Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
szotka napisał(a):
Ja mam 4 wizytę, całe szczęście że usg robi za każdym razem bo bym chyba z niecierpliwości padła gdybym nie mogła Ali zobaczyć 🙂


strasznie Alicja mi się podoba dla dziewczynki 🙂


Mi i mojemu M tez Alicja bardzo wpadło w ucho i jakby była dziewczynka w brzusiu to na 100% Alicja, w przypadku niespodzianki przy porodzie imię dla dziewczynki wybrane, ale dla chłopca mamy problem. Wczoraj w rozmowie służbowej pewien znajomy profesor zmienił na koniec temat i zapytał o imię no i mi mina zrzędła bo imienia brak a on mi na to że pożyczy mi książkę "Wpływ imienia na życie" - bardzo ją poleca zresztą jest pasjonatem tego typu zagadnień jak Imię i jego znaczenie- mam nadzieję że ułatwi mi to wybór 🙂 a ksiązki a żadnej księgarni nie ma;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Asia19874 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
mi się wydaje że to od malucha zależy bo pampersa też mogą uczulić w końcu , niestety nasze Szkraby na początku będą robić za króliczki doświadczalne mam i będziemy na nich różności testować 😜 😉 🙂

No dokładnie 🙂


nie ma co wariować z najdroższymi markami bo mogą się okazać lipne dla naszych dzieci a te najzwyklejsze w świecie nam spasują .
Mam dziś takie parcie na pęcherz że szok 😮 non stop latam jak głupia 😜 Młody się na lewą stronę przeniósł i są efekty 😉

ja tez tak nieraz mam,okropne to uczucie 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agamu napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
mi się wydaje że to od malucha zależy bo pampersa też mogą uczulić w końcu , niestety nasze Szkraby na początku będą robić za króliczki doświadczalne mam i będziemy na nich różności testować 😜 😉 🙂

No dokładnie 🙂


nie ma co wariować z najdroższymi markami bo mogą się okazać lipne dla naszych dzieci a te najzwyklejsze w świecie nam spasują .
Mam dziś takie parcie na pęcherz że szok 😮 non stop latam jak głupia 😜 Młody się na lewą stronę przeniósł i są efekty 😉

Ja też okupuję kibelek co chwilę 🤢

zaszczany nasz los 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agamu napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
ja tez uwazam, ze nie ma co szalec, niemniej jednak na poczatek kupilam pampersa. Nie chce kusic losu, i nie chce mojego malenstwa niepotrzebnie narazac na cierpienie. Wiem ze te pampersa nieperfumowane napewno nie uczulaja to sa specjalne dla nowowrodkow. Kupilam 6 - pak za 28 zl. Az tak nie strace od tej kasy, a wole po doswiadczeniach szagierki dmuchac na zimne. Oczywiscie jak te mi sie skoncza bede probowac DAda z biedry. Bo inaczej mozna by sie finansowo wykonczyc

Ja kupię i to i to...i na zmianę będę pociskać....chyba że zobaczę że coś jest nie tak, wtedy odstawię te "złe" 🙂

a chusteczki w razie W sprzedam na allegro, albo wydam komuś, gdyby się nie sprawdziły ( a mam je trochę taniej, bo tata mi z Irlandii przywiózł, paczka 64 szt kosztowała 1 euro ) 🙂

hehe ,no ja wrazie Wu to mam starsza i co chwilw ubrudzona ,wiec sie przydadza ,szczegolnie teraz latem ,na spacerki jak znalazl,bo buziol wiecznie umazany od lodow itp... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
Leginsik napisał(a):
ten "full-serwis" zalezy od tego ile kobieta ma lat ? stad stad jest wiecej tych badan i bardziej szczegółowych ? czy od kaprysu lekarza ? bo moj tylko bada na kazdej wizycie podwozie a usg robi chyba ze 3/4 w ciagu calej ciazy bo jest zdania ze jesli ciaza odbywa sie prawidlowo nie potrzeba wiecej. tak sie teraz zastanawiam.....

chyba od lekarza to zależy,ja mam na każdej wizycie usg i podwozie, do tego od ostatniej wizyty ktg. I teraz będę miała to usg doplerowskie (czyli badanie tych przeplywów), a do tego na każdej wizycie mam poza usg zwykłym jeszcze 4D,co by zdjęcia porobić buziulki 🙂 I za kazda wizytę płacę 100 zł, czasem 50 🙂
tak że to zależy od lekarza chyba.


Pan dr Wandelt jest super, byłam u niego na 4D 20 maja i od niego dowiedziałam się że tam siedzi sobie synuś-bardzo dobry lekarz, wszystko dokładnie opowiadał, pokazywał jednak to była tylko jednorazowa wizyta, poleciła mi go moja lekarz prowadząca z Lutyckiej 🙂 o ale sie młay rozkopał teraz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zocha napisał(a):
mariola-s napisał(a):
właśnie wszamałam porcję witaminek - malinki, poziomki, agreścik i porzeczki czarne. Porzeczki czarne - średnio za nimi przepadam, ale dobre są na drobi moczowe, więc dla maluszka wszystko 🙂

a ja właśnie wcinam cheeriosy z mleczkiem... ostatni wynik wagowy mnie przeraził (2 kg w 8 dni... ☺️ ) no ale co ja mam zrobić jak ciągle głodna jestem???

Ja dzis w nocy o 1szej spac nie moglam taki glodomooor sie zalaczyl...Zjadlam kaszke "mleczny start"z Biedry i juz dziecko usnelo szczesliwe 😁 😁Pojadlo kachy i nyny 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Zocha napisał(a):
mariola-s napisał(a):
właśnie wszamałam porcję witaminek - malinki, poziomki, agreścik i porzeczki czarne. Porzeczki czarne - średnio za nimi przepadam, ale dobre są na drobi moczowe, więc dla maluszka wszystko 🙂

a ja właśnie wcinam cheeriosy z mleczkiem... ostatni wynik wagowy mnie przeraził (2 kg w 8 dni... ☺️ ) no ale co ja mam zrobić jak ciągle głodna jestem???

Ja dzis w nocy o 1szej spac nie moglam taki glodomooor sie zalaczyl...Zjadlam kaszke "mleczny start"z Biedry i juz dziecko usnelo szczesliwe 😁 😁Pojadlo kachy i nyny 😁

heheheehehehe 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mariola-s napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
ja wczoraj jadłam fasolkę szparagową w bułeczce tartej 😁 🤪 🤪 🤪 nie mogłam się doczekać a wczoraj sobie tak dogodziłam że szok 🙃 😁

ja też lubię fasolkę z bułeczką i odrobiną czosnku... mniam

ajajajaaj ale smaki robicie ,biedny Andru bedzie wyslany jak tylko slipie otworzy po fasole !!!!A to wszystko przez Was Kochanienkie 😉 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
trzeba będzie się jej najeść i trochę pomrozić 🙂


też mam zamiar pomrozić bo nam tyle tego urosło że szok 🤪 tylko się muszę w specjalne worki do mrożenia zaopatrzyć 🙂

Ale masz fajnie,swoiste pysznosci 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
wczoraj kupiłam chusteczki nawilżające dada w biedronce, taka mała rzecz a cieszy 🙂


dokładnie takie zakupy strasznie cieszą 🙂 ja kupowałam bambino bo na takie kosmetyki jestem nastawiona , w carrefurze były 2 opakowania za 7,5 zł ...
Ja kupiłam pampersy dada od 2-5kg taką małą paczuszkę 28szt za 11,50zł i pampersa 3-6kg i tam jest 92szt

No i z tego co pamietam te Dada sa oki 🙂Ja sobie chwalilam ,a dobrze,ze mala paka ,bo wrazie uczulenia to sie wymieni na inny model 😎[/quote

ja będę na pewno eksperymentować z pampersami , na pewno spróbuję haggisy bo też są w rozsądnej cenie o ile nie pomyliłam z innymi 😜 bo tego tyle że szok , ogłupieć idzie heh

No wlasnie 🙂Moja mala od Huggiesow wlasnie miala straszne odparzenia ..kazda pupa inna 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no asiu ale ja to normalnie mam tak że jeden wystaje a drugi spokojnie mieści sie w staniku.. normalnie obudziłam sie i tu takie cuś..
mam nadzieje ze to tylko pokarm i że mi to przejdzie..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leer napisał(a):
no asiu ale ja to normalnie mam tak że jeden wystaje a drugi spokojnie mieści sie w staniku.. normalnie obudziłam sie i tu takie cuś..
mam nadzieje ze to tylko pokarm i że mi to przejdzie..

hahahahaha ciekawy swiata ,wystawia lico 😁 😁 😁 😁 🤪 🤪 🤪 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
echo echo echo :P

kupiłam dzis w biedronce zestaw pałeczki do uszu i szerokie płatki o mycia buźki, za ponad 6 zł. nie wiem jak te rzeczy chodzą pojedynczo, pisali ze okazja, no więc kupiłam.

Czytałam, ze te najmniejsze pampersy dada new born są po 11,90? to chyba je kupie i wezme do szpitala, bo to i tak każde pierdnięcie to kupka i pampersy te lecą jak woda..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
trzeba będzie się jej najeść i trochę pomrozić 🙂


też mam zamiar pomrozić bo nam tyle tego urosło że szok 🤪 tylko się muszę w specjalne worki do mrożenia zaopatrzyć 🙂


juz macie fasolke? moja ma jeszcze kwiaty. No tak ale na poludniu wszystko szybciej dojrzewa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasia1986 napisał(a):
echo echo echo :P

kupiłam dzis w biedronce zestaw pałeczki do uszu i szerokie płatki o mycia buźki, za ponad 6 zł. nie wiem jak te rzeczy chodzą pojedynczo, pisali ze okazja, no więc kupiłam.

Czytałam, ze te najmniejsze pampersy dada new born są po 11,90? to chyba je kupie i wezme do szpitala, bo to i tak każde pierdnięcie to kupka i pampersy te lecą jak woda..

hehe ,wlasnie mi Andru cos mowil o tych zestawach..tez kupie ,a co ,do tego jeszcze zwyczajne platki "Puszki "z Biedry -ja ich uzywam -tanie i lepszych mi tam nie czaaa! 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
echo echo echo :P

kupiłam dzis w biedronce zestaw pałeczki do uszu i szerokie płatki o mycia buźki, za ponad 6 zł. nie wiem jak te rzeczy chodzą pojedynczo, pisali ze okazja, no więc kupiłam.

Czytałam, ze te najmniejsze pampersy dada new born są po 11,90? to chyba je kupie i wezme do szpitala, bo to i tak każde pierdnięcie to kupka i pampersy te lecą jak woda..

hehe ,wlasnie mi Andru cos mowil o tych zestawach..tez kupie ,a co ,do tego jeszcze zwyczajne platki "Puszki "z Biedry -ja ich uzywam -tanie i lepszych mi tam nie czaaa! 😉


ja na codzien do zmywania makijazu tez uzywam jakis tanich płatków. Albo z lila, albo z biedronki, zalezy gdzie na zakupach jestem.

Mnie te duże płatki przydały sie poczas kąpieli, maluszkowi buźke nimi myłam 🙂

dobra, trzeba robic obiad.

ps. od czasu załozenia tego korka do Katarzyny mam taka zgagę ze szok, codziennie czuje kwas aż pod same gardło 😞 ale za to podczas chodzenia mnie nic nie kuje. Pewnie mały jest wyżej i stąd te dolegliwosci. Ale cos za cos, lepiej niech bęzie zgaga niz ryzyko przewczesnego porodu.


mykam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AsiulkaZG83 napisał(a):
Leer napisał(a):
no asiu ale ja to normalnie mam tak że jeden wystaje a drugi spokojnie mieści sie w staniku.. normalnie obudziłam sie i tu takie cuś..
mam nadzieje ze to tylko pokarm i że mi to przejdzie..

hahahahaha ciekawy swiata ,wystawia lico 😁 😁 😁 😁 🤪 🤪 🤪 🙃 🙃 🙃


no bardzo zabawne! 😜 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniulka25 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
trzeba będzie się jej najeść i trochę pomrozić 🙂


też mam zamiar pomrozić bo nam tyle tego urosło że szok 🤪 tylko się muszę w specjalne worki do mrożenia zaopatrzyć 🙂


juz macie fasolke? moja ma jeszcze kwiaty. No tak ale na poludniu wszystko szybciej dojrzewa


pierwsze zbiory odbyły się wczoraj a tak obrodziła że szok 🤪 😁 😁 😁 to dobrze bo się pomrozi jak będzie co heh bo wszyscy u nas tak lubią fasolkę że obawiam się że zjemy ją na bieżąco 😜 chyba że nam się przeje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
echo echo echo :P

kupiłam dzis w biedronce zestaw pałeczki do uszu i szerokie płatki o mycia buźki, za ponad 6 zł. nie wiem jak te rzeczy chodzą pojedynczo, pisali ze okazja, no więc kupiłam.

Czytałam, ze te najmniejsze pampersy dada new born są po 11,90? to chyba je kupie i wezme do szpitala, bo to i tak każde pierdnięcie to kupka i pampersy te lecą jak woda..

hehe ,wlasnie mi Andru cos mowil o tych zestawach..tez kupie ,a co ,do tego jeszcze zwyczajne platki "Puszki "z Biedry -ja ich uzywam -tanie i lepszych mi tam nie czaaa! 😉


ja jeszcze musze z jeden zestaw zakupić tych płatków bo jeszcze były a i te pampersy zakupiłam dada new born właśnie tam jest 28szt to do szpitala będą jak znalazł 🙂 chyba jeszcze dokupię opakowanie ..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...