Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
n0vika napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
n0vika napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
hej Laski 🙂 u mnie zimno 😮 bryyy 15st ale nie pada 🙂 jest pocieszenie 🙂
co do szyjki to ja też mam miękką i krótką ale powodów konkretnych nie znam 🥴 wiem tyle że za dużo łaziłam i nie mogę siedzieć w wannie tylko prysznice sobie robić bo to ponoć "rozmiękcza" także mam po basenach i innych kąpieliskach tego lata 😮 😠


Wiesz , pytam się bo wczoraj się dowiedziałam że teściowa ma podejrzenia że wykorzystuje ciąże jako wymówkę by nic nie robić w domu , a dokładnie tą miękka szyjkę. i była ostra dyskusja na ten temat. powiedziałam jej że jak mi nie wierzy to zapraszam na wizytę do ginekologa ze mną. powiedziała że z wielką chęcią i zobaczymy czy to przez to że tak mi mówiła że ciąża to nie choroba i mam wszystko robić ... no normalnie masakra ....
mi się osobiście wydaje że to może być przez to 'wszystkorobienie' , ale pewności nie mam bo przecież specem od tego nie jestem.


Masakra 😮 😮 😮 współczuję Ci z całego serca , co za babsztyl z Twojej teściowej o masakra !!! nie przejmuj sie nią i dużo odpoczywaj ... mi zakazał dużo chodzić i mega się oszczędzać bo nie dość że mi się skracała ta szyjka to jeszcze do tego miękka jest 🥴. A jak ma ochotę to ja bym jej kazała podejść do swojego gina na rozmowe albo niech sobie zadzwoni do niego albo faktycznie idzie z Tobą na wizytę. Ja pierd***** współczuje Ci , nosisz jej wnuka a ona tak do sprawy podchodzi , szok!!!!!! nie ma co się denerwować i naprawdę nie zabieraj się do nie wiedzieć jakiej roboty bo nie ona jest ważna tylko Twoje maleństwo i niech się buja ...
to nie są czasy gdzie kobity prawie w polu przy robocie rodziły i nic im się nie działo , tyle się słyszy teraz a ona to musi być mega zacofana ... sorki ale nie mam nerwów na takich ludzi 😠


no ja tez nie mam nerwów. w ogóle wczoraj usłyszałam tyle "przyjemnych" rzeczy że powiem Ci że wyszło szydło z worka... i oczywiście uważa że jest wszystko ok ...
powiedziała mi , że 'chce nas nauczyć życia' bo jak mieszkaliśmy sami to sobie rady nie dawaliśmy ( było to 2 lata temu i byliśmy całkiem inni , rzecz jasna) to jak powiedziałam że życia to ja sama się muszę nauczyć to się oburzyła... no kurna , ja to naprawdę nie jestem w stanie się dogadać z tą kobietą ... i że traktuje mnie jak swoją córkę , w sensie tych nauk. tylko zapomina że nią nie jestem , bo ok , jakbym była oprócz tego traktowana w pozytywny sposób jak ta córka to nie miałabym nic przeciwko ...
w ogóle powyciągała wszystko co było podczas ostatniej rozmowy , mówione w zaufaniu sobie i coś w rodzaju zwierzeń to teraz tym zaatakowała ...
a no i oczywiście usłyszałam " ja jestem u siebie" ...
a wrażenie takiej kochanej dobrej kobity sprawia , ja już naprawdę jej dziękuje ... :/



współczuje naprawde takiej tesciowej. Nie wiem jak ja bym zareagowała jakby moja tesciowa tak mi powiedziała ze wykorzystuje słabą szyjkę by nic nie robic. Wręcz przeciwnie,t o ona mnie stopuje wraz z M żebym tak duzo nie robiła, nie pozwala dźwigac itp.

