Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Witajcie kochane .... no widze że Wy to juz zwarte i gotowe macie prawie wszystko , kurcze Leer juz nawet łóżeczko masz gotowe ! nie boisz się takiego pustego ???
Ja nadal mam co miałam czyli kilka ubranek i narazie wszystko wybrane ale nie kupione , ale myśle że już na dniach pozamawiam na alegro wiekszośc , dziś wozek jakę zamówic jednakk ten http://wszystkodladziecka.com.pl/tako-cpativa-limited-edition-p-2586.html
Tak czy owak jak powiedziała Asiulka ,, czas nie będzie czekał,, a ja mam 2 tyg bo tyle zostalo do wyjazdu mojego M ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witajcie kochane .... no widze że Wy to juz zwarte i gotowe macie prawie wszystko , kurcze Leer juz nawet łóżeczko masz gotowe ! nie boisz się takiego pustego ???
Ja nadal mam co miałam czyli kilka ubranek i narazie wszystko wybrane ale nie kupione , ale myśle że już na dniach pozamawiam na alegro wiekszośc , dziś wozek jakę zamówic jednakk ten http://wszystkodladziecka.com.pl/tako-cpativa-limited-edition-p-2586.html
Tak czy owak jak powiedziała Asiulka ,, czas nie będzie czekał,, a ja mam 2 tyg bo tyle zostalo do wyjazdu mojego M ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maga napisał(a):
No mąż zawsze zwarty i gotowy 😁
tez bym rozlozyla juz lozeczko, ale z allegro jeszcze nie dotarło 😜 co ciekawe bycie zabobonnym moich rodziców ogranicza się tylko do sfery ciuszków (łóżeczko i wózek już są 😁)

a no to faktycznie ..aLe zobaczysz wszystko sie wczesniej nagromadzi..,bo to ktos podrzuci,a to kupi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no my raczej w rodzinach dzieci nie mamy, jakos moda na samotne zycia 🙂 my pierwsi jestesmy od dawna (wiec watpie zeby z rodziny ubranka po kims bo by mialy duuuzo lat) a bardzo mlodzi (wiec znajomi tez raczej nie maja dzieci ;d)
taki skok na gleboko wode ale z checiami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karolinecka831 napisał(a):
Witajcie kochane .... no widze że Wy to juz zwarte i gotowe macie prawie wszystko , kurcze Leer juz nawet łóżeczko masz gotowe ! nie boisz się takiego pustego ???
Ja nadal mam co miałam czyli kilka ubranek i narazie wszystko wybrane ale nie kupione , ale myśle że już na dniach pozamawiam na alegro wiekszośc , dziś wozek jakę zamówic jednakk ten http://wszystkodladziecka.com.pl/tako-cpativa-limited-edition-p-2586.html
Tak czy owak jak powiedziała Asiulka ,, czas nie będzie czekał,, a ja mam 2 tyg bo tyle zostalo do wyjazdu mojego M ...

Super wozio Karolcia 🙂 To juz 2 tyg...jak ten czas mknie... 😮Znowu edzie placz i rozlaka..teraz chyba najgorsza nostalgia bedzie co??? 😞 Ale jak juz wroci to bedzie prawie na mecie tak?? 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no cóż , a mój to zajęty pracą ...
więc nawet nie wymagam od niego by miał jakiekolwiek pojęcie co musi kupić.
ja wybieram , mówię ile będzie kosztowało ,a stary akceptuje , albo prosi byśmy poszukali coś innego 😉
jakoś da się przeżyć 🙂
ale przynajmniej nie neguje moich wyborów tak jak teściowa ... :/
całe szczęście że wózek przynajmniej już mamy 🙂 udało nam się z nim , bo kupiliśmy używany po super cenie ! a wygląda jak nowy 🙂 i xlandera i 3 kołowy tak jak chciałam 🙂 więc z tego jesteśmy zadowoleni 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolinecka831 napisał(a):
Maga napisał(a):
Haha ;d moj jes zawsze taki skrupulatny, wszystko obejrzy, wszystko sprawdzi- ja bardziej jestem panikara 😁
ale kupiliśmy klupś żyrafkę z szufladą, tutaj chyba też ktoś wstawił, że ma podobne 🙂


ja kupuję takie samo jak ty , plus komoda


no i widzę, że też będziesz miała synka i też Wojtuś planujesz go nazwać 🙂 u mnie to jest jedna z 2 opcji 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maga napisał(a):
no my raczej w rodzinach dzieci nie mamy, jakos moda na samotne zycia 🙂 my pierwsi jestesmy od dawna (wiec watpie zeby z rodziny ubranka po kims bo by mialy duuuzo lat) a bardzo mlodzi (wiec znajomi tez raczej nie maja dzieci ;d)
taki skok na gleboko wode ale z checiami 🙂

oooo to dziadki tak szaleja 😁 😁 😁 Ja mam core 7lat ,a jak sie urodzila to mama pracowac nie mogla plakala z radosci w windzie szpitALnej ludziom sie chwalila ,ze Babcia zostala 😁 😁 😁 😁Poki co jest to jedyna wnusia moich rodzicow (a teraz druga bedzie Ola 😉) Moj brat,mimo,ze 1.5roku starszy ode mnie dlugo nie chcial dzieci-typ imprezowy ,fura ,laski praca w ochronie..ale teraz chyba by juz chcial ,ale podejrzewam komplikacje...nie moze cos strzelic gola ...szkoda mi go ,ale mam nadz ,ze pewnego dnia... 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maga napisał(a):
Haha ;d moj jes zawsze taki skrupulatny, wszystko obejrzy, wszystko sprawdzi- ja bardziej jestem panikara 😁
ale kupiliśmy klupś żyrafkę z szufladą, tutaj chyba też ktoś wstawił, że ma podobne 🙂

