Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
ja wczoraj jadłam fasolkę szparagową w bułeczce tartej 😁 🤪 🤪 🤪 nie mogłam się doczekać a wczoraj sobie tak dogodziłam że szok 🙃 😁

uwielbiam fasolkę!!!!!!!!!!! W tym roku nie jadłam jeszcze, tzn jadłam zeszloroczną ze słoika, ale to nie to samo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

hej dziewczyny kiedy macie wizyte u ginekologa? ja za tydzien na 13.15 w sobote wyjezdzam na kaszuby na tydzien i w srode na jednen dzien musze zjechac do szczecina do lekarza nie moge sie juz doczekac 🙂 pomiary cukru robie i praktycznie mam niskie w granicach 80-100 wiec mam nadzieje ze powie ze wszystko jest ok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jasna281288 napisał(a):
hej dziewczyny kiedy macie wizyte u ginekologa? ja za tydzien na 13.15 w sobote wyjezdzam na kaszuby na tydzien i w srode na jednen dzien musze zjechac do szczecina do lekarza nie moge sie juz doczekac 🙂 pomiary cukru robie i praktycznie mam niskie w granicach 80-100 wiec mam nadzieje ze powie ze wszystko jest ok 🙂

Ja mam wizytę dopiero 8 lipca 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jasna281288 napisał(a):
hej dziewczyny kiedy macie wizyte u ginekologa? ja za tydzien na 13.15 w sobote wyjezdzam na kaszuby na tydzien i w srode na jednen dzien musze zjechac do szczecina do lekarza nie moge sie juz doczekac 🙂 pomiary cukru robie i praktycznie mam niskie w granicach 80-100 wiec mam nadzieje ze powie ze wszystko jest ok 🙂


hej 🙂 ja mam dziś na 17.30 , to dobrze że zapanowałaś nad cukrem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mariola-s napisał(a):
ja mam wizytę dopiero 11.07 i to bez usg 😞


Ty co 2 tygodnie też chodzisz Mariolu ? ja mam dziś i 14.07 bo tak mi się L4 kończy , mam nadzieje że dziś mi zrobi USG , specjalnie się tak póżno zapisałam bo dzis przyjmuje w gabinecie gdzie ma sprzęt hehe 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
hej Laski 🙂 a u mnie leje i zimno 🥴 🥴 🥴
dziś wizytka o 17.30 i pewnie USG mi zrobi , mam nadzieje że z szyjką ok tzn że nie jest gorzej 😮 🤢 🤢 🤢
Muszę podczytać sierpniówki heh , nasza Leer też za niedługo jak bomba będzie chodziła 😜 toż to ona ma już 32T 🙂

Asiu ,nie martw sie napewno nie bedzie gorzej 😘
A co do tej Sierpniowki to faktycznie dala czadu ...Jak czytalam to odrazu pomyslalam o nas ...aby wszystkie wrzesnioweczki urodzily o terminie (blisko niego) 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mariola-s napisał(a):
wczoraj kupiłam chusteczki nawilżające dada w biedronce, taka mała rzecz a cieszy 🙂

hehehe ,moj juz na poczatku ciazy zakupil (chyba 4pak)wlasnie tych Dada ,tylko terminy sprawdzal hahahha 😁Ale juz jest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
hej Laski 🙂 a u mnie leje i zimno 🥴 🥴 🥴
dziś wizytka o 17.30 i pewnie USG mi zrobi , mam nadzieje że z szyjką ok tzn że nie jest gorzej 😮 🤢 🤢 🤢
Muszę podczytać sierpniówki heh , nasza Leer też za niedługo jak bomba będzie chodziła 😜 toż to ona ma już 32T 🙂

Asiu ,nie martw sie napewno nie bedzie gorzej 😘
A co do tej Sierpniowki to faktycznie dala czadu ...Jak czytalam to odrazu pomyslalam o nas ...aby wszystkie wrzesnioweczki urodzily o terminie (blisko niego) 🙂


hej Asiulko , obyś miała rację 🥴 stres jest zawsze także nie zapanuje niestety nad tym 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ten "full-serwis" zalezy od tego ile kobieta ma lat ? stad jest wiecej tych badan i bardziej szczegółowych ? czy od kaprysu lekarza ? bo moj tylko bada na kazdej wizycie podwozie a usg robi chyba ze 3/4 w ciagu calej ciazy bo jest zdania ze jesli ciaza odbywa sie prawidlowo nie potrzeba wiecej. tak sie teraz zastanawiam.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
wczoraj kupiłam chusteczki nawilżające dada w biedronce, taka mała rzecz a cieszy 🙂


dokładnie takie zakupy strasznie cieszą 🙂 ja kupowałam bambino bo na takie kosmetyki jestem nastawiona , w carrefurze były 2 opakowania za 7,5 zł ...
Ja kupiłam pampersy dada od 2-5kg taką małą paczuszkę 28szt za 11,50zł i pampersa 3-6kg i tam jest 92szt

