Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Leer przepraszam,ze ja taka wscibska i rozgladam sie po tle ☺️,ale w Kącie na focie wyglada to jak zgrzewy Warki 😁 😁 😁 😁Dogadzasz sobie kolezanko!!


A mnie to wyglądało na cole ale może dlatego że ja nie pijąca jestem hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Leer przepraszam,ze ja taka wscibska i rozgladam sie po tle ☺️,ale w Kącie na focie wyglada to jak zgrzewy Warki 😁 😁 😁 😁Dogadzasz sobie kolezanko!!


tez zauważyłam ☺️ hahaha ale to nic my ciężarne wszędzie wyczaimy jedzenie i picie 🤪 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Asiulo mi ostatnio się nie zsiadła galaretka z kiwi 😮 nawet w małej ilości wody ją rozpuszczałam 🥴 🥴 🥴

No cos Ty???kurcze anansa zawsze dawalam do sernika i bylo oki,ale kiwi ...cholera niby mi tezeje tam w lodowie ..zobacze,a jak nie to bede kupowac jakies i z bani ,bo mnie chu...szczeliwszy dzis 🤔


ananas z puszki się z siądzie ale kiwi nie bardzo , nawet na galaretkach pisze 😮

To mnie na kiwi ponieslo dzis 😁 😁 😁 😁Kocur bedzie jadl jakie jest cos czuje ,a ja kupie ciacho ....
Biszkopt Leginsika moge zachwalic -przecudny wyszedl,przekroilam go wzdluz i kaszkowa masa przelozylam 🙂W kazdym razie ciasto misz masz 😁Ale juz czuje ,ze bedzie pycha ,ten biszkopt rewelacja ,Leginsik brawo i dziekuje 😘
Ciesze sie że Ci wyszedł 🤪 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulcia napisał(a):
Leer napisał(a):
aaa asiu to rozumiem ja też płaczliwa teraz sie stałam, becze z byle powodu 😉
asiu od mudzyna nie ma co oglądać ale jak sobie zyczysz 😁
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/685/miew.jpg/][IMG]http://img685.imageshack.us/img685/7629/miew.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
ja bym chetnie ten wiatraczek pozyczyla!!






Widać że zapas coca coli jest 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasia1986 napisał(a):
cześć 🙂

na 16 jadę do gina, zobaczymy co powie. Musze zrobić jeszcze porzegląd nadwozia 😎 więc będę uciekać 🙂
buziaki, papa


daj znać Kasia co i jak ? pytałam oststnio Cię na ile miałaś tą szyjkę skróconą ale mnie olałaś ... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
kamiska napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
dobra, od dziś będę brać grzecznie nospe. A co do Katarzyny to ostatnio przed wizyta u gin mowie do mojego, zeby nie chcial mi robic mi przypadkiem przegladu. (Nie robi zawsze tylko sporadycznie), bo juz nic nie widze i moje golenie nie nalezy do najbardziej udanych. Moj sie smial. NO i u lekarza pan doktor mowi: no to prosze dzis na fotel. NOrmalnie myslalam ze gacie mi same spadna z wrazenia, przypomnialam sobie swoje arcydzielo. Wstyd mi bylo jak cholera. Jak wyszlam z gabinetu wystarczylo ze moj zobaczyl moja mine, od razu wiedzial ze dostalam zaprosznie na fotel 🙂



a ja nie mam z tym problemu jakos przyzwyczailam sie do lusterka i heja 🤪 😁


Ja też walcze z kłakami przy pomocy lusterka haha

hehe ja juz nie patrze lece jak idzie 😁 😁 😁


Zatrudniłabym mojego ale jak ostatnio prosiłam żeby mi nogi ogolił,bo mi sie nie chciało..to mnie pozacinał...więc ostatecznie katarzyny mu nie oddam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
Normalnie siedze i rycze ze smiechu, ciekawe co ci nasi lekarze sobie mysla jak to widza!!! oj nie chcialabym tego ogladac!!!


