brzucholem więc maż kazał mi leżeć .. wiec go grzecznie posłuchałąm 😉 zaaplikowałam sobie nospę i magnez i chyba jest trochę lepiej 🙂

Zonia ,mnie tez ostatnio twardnieje brzusio...biorwe magnez ,nospe ale nie wielka poprawa wtedy...
Teraz musimy odpoczywac..A ja od rana tez latam ...zaprowadzilam mala,zakupy,ciacho,gary(non stop)dobrze,ze mam spagetti z wczoraj jeszcze to nie bedwe obiadu robic ,zaraz poprasuje nam ciuchy na te zakonczenie,kapiel ,pindracje i na wariata znowu biegiem do zerowy..
Jutro idziemy wkoncu do Taty mojego w podziece z ta flacha whisky..mam nadz ,ze Andru sie nie napije z Tatusiem hehehe,wkoncu to bedzie dopiero ich zapoznanie..widzieli sie przez moment jak Andru pojechal po te kuchnie do niego...a tak zadnego kontaktu z Tata nie mialam..jedynie e-maile i telefon raz na rok ..ciekawe jak spotkanie przebiegnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktos może wie, ale tym ktosiem nie jestem ja, ostatnio nie orientuje sie zbyt dobrze co sie tutaj dzieje. 😉
asiu wiesz że nie miałam tego na mysli tzn miałam ale nie w taki ,,konkretny sposób" 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leer napisał(a):
ktos może wie, ale tym ktosiem nie jestem ja, ostatnio nie orientuje sie zbyt dobrze co sie tutaj dzieje. 😉
asiu wiesz że nie miałam tego na mysli tzn miałam ale nie w taki ,,konkretny sposób" 😁

hehe nie ma co owijac 🙂
Super avatarek 😎 🙂 🤪 🤪 🤪
a ja pierdziele http://www.youtube.com/watch?v=bi_xn69LMfI&feature=related
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro lekarz Ci przepisał to oznacza że bedzie lepiej jak ją weźmiesz niz jak bedziesz sie katować i odstawisz na bok. wybieraj mniejsze zło a w tym przypadku jest zażywanie nospy wtedy kiedy ci ja zalecił zażywać. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aniulka25 napisał(a):
czy nospa jest zupelnie nieszkodliwa w ciazy. Ja musze brać te mocniejsza forte, lekarz mi przepisal, jeszcze 2 razy dziennie, ale sie strasznie ociagam, bo boje sie o malego, czytalam ze przechodzi przez lozysko

Ania smialo lykaj ,ja od poczatku ciazy bralam dwa ,trzy razy dziennie,nawet po dwie,albo forte wlasnie (to to samo co dwie zwykle)Dziala rozkurczowo i napewno nie zaszkodzi a kurczacy sie brzuszek jest grozniejszy,wiec bierz i nie swiruj 🙂Mi kazal brac systematycznie trzy razy dziennie ,co by caly czas byl rozkurcz macicy ,nie badz madrzejsza od lekarzy Mysza ,bo mozesz sobie i dzidzi poszkodzic ..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AsiulkaZG83 napisał(a):
izarybka napisał(a):
agamu to miala miec zakonczenie roku w szkole

A no tak odkłaczała sie wczoraj,co by wygladac seksi 🙂
a Asia ???Nie pojawiala sie chyba dzisiaj???


hahaha 😁 😁 swoja droga mi też przydałby sie ,,remont generalny " Katarzyny. jest jakas taka rozflaczała 😮 a o kłaku nie wspomnę ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
czy nospa jest zupelnie nieszkodliwa w ciazy. Ja musze brać te mocniejsza forte, lekarz mi przepisal, jeszcze 2 razy dziennie, ale sie strasznie ociagam, bo boje sie o malego, czytalam ze przechodzi przez lozysko

Ania smialo lykaj ,ja od poczatku ciazy bralam dwa ,trzy razy dziennie,nawet po dwie,albo forte wlasnie (to to samo co dwie zwykle)Dziala rozkurczowo i napewno nie zaszkodzi a kurczacy sie brzuszek jest grozniejszy,wiec bierz i nie swiruj 🙂Mi kazal brac systematycznie trzy razy dziennie ,co by caly czas byl rozkurcz macicy ,nie badz madrzejsza od lekarzy Mysza ,bo mozesz sobie i dzidzi poszkodzic ..

no jak leżałam w szpitalu to chyba wszystkie dziewczyny dostawały nospę 3 raz dziennie więc to na pewno nie szkodzi!!!!! teraz biorę doraźnie bo ogólnie mam słaby żołądek a dodatkowo biorę magnez który też działa rozkurczowo wiec uznałam ze nospa mi nie jest aż tak potrzebna ale jak widać po ostatniej nocy to chyba trzeba słuchać lekarzy i nie próbować być madrzejszym 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leer napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
izarybka napisał(a):
agamu to miala miec zakonczenie roku w szkole

