Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

czarna79 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Maggie003 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
karolinecka831 napisał(a):
Czarna np.
ja bardzo lubię jogurt jeśc , wiec truskawiki , kilka sztuk drobno kroje , i zalewam jogurtem naturalnym Jama polecam pyszny bez cukru , i po łyżce otręb , i smakuje fajnie ... tak naprawde nie jest tak zle , myślałam że bedzie gorsza ta dieta ,
a zakazane sa tylko kilka produktów tak naprawe , jany chleb , cukier słoodycze , i wszystkie produkty dosładzane , nawet mleko można ale nie rano ani wieczorem a w dzień ...

Karolcia wiem ze nie bedzie tak zle , ale jak sobie pomysle o tym jedzeniu szpitalnym to szok , nic nie dosolone , nie słodzone ....jak dałam swojemu M do sprobowania to powiedział O MATKO jak oni moga was tym karmic przeciez nie da sie tego jesc....a ja niestety trzeba ....


My mamuski, tobysmy wszystko zrobily i oddaly dla tych naszych maluszkow 🙂

zebys wiedziała ze wszytsko .....nie wazne ze boli ze ci jest przykro i w ogole .....ale coz trzeba i juz ....

Aga ,a ja pamietam ,ze jadlam wszystko w szpitalu (oczywiscie byly "przysmaki"ktorych sie nie jadlo ,ale ogolnie mialam jedzonko dobre..nie narzekalam ,najgorsza byla zupa mleczna ,fuuu woda z mlekiem ..ale obiadki w miare smaczne 🙂Denerwowalo mnie ,ze familia mi znosi jedzenie,mama obiady i inne a de facto jadlam podwojnie hahahaha,z pazerstwa 🙂 Mnie osobiscie draznily takie lelum polelum jak to sie zwie ,co to tego nie tknie ,tamtego nie ruszy ,a w gruncie rzeczy w domu pewno wpiernicza wszystko az dym z uszu idzie 😉 😜 😜 😜 Jak nie dobre to wiadomo sie nie je ,ale jak cos normalne jest to nie przesadzajmy,inni jedza i zyja ,a po Agusi widac,ze warto -dietka jak cza !!!! 🤪

ja jadłam nie wybrzydzałam,,,,a co miałam z głodu umrzec....troske mało ,ale obiady w miare bły...

Wiesz Aga pewnie dla tych co maja diete to tez inaczej..Jestesmy dumne z Ciebie-zuch tWARDA dziewuszka ! 🤪 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć kochane 🙂 Mi coś net szwankuje kurcze ;/ Ja ze swoim doszliśmy do wniosku że jednak nie będzie Marcel tylko Ksawier... 🙂 widziałam że pisałyście coś o kg u mnie jest 7+... A co do liczenia ruchów to ja nawet nie licze bo mój jest aktywny chyba 24 h 😁 i tych ruchów wyszła by mi jakaś magiczna cyfra hehe 🙂 tez spadam spać 🙂 buziaki 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolinecka831 napisał(a):

Kasiu a ten krążek to jak to dla czego zakładaja?


Karolina, z dnia na dzien skracała mi się szyjka i w kazdej chwili mogło tam wszystko puścic i mogłam urodzic. Krążek ma trzymac szyjkę zwartą i nie dopuścic do porodu.