taka robota że się naoglądają dup ile wlezie za dnia 🤪 😁 😁 😁


Ejjj My to My,ale pomyślcie jak przyjdzie taka starsza pani...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulcia napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
kamiska napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
dobra, od dziś będę brać grzecznie nospe. A co do Katarzyny to ostatnio przed wizyta u gin mowie do mojego, zeby nie chcial mi robic mi przypadkiem przegladu. (Nie robi zawsze tylko sporadycznie), bo juz nic nie widze i moje golenie nie nalezy do najbardziej udanych. Moj sie smial. NO i u lekarza pan doktor mowi: no to prosze dzis na fotel. NOrmalnie myslalam ze gacie mi same spadna z wrazenia, przypomnialam sobie swoje arcydzielo. Wstyd mi bylo jak cholera. Jak wyszlam z gabinetu wystarczylo ze moj zobaczyl moja mine, od razu wiedzial ze dostalam zaprosznie na fotel 🙂



a ja nie mam z tym problemu jakos przyzwyczailam sie do lusterka i heja 🤪 😁


Ja też walcze z kłakami przy pomocy lusterka haha

hehe ja juz nie patrze lece jak idzie 😁 😁 😁


Zatrudniłabym mojego ale jak ostatnio prosiłam żeby mi nogi ogolił,bo mi sie nie chciało..to mnie pozacinał...więc ostatecznie katarzyny mu nie oddam 😁


ja też pierniczę pomoc mojego , na bank bym wyglądała jak zarżnięte prosie 🤪 😁 😁 😁 wolę po swojemu się golić 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja przed ostatnim razem sciagalam przy nim majtki,na szczescie w miare sprawnie mi to wyszlo wiec sie nie zorientował (raczej) a teraz jak byłam to pamietam ze musze cos dluzszego nalozyc aby tylek zakryc wiec poszlam w kiecce 😎 Leer brzusio jak piłeczka,ślicznie wyglądasz 🙃 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
dobra, od dziś będę brać grzecznie nospe. A co do Katarzyny to ostatnio przed wizyta u gin mowie do mojego, zeby nie chcial mi robic mi przypadkiem przegladu. (Nie robi zawsze tylko sporadycznie), bo juz nic nie widze i moje golenie nie nalezy do najbardziej udanych. Moj sie smial. NO i u lekarza pan doktor mowi: no to prosze dzis na fotel. NOrmalnie myslalam ze gacie mi same spadna z wrazenia, przypomnialam sobie swoje arcydzielo. Wstyd mi bylo jak cholera. Jak wyszlam z gabinetu wystarczylo ze moj zobaczyl moja mine, od razu wiedzial ze dostalam zaprosznie na fotel 🙂

moral z tego mamy -strzyzmy sie dziewczyny,bo nie znamy dnia ,ani godziny...
Ja ostatnio sobie uswiadomilam,ze lepiej jednak bedzie sie zawziac i dbac o koszenie mchu ,bo teraz juz jestesmy w wysokiej ciazy i nigdy nic nie wiadomo...Musimy sie wszystkie mobilizowac i ,np.co niedziele urzadzimy sobie "koszenie moherow " 🤪 🤪 🤪 ????


tak jest 🤪 😁 😁 😁 😁 od wielkiej niedzieli można się ogolić buhahahaha
dobrze gadasz 😉 strzyżmy i myjmy się dziewczyny 😁 bo nie znamy dnia , godziny 😁 😁 😁 😁

hahahaaha no myc to koniecznie ,co by powoni nie bylo wrazie sie kto schyli 😁 😁 😁 😁
Ja ostatnio co chwile sie myje ,bo normalnie czlowiek jakis taki spocony ..od sporego brzusia ,jak sobie lezy na udach ladnie to i sie poci 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe rozumiem tyle coli naraz toż to grzech :_) dobrze że reszta schowana bo temat ciągnąłby sie az przez tydzień 😜 ja tam zawsze cos odwale u lekarza wiec juz sie chyba przyzwyczaił 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulcia napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Leer przepraszam,ze ja taka wscibska i rozgladam sie po tle ☺️,ale w Kącie na focie wyglada to jak zgrzewy Warki 😁 😁 😁 😁Dogadzasz sobie kolezanko!!