No moj tez oglada ,czai ,ale w tej panice pewnie by stracil rozum ,jego resztki hehehhe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Maga napisał(a):
no my raczej w rodzinach dzieci nie mamy, jakos moda na samotne zycia 🙂 my pierwsi jestesmy od dawna (wiec watpie zeby z rodziny ubranka po kims bo by mialy duuuzo lat) a bardzo mlodzi (wiec znajomi tez raczej nie maja dzieci ;d)
taki skok na gleboko wode ale z checiami 🙂

oooo to dziadki tak szaleja 😁 😁 😁 Ja mam core 7lat ,a jak sie urodzila to mama pracowac nie mogla plakala z radosci w windzie szpitALnej ludziom sie chwalila ,ze Babcia zostala 😁 😁 😁 😁Poki co jest to jedyna wnusia moich rodzicow (a teraz druga bedzie Ola 😉) Moj brat,mimo,ze 1.5roku starszy ode mnie dlugo nie chcial dzieci-typ imprezowy ,fura ,laski praca w ochronie..ale teraz chyba by juz chcial ,ale podejrzewam komplikacje...nie moze cos strzelic gola ...szkoda mi go ,ale mam nadz ,ze pewnego dnia... 🤪


też mam brata i już po 30, ale oni raczej dzieci nie chcą, więc dziadki jedyna nadzieje w nas pokladali 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak Asiula sama najgorsze że ja już mam ruchy jak mucha w smole , a co dopiero jak sama bede hee
Juz do porodu , mam nadzieje że Wojciech się nie pośpieszy z przyjsciem na świat i zaczeka na tatusia ... ale wszystko może się wydarzyc , tymbardziej że jest lato a w lato podobno szybciej sie ciąze kończą ,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maga napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Maga ,a ile latek masz ??Ze tak zapytam 🙂

21 🙂
ale byłoby wcześniej jakby nie to, że dzidziuś nie chciał się długo pojawić...

hehe ,jak rodzilam Kamisie to tez 21latek mialam 🙂nieskonczone hehe bo 14listopada moje urodziny,a Jej 9tego hehe prezencik na urodzinki sobie sprawilam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
n0vika napisał(a):
dziewczyny , na pewno poruszałyście ten temat , ale chciałam się zapytać czy macie w planach , albo już kupiłyście monitor oddechu ?
jakie jest wasze zdanie na ten temat ?


Ja narazie nie kupuję , bo dzidzia będzie spała w sypalni z nami więc blisko ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

n0vika napisał(a):
dziewczyny , na pewno poruszałyście ten temat , ale chciałam się zapytać czy macie w planach , albo już kupiłyście monitor oddechu ?
jakie jest wasze zdanie na ten temat ?

Nie jestem zainterewsowana szczerzen powiedziawszy ..ale ktos tu pisal i chcial ..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karolinecka831 napisał(a):
Tak Asiula sama najgorsze że ja już mam ruchy jak mucha w smole , a co dopiero jak sama bede hee
Juz do porodu , mam nadzieje że Wojciech się nie pośpieszy z przyjsciem na świat i zaczeka na tatusia ... ale wszystko może się wydarzyc , tymbardziej że jest lato a w lato podobno szybciej sie ciąze kończą ,

Karolcia,a moze niech mama czy ktos do Ciebie przyjedzie ,albo Ty do nich..Kurcze samiutka bedziesz taka ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agamu napisał(a):
Asiula znów fotka przy piwku-smaka mi cholero robisz!!!!!!!!!!!!!!!
Witam nową Mamusię 🙂
Odnośnie monitorów oddechu to ja nie kupuję 🙂
No i w końcu umówiłam sie do fryzjera na piątek, idę podciąć pióra i farbnąć 🙂

hhehehhehehe naszej Asi na dlugo nie zostawiam,bo samej to piwko nie smakuje 😁 😁 😁
O to bedziesz dziunia jak cza!!!! 🤪 🤪 🤪 🤪 prosimy fotke z new lookiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
Asiula znów fotka przy piwku-smaka mi cholero robisz!!!!!!!!!!!!!!!
Witam nową Mamusię 🙂
Odnośnie monitorów oddechu to ja nie kupuję 🙂
No i w końcu umówiłam sie do fryzjera na piątek, idę podciąć pióra i farbnąć 🙂


Podejrzewam, że to ja jestem nowa Mamusią 🙂 więc witam także.
Fryzjer.. luksus- może sobie pozwolę jak się te przedwczesne skurcze jednak skończą (nadzieja matką głupich?)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...