byłam przed chwila na mini zakupach dla malucha, tzn pojechałam po pojemnik na mocz bo jutro robię wyniki i zaszłam do rossmana. Mylałam ze będą jakies promocje, a tam praktycznie wszystko po starych cenach. NIby kosmetyki johnson były przecenione, ale jakos nie miałam owagi ich kupic mimo ze Grzeskowi nic po nich nie było. Kupiłam oliwkę, krem do ciała, krem na chłodne dni, mydełko - wszystko z bambino, dla siebie troche mini kosmetyków do szpitala a potem w bierdonce te pieluszki dada 1. I 60 zł nie ma 😞 postanowiłam ze jedno opakowanie jedynek starczy, a potem w domu zaczne juz od dwójek 🙂 mam juz huggisy 2 ( dostałam), ale jak sie skonczą to albo kupię pampersa albo dadę 🙂

postanowiłam, ze będę spisywała ceny z paragonów przy każdej rzeczy w tabelce, zobaczę na koniec ile wyniosła mnie wyprawka.

miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witoooojciee!!! 🙂
My już daaawwwnooo wstałyśmy bo o 4 🤪 Mała przyszalała fest!!Normalnie aż nie moge uwierzyć że to ona tak mi sie dzisiaj buszowała!!Cały brzuch mi latał raz w lewo raz w prawo.. 😁 Ale to super,bo wczoraj to miała chyba śpiący dzień...bo rano szalała a później cały dzień prawie nic!!wieczorem 3 kopniaczki i koniec 😲 Wystraszyłam sie,bo wczoraj z Mężem troszke rano przybaraszkowaliśmy.. ☺️i już sie bałam,że coś Małej zrobiliśmy..Obiecałam sobie,że do końca ciąży KONIEC z baraszkowaniem 😜 Ale dzisiaj Myszka sie wypycha znowu i jest git 😎 Ale baraszkować już nie bęziemy 😁 🤪

ps. lejdi zgaga mnie męczy 😞 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam wszystkie mamusie 🙂
tak dlugo mnie nie bylo, ze nie jestem w stanie Was nadrobic :P
ostatnio widzialam malego na USG i wazy ok 1,7kg 🙂)))
mam taki maly brzuszek jak na 31tc.. zastanawiam sie czy to nie za malo? ile waza Wasze dzieciaczki?
a tak apropo wyprawki i ubranek to ile takich komplecikow w najmniejszym rozmiarze kupujecie? 🙂
całusy dla brzuszków!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny chcialam poruszyc temat szczepionek, czy juz sie zastanawialyscie bo ja wlasnie na ten temat czytam.
mowie o tych platnych 5 szczepioonek w 1 i dodatkowo na rotawirusy pneumokoki i zoltaczke

obliczylismy z mezem ze to w ciagu 2 lat koszt ponad 2000 zl i sie zastanawiam

maz moj twierdzi ze nie ma nad czym, ze stac nas na inne rzeczy to na szczepionkach dla malego nie bedziemy oszczedzac, moja mama tez tak twierdzi. coz zaoszczedze na poloznej bo jednak nie biore prywatnej skoro szykuje mi sie cesarka planowana to wydam na szczepienia.
szef dal mi extra premie za to ze nie zostawilam tematu ISO bez opieki i obiecal dorzucic jeszcze na swieta cos jezeli bede dostepna pod telefonem i pomoge w razie czego chlopakowi co mnie zastepuje.

czy wy juz sie zastanawialyscie ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniulka25 napisał(a):
mój mały 3 tyg. temu ważył 900g, teraz w środę idę na USG, jestem ciekawa ile będzie.


Dobrze,że jesteś 🙂 Aniu podaj stronke na allegro gdzie kupowałaś kosmetyki dla Dzidzi 🙂 Bo szukam w postach ale tego cholernie dużo jest 🤪 z góry dziękuje 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

n0vika napisał(a):
Mam jeszcze do Was takie pytanie.
Co jest przyczyną zmiękczenia szyjki macicy?
jak do tej pory wszystko było ok , a tutaj nagle nakaz leżenia. co mogło się przyczynić ?