A mnie to wyglądało na cole ale może dlatego że ja nie pijąca jestem hehe

takie "nie pijace " najwiecej zlopia po kątach buahahahhahahaaha 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulcia napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
Normalnie siedze i rycze ze smiechu, ciekawe co ci nasi lekarze sobie mysla jak to widza!!! oj nie chcialabym tego ogladac!!!


taka robota że się naoglądają dup ile wlezie za dnia 🤪 😁 😁 😁


Ejjj My to My,ale pomyślcie jak przyjdzie taka starsza pani...



starsza pani raczej katarzyny nie goli. Jak on wtedy wogole sie tam dostaje!! ciekawe czy po czyms takim ma ochote na bzykanko z zona?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
dobra, od dziś będę brać grzecznie nospe. A co do Katarzyny to ostatnio przed wizyta u gin mowie do mojego, zeby nie chcial mi robic mi przypadkiem przegladu. (Nie robi zawsze tylko sporadycznie), bo juz nic nie widze i moje golenie nie nalezy do najbardziej udanych. Moj sie smial. NO i u lekarza pan doktor mowi: no to prosze dzis na fotel. NOrmalnie myslalam ze gacie mi same spadna z wrazenia, przypomnialam sobie swoje arcydzielo. Wstyd mi bylo jak cholera. Jak wyszlam z gabinetu wystarczylo ze moj zobaczyl moja mine, od razu wiedzial ze dostalam zaprosznie na fotel 🙂

moral z tego mamy -strzyzmy sie dziewczyny,bo nie znamy dnia ,ani godziny...
Ja ostatnio sobie uswiadomilam,ze lepiej jednak bedzie sie zawziac i dbac o koszenie mchu ,bo teraz juz jestesmy w wysokiej ciazy i nigdy nic nie wiadomo...Musimy sie wszystkie mobilizowac i ,np.co niedziele urzadzimy sobie "koszenie moherow " 🤪 🤪 🤪 ????


tak jest 🤪 😁 😁 😁 😁 od wielkiej niedzieli można się ogolić buhahahaha
dobrze gadasz 😉 strzyżmy i myjmy się dziewczyny 😁 bo nie znamy dnia , godziny 😁 😁 😁 😁

hahahaaha no myc to koniecznie ,co by powoni nie bylo wrazie sie kto schyli 😁 😁 😁 😁
Ja ostatnio co chwile sie myje ,bo normalnie czlowiek jakis taki spocony ..od sporego brzusia ,jak sobie lezy na udach ladnie to i sie poci 😁 😁 😁 😁


ja od tych dodatkowych kilosów się tak poce chyba i też parę razy na dzień dupsko myje 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leer napisał(a):
jakie zainteresowanie cola jakby zupełnie nie było mnie widac na tym zdjeciu 😜

hahhahahaahahaha jak nam piwko we lbie..rozproszylas moczyryjki 😁 😁 😁 😁 ☺️
Slicznosci ,juz Ci pisalam,ze super avatarek,ale nie zauwazywszy 😉
Dziunia najlepsza w klubie!!! 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniulka25 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
Normalnie siedze i rycze ze smiechu, ciekawe co ci nasi lekarze sobie mysla jak to widza!!! oj nie chcialabym tego ogladac!!!


taka robota że się naoglądają dup ile wlezie za dnia 🤪 😁 😁 😁


Ejjj My to My,ale pomyślcie jak przyjdzie taka starsza pani...



starsza pani raczej katarzyny nie goli. Jak on wtedy wogole sie tam dostaje!! ciekawe czy po czyms takim ma ochote na bzykanko z zona?


też się nad tym kiedyś zastanawiałam 🤪 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...