No i z tego co pamietam te Dada sa oki 🙂Ja sobie chwalilam ,a dobrze,ze mala paka ,bo wrazie uczulenia to sie wymieni na inny model 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leer napisał(a):
no własnie widziałam że sierpniówka juz rozpakowana jedna.. oby mi tak szybko nie poszło:0 zdecydowanie poczekam choćby do tego 38 tygodnia 🙂
wiecie co wczoraj zauważyłam 😮
mam jednego cycka większego 😲 normalnie mam już dosc tych niespodzianek..

Leer ja mam tak cale zycie 😁 😁 😁 😁 😁 🙃 🙃 🙃 🙃 Prawy jest nieco wiekszy,nawet pokarmu zawsze w nim mialam o wiele wiecej niz w lewym 🙂 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

letka82 napisał(a):
Witam i ja 🙂
Zaraz się biorę za śniadanko a potem sprawdzam wyprawkę z Kasi listą 🙂 Mam nadzieję, że pracowity dzień dziś będzie. Po 13 mam zadzwonić znowu po wyniki kota - wątroba i nerki ok, więc lekarz szuka dalej 😞 Ma podejrzenie białaczki albo kociego AIDS... Masakra...I jak tu się nie martwić??

koci AIDS?????? 😮 😮 😮 😮 😮a to co???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
wczoraj kupiłam chusteczki nawilżające dada w biedronce, taka mała rzecz a cieszy 🙂


dokładnie takie zakupy strasznie cieszą 🙂 ja kupowałam bambino bo na takie kosmetyki jestem nastawiona , w carrefurze były 2 opakowania za 7,5 zł ...
Ja kupiłam pampersy dada od 2-5kg taką małą paczuszkę 28szt za 11,50zł i pampersa 3-6kg i tam jest 92szt

No i z tego co pamietam te Dada sa oki 🙂Ja sobie chwalilam ,a dobrze,ze mala paka ,bo wrazie uczulenia to sie wymieni na inny model 😎[/quote

ja będę na pewno eksperymentować z pampersami , na pewno spróbuję haggisy bo też są w rozsądnej cenie o ile nie pomyliłam z innymi 😜 bo tego tyle że szok , ogłupieć idzie heh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leginsik napisał(a):
ten "full-serwis" zalezy od tego ile kobieta ma lat ? stad stad jest wiecej tych badan i bardziej szczegółowych ? czy od kaprysu lekarza ? bo moj tylko bada na kazdej wizycie podwozie a usg robi chyba ze 3/4 w ciagu calej ciazy bo jest zdania ze jesli ciaza odbywa sie prawidlowo nie potrzeba wiecej. tak sie teraz zastanawiam.....

chyba od lekarza to zależy,ja mam na każdej wizycie usg i podwozie, do tego od ostatniej wizyty ktg. I teraz będę miała to usg doplerowskie (czyli badanie tych przeplywów), a do tego na każdej wizycie mam poza usg zwykłym jeszcze 4D,co by zdjęcia porobić buziulki 🙂 I za kazda wizytę płacę 100 zł, czasem 50 🙂
tak że to zależy od lekarza chyba.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leginsik napisał(a):
ten "full-serwis" zalezy od tego ile kobieta ma lat ? stad jest wiecej tych badan i bardziej szczegółowych ? czy od kaprysu lekarza ? bo moj tylko bada na kazdej wizycie podwozie a usg robi chyba ze 3/4 w ciagu calej ciazy bo jest zdania ze jesli ciaza odbywa sie prawidlowo nie potrzeba wiecej. tak sie teraz zastanawiam.....

Ja myślę że od kaprysu lekarza.Też mam za każdym razem cały zestaw.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mariola-s napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
własnie dziewczyny. Moja szwagierka urodzila m-c temu. Uzywala chusteczek i pieluch dada, maly dostal uczulenie. Lekarka kazala zmienic na pampersa, powiedziala ze na poczatek trzeba te uzywac, bo skora dziecka jest zbyt wrazliwa na te zwyczjne, pozniej mozna to stopniowo wprowadzac

akurat wydaje mi się że to jest zależne od dziecka, jednemu nie będzie pasowało a drugiemu tak, tak samo jak kosmetyki johnsona jedne uczulają a drugim dzieciaczkom nic nie jest. Uważam że warto spróbować, bo różnica w cenie jest spora

dobrze prawisz!poleje Ci az !!! 😁 😁 😁
trza troszku eksperymentowac niestety ,obserwowac i poznawac nasze dzidzie,a nie od razu wmawiac alergie ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...