Swoja rogą juz sie cieszyłam ze kucia ustapiły, jednak nawróciły i są bolsne 😞 do tego mały urządził mi potańcówkę po pęcherzu i szyjce i nie wyrabiam. Biore prysznic i lece spac,
dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam Was kochane słonko tak swieci że normalnie nie chce mi się spać 🙂 juz podjadłam kanapeczkę bo wstałam taka głodna że szok
dzis mam wizytę wiee juz sie nie moge doczekac 🙂
dzięki Aga za enne wskazówki,ja tez jestem na diecie ale tylko takiej bez slodyczy a tak wszystko jem nawet fast food sie zdarzy ☺️
miłego dzionka bede wpadała na forum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
I ja sie z Wami witam 🙂 Humorek dopisuje,w nocy wstałam tylko raz siusiu ( o dziwo)..Hania dokazuje,coraz częściej sie rozpycha 🙂 Rodzice remont mieszkania robią,jade po śniadanku troche ponadzorować prace 😜 😎 Obraczki wczoraj odebralismy,bylismy tez w restauracji ustalic menu...babka zaproponowała udziec normalnie tak mi siadl na banie ze sie zgodziłam zaplacic dodatkowo zeby byl podany 😁
No i zaczyna sie problem z suknią ślubna,sadzilam ze bedzie wszystko to odbywalo sie bezproblemowo ale sie mylilam. Na chwile obecna babka wziela ode mnie pieniadze a jeszcze nic w sukni nie zaczela robic,przyjezdzam co pare tygodni przymierzam i na tym sprawa sie konczy. Nie zmierzyla mnie jeszcze nie zaczela wstawiac gumek i jeszcze do mnie z tekstem ze jakby co to moze jakas inna suknie bym wybrala,myslalam ze ja udusze ! Powiedzialam ze w tej ide i ze mam nadzieje ze zacznie cos robic z nia,bo na chwile obecna tylko kase wydaje..wystarczy mi ze wcisnela juz welon za 260 zł,co prawda b.ładny ale to suknia jest numerem 1. Nie bede czekac dwoch tygodni na kolejna "przymiarke" wiec dzisiaj ide zamowic biustonosz i chocbym miala jezdzic co tydzien chce widziec jakies postepy,a duzo przy niej roboty nie ma tylko jej sie nie chce i to jeszcze tesciowa mojej przyjaciolki a tak mnie w ch*** robi 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leginsik napisał(a):
No i zaczyna sie problem z suknią ślubna,sadzilam ze bedzie wszystko to odbywalo sie bezproblemowo ale sie mylilam. Na chwile obecna babka wziela ode mnie pieniadze a jeszcze nic w sukni nie zaczela robic,przyjezdzam co pare tygodni przymierzam i na tym sprawa sie konczy. Nie zmierzyla mnie jeszcze nie zaczela wstawiac gumek i jeszcze do mnie z tekstem ze jakby co to moze jakas inna suknie bym wybrala,myslalam ze ja udusze ! Powiedzialam ze w tej ide i ze mam nadzieje ze zacznie cos robic z nia,bo na chwile obecna tylko kase wydaje..wystarczy mi ze wcisnela juz welon za 260 zł,co prawda b.ładny ale to suknia jest numerem 1. Nie bede czekac dwoch tygodni na kolejna "przymiarke" wiec dzisiaj ide zamowic biustonosz i chocbym miala jezdzic co tydzien chce widziec jakies postepy,a duzo przy niej roboty nie ma tylko jej sie nie chce i to jeszcze tesciowa mojej przyjaciolki a tak mnie w ch*** robi 😠


Kochana masz racje jak zależy Ci na tej sukni to walcz!!Ona musi ją poprawić,skoro tak sie umawiałyście!Nie kumam takich babek jak ona..przecież tylko zniechęcają do siebie klientów, a wiadomo że złe opinie szybciutko sie rozchodzą..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulcia napisał(a):
Leginsik napisał(a):
No i zaczyna sie problem z suknią ślubna,sadzilam ze bedzie wszystko to odbywalo sie bezproblemowo ale sie mylilam. Na chwile obecna babka wziela ode mnie pieniadze a jeszcze nic w sukni nie zaczela robic,przyjezdzam co pare tygodni przymierzam i na tym sprawa sie konczy. Nie zmierzyla mnie jeszcze nie zaczela wstawiac gumek i jeszcze do mnie z tekstem ze jakby co to moze jakas inna suknie bym wybrala,myslalam ze ja udusze ! Powiedzialam ze w tej ide i ze mam nadzieje ze zacznie cos robic z nia,bo na chwile obecna tylko kase wydaje..wystarczy mi ze wcisnela juz welon za 260 zł,co prawda b.ładny ale to suknia jest numerem 1. Nie bede czekac dwoch tygodni na kolejna "przymiarke" wiec dzisiaj ide zamowic biustonosz i chocbym miala jezdzic co tydzien chce widziec jakies postepy,a duzo przy niej roboty nie ma tylko jej sie nie chce i to jeszcze tesciowa mojej przyjaciolki a tak mnie w ch*** robi 😠


Kochana masz racje jak zależy Ci na tej sukni to walcz!!Ona musi ją poprawić,skoro tak sie umawiałyście!Nie kumam takich babek jak ona..przecież tylko zniechęcają do siebie klientów, a wiadomo że złe opinie szybciutko sie rozchodzą..