Wydaje mi sie ze ,np.kapiele w wannie(szczegolnie w cieplej wodzie)trza prysznic robic 🙂
A mnie dzis pogoda nie wyppedzi z chalupy ,jutro pojde na badanie moczu,bo dzis leje non stop,cala noc,i od rana bez przerwy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

n0vika napisał(a):
hej dziewczyny...
jestem nieprzytomna po nocy. mało co spalam.
wczorajsza poranna kłótnia w domu to było nic w porównaniu z tym co się stało później.
w ogóle nie mogę się ogarnąć. mój misiek to samo, razem pół nocy nie przespaliśmy.
Boże ile ja się zryczałam ...
mam jednak nadzieję że to było ostatni raz. i że młodemu to w żaden sposób nie zaszkodziło 😞
kręci się bąbelek po brzuszku tak jakby swoją starą chciał pocieszyć.
do tego jeszcze paskudna pogoda ...
za oknem ujadająca suka sąsiadów , która ma chcice a żaden pies ją nie przeleci :/ i tak od kilku dni 😞

mam nadzieję że Wy dostaniecie mój "dobry dzień" do podziału, bo u mnie na pewno taki nie będzie
😘

Madzia nie smuc sie ..tak jest pod jednym dachem...jak najszybciej staracie sie isc na swoje "nieswoje"-wynajete,bo z czasem takie cyrki w chalupie przeniosa sie do Waszego zwiazku ,a co za tym idzie ...klotnie miedzy soba i kryzysy...Ja wspolczuje Ci bo tez mieszkalam sporo z familia...u mamy,u tesciowej-wszedzie cos ,a u tesciowej to juz bez komentarza-swoje przeszlam..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MALEX napisał(a):
Cześc dziewczyny, pogoda buuu, muszę jechac do zusu, bo wykręcili mnie na kasę ale mi się niechce, może jutro, bo ponoc w poniedziałki się takich rzeczy nie załatwia.

jak to wykrecili Cie na kase???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
n0vika napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
hej Laski 🙂 u mnie zimno 😮 bryyy 15st ale nie pada 🙂 jest pocieszenie 🙂
co do szyjki to ja też mam miękką i krótką ale powodów konkretnych nie znam 🥴 wiem tyle że za dużo łaziłam i nie mogę siedzieć w wannie tylko prysznice sobie robić bo to ponoć "rozmiękcza" także mam po basenach i innych kąpieliskach tego lata 😮 😠






Wiesz co też mam miękką szyjkę i skróconą, mi lekarz powiedział że przyczyną jest nadmierny wysiłek jaki wykonywałam do tej pory( bo robiłam wszystko, sprzątałam,prałam, latałam na miasto na zakuoy, dźwigałam je) ostrzegał mnie lekarz żebym "zwolniła tempo" i nie zapominała bo jestem w ciąży, nie posłuchałam go i teraz problem z szyjką...

Wiesz , pytam się bo wczoraj się dowiedziałam że teściowa ma podejrzenia że wykorzystuje ciąże jako wymówkę by nic nie robić w domu , a dokładnie tą miękka szyjkę. i była ostra dyskusja na ten temat. powiedziałam jej że jak mi nie wierzy to zapraszam na wizytę do ginekologa ze mną. powiedziała że z wielką chęcią i zobaczymy czy to przez to że tak mi mówiła że ciąża to nie choroba i mam wszystko robić ... no normalnie masakra ....
mi się osobiście wydaje że to może być przez to 'wszystkorobienie' , ale pewności nie mam bo przecież specem od tego nie jestem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

n0vika napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
hej Laski 🙂 u mnie zimno 😮 bryyy 15st ale nie pada 🙂 jest pocieszenie 🙂
co do szyjki to ja też mam miękką i krótką ale powodów konkretnych nie znam 🥴 wiem tyle że za dużo łaziłam i nie mogę siedzieć w wannie tylko prysznice sobie robić bo to ponoć "rozmiękcza" także mam po basenach i innych kąpieliskach tego lata 😮 😠


Wiesz , pytam się bo wczoraj się dowiedziałam że teściowa ma podejrzenia że wykorzystuje ciąże jako wymówkę by nic nie robić w domu , a dokładnie tą miękka szyjkę. i była ostra dyskusja na ten temat. powiedziałam jej że jak mi nie wierzy to zapraszam na wizytę do ginekologa ze mną. powiedziała że z wielką chęcią i zobaczymy czy to przez to że tak mi mówiła że ciąża to nie choroba i mam wszystko robić ... no normalnie masakra ....
mi się osobiście wydaje że to może być przez to 'wszystkorobienie' , ale pewności nie mam bo przecież specem od tego nie jestem.

