Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
MALEX napisał(a):
To dlaczego brakuje mi 400 zł., a oni mówią, że jest wporządku, wkurw..... się można.


bo pewnie miałaś część L4 rozliczone i przy następnym Ci wyrównają 🙂
jak składałaś L4 ? jak byś miała od pierwszego do ostatniego to byś dostała tak jak wypłatę a jak miałaś L4 różnie to pewnie do jakiegoś momentu wyliczyli 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
MALEX napisał(a):
To dlaczego brakuje mi 400 zł., a oni mówią, że jest wporządku, wkurw..... się można.

A czy dostarczone zwolnienie opiewało za cały miesiąc? może jest na przełomie miesiąca? i tylko takie jedno zwolnienie zostało uwzględnione ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
MALEX napisał(a):
To dlaczego brakuje mi 400 zł., a oni mówią, że jest wporządku, wkurw..... się można.


bo pewnie miałaś część L4 rozliczone i przy następnym Ci wyrównają 🙂
jak składałaś L4 ? jak byś miała od pierwszego do ostatniego to byś dostała tak jak wypłatę a jak miałaś L4 różnie to pewnie do jakiegoś momentu wyliczyli 🙂

O to samo mi chodziło. 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczyny./..
ale mam humora.. przez tego lekarza normalnie gbur!!!!
nie dosc że sie spóźnił godzine to ani dzien dobry ani pocałuj mnie w d*..
zryczał mnie że co ja sobie wyobrażam że tyle przytyłam że co chce skonczyc 25 + ..
jakby normalnie nie mógł mi powiedziec że za dużo przytyłam...
a taki niedelikatny uciskał mi brzuch tak że myslałam że tam urodze.. a wogóle żadnych badan nie przeprowadza.. tylko palce wytknął i koniec...
na koniec mówie mu że L4 do 21 mam a on z ryjem ze jakie l4? że gdzie w karcie jest zaznaczone że tam powinno byc zwolnienie mam mu pokazać.. a ja że to karta lekarza i ja nie wnikam co on tam pisze.. a na dodatek skomentował moje rozstępy na brzuchu.. super.
normalnie Gbur i cham!

wyślecie mi ta diete cukrzycowa? na poczte
[email protected]
bede wdzięczna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MALEX napisał(a):
Nawet gdy tak jest, to i tak za mało, bo liczyłam, ale już na dzisiaj koniec bo się wkurw..., muszę jutro usiąśc na spokojnie i dokładnie policzyc.


dostałaś kasę na konto czy do ręki ? masz jakiś kwit od nich ? powinno być napisane za jaki okres Cię rozliczyli ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leer napisał(a):
hej dziewczyny./..
ale mam humora.. przez tego lekarza normalnie gbur!!!!
nie dosc że sie spóźnił godzine to ani dzien dobry ani pocałuj mnie w d*..
zryczał mnie że co ja sobie wyobrażam że tyle przytyłam że co chce skonczyc 25 + ..
jakby normalnie nie mógł mi powiedziec że za dużo przytyłam...
a taki niedelikatny uciskał mi brzuch tak że myslałam że tam urodze.. a wogóle żadnych badan nie przeprowadza.. tylko palce wytknął i koniec...
na koniec mówie mu że L4 do 21 mam a on z ryjem ze jakie l4? że gdzie w karcie jest zaznaczone że tam powinno byc zwolnienie mam mu pokazać.. a ja że to karta lekarza i ja nie wnikam co on tam pisze.. a na dodatek skomentował moje rozstępy na brzuchu.. super.
normalnie Gbur i cham!

wyślecie mi ta diete cukrzycowa? na poczte
[email protected]
bede wdzięczna.

Co za palant!!!!!!!!!! A to jest ten sam do którego zawsze chodzisz???????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leer napisał(a):
hej dziewczyny./..
ale mam humora.. przez tego lekarza normalnie gbur!!!!
nie dosc że sie spóźnił godzine to ani dzien dobry ani pocałuj mnie w d*..
zryczał mnie że co ja sobie wyobrażam że tyle przytyłam że co chce skonczyc 25 + ..
jakby normalnie nie mógł mi powiedziec że za dużo przytyłam...
a taki niedelikatny uciskał mi brzuch tak że myslałam że tam urodze.. a wogóle żadnych badan nie przeprowadza.. tylko palce wytknął i koniec...
na koniec mówie mu że L4 do 21 mam a on z ryjem ze jakie l4? że gdzie w karcie jest zaznaczone że tam powinno byc zwolnienie mam mu pokazać.. a ja że to karta lekarza i ja nie wnikam co on tam pisze.. a na dodatek skomentował moje rozstępy na brzuchu.. super.
normalnie Gbur i cham!

wyślecie mi ta diete cukrzycowa? na poczte
[email protected]
bede wdzięczna.


coś go w dupę ugryzło ? trzeba się go było tak zapytać 😮 😮 😮 normalnie co za buce z tych lekarzy to szok 😮 😠 a to był ten co od samego początku do niego chodzisz ???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja godz temu odprawiłam meża do pracy zezarłam zapiekankeę z makaronem, pół torebki bobu i leże i zdycham. Wróci dopiero rano o 6. Może też się położe później pokręce się w nocy żeby spać razem znim jak wróci zeby nie łazić i nie budzić biedaka 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ja ogarnełam całą chate ale nie powiem ciężko było spociłam sie jak sumo !!!!
hery umyłam i trza je teraz ułozyc jakoś a niecierpie tego robic :/
Leer [color=orange][/color]nie denerwuj sie młoda jestes to szybciutko zgubisz wszystkie dodatkowe kg 🙂no a rozstepy musisz smarowac zeby sie nie powiekszały zainwestuj w dobry firmowy krem na rozstepy zeby je zminimalizowac bo niestety my nie mamy wpływu na te cholerne pręgi to zależy od elastyczności skóry i już tak ze głowa do góry 🙂
Anulcia 25 [color=red][/color]wracaj od lekarza i szybcuitko zdaj nam relacje co i jak 🙂
Agata [color=purple][/color]ty równiez 🙂
Co jest z Asia ZG[color=blue][/color]???????????i kiedy sie Aga Czarna [color=red][/color]pojawi???????????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...