Dokładnie,tym bardziej że sama mi ja na poczatku proponowała i dobrze wiedziała ze do lipca nie bedzie ze mnie top model z malym brzuchem wiec powinna sie z tym liczyc ze jakas wstawke bedzie musiala dac. Zrobiłam blad ze za duzo kasy jej dalam na sama zaliczke,bo sama sie przyznala ze pieniadze juz dawno przechulala a z kiecka jeszcze nic nie zrobila,wiec ja ja teraz wezme w obroty. Nie mam zamiaru isc do oltarza w jakimns worku z koronki. Niech ona mi takich numerow nie robi 3 tyg przed weselem 😲 Jej synowa tez szla z brzuchem do oltarza i jakos potrafila wszystko dopiac na ostatni guzik,tak sie koncza interesy po znajomosci..zedrze duzo kasy i nic nie robi 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć dziewczyny ja śniadanko jem powoli mi jakoś apetyt przechodzi nie wiem może już tak zostanie 🤪
u mnie pogoda do bani naprawdę wieje słońca nie ma ja dawno tak nie było ledwo wstałam o 8 mojemu kanapy zrobić 😮
Iza kłóć się o sukienkę jak już zaliczkę dałaś, jakaś masakra z tymi krawcowymi
Mi się dzisiaj własny ślub śnił znaczy przygotowania bo zbierałam wiśnie w białej sukni a potem mało czasu zostało do kościoła zamalowywałam paznokcie moim fioletowym lakierem który się zrobił strasznie gesty póżniej nie mogłam majtek i pończoch znalezc zakładałam zwykle beżowy rajstopy Mój miał jakieś okropne włosy masakra 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesć Kochane 🙂
Leginsik, walcz o swoją kieckę-kurcze jaja sobie robią te krawcowe...a swoją drogą ja też miałam jaja ze swoją suknią-jest poźniej co wspominać 🙂ale są też niepotrzebne nerwy...
Idę na śniadanko, u mnie pogoda super, słoneczko i ciepło-nawet chciałam iść dziś do fryzjera, ale nie wysiedzę tam w upale 🙂
Idę jeść 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
CZeść !!!
Włąśnie Was nadrobiłam 🙂 DOBRZE CIĘ WIDZIEĆ AGA!!!!!!
wczoraj już nie dałam rady zajrzeć na forum... padłam normalnie po zakupach miałam już dosyć a wpadło do nas jeszcze kolejno 6 niespodziewanych gości więc myślałam ze zejdę normalnie..
naoglądaliśmy się wóżków- mamy 2 typy - tako albo jedo fyn + fotelik maxi cosi city- poza tym wszystkich kocyków , rożków , przewijakó itd... kupiliśmy trochę ciuszków i rożek, więc mała nie będzie już chodziła naga jakby coś 🙂 wszystko oczywiście przesłodkie i mimo że obiecywaliśmy sobie że będziemy kupować rzeczy w neutralnych kolorach bo za różami nigdy nie przepadałam .. to jakoś tak wyszło że połowa rzeczy jest typowo dziewczyńskich i .. różowych 🙂 były takie słodkie że nie dało się nie kupić 😉
Cieszę się bo mieliśmy namiary na fajne sklepy i udało sie zrobić zakupy na prawdę nie dużym kosztem.. p w jednym sklepie była promocja druga rzecz za 1 zł a w sumie droższej rzeczy niż za 20 zł to tam chyba nie widziałam dla takiego maluszka... a jak już zapłaciliśmy to pani nam jeszcze wskazala taki kosz w którym były takie malutkie ciuszki - ostatnie pary ze wzorów po 2 zł!!!! więc jeszcze kupiliśmy wszystko co znalazłam z długim rękawem 🙂 jeszcze potrzebuję z ciuszkó tylko półśpiochy lub śpiochy bo mam sporo różnego rodzaju body i to już z ciuszków chyba wszystko póki co... jeszcze wczoraj u jednego z wczorajszych gości zamówiliśmy komode do sypialni żeby póki co służyła do przewijania małej i do schowania jej rzeczy a póżniej będzie am służyła 🙂 kupa kasy poszła na nią ale już będzie taka jak reszta mebli więc trudno się mówi.. co prada to kolejna rzecz której nie planowaliśmy kupować bo mieliśmy dostać od siostry M i jej męża no ale skoro on zmienił zdanie to rady nie było a on niech się udławi tymi rzeczami!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zocha napisał(a):
CZeść !!!
Włąśnie Was nadrobiłam 🙂 DOBRZE CIĘ WIDZIEĆ AGA!!!!!!
wczoraj już nie dałam rady zajrzeć na forum... padłam normalnie po zakupach miałam już dosyć a wpadło do nas jeszcze kolejno 6 niespodziewanych gości więc myślałam ze zejdę normalnie..
naoglądaliśmy się wóżków- mamy 2 typy - tako albo jedo fyn + fotelik maxi cosi city- poza tym wszystkich kocyków , rożków , przewijakó itd... kupiliśmy trochę ciuszków i rożek, więc mała nie będzie już chodziła naga jakby coś 🙂 wszystko oczywiście przesłodkie i mimo że obiecywaliśmy sobie że będziemy kupować rzeczy w neutralnych kolorach bo za różami nigdy nie przepadałam .. to jakoś tak wyszło że połowa rzeczy jest typowo dziewczyńskich i .. różowych 🙂 były takie słodkie że nie dało się nie kupić 😉
Cieszę się bo mieliśmy namiary na fajne sklepy i udało sie zrobić zakupy na prawdę nie dużym kosztem.. p w jednym sklepie była promocja druga rzecz za 1 zł a w sumie droższej rzeczy niż za 20 zł to tam chyba nie widziałam dla takiego maluszka... a jak już zapłaciliśmy to pani nam jeszcze wskazala taki kosz w którym były takie malutkie ciuszki - ostatnie pary ze wzorów po 2 zł!!!! więc jeszcze kupiliśmy wszystko co znalazłam z długim rękawem 🙂 jeszcze potrzebuję z ciuszkó tylko półśpiochy lub śpiochy bo mam sporo różnego rodzaju body i to już z ciuszków chyba wszystko póki co... jeszcze wczoraj u jednego z wczorajszych gości zamówiliśmy komode do sypialni żeby póki co służyła do przewijania małej i do schowania jej rzeczy a póżniej będzie am służyła 🙂 kupa kasy poszła na nią ale już będzie taka jak reszta mebli więc trudno się mówi.. co prada to kolejna rzecz której nie planowaliśmy kupować bo mieliśmy dostać od siostry M i jej męża no ale skoro on zmienił zdanie to rady nie było a on niech się udławi tymi rzeczami!!!