no z pewnoscia przemeczanie sie nie jest wskazane teraz ,z wrecz zabronione ,co za tępe babsko!!!-przepraszam,ale mnie nosi zaraz .. ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

n0vika napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
n0vika napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
hej Laski 🙂 u mnie zimno 😮 bryyy 15st ale nie pada 🙂 jest pocieszenie 🙂
co do szyjki to ja też mam miękką i krótką ale powodów konkretnych nie znam 🥴 wiem tyle że za dużo łaziłam i nie mogę siedzieć w wannie tylko prysznice sobie robić bo to ponoć "rozmiękcza" także mam po basenach i innych kąpieliskach tego lata 😮 😠


Wiesz , pytam się bo wczoraj się dowiedziałam że teściowa ma podejrzenia że wykorzystuje ciąże jako wymówkę by nic nie robić w domu , a dokładnie tą miękka szyjkę. i była ostra dyskusja na ten temat. powiedziałam jej że jak mi nie wierzy to zapraszam na wizytę do ginekologa ze mną. powiedziała że z wielką chęcią i zobaczymy czy to przez to że tak mi mówiła że ciąża to nie choroba i mam wszystko robić ... no normalnie masakra ....
mi się osobiście wydaje że to może być przez to 'wszystkorobienie' , ale pewności nie mam bo przecież specem od tego nie jestem.


Masakra 😮 😮 😮 współczuję Ci z całego serca , co za babsztyl z Twojej teściowej o masakra !!! nie przejmuj sie nią i dużo odpoczywaj ... mi zakazał dużo chodzić i mega się oszczędzać bo nie dość że mi się skracała ta szyjka to jeszcze do tego miękka jest 🥴. A jak ma ochotę to ja bym jej kazała podejść do swojego gina na rozmowe albo niech sobie zadzwoni do niego albo faktycznie idzie z Tobą na wizytę. Ja pierd***** współczuje Ci , nosisz jej wnuka a ona tak do sprawy podchodzi , szok!!!!!! nie ma co się denerwować i naprawdę nie zabieraj się do nie wiedzieć jakiej roboty bo nie ona jest ważna tylko Twoje maleństwo i niech się buja ...
to nie są czasy gdzie kobity prawie w polu przy robocie rodziły i nic im się nie działo , tyle się słyszy teraz a ona to musi być mega zacofana ... sorki ale nie mam nerwów na takich ludzi 😠


no ja tez nie mam nerwów. w ogóle wczoraj usłyszałam tyle "przyjemnych" rzeczy że powiem Ci że wyszło szydło z worka... i oczywiście uważa że jest wszystko ok ...
powiedziała mi , że 'chce nas nauczyć życia' bo jak mieszkaliśmy sami to sobie rady nie dawaliśmy ( było to 2 lata temu i byliśmy całkiem inni , rzecz jasna) to jak powiedziałam że życia to ja sama się muszę nauczyć to się oburzyła... no kurna , ja to naprawdę nie jestem w stanie się dogadać z tą kobietą ... i że traktuje mnie jak swoją córkę , w sensie tych nauk. tylko zapomina że nią nie jestem , bo ok , jakbym była oprócz tego traktowana w pozytywny sposób jak ta córka to nie miałabym nic przeciwko ...
w ogóle powyciągała wszystko co było podczas ostatniej rozmowy , mówione w zaufaniu sobie i coś w rodzaju zwierzeń to teraz tym zaatakowała ...
a no i oczywiście usłyszałam " ja jestem u siebie" ...
a wrażenie takiej kochanej dobrej kobity sprawia , ja już naprawdę jej dziękuje ... :/

wlasnie ..to jest najgorsze..taka slodka zmijowatosc!Juz bym wolala hetere,co sie nie kryje jaka jest a nie titiriti,a potem na wierch wszystko z detalami wykorzystuje ..eh wspolczuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agamu napisał(a):
Hej kochane 🙂
U mnie zajebistej pogody ciąg dalszy-zimno i pada 😞
Ale moje rewelacje się skończyły, za to Gabrysia szalała do 3 rano,jak się uspokoiła w końcu to pospałam do 9 🙂
Mimo pogody do bani humor mam nawet całkiem niezły 🙂
Jutro maszeruję z moczem i krwią a w piątek na wizytę 🙂 Już się nie mogę doczekać 🙂 🙂 🙂

