Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
kamiska napisał(a):
jastin203 napisał(a):
Mnie małą tak kopie że normalnie się niepokoje czy wszytko ok.duża klucha na górze brzuszka a jakby w pachwinie zozciągała nózki albo rączki masakra aż dziwnie,miałą któraś z was tak jak ja?


ja miałam podobnie ostatnio,czułam jakby w pachwinie wyciągał rączki albo nóżki
moj mały to siedzi w jednym miejscu pupę wypina 😁 i juz mnie strasznie skóra boli w jednym miejscu na brzuchu ze dotknąc sie nie mogę a on sie w tym miejscu wierci 🙂

kochana a to dopiero poczatek , pod koniec to tak Ci sie wypnie , albo cos wysadzi i bedziesz sie zastanawiała co to jest ,,,,jak do mnie kolezanka przyjezdzała ta co urodziła tydzie temu , to patrzyłysmy i sie zastanawiałymy co on moze tu miec ,,,,sobie pomyslał ze jakies chore , a my moze go po jajkach macałysmy hi hi ....ale to raczej dupcia na pewno , a te drugie to stopki bo od razu je zabierał , ale widok bezcenny .....moj tez juz w jednym miejsc sie wypina ...mysle ze to mała dupka jak klepne delikatnie to ucieka hihi 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
MALEX napisał(a):
Dziewczyny cz Was przy tych skurczach też okropnie brzuch boli, a dzisiaj dwa razy miałam tak jak ktoś by mi w kachę igły wbijał, chwilę i przestawało.


Ja żadnych skurczy nie miewam wiec nie pomogę 😞 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MALEX napisał(a):
Dziewczyny cz Was przy tych skurczach też okropnie brzuch boli, a dzisiaj dwa razy miałam tak jak ktoś by mi w kachę igły wbijał, chwilę i przestawało.


ojej ja nie miałam takich bólów ,ale wydaje mi sie ze o kłuciu to laski rozmawiały jakiś czas temu (chyba Kasia i Asia ??ale dokładnie nie wiem 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Dorcia te
http://allegro.pl/pieluchy-pampers-sleepplay-4-9kg-6x78szt-i1684369317.html
od tych
http://allegro.pl/pieluchy-pampers-active-baby-4-9kg-112szt-promocja-i1688726922.html
tu i tu 4-9kg tylko noe chodzo mi o ilosci tylko ktore lepsze dla tyg dziecka


jak dla mnie to one różnia sie tylko nazwą ale osobiście wybrałabym active baby 🙂

bo wiesz co ja sobie po nazwie przetłumaczyłam ze od 4-9 to juz dla dzieci aktywnych , a te pierwsze to dla takich ktores cały czas spia ....ta dzidzia bedzie miała jutro tydzien czasu ....wiec pomyslałam ze te pierwsze , ale skoro mowisz ze lepsze te 2 to kupie jej te drugie ....


niezły kombinator z Ciebie 🙂ale kup lepiej active jak dla mnie lepsze i ogólnie maja lepsza opinie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamiska napisał(a):
MALEX napisał(a):
Dziewczyny cz Was przy tych skurczach też okropnie brzuch boli, a dzisiaj dwa razy miałam tak jak ktoś by mi w kachę igły wbijał, chwilę i przestawało.


ojej ja nie miałam takich bólów ,ale wydaje mi sie ze o kłuciu to laski rozmawiały jakiś czas temu (chyba Kasia i Asia ??ale dokładnie nie wiem 🤢


mnie jak łapie ten skurcz to mnie pobolewa troszkę brzuch ale to trwa dosłownie do 20/30sek i nie zawsze jest taki sam , a kłucia w katarzynie mam 🥴 ale to wydaję mi się że jak za długo pochodzę albo coś porobię

ja wykąpana , mój zażera kanapki więc dupa z pizza ... trzeba coś innego wrzucić na ruszt 🙂 😉 bo mnie głód dopadł 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MALEX napisał(a):
Dziewczyny cz Was przy tych skurczach też okropnie brzuch boli, a dzisiaj dwa razy miałam tak jak ktoś by mi w kachę igły wbijał, chwilę i przestawało.

ja jeszcze nie mam zadnych skurczy , chyba ze mam i ich nie czuje ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
MALEX napisał(a):
Dziewczyny cz Was przy tych skurczach też okropnie brzuch boli, a dzisiaj dwa razy miałam tak jak ktoś by mi w kachę igły wbijał, chwilę i przestawało.

ja jeszcze nie mam zadnych skurczy , chyba ze mam i ich nie czuje ....


to tak jak i ja 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MALEX napisał(a):
Dziewczyny cz Was przy tych skurczach też okropnie brzuch boli, a dzisiaj dwa razy miałam tak jak ktoś by mi w kachę igły wbijał, chwilę i przestawało.


ale mowisz o tych skurczach braxtona? ja mam z 3 razy na dzien ale zupelnie bezbolesne- uczucie jakby przez 15 sek ktos pompowal mi brzuszek a przez nast 15 sek spuszczalo sie powietrze 🙂 takie napiecie.
jak boli to bierz nosepe, ale to raczej jak boli. a warto brac magnez i pic wapno.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MALEX napisał(a):
Zjadłam dziś sernik na zimno własnej roboty i cukier miałam 98, super nie.

no to super ja zjadłam 5 czekoladek i 104 .....a napisz mi MOnia co ci kazali jesc zeby zbic ten cukier ....
ja na sniadanie np 2 kanapki z chlebem razowym i wedlinka -pomidor lub ogorek i mam do 100
obiad -ryz , suroweka i kawał miecha pieczonego i mam do 100 lub 110 najwiecej
kolacja - to samo co sniadanie , albo tak jak dzisiaj kurczaczka pieczonego i sałatka grecka i wyszło mi 104....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mph napisał(a):
MALEX napisał(a):
Dziewczyny cz Was przy tych skurczach też okropnie brzuch boli, a dzisiaj dwa razy miałam tak jak ktoś by mi w kachę igły wbijał, chwilę i przestawało.


ale mowisz o tych skurczach braxtona? ja mam z 3 razy na dzien ale zupelnie bezbolesne- uczucie jakby przez 15 sek ktos pompowal mi brzuszek a przez nast 15 sek spuszczalo sie powietrze 🙂 takie napiecie.
jak boli to bierz nosepe, ale to raczej jak boli. a warto brac magnez i pic wapno.


ja łykam i magnez i no-spę i dalej mnie męczą 🥴 to chyba już tak do końca będzie 🥴 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...