Super 🙂 czyli po malutku się wszystko zbiera dla Zosi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a co do tematu wagi to "przez Was" wlazłam na wage i mało zawalu nie dostałam ... od ubiegłego poniedziałku + 2 kg !!!!!! mam nadzieję ze to tylko jakaś woda w nerach mi sie znowu zatrzymała a nie te wszystkie domowe zapiekanki, frytki i wczorajszy mc donalds... ☺️
jestem w szoku normalnie... 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
Zocha napisał(a):
CZeść !!!
Włąśnie Was nadrobiłam 🙂 DOBRZE CIĘ WIDZIEĆ AGA!!!!!!
wczoraj już nie dałam rady zajrzeć na forum... padłam normalnie po zakupach miałam już dosyć a wpadło do nas jeszcze kolejno 6 niespodziewanych gości więc myślałam ze zejdę normalnie..
naoglądaliśmy się wóżków- mamy 2 typy - tako albo jedo fyn + fotelik maxi cosi city- poza tym wszystkich kocyków , rożków , przewijakó itd... kupiliśmy trochę ciuszków i rożek, więc mała nie będzie już chodziła naga jakby coś 🙂 wszystko oczywiście przesłodkie i mimo że obiecywaliśmy sobie że będziemy kupować rzeczy w neutralnych kolorach bo za różami nigdy nie przepadałam .. to jakoś tak wyszło że połowa rzeczy jest typowo dziewczyńskich i .. różowych 🙂 były takie słodkie że nie dało się nie kupić 😉
Cieszę się bo mieliśmy namiary na fajne sklepy i udało sie zrobić zakupy na prawdę nie dużym kosztem.. p w jednym sklepie była promocja druga rzecz za 1 zł a w sumie droższej rzeczy niż za 20 zł to tam chyba nie widziałam dla takiego maluszka... a jak już zapłaciliśmy to pani nam jeszcze wskazala taki kosz w którym były takie malutkie ciuszki - ostatnie pary ze wzorów po 2 zł!!!! więc jeszcze kupiliśmy wszystko co znalazłam z długim rękawem 🙂 jeszcze potrzebuję z ciuszkó tylko półśpiochy lub śpiochy bo mam sporo różnego rodzaju body i to już z ciuszków chyba wszystko póki co... jeszcze wczoraj u jednego z wczorajszych gości zamówiliśmy komode do sypialni żeby póki co służyła do przewijania małej i do schowania jej rzeczy a póżniej będzie am służyła 🙂 kupa kasy poszła na nią ale już będzie taka jak reszta mebli więc trudno się mówi.. co prada to kolejna rzecz której nie planowaliśmy kupować bo mieliśmy dostać od siostry M i jej męża no ale skoro on zmienił zdanie to rady nie było a on niech się udławi tymi rzeczami!!!