Ja jutro tez ide z moczem ,dzis mnie nic nie wypedzi ,ni chuchu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Hej kochane 🙂
U mnie zajebistej pogody ciąg dalszy-zimno i pada 😞
Ale moje rewelacje się skończyły, za to Gabrysia szalała do 3 rano,jak się uspokoiła w końcu to pospałam do 9 🙂
Mimo pogody do bani humor mam nawet całkiem niezły 🙂
Jutro maszeruję z moczem i krwią a w piątek na wizytę 🙂 Już się nie mogę doczekać 🙂 🙂 🙂

Ja jutro tez ide z moczem ,dzis mnie nic nie wypedzi ,ni chuchu 😉

Nie cierpię sikać do tego kubka 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agamu napisał(a):
Wiadomość od AGI CZARNEJ "Wszystko ok, nie robili mi usg tylko słuchał tętna dzidzi i zbadał podwozie. Wszystko zamknięte" 🙂 🙂

no i gitarka !zacieszamy razem z Nia !! 🤪 🤪 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maga napisał(a):
witam wszystkie mamusie 🙂
tak dlugo mnie nie bylo, ze nie jestem w stanie Was nadrobic :P
ostatnio widzialam malego na USG i wazy ok 1,7kg 🙂)))
mam taki maly brzuszek jak na 31tc.. zastanawiam sie czy to nie za malo? ile waza Wasze dzieciaczki?
a tak apropo wyprawki i ubranek to ile takich komplecikow w najmniejszym rozmiarze kupujecie? 🙂
całusy dla brzuszków!

ja wogole nie kupuje 50-56 ,mam kilka sztuk co dostalam ,a kupuje na 62 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iza131313 napisał(a):
dziewczyny chcialam poruszyc temat szczepionek, czy juz sie zastanawialyscie bo ja wlasnie na ten temat czytam.
mowie o tych platnych 5 szczepioonek w 1 i dodatkowo na rotawirusy pneumokoki i zoltaczke

obliczylismy z mezem ze to w ciagu 2 lat koszt ponad 2000 zl i sie zastanawiam

maz moj twierdzi ze nie ma nad czym, ze stac nas na inne rzeczy to na szczepionkach dla malego nie bedziemy oszczedzac, moja mama tez tak twierdzi. coz zaoszczedze na poloznej bo jednak nie biore prywatnej skoro szykuje mi sie cesarka planowana to wydam na szczepienia.
szef dal mi extra premie za to ze nie zostawilam tematu ISO bez opieki i obiecal dorzucic jeszcze na swieta cos jezeli bede dostepna pod telefonem i pomoge w razie czego chlopakowi co mnie zastepuje.

czy wy juz sie zastanawialyscie ?

Ja zrezygnuje ,moja mala przeszla szczepienia jak kazde inne dziecie i chyba teraz tez nie bedzie innaczej 🙂szczepienia jak szczepienia -bolec musza niestety 🙂Choc Kami itak byla zuch,jak miala roczek przebijalam Jej uszy ,to nawet nie zajekla u kosmetyczki 🙂Wystraszyla sie ,ale pokazalismy Jej lusterko z jednym uszkiem ,za jeta ogladanie juz miala drugie przestrzelone,hehe ,do dzis szczepieniaznosi ekstra ,taka zuch dziewczyne mam 🤪
,ale jak Was stac Izka to nie ma nad czym sie zastanawiac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
co do tej szyjki to kąpieli nie brałam w ogóle ;/

a jeśli chodzi o ciuszki , to ja osobiście kupuje od 62 , jak lekarz mi powie ile mniej więcej dziecko może mieć dl to wtedy kupie takie mniejsze 😉 albo kogoś po prostu po takie wyśle 😉

a co do kochanej teściowej - nic się do niej nie odzywam. zamknęłam się w pokoju i sobie siedzę z pieskim, on się nie zachowuje jakby zjadł wszystkie mądrości świata...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...