A no tak odkłaczała sie wczoraj,co by wygladac seksi 🙂
a Asia ???Nie pojawiala sie chyba dzisiaj???


hahaha 😁 😁 swoja droga mi też przydałby sie ,,remont generalny " Katarzyny. jest jakas taka rozflaczała 😮 a o kłaku nie wspomnę ☺️

hehe moja tez przykryta mchem hahaahahahahaha niedlugo zzajdzie pajeczyną 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakas leniwa sie zrobiłam ostatnio, nawet mój M sie smiał że odkad nie widze ,,intymnej" to nie przeszkadza mi nic i chyba ma racje 😉 gole tylko jak do lekarza i jak już mnie uwiera 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jestem 🙂 byłam z moim na małych zakupkach , raz na jakiś czas mam nadzieje nie zaszkodzi a jak przyjechałam to wpadła kuzynka i siedziałyśmy na polku 🙂 teraz sama jestem , mój pojechał , kuzynka polazła i cicho sza w domu 😮
co do tych skurczów przygotowujących macice to ja je mam , jak za długo poleże albo jak wstaje , brzuch mi się napina i czuje mały ból a po paru nastu sekundach puszcza , mówiłam mojemu mudżynowi i powiedział że to to ... i żebym nospe brała częściej bo nie szkodzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leer napisał(a):
jakas leniwa sie zrobiłam ostatnio, nawet mój M sie smiał że odkad nie widze ,,intymnej" to nie przeszkadza mi nic i chyba ma racje 😉 gole tylko jak do lekarza i jak już mnie uwiera 😜

"Nie jestes sama!!!" 😁 😁 😁 😁 oblazi mchem ,a tu olewka 😁 😁 😁 Moherowe Katarzyny z nas sie robia 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leer napisał(a):
jakas leniwa sie zrobiłam ostatnio, nawet mój M sie smiał że odkad nie widze ,,intymnej" to nie przeszkadza mi nic i chyba ma racje 😉 gole tylko jak do lekarza i jak już mnie uwiera 😜


heheheh ja też odkąd mam problemy z sięgnięciem do niej to jej nie tykam 🤪 😁 😁 😁 tylko przed lekarzem 😜 bo sexu ni ma 🥴 więc dla mojego się nie gole 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
jestem 🙂 byłam z moim na małych zakupkach , raz na jakiś czas mam nadzieje nie zaszkodzi a jak przyjechałam to wpadła kuzynka i siedziałyśmy na polku 🙂 teraz sama jestem , mój pojechał , kuzynka polazła i cicho sza w domu 😮
co do tych skurczów przygotowujących macice to ja je mam , jak za długo poleże albo jak wstaje , brzuch mi się napina i czuje mały ból a po paru nastu sekundach puszcza , mówiłam mojemu mudżynowi i powiedział że to to ... i żebym nospe brała częściej bo nie szkodzi 🙂

jESTES Asiu 🙂Co ja sie miala z cistem mowie Ci kochana ...poczytaj sobie jaka ze mnie sierota to sie posmiejesz 🙂Lece sie uporzadkowac i wkoncu prasowac nas ,dzis wazny dzien..koniec przedszkola i bede wyc napewno ...ale beda jaja ,nie dosc ,ze grube,blade to jeszcze jak mis panda w kącie zabeczana bede stala 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
jestem 🙂 byłam z moim na małych zakupkach , raz na jakiś czas mam nadzieje nie zaszkodzi a jak przyjechałam to wpadła kuzynka i siedziałyśmy na polku 🙂 teraz sama jestem , mój pojechał , kuzynka polazła i cicho sza w domu 😮
co do tych skurczów przygotowujących macice to ja je mam , jak za długo poleże albo jak wstaje , brzuch mi się napina i czuje mały ból a po paru nastu sekundach puszcza , mówiłam mojemu mudżynowi i powiedział że to to ... i żebym nospe brała częściej bo nie szkodzi 🙂

jESTES Asiu 🙂Co ja sie miala z cistem mowie Ci kochana ...poczytaj sobie jaka ze mnie sierota to sie posmiejesz 🙂Lece sie uporzadkowac i wkoncu prasowac nas ,dzis wazny dzien..koniec przedszkola i bede wyc napewno ...ale beda jaja ,nie dosc ,ze grube,blade to jeszcze jak mis panda w kącie zabeczana bede stala 😁 😁 😁 😁 😁


już czytałam co Ty wyprawiasz od rana z tym ciachem 🤪 😁 😁 😁
ah no tak bo Szakira od września 1 klasa 😁 toż to już duża pannica 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
Asiulo mi ostatnio się nie zsiadła galaretka z kiwi 😮 nawet w małej ilości wody ją rozpuszczałam 🥴 🥴 🥴

No cos Ty???kurcze anansa zawsze dawalam do sernika i bylo oki,ale kiwi ...cholera niby mi tezeje tam w lodowie ..zobacze,a jak nie to bede kupowac jakies i z bani ,bo mnie chu...szczeliwszy dzis 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...