Super 🙂 czyli po malutku się wszystko zbiera dla Zosi 🙂

ZBiera się zbiera 🙂 wogóle to strasznie mi sie chciało wczoraj śmiać bo jak z jednego sklepu wyszliśmy z pustymi rękami to po przekroczeniu jego drzi mała mnie tak skopała bo żebrach że w szoku byłam ! śmialiśmy sie ze nie zadowolona że nic dla niej nie kupiliśmy hehe.. w kolejnych gdzie coś kupiliśmy była już baaaardzo grzeczna 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Dziewczyny , u mnie też pogoda do bani ... to temu właśnie wstałam 😜 zimno słonka nie ma eh a miałam uprać dziś ostatnią siatę ubranek 🙂 żeby już wsio było przygotowane z ubranek 🙂
Zocha fajnie że zakupki udane 🙂 ja jutro przed wizytą mam zamiar kupić parę rzeczy dla Tymka co by lista się skróciła bo czasu coraz mniej 😜 pieluchy , kosmetyki i parę drobiazgów jeszcze zostało a i w sumie pościel bo jednak muszę kupić nową ...
Mariolka zamawiałaś już tą 11 elementową ???? bo się na nią chyba skuszę 🙂
Kamiska czekamy na relacje z wizyty 🙂 będzie ok !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
hej Dziewczyny , u mnie też pogoda do bani ... to temu właśnie wstałam 😜 zimno słonka nie ma eh a miałam uprać dziś ostatnią siatę ubranek 🙂 żeby już wsio było przygotowane z ubranek 🙂
Zocha fajnie że zakupki udane 🙂 ja jutro przed wizytą mam zamiar kupić parę rzeczy dla Tymka co by lista się skróciła bo czasu coraz mniej 😜 pieluchy , kosmetyki i parę drobiazgów jeszcze zostało a i w sumie pościel bo jednak muszę kupić nową ...
Mariolka zamawiałaś już tą 11 elementową ???? bo się na nią chyba skuszę 🙂
Kamiska czekamy na relacje z wizyty 🙂 będzie ok !

czekam na wypłatę 10 i będę jakoś niedługo zamawiała 🙂 na pierwszy ogień pójdzie wózek a potem coś jeszcze trzeba będzie dokupić - właśnie może ten zestaw i koszulki dla mamy, bo to już warto byłoby mieć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mariola-s napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
hej Dziewczyny , u mnie też pogoda do bani ... to temu właśnie wstałam 😜 zimno słonka nie ma eh a miałam uprać dziś ostatnią siatę ubranek 🙂 żeby już wsio było przygotowane z ubranek 🙂
Zocha fajnie że zakupki udane 🙂 ja jutro przed wizytą mam zamiar kupić parę rzeczy dla Tymka co by lista się skróciła bo czasu coraz mniej 😜 pieluchy , kosmetyki i parę drobiazgów jeszcze zostało a i w sumie pościel bo jednak muszę kupić nową ...
Mariolka zamawiałaś już tą 11 elementową ???? bo się na nią chyba skuszę 🙂
Kamiska czekamy na relacje z wizyty 🙂 będzie ok !

czekam na wypłatę 10 i będę jakoś niedługo zamawiała 🙂 na pierwszy ogień pójdzie wózek a potem coś jeszcze trzeba będzie dokupić - właśnie może ten zestaw i koszulki dla mamy, bo to już warto byłoby mieć 🙂

Laski ja zamówiłam wczoraj te koszule, o których Aga mówiła, nie są może zbyt piękne, ale ponoć najlepsze http://moda.allegro.pl/pizama-ciazowa-i-do-karmienia-100-bawelna-i1670270715.html
Wzięłam czerwoną i zieloną, szału ni ma wizualnie, ale podobno najwygodniejsze i najdyskretniejsze do karmienia w szpitalu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
mariola-s napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
hej Dziewczyny , u mnie też pogoda do bani ... to temu właśnie wstałam 😜 zimno słonka nie ma eh a miałam uprać dziś ostatnią siatę ubranek 🙂 żeby już wsio było przygotowane z ubranek 🙂
Zocha fajnie że zakupki udane 🙂 ja jutro przed wizytą mam zamiar kupić parę rzeczy dla Tymka co by lista się skróciła bo czasu coraz mniej 😜 pieluchy , kosmetyki i parę drobiazgów jeszcze zostało a i w sumie pościel bo jednak muszę kupić nową ...
Mariolka zamawiałaś już tą 11 elementową ???? bo się na nią chyba skuszę 🙂
Kamiska czekamy na relacje z wizyty 🙂 będzie ok !

czekam na wypłatę 10 i będę jakoś niedługo zamawiała 🙂 na pierwszy ogień pójdzie wózek a potem coś jeszcze trzeba będzie dokupić - właśnie może ten zestaw i koszulki dla mamy, bo to już warto byłoby mieć 🙂

Laski ja zamówiłam wczoraj te koszule, o których Aga mówiła, nie są może zbyt piękne, ale ponoć najlepsze http://moda.allegro.pl/pizama-ciazowa-i-do-karmienia-100-bawelna-i1670270715.html
Wzięłam czerwoną i zieloną, szału ni ma wizualnie, ale podobno najwygodniejsze i najdyskretniejsze do karmienia w szpitalu.

tak się właśnie zastanawiam czy kupić taką czy taką inną odchylaną...napewno guziki odpadają to wiedziałam wcześniej, ale jakoś nie jestem przekonana akurat do tej koszuli...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mariola-s napisał(a):
Agamu napisał(a):
mariola-s napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
hej Dziewczyny , u mnie też pogoda do bani ... to temu właśnie wstałam 😜 zimno słonka nie ma eh a miałam uprać dziś ostatnią siatę ubranek 🙂 żeby już wsio było przygotowane z ubranek 🙂
Zocha fajnie że zakupki udane 🙂 ja jutro przed wizytą mam zamiar kupić parę rzeczy dla Tymka co by lista się skróciła bo czasu coraz mniej 😜 pieluchy , kosmetyki i parę drobiazgów jeszcze zostało a i w sumie pościel bo jednak muszę kupić nową ...
Mariolka zamawiałaś już tą 11 elementową ???? bo się na nią chyba skuszę 🙂
Kamiska czekamy na relacje z wizyty 🙂 będzie ok !

czekam na wypłatę 10 i będę jakoś niedługo zamawiała 🙂 na pierwszy ogień pójdzie wózek a potem coś jeszcze trzeba będzie dokupić - właśnie może ten zestaw i koszulki dla mamy, bo to już warto byłoby mieć 🙂

Laski ja zamówiłam wczoraj te koszule, o których Aga mówiła, nie są może zbyt piękne, ale ponoć najlepsze http://moda.allegro.pl/pizama-ciazowa-i-do-karmienia-100-bawelna-i1670270715.html
Wzięłam czerwoną i zieloną, szału ni ma wizualnie, ale podobno najwygodniejsze i najdyskretniejsze do karmienia w szpitalu.

tak się właśnie zastanawiam czy kupić taką czy taką inną odchylaną...napewno guziki odpadają to wiedziałam wcześniej, ale jakoś nie jestem przekonana akurat do tej koszuli...

ja też nie jestem...ale stwierdziłam, że zamowię i najwyżej nie użyję...zobaczę jak to na zywo